Kérjük jelentkezz be!
FIFA 08

FIFA 08

Ki mit vár a játéktól?
#132555 collibry 2007. október. 05. 15:26
collibry
Hát...Ritkán mondok ilyet, de a mostani 07-08 változás szinte semmi a 06-07 mellett. A kommentár egy nagy rakás szar lett. Csak halgass bele az angolba...hát nem tökéletes?!...
A menüje naon ritka ratyi lett. Sok benne az újitás...de egyiknek sincs különösebb értelme...vegyük például a kooperációs idényt...ki a franc akar egyedül végigcselezni a pályán??!...még akkor sincs értelme, ha 3-an játszotok egy gépen...összefoglalava a 08-as fifát csak azért adták ki, mert minnél hamarabb akartakpénzt szerezni...sztem
Ami a grafikát illeti, nekem nincs vmi erős gépem, de semmi különbséget nem látok a 07 és a 08 között...SZAR
Bár azér mégiscsak szívesebben jáccok a 08-al, mert a gameplay jobb lett egy kicsivel...
#132381 jojesz10 2007. október. 04. 20:06
jojesz10
Nagyon jó a FIFA 08.Csak az nem tetszik nekem hogy tökre béna a menüje.Nem?
#131579 Miguel 2007. október. 02. 18:05
#131574 Sonka* 2007. október. 02. 17:59
Sonka*
Ez nem nagyarc, ez a fórumozás lényege, ha esetleg nem tudtad volna. Ha egysoros hsz-okat akar írni az ember, akkor azt ír, ha oldalnyi szövegeket, akkor azt. És ebben senki sem tudja megtiltani (a modikat kivéve). Ha majd ők azt mondják, hogy ne írjak egysoros hozzászólásokat, vagy yuriy-ak azt mondják, hogy helyesírási hiba nélkül tessék hozzászólni, akkor szót fogadunk. De neked semmi jogod lecseszni valakit azért, mert azt ír, és úgy, amit és ahogy szeretne. Peace.

U.I. tessék, most hosszabban írtam, csak a kedvedért
#131479 Elmo 2007. október. 02. 14:25
Elmo
#131426 :: Sonka* (2007. október. 02. 10:50)
Elmo, azt írok és akkor, amikor csak szeretném. És ITT a pont.
Akkor még egy utolsó kérdés? Ki is vegyen vissza a nagyarcból? Szerintem most lőttél egy hatalmas öngólt.
#131426 Sonka* 2007. október. 02. 10:50
Sonka*
Elmo, azt írok és akkor, amikor csak szeretném. És ITT a pont.
#131397 Gabriel Taylor 2007. október. 01. 22:32
Gabriel Taylor
hát jobb mint a 07
#131262 Elmo 2007. október. 01. 18:01
Elmo
#131243 :: Sonka* (2007. október. 01. 17:46)
Elmo, már bocs, de ne te mondd meg, hogy ki írhat a fórumba és ki nem, oké? A nagyarcból vegyünk egy picit vissza, köszönöm. vermeskrisztian, nyugi, nem vagy egyedül a véleményeddel
Sonka* írta:

Elmo, már bocs, de ne te mondd meg, hogy ki írhat a fórumba és ki nem, oké? A nagyarcból vegyünk egy picit vissza, köszönöm.
vermeskrisztian, nyugi, nem vagy egyedül a véleményeddel




Höhö, Sonka, látom kemény van, mint az Algopyrin. Ha egy kicsit figyelmesebben olvasnád el, amit írok, amit gondolom, nem teszel meg, akkor tudhatnád, hogy nem azt mondtam, hogy nem írhatsz, hanem azt, hogy a "Az nézzen PES videót, aki akar" és a többi, egysoros felbüfögéseket tartsd meg magadnak, szerintem itt senki sem kíváncsi az ilyenekre, ha konstruktív és értelmes hozzátenni valód van. Akkor csak rajta. És innentől én végeztem, nem kívánok flame-elni veled, egyrészt, mert nem szabad, másrészt, meg te a büdös életben nem fogd megérteni, amit írok, csak nyomod tovább a szöveged, nekem meg van jobb dolgom. Pont.
#131243 Sonka* 2007. október. 01. 17:46
Sonka*
Elmo, már bocs, de ne te mondd meg, hogy ki írhat a fórumba és ki nem, oké? A nagyarcból vegyünk egy picit vissza, köszönöm.
vermeskrisztian, nyugi, nem vagy egyedül a véleményeddel
#131204 Ashenwell 2007. október. 01. 16:50
Ashenwell
Kipróbáltam az új fifát.... Egyszerűen katasztrófális. Megölték a grafikát, megölték a támadófocit. Ez már nem is fifa.
#131194 Zeroo93 2007. október. 01. 16:37
Zeroo93
egyetlen újítás évről évre a fifában hogy nincs benne újítás jah meg hogy a pes egyre csak jobban gyalázza xD
bocsi fifások de ez az igazság
#131193 Elmo 2007. október. 01. 16:34
Elmo
#130289 :: Zizou (2007. szeptember. 29. 00:56)
amikor erről a szánalom 08ról azt írtátok, h képes évről évre megújulni akkor azt is belevettétek, h a rostereket kicserélik, vagy csak azt hogy új mezeket készítenek hozzá? http://www.sg.hu/cikk.php?cid=55133 tényleg szebb a fifa! ez a lap az újságírás fellegvára! hétfőn viszek egy csokor virágot a szerk. elé!
Zizou írta:

amikor erről a szánalom 08ról azt írtátok, h képes évről évre megújulni akkor azt is belevettétek, h a rostereket kicserélik, vagy csak azt hogy új mezeket készítenek hozzá?

http://www.sg.hu/cikk.php?cid=55133

tényleg szebb a fifa! ez a lap az újságírás fellegvára! hétfőn viszek egy csokor virágot a szerk. elé!




Nos, ezzel én is egyetértek, benne van a lényeg, normálisan alátámasztva, nem csak úgy szórva a szitkokat (A FIFA-ra) és a dicséreteket (PES-re). Persze ha valaki a FIFA-t szereti, az szeresse. De azt mindenképpen el kell ismernie, hogy a cikk írójának sok tekintetben igaza van. Aki meg nem, az egy elvakult fanatikus, vagy csak túl ostoba hozzá, hogy felfogja, azok tényleg csak FIFA-t érdemelnek.
Egyszóval Zizou, viheted az én gratulációmat is a szerkesztőknek.
Ja, és Sonka*, egy soros értelmetlen felbüfögéseket meg ha lehet ne ide, nyisd meg inkább a Word-öt és oda. ;-) (Pl. "Nézzem PES videót, aki akar...)
#130455 BigBoy 2007. szeptember. 29. 15:11
BigBoy
Mezek újak? Azok se mind, ráadásul némelyik "kitalált" mivel 1-2csapatnak nincs hírdetés a mezén... szánalom
#130289 Zizou 2007. szeptember. 29. 00:56
Zizou
#129897 :: Tenebra (2007. szeptember. 28. 10:33)
Emberek! Itt komolyan senki nem olvas Szabályzatot, legalább reigsztrációkor??? Warez, illegális termékekkel kapcsolatos hozzászólásokért büntetés jár itt, vagy warn, vagy BAN. 1. CD kulcsot nem áll módjában senkinek kiadni, hiába, hogy eredeti a játék és elveszett esetleg. Ez az "így járás" esete, a hazai forgalmazónál, a kézikönyvben feltüntetett adatok szerint lehet érdeklődni. Ha pedig illegális a szoftver, akkor irgumburgum, és jobb, ha itt abba is hagyja az illető a kérdezősködést, mert kap egy warn-t. 2. A magyar verzió a boltokban van, onnan lehet megszerezni, vagy pedig, ha van ilyen lehetőség, egy online áruházból lehet letölteni, pénzért. De itt ilyet ne is kérdezzen senki, hogy honnan lehet letölteni. Ha pedig honosításról van szó, akkor szintén csak azt tudom mondani, hogy a bolti verzió lokalizált, tehát magyarul van (CD Galaxis honlapján meg lehet tekinteni, pl.). Így nincs miért magyarítást keresni, ha egyszer a boltiba integrálva van. A topic-ot kipucoltam (a reagálók hsz-eit is, bocs), ezesetben még megelégszem ennyivel. De legközelebb kegyetlenül repül a warn. Megértéseket kösz!
amikor erről a szánalom 08ról azt írtátok, h képes évről évre megújulni akkor azt is belevettétek, h a rostereket kicserélik, vagy csak azt hogy új mezeket készítenek hozzá?

http://www.sg.hu/cikk.php?cid=55133

tényleg szebb a fifa! ez a lap az újságírás fellegvára! hétfőn viszek egy csokor virágot a szerk. elé!
#129897 Tenebra 2007. szeptember. 28. 10:33
Tenebra
Emberek!
Itt komolyan senki nem olvas Szabályzatot, legalább reigsztrációkor???
Warez, illegális termékekkel kapcsolatos hozzászólásokért büntetés jár itt, vagy warn, vagy BAN.
1. CD kulcsot nem áll módjában senkinek kiadni, hiába, hogy eredeti a játék és elveszett esetleg. Ez az "így járás" esete, a hazai forgalmazónál, a kézikönyvben feltüntetett adatok szerint lehet érdeklődni. Ha pedig illegális a szoftver, akkor irgumburgum, és jobb, ha itt abba is hagyja az illető a kérdezősködést, mert kap egy warn-t.
2. A magyar verzió a boltokban van, onnan lehet megszerezni, vagy pedig, ha van ilyen lehetőség, egy online áruházból lehet letölteni, pénzért. De itt ilyet ne is kérdezzen senki, hogy honnan lehet letölteni.
Ha pedig honosításról van szó, akkor szintén csak azt tudom mondani, hogy a bolti verzió lokalizált, tehát magyarul van (CD Galaxis honlapján meg lehet tekinteni, pl.). Így nincs miért magyarítást keresni, ha egyszer a boltiba integrálva van.

A topic-ot kipucoltam (a reagálók hsz-eit is, bocs), ezesetben még megelégszem ennyivel. De legközelebb kegyetlenül repül a warn.

Megértéseket kösz!
Post tenebras lux
#129622 ackamo 2007. szeptember. 27. 15:15
ackamo
hello mindenkinek
vistám van és a demo csak 640*400 felbontáson megy. a nagyobb felbontásnál kegyetlenül villog. ez elég fura mivel elég jó gépem van (asus 7600gs 512mb)
#129334 BigBoy 2007. szeptember. 26. 18:05
BigBoy
Na most tettem le arról, hogy egyáltalán ki is próbáljam! Nincs benne a Bernabeu... no comment, de pl a Guadalajara, Los Angeles, Frankfurt stadionja naná, hogy benne van! Szánalmas...
#129261 Sonka* 2007. szeptember. 26. 14:40
Sonka*
#129194 :: ttitusz (2007. szeptember. 26. 10:05)
sziasztok! tudja vki a ps2 fifa 08 olyan lesz mint a 07 mármint olyan szempontból,hogy ugyanazon a bajnogságba többen indulhatunk!
Passz... dehát ez egy PC-s fórum
#129194 ttitusz 2007. szeptember. 26. 10:05
ttitusz
sziasztok!
tudja vki a ps2 fifa 08 olyan lesz mint a 07 mármint olyan szempontból,hogy ugyanazon a bajnogságba többen indulhatunk!
#128910 BigBoy 2007. szeptember. 25. 12:52
BigBoy
Csak egy enyhén picit...
Amugy a cdgalaxisnál már megvásárolható a játék, sőőt ahol lakom állítólag már délután már megérkezik...Mondjuk nem hiszem, hogy megveszem, először kipróbálom, hogy milyen, mégis csak fifa-s voltam, vagyok, szóval kiváncsi vagyok milyen!
PES demo is már tölthető, azért ajánlom azt is mindenkinek.
#128890 Sonka* 2007. szeptember. 25. 10:59
Sonka*
#128885 :: BigBoy (2007. szeptember. 25. 09:54)
damien: ez nekem szólt? Mert amikor már felrakták utánna már le is szedtem, de fél óra után már le is töröltem
A csávó kicsit elkésett
#128885 BigBoy 2007. szeptember. 25. 09:54
BigBoy
damien: ez nekem szólt? Mert amikor már felrakták utánna már le is szedtem, de fél óra után már le is töröltem
#128827 damien4080 2007. szeptember. 24. 21:35
damien4080
#128198 :: Sonka* (2007. szeptember. 23. 11:30)
Olvass vissza, öreg, és megtudod... PES-videót meg nézzen, aki akar.
HEllo ez nem árt ha tudod
http://largedownloads.ea.com/pub/demos/Fifa/08/FIFA08_PC_Demo.exe