Kérjük jelentkezz be!
FIFA 08

FIFA 08

Ki mit vár a játéktól?
#122225 Sonka* 2007. szeptember. 10. 21:53
Sonka*
#121944 :: BigBoy (2007. szeptember. 10. 17:12)
Nem sokan fogják megvenni ezt a -t! Csak ilyen Sonka félék.. ]{redenc: BigBoy, egyszer már ilyenért kaptál figyelmeztetést, úgy látszik, nem használt. Begyűjtötted a másodikat, ezúttal már örököst, \"visszaesőként\". Jó lenne, ha megemberelnéd magad, és elgondolkodnál a továbbiakon! Köszönöm!
Bizony, az ilyen "Sonka-félék" meg fogják venni, és jót fognak szórakozni! A PES-esek meg a PES-t fogják megvenni, és azzal fognak jót szórakozni! Viszont látom, BigBoy hamar megunta a PES-topikot... ja, és a kedvemért (de csak a kedvemért ) begyűjthetnél még egy warn-t... egye fene, húzd le még egy kicsit a FIFA 08-at (de azért szigorúan a megszokott stílusodban!). Leköteleznél...
#121944 BigBoy 2007. szeptember. 10. 17:12
BigBoy
Nem sokan fogják megvenni ezt a -t! Csak ilyen Sonka félék..

]{redenc: BigBoy, egyszer már ilyenért kaptál figyelmeztetést, úgy látszik, nem használt. Begyűjtötted a másodikat, ezúttal már örököst, \"visszaesőként\". Jó lenne, ha megemberelnéd magad, és elgondolkodnál a továbbiakon! Köszönöm!
#121942 mateszabi 2007. szeptember. 10. 17:11
mateszabi
#121143 :: Fodri (2007. szeptember. 09. 11:27)
A 08 milyen értékelést kapott?Azért nem tudom, mert későn jutottam el a postára, és nekem csak a következő számtól lesz megint Gurum.
Fodri, ezeket kapta a FIFA nullanyóc:

Grafika: 07
Zene: 09
Játékélmény: 08

Össz: 8.4
#121940 mateszabi 2007. szeptember. 10. 17:08
mateszabi
A demó alapján ez a játék a toplisták 1000. helyén fog szerepelni.

Az elején mindenki megveszi, aztán rádöbbennek, hogy alíg változott a 07-hez képest.

300%-ban FIFA 07 átirat.
#121649 Zsoll 2007. szeptember. 09. 20:55
Zsoll
BigBoynak nagyon nagy igaza van!!Láttam vidiket pes2008-rol ha tényleg ilyen jo lesz pc-n, akkor 08 fifával a emet fogom törölgetni! Nálam fifa08 maximálisan leszerepelt! Nem létezikk hogy 2007 végén nem lehet next gent kiadni bazze,meg az a bamba inteligencia ugyan olyan a demo már tele van hibával akkor mi lesz a teljes játékba !ezzel az üzenettel nem akarok senkit megsérteni és világ életembe fifás voltam ,de ez most változott meg!
#121143 Fodri 2007. szeptember. 09. 11:27
Fodri
A 08 milyen értékelést kapott?Azért nem tudom, mert későn jutottam el a postára, és nekem csak a következő számtól lesz megint Gurum.
#120917 Zizou 2007. szeptember. 08. 21:10
Zizou
egy pc-s játéklap oldalán, miért a box-os képek vannak kirakva???
igénytelen...
#120136 Sonka* 2007. szeptember. 07. 16:09
Sonka*
#120028 :: BigBoy (2007. szeptember. 07. 13:07)
Huu, bazz, ennyi volt a válaszod az előző 2 hsz-ra?? Na most aztán mi is nagyon visszakaptuk, de jó láttni, hogy a nevedhez mérten ennyi eszed van, ennyi tellet neked válasznak?! Szánalmas vagy...
Most erre mit írjak, srácok? Annyi baromságot összeírtatok, hogy az valami hihetetlen. Én vagyok a szánalmas? Csak meg kell nézni, te, meg a haverod milyen stílust használtok, és egyből kiderül, ki a szánalmas... én ilyenekkel nem vagyok hajlandó "beszélgetni", ennél több jóérzés szorult belém. De már egy párszor leírtam, nyugodtan lehet egymással társalognotok a PES-topikban, a véleményeteket elmondtátok, ennyi elég is volt, köszönjük, ott folytathatjátok a fröcsögést, senkit sem fog zavarni.
#120028 BigBoy 2007. szeptember. 07. 13:07
BigBoy
Huu, bazz, ennyi volt a válaszod az előző 2 hsz-ra??
Na most aztán mi is nagyon visszakaptuk, de jó láttni, hogy a nevedhez mérten ennyi eszed van, ennyi tellet neked válasznak?! Szánalmas vagy...
#119845 Sonka* 2007. szeptember. 06. 20:38
Sonka*
Na, most jól megkaptam szegény én...

Ja és BigBoy, a FIFA '99 óta játszom a sorozattal...

elmo hsz-ára inkább nem reagálok érdemben (akinek a neve legalább olyan értelmes, mint a stílusa)
#119627 BigBoy 2007. szeptember. 06. 16:56
BigBoy
Én nem kezdem el újra, de azért észre lehet venni (legalábbis én észrevettem), hogy mi megy a 2 játék között! Tudom, mert mind a 2őt ismerem, fifát eléggé rég óta igy tudom, hogy mondjuk 98óta mekkora fejlődés volt a 2 játék között (pes és fifa) a fifa egyértelműen az utóbbi időben semmit sem mutatott fel, ugyanaz a silány grafika és játékmenet, míg meg lehet nézni mit fejlődött legalább az elmúlt 3 évben a PES! És mielőtt Szallona úr újra elkezdené itt osztani az észt elmondom, megint hogy ősidők óta fifa-s vagyok ellentétbe veled, mert szerintem a véleményeidből ez talán a 2. fifa sorozatod, szóval nagyon rossz látni, hogy itt tart a fifa és amit előttem leírtak az teljesen igaz, hogy sokan csak azért veszik meg, mert "fifa" a játék neve!
Annyit még erálulok sonkának, mert annyira szereti a fifát, hogy ez egy szemét rohadt banda, mert a PES be azért nincs annyi liga stb... mert egyéni licenset vesznek meg, vagyis más nem tudja felhasználni, szóval baromi rendesek szerintem! Ennyit a fifáról!
A PES-t legalább 1 patch-el elképesztő szépre lehet csinálni, addig a fifa-ra 100 patch sem lenne elégg, hogy legalább valahogy kinézzen
#119611 Elmo 2007. szeptember. 06. 16:33
Elmo
#119534 :: Sonka* (2007. szeptember. 06. 14:56)
Na, ezt is megéltük Én egy büdös szóval nem mondtam, hogy gyerekek, hagyjátok már a PES-t, mer egy nagy fos (annál is inkább, mivel nagy valószínűséggel nem az, különben nem venné meg senki). Én csak annyit kérek (és remélem nem sokat), hogy hagyjátok a FIFA 07/08 fikázását (mondjuk egyelőre maradjunk még csak a 07-nél, mert igazad van, előbb várjuk meg a 08 teljes verzióját, utána lehet normálisan véleményt nyilvánítani). Egy szó mint száz, én nem a PES ellenében védem a FIFA-t, hanem csak megcáfolom, amit ti, mint "nagy FIFA-rajongók" tévesen állítotok, nevezetesen, hogy egy kalap sz@r, meghogy a játékmenete egy vödör kula (mert nem az, kár vitatni).
Látom, itt tartjátok a színvonalat, Sonka meg még mindig átszellemülten lengeti a hülyeség és az ostoba szófosás zászlóját.
Nem fogok belekezdeni Sonka (Ilyen névvel fórumozni, innentől már nem tudlak komolyan venni, bocsánat) meggyőzésébe, előkaparva többszáz gamer újság írott és virtuális anyagát, amit ha figyelmesen elolvas és feldolgoz, megtudja, hogy a PES azért jobb, mint a FIFA, egyrészt, mert türlelmem sincs hozzá, meg nem akarom, hogy az ilyen Sonka kaliberűek rászokjanak a PES-re, tisztelem annyira a játékot, hogy nem akarom hasonló emberek kezébe adni. A Sonka szerű emberek nyeljék be az EAs szeméttömeget és legyen boldogok azzal. Meg aki nem játszott a játékkal, ennek ellenére védi valami ellenében (Itt felvilágosítalak fiam, hogy nem változtat semmin a ellenében szó) véd egy játékot, úgy, hogy az ellen, ami ellen véfi, semmit sem tud, az húzodjon meg a sarokban és jól gondolja át a dolgokat. Pörögsz, meg vagy győződve, hogy a FIFA jobb, bár a PESről semmit sem tudsz, nem érzed, hogy itt valami nincs rendben? Gondolom nem.
A FIFA demónak felboncolásába meg nem megyek bele, Ronny elmondott már mindent róla, amivel én eggyet is értek, nem lett semmi egetrengető újítás, ezzel sem fogok sokat játszani, de ugyebár a név m,ajd eladja, az ostoba fogyasztók meg úgyis benyelik, legyen az akármilyen rossz. Egézségükre.
#119344 Tomm!k@ 2007. szeptember. 05. 22:50
Tomm!k@
az a "gáz" pes szempontból, hogy 2014-ig kizárólagos licensze van az ea-nek a fifa-val... és addik még legalább 15 új bajnokságot hozzá is adnak ha az előző évek tendenciájához hasonlóan növekszik az új ligák száma. a pes és a fifa is jó, ennyi. mindkét játék másban domborít, de nagyon jól. szerintem.
#119278 levivarro 2007. szeptember. 05. 20:56
levivarro
Szerintem jol sikerult a fifa 08. Sokkal jobb mint a 07 grafikailag es élethubb a játékosok kinezete es mozgasa.Persze van meg mit fejlodni de mar ez is jo.Nekem tetszik. Ja...és a PES egy kalap sz***.

]{redenc: levivarro, ezért az utolsó mondatért egyelőre szóban figyelmeztetlek, de legközelebb kapsz egy írásbeli figyelmeztetést is! Olvasd el e topik fejlécét, és a szabályzatunkat is alaposan! Köszönjük!
#119055 Sonka* 2007. szeptember. 05. 16:32
Sonka*
#118960 :: iverson2 (2007. szeptember. 05. 14:23)
Hajaj a Fifa 98 volt csak az igazi. Még ma is tolom, mert nagyon eltalálták. És van benne terem foci is, bár csak barátságos meccset lehet nyomni, de akkor is van. A 2008 demóhoz meg le kell tölteni a demó expandert és lehet állítani kicsit a grafikán.
Képzeld, BigBoy, nálam a grafika NEM lényeg! Tőlem lehet akármennyire csilli-villi egy játék, ha borzalmas vele játszani, akkor mit sem ér a hiperszuper grafika. A szép kinézet nálam maximum hab a tortán, de a fontossági sorrend végefelé kullog...
#118960 iverson2 2007. szeptember. 05. 14:23
iverson2
Hajaj a Fifa 98 volt csak az igazi. Még ma is tolom, mert nagyon eltalálták. És van benne terem foci is, bár csak barátságos meccset lehet nyomni, de akkor is van. A 2008 demóhoz meg le kell tölteni a demó expandert és lehet állítani kicsit a grafikán.
#118940 BigBoy 2007. szeptember. 05. 13:44
BigBoy
melléfogtál, én kérlek 1998 óta csak fifával játszottam, a 3 fifa megvan eredetiben, szóval ha nem tudsz valamit akkor nem kéne előre véleménytnyílvánitanod!
Nem kéne ennyire okosnak képzelned magad! Világéletembe fifás voltam, de most jött ez az idő, hogy mondtam, hogy köszönöm nekem ennyi volt ebből! MI az, hogy a grafika nem lényeg? Ilyennel csak magadat égeted le! Rooney arca olyan mint egy nyugdíjas öregasszonyé, arról nem beszélve hogy ez a grafika van már lassan 3éve és olyan gyenge, nevetséges dolgokkal jön az EA mint, hogy "a mostani gépek nem bírják még a next gen grafikát"! nevetséges, az EA pont az aki sorra adja ki a next gen-es játékokat, emellet a PES simán kiadja next gen-esen pc-re is, és még a gépigény sem borzasztó! Szóval ennyit rólad, nevetséges dolgokkal jössz, szóval ezt a vitát itt be is fejeztem!
#118922 Sonka* 2007. szeptember. 05. 13:11
Sonka*
#118655 :: BigBoy (2007. szeptember. 04. 19:12)
Angliába és Amerikába veszik nagyon a fifát! Ja, épp ez a szerencséje a a fifának, mert ha a Konami rendes kereteket tudni kiadni, jó menedzser móddal (de ez is csak pénz kérdése) akkor a fifa már sehol se lenne! Amugy azért majd kiváncsi leszek az eladási listákra ez év végén! Ja és nézz meg 1képet a fifa08ból és a Pes2008ból és szerintem utánna magyarázd meg hogy melyiknek van szebb grafikája! Szerintem meg az a röhej, hogy ezt a szennyet isteníted
Én nem istenítek semmi, csak tudod nem szeretem, ha alaptalanul fikáznak valamit... a grafika meg még mindig nem izgat. Mintha az lenne a legfontosabb, hogy hogy néz ki...

Gondolom te is azok közé a PES-esek közé tartozol, akik játszottak tizenöt percet a demóval, aztán letörölték, hogy milyen sz@r... ez ám a korrekt véleménynyilvánítás
#118655 BigBoy 2007. szeptember. 04. 19:12
BigBoy
Angliába és Amerikába veszik nagyon a fifát!
Ja, épp ez a szerencséje a a fifának, mert ha a Konami rendes kereteket tudni kiadni, jó menedzser móddal (de ez is csak pénz kérdése) akkor a fifa már sehol se lenne! Amugy azért majd kiváncsi leszek az eladási listákra ez év végén! Ja és nézz meg 1képet a fifa08ból és a Pes2008ból és szerintem utánna magyarázd meg hogy melyiknek van szebb grafikája! Szerintem meg az a röhej, hogy ezt a szennyet isteníted
#118633 Sonka* 2007. szeptember. 04. 19:01
Sonka*
#118406 :: BigBoy (2007. szeptember. 04. 16:08)
Háát ezek szerint te sem játszottál még a Pes-el! Nézz meg egy videót a Pes2008ból, meg nézd meg a fifa08-at! Ég és föld... De szerintem sokaknak nem mindegy a grafika, a látvány, mivel legelőször azt látod a játékból, utánna a játékmenetet! a fifa most ebben az évben le fog szerepelni nagyon, mert amit most csináltak az egyszóval undorító!
Mindig ezt mondják, aztán valahogy mégis sikerül többet eladni belőle, mint a PES-ből... csak nem ennyi hülye ember lenne a világon? Vagy azért mégiscsak tud valamit... (azonkívül persze, hogy nem a rajongóknak kell átírni majd' az egész adatbázisát, hogy valós játékosok, csapatok, stb. szerepeljenek benne, röhej...)
#118554 BigBoy 2007. szeptember. 04. 18:17
BigBoy
ráadásul Xboxra még több fejlesztés lett még játékmenetet is nézve..
#118539 Smoke93 2007. szeptember. 04. 18:05
Smoke93
én többet vártam a játéktól grafikai szempontból de ez nem jött be,de így se vészes a játék a paszrendszer a kapusok javítása naon jó 5let és így sokkal jobb a játékélmény persze igazán király csak boxon lesz, de szerintem ezzil is el lehet szórakozni kicsit döhít hogy megint a box van előnyben de ezt már megszokhattuk
#118406 BigBoy 2007. szeptember. 04. 16:08
BigBoy
Háát ezek szerint te sem játszottál még a Pes-el! Nézz meg egy videót a Pes2008ból, meg nézd meg a fifa08-at! Ég és föld...
De szerintem sokaknak nem mindegy a grafika, a látvány, mivel legelőször azt látod a játékból, utánna a játékmenetet! a fifa most ebben az évben le fog szerepelni nagyon, mert amit most csináltak az egyszóval undorító!
#118085 Sonka* 2007. szeptember. 03. 20:30
Sonka*
#118039 :: Gabriel Taylor (2007. szeptember. 03. 19:35)
hát a Fifa elég rég óta megy így hírnevet szerzett és a jobbnál jobb játékosokat ki nem szeretné irányítani??;-) Rooney,Ronaldhino meg sok más cska egy párat mondjak!Mind híres focisták és mivel benne vannak a játékban lehet őket szivatni vagy még híresebbé tenni!Hát ezért viszik annyira a FIFA-kat....szerintem....
Főleg a játékmenet nem "szar"! A grafika meg nem izgat, a szórakozás a lényeg...