Kérjük jelentkezz be!

Rally Championship 2000

Nem tudom, valaki emlékszik-e még erre a játékra, szerintem a maga idejében mindent vert.
#667164 xear 2011. november. 25. 18:14
xear
21adam21 írta:

Hali!

Nem tudja valaki hogy honnan lehetne letölteni ezt a játékot mert ez nekem is megvolt és nagyon tetszett.


darkblackjoker96 írta:

ezt a játékot a torrentz oldalon lellehet tölteni



Te úristen, nem tudjátok magatokba tartani, ti hülyék?-.-
#376089 Chocho 2009. március. 03. 12:34
Chocho
#376087 :: Barnabyyy (2009. március. 03. 11:35)
Akkoriban nagyon komoly volt grafikailag ez a játék. Emlékszem, csak hüledeztem, hogy egy P3 500-as és 128 mega ram kellett ahhoz, hogy rendesen fusson. Gyorsan megy az idő... Rally bajnokság??!! Az első autós játék amit megvettem. Mai szemmel nagyon gagyi de akkor mennyire imádtam )
Igen, akkoriban nagyon jó játék volt. Kismilliószor végigjátszottam, s emlékszem, milyen nehéz volt még akkoriban teljesítenem egy szakaszt. Aztán jött a Colin 1 és minden megváltozott. A Rally Championship 2000 fejlesztőiről tud valaki valamit? Még a Google se nagyon segít a dologban...
Gaming is believing.
#376087 Barnabyyy 2009. március. 03. 11:35
Barnabyyy
#360809 :: Chocho (2009. február. 02. 14:03)
A mai napig az egyik legjobb rallyszimulátor (A Rally Trophyval és a Colin 1-gyel megosztva ülnek a trónus csúcsán.). Ezzel szerintem el is mondtam mindent. Emlékszem, milyen nagy pofon volt a grafikája abban az időben. Csak lestem, hogy ezt mind a Savage 4-em tudja? Mellesleg ha már rally, mi a helyzet a Rally Bajnoksággal? Emlékeztek-e rá? Egyike volt az első teljesen magyarított játékoknak a piacon.
Akkoriban nagyon komoly volt grafikailag ez a játék. Emlékszem, csak hüledeztem, hogy egy P3 500-as és 128 mega ram kellett ahhoz, hogy rendesen fusson. Gyorsan megy az idő...
Rally bajnokság??!! Az első autós játék amit megvettem. Mai szemmel nagyon gagyi de akkor mennyire imádtam )
#360809 Chocho 2009. február. 02. 14:03
Chocho
A mai napig az egyik legjobb rallyszimulátor (A Rally Trophyval és a Colin 1-gyel megosztva ülnek a trónus csúcsán.). Ezzel szerintem el is mondtam mindent. Emlékszem, milyen nagy pofon volt a grafikája abban az időben. Csak lestem, hogy ezt mind a Savage 4-em tudja?

Mellesleg ha már rally, mi a helyzet a Rally Bajnoksággal? Emlékeztek-e rá? Egyike volt az első teljesen magyarított játékoknak a piacon.
Gaming is believing.
#347967 JohnBart 2009. január. 11. 12:46
JohnBart
#204626 :: XkSidewalk (2008. április. 19. 09:48)
Én emlékszem erre ,és a Guru Meditation hibájára,ami majdnem az őrületbe kergetett.
Remek autós játék, csak kár, hogy a mostani gépemen már nem fut, akárhogy is próbálom állítgatni. Szinte minden nap toltuk osztott képernyőn, általában Skoda Octavia vs. Felicia meccseket vittünk.
I am serious... and don't call me Shirley.
#204626 XkSidewalk 2008. április. 19. 09:48
XkSidewalk
Én emlékszem erre ,és a Guru Meditation hibájára,ami majdnem az őrületbe kergetett.
#151198 Pozandr 2007. november. 25. 22:33
Pozandr
Én a Guru mellett vettem meg a gémet. Nagyon jó kis játék volt. Különösen jó volt a magyar szinkronja. Engem csak az zavart, hogy csak az első-második szakaszt sikeült megcsinálnom, aztán továbbdobott a következő bajnokságra. Próbáltam többször befejezni egy-egy bajnokságot, de sohasem sikerült... Így egy idő után uninstallra került. De néha még előveszem egy-egy rövid játék erejéig.
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.