Kérjük jelentkezz be!

Star Wars-The Clone Wars 2008

Animációs sorozat a Klón-háborúk idejéből. Mindent vivős ... "ROGER-ROGER"
#445488 szkot 2009. augusztus. 05. 15:49
szkot
Talán a moziban? ... De már asszem sehol nem vetítik... Majd ha kijön DVD-n (vagy ha már kijött) akkor vedd meg...
#445485 csga 2009. augusztus. 05. 15:39
csga
Film? Olyan is van? Én csak a sorozatról tudtam .Hol lehet azt megnézni?
#445431 szkot 2009. augusztus. 05. 12:34
szkot
Ez a két videó a filmből van... Vagyis ez a film és nem a sorozat...
#445419 csga 2009. augusztus. 05. 12:17
csga
Ti láttátok ezeket a részeket, amik ezekben a trailerekben van:ebben és ebben?
#442848 frosty D 2009. július. 29. 23:51
frosty D
OFF:
Azért a mozit ne kever bele. Talán a Farkasra mentem be (16 karika) 2 hét után megborotválkozatlanul, másnapos fejjel és társai mégis: "Megmutatnád légyszíves a diákodat"? Viszont!!!!
A south parknál ugyebár 18-as karika van. Tesóm 6 évesen kezdte el nézni...
ON: rakhatnák rá olyan korhatárt ami nekik tetszik mert ez úgyis a TVben fog menni és manapság a pulyákok kisírják otthon az este 11 órát ha akkor fogják adni.
#442748 szkot 2009. július. 29. 20:37
szkot
Félig OFF
Lehet hogy nem nézhetnék, de nem fogják... Azt látnátok milyen filmeket nézek a 8 éves unokatesómmal mikor este vigyáznom kell rá... Kb nekem valókat... (Nem szexre gondolok )
Amúgy meg a moziban sem törődnek vele hogy ki hány éves akkor is beengedik a terminátorra ha nincs hét... A mozik is örülnek hogy valaki megy nemhogy majd nem engedik be...

ON: Akkor végülis a CN-ről is le kellene venniük mivel ott max 12es filmek mehetnek... És 16-ost pedig csak 21 után adhatnak akkor meg már TCM van... Az RTL-en meg a szülők amúgy is felveszik a gyereknek ha az nem bír 11-ig fennmaradni...
Ez azért tényleg nevetséges, még a gondolattól is röhög a belem...

Amúgy valaki röviden felvilágosítana, hogy mi volt az utolsó négy részben mert lemaradtam róla... Persze csak Spoilerben...
#442726 Zeroo93 2009. július. 29. 19:33
Zeroo93
#441695 :: szkot (2009. július. 27. 10:52)
Zeroo93 írta: Vagy 20, amúgy meg most az ORTT 16+-ossá akarja tenni a sorozatot... Nem értem..
Nem mindegy hogy milyen besorolás alatt van? Aki akarja, legyen az kicsi-nagy, meg fogja nézni! Eddig is így volt és ezután is így lesz...
szkot írta:

Nem mindegy hogy milyen besorolás alatt van? Aki akarja, legyen az kicsi-nagy, meg fogja nézni! Eddig is így volt és ezután is így lesz...


Bürokrácia van, szóval nem. De 16-ossá, ez nevetséges! Jó, hogy a készítők minden korosztályt megcélzó jelleggel készítették. Ez így eléggé epic fail, ennyit SkySrácról A kis pistikéék ezt már nem nézhetik.
#442669 szkot 2009. július. 29. 16:55
szkot
JAja tudom én azt láttam... Először azt gondoltam, hogy ezek is ilyen 5 perces részek lesznek, de hála az égnek nem!
#442663 frosty D 2009. július. 29. 16:39
frosty D
Ventress meghal a másik SW mesében. Az 5 perces epizódos meséről beszélek. Ott van az hogy
#442643 szkot 2009. július. 29. 15:53
szkot
Most én pár részről lemaradtam de Asajj mikor hal meg? Mert szerintem ő fogja megölni Ashokát és Anakin ezért meg fogja ölni, de Dooku bízta meg Asajjt és ezért Anakin még nagyobb haraggal öli meg Dookut!... Bár ez nagyon nagy marhaság...
#442559 frosty D 2009. július. 29. 12:42
frosty D
Hát hidd el hogy megfog. Csak még nem tudunk róla semmit. De poén lenne látni egy piros lézekardal Dooku mellett xD
#442483 Necros 2009. július. 29. 10:38
Necros
#442471 :: csga (2009. július. 29. 10:06)
Engem az is érdekel, hogy egyáltalán hogyan lett Anakin padawan-ja? Egy demo-t azért én is kipróbálnék.
Nézd meg a filmet. Engem ott levett a lábamról, mikor


Én nem vagyok SW fan, ezért fogalmam sincs arról, melyik karakter mikor hal meg és ilyesmik, így ezért én nem is agyalok ilyesmin. És legközelebb megköszönném, ha a hasonló infókat spoilerben írnád le. Mondjuk, Ahsokáról már hallottam, hogy

A klónkatonák bemutatása nekem is nagyon tetszett, a sorozat egyik legnagyobb pozitívumának tartom. Nem csak arctalan senkik, hanem külön személyiségek, akikért lehet aggódni is. Korábban úgy voltam vele, hogy meghalnak, ok, kit érdekel, úgyis "gyártanak" újat. A Republic Commando elindult jó irányba, de itt dolgozták ki igazán őket és remélem, folytatják is ezt, hogy még érdekesebb karaktereket faragjanak a nagyobb nevekből. És a második évadba is jó lenne néhány rájuk fókuszáló epizód.

Doomsbloom, nem feltétlenül, megoldhatják máshogy is.
#442471 csga 2009. július. 29. 10:06
csga
Engem az is érdekel, hogy egyáltalán hogyan lett Anakin padawan-ja?

Egy demo-t azért én is kipróbálnék.
#442388 frosty D 2009. július. 28. 22:33
frosty D
Legnagyobb álmaim egyike válna valóra ha egy részt a Republic Commandonak szentelnének. Nekem tetszettek az s1ben is azok mikor a klónkatonákat ismertetik, így már nem úgy vonulnak be a köztudatba, mint a szótlan fehér sereg. A másik hogy Ahsokával mi lesz? Egyszer neki is megkell halnia és csak találgatások vannak. A leghihetőbb nekem az volt hogy Plo Kuunal lesznek egy bolygón a 66-osnál. Plo-t mint tudjuk a levegőben darálják le, Ahsokát meg majd a földön. De ez csak találgatás. SWpedian sincs kíirva a halála ideje.
#442385 Necros 2009. július. 28. 22:23
Necros
Nekem tetszik a játékmenet videó is. Még jobb is, mint amire számítottam, egy demót mindenképp megnézek, ha kiadnak hozzá egyet.
#442357 csga 2009. július. 28. 21:11
csga
Promó videó: Egyszerűen fenomenális. Sokal több és változatosabb a harc, új ellenfeleik lesznek, új lényekel ismerkednek meg, és az a kék pofájú bérgyilkos is király. És a lángszórós klónok és azok ellenséges szárnyas "röfögő" lények is jók.

Gameplay videó: Most már biztosan nem veszem meg. Utálom a rögzített nézetes játékokat, és nincs olyan erőkihasználás, mint a Force Unleashed-ben, de azért láttam néhány jó megmozdulást(pl: amikor beleszúrja a fénykardot a droidba és attól megbolondul, meg a közelharc is tetszik.
#442328 Necros 2009. július. 28. 19:25
Necros
#442318 :: frosty D (2009. július. 28. 19:07)
És az cartoon network időben kifejezve mennyi?
A hazai premierről fogalmam sincs, de mivel kint is a CN adja, gondolom, nem várnak sokat. Bár azt nem tudom, itthon mennyivel a kinti kezdés után kezdték adni az első évadot. Szerintem annál többet biztos nem várnak most sem, inkább hamarabb kezdik, főleg ha jó volt a nézettség.

2. évad promó. Nem lesz rossz.
#442318 frosty D 2009. július. 28. 19:07
frosty D
És az cartoon network időben kifejezve mennyi?
#442317 Necros 2009. július. 28. 19:06
Necros
#442146 :: frosty D (2009. július. 28. 12:18)
Tulajdonképp nem értem az SW mesét mért kell korhatárolni. Mert még ha vér lenne benne. De annyi az egész ha meglőnek egy klónt lesz 1 kis korom a páncélján és kész. Erre kell dobálni a korhatárt??? Szánalom. Amúgy a 2. évadnak mikor lesz a premierje?
Az USA-ban október másodikán kezdik.
#442146 frosty D 2009. július. 28. 12:18
frosty D
Tulajdonképp nem értem az SW mesét mért kell korhatárolni. Mert még ha vér lenne benne. De annyi az egész ha meglőnek egy klónt lesz 1 kis korom a páncélján és kész. Erre kell dobálni a korhatárt??? Szánalom. Amúgy a 2. évadnak mikor lesz a premierje?
#442006 Necros 2009. július. 28. 07:50
Necros
Ennyi erővel a Tom és Jerry is simán kaphatna 16-os karikát, abban is rengeteg az erőszak, meg szinte az összes mesére igaz ez...

De ez az idióta rendszer mindenhol így van, barom döntenek, tehát a néző veszít... Például ma reggel nézem a The District (A körzet) című sorozatot és azt nem bánják, hogy közelről szíven szúrnak benne valakit, megfojtanak egy taxisofőrt és közelről 3-4 lövéssel kivégeznek egy drogkereskedőt, de az "ass", szót nem lehet kimondani, mert azt kivágják. Hogy is van ez? Az erőszak belefér, de egy nem is túl csúnya szó már nem?
#441712 czibiklaszlo 2009. július. 27. 11:51
czibiklaszlo
Maga a film se volt korhatáros( mármint a régiek) és ennél pont az lenne a lényeg szerintem hogy a kisebbek is megnézzék és rákapjanak erre a világra.
Amugy igazad van és aki akarja az meg is fogja nézni.
Mondjuk itt főleg azok járják meg akik kisebbek és a szűleik esetleg figyelnek rájuk.
Mondjuk én az ikreimmel együtt nézem és szerintem bármelyik más rajzfilmre rá lehetne fogni( sütni) ugyanezt.
Én szomoru vagyok ezért, meg főleg azért hogy az ulolsó két részt nem sikerült felvennem..............mert hiába vártuk ugyanabban az időben a folytatást.............valami régebbi részt nyomattak be.
Innen is reklamálok ezért.........mit sokkolják az embert, meg az ikreit
Gyalázat
Ezért a folytatást már az RTL -en fogjuk nézni..........ha lesz.
Üdv
#441695 szkot 2009. július. 27. 10:52
szkot
Zeroo93 írta:

Vagy 20, amúgy meg most az ORTT 16+-ossá akarja tenni a sorozatot... Nem értem..


Nem mindegy hogy milyen besorolás alatt van? Aki akarja, legyen az kicsi-nagy, meg fogja nézni! Eddig is így volt és ezután is így lesz...
#441675 csga 2009. július. 27. 09:37
csga
Tök fölösleges 16-ossá tenni, mert az senkit sem érdekel.

Amúgy akkor, ha 22 van akkor egy híján megvan az összes, és azt ami nincs meg azt is láttam.
#441098 Zeroo93 2009. július. 25. 21:26
Zeroo93
#441074 :: csga (2009. július. 25. 20:19)
Ne nézzetek nagyon warezololónak, de csak most júliusban kezdtem el nézni a sorozatot és nekem baromira bejön ,( bár van néhány hiba benne) és a júliusi kezdés miatt egy csomó részről lemaradtam és beszeretném pótolni, ezt valahol megtudnám csinálni? És lehetőleg magyar legyen. Nekem is nagyon bejön Ashoka Sky srácozása, meg Anakin "mucikám"-ozása tetszik, amúgy ez a két szereplő a kedvencem,+ a rohamdroidok, meg a 'jégo'-n az a srác, aki átprogramozta a rohamdroidokat............. Jar-Jar és Padme nem tetszenek annyira. Hány részből áll az első évad
Vagy 20, amúgy meg most az ORTT 16+-ossá akarja tenni a sorozatot... Nem értem..