Darksiders II: New Game+ és The Crucible játékmód
Nem csak a történet keretében kaszabolhatunk a Darksiders II-ben, hiszen bejelentésre került egy új játékmód, illetve a New Game+ mód.
Nem csak a történet keretében kaszabolhatunk a Darksiders II-ben, hiszen bejelentésre került egy új játékmód, illetve a New Game+ mód.
Egy játékosnak sikerült tízezer dollárt összegyűjtenie a Diablo III valódi pénzzel működő aukciósházában.
A Devil May Cry tervezőjének nem tetszik a PlayStation All-Stars Battle Royale, s nyíltan kijelentette, hogy koppintásnak tartja a programot.
A mai napon hivatalosan is elindult a Planetside 2 bétatesztje, melyet egy remek bejelentéssel koronázott meg a Sony: a sokak által várt online shooter a Steamen át lesz elérhető!
A 4A Games elismerte, hogy a Metro 2033-nak komoly gondjai akadtak a megjelenésekor, ám most a THQ jobban kiáll mellettük, mint valaha, így a folytatás hibátlan lesz.
A játékvilág legnagyobb (szó szerint) fenegyereke, Jace Hall újra életet lehelne a foszló húsú Calebbe. Persze ő is tudja, hogy ezzel egy fillért sem fog keresni, lévén a Blood remake inkább szerelemprojekt, mintsem üzletileg megfontolt lépés.
Az Assassin’s Creed III komoly multiplayer móddal fog megjelenni, ám a megjelenés előtt ezt nem lesz lehetőségünk tesztelni egy béta keretében.
Kompetitív multiplayer mód nélkül jelent meg a legfrissebb SSX, ám a fejlesztők hamarosan pótolják a hiányosságot.
Az augusztusi PC Guru mellé ezúttal egy, a BioWare által fejlesztett klasszikus játék felújított változatát csomagoltuk nektek. A DVD-mellékleten a 2011-es MDK 2 HD kapott helyet. Alacsony gépigény, három őrületes főszereplő, akció és fejtörők minden mennyiségben.
John Carmack háromórás előadása végre bárki által megtekinthető a YouTube-on. A beszédben az id technikai igazgatója részletesen kitér a Rage szereplésére és a Doom 4-re -- igaz, utóbbiból semmit sem mutat.
A The Ville és a The Sims Social közötti hasonlóságok miatt az Electronic Arts beperelte a Zyngát.
Az Oculus Rift egy virtuális valóság eszköz, mely augusztus elsején jelent meg a Kickstarteren. 24 óra alatt összejött a szükséges pénz, és még az id Software is melléállt: az Oculus nagyszerű lesz a Doom 4-gyel.
A Call of Duty: Black Ops zombis játékmódjának mobilos változata iOS után Androidon is elérhetővé vált, igaz, 30 napig egyedül a Sony Xperia mobilok tulajdonosai próbálhatják ki.
A QuakeConon kiderült, hogy igazi világsztárok szolgáltatják majd a szinkronhangot az ősszel esedékes Dishonoredben.
A Batman: Arkham City volt az utolsó közös munka Paul Dini és a Rocksteady csapata között, a folytatáshoz már másik írót kell találni.
Az Activision pozitívan zárta gazdasági évének első negyedét, ám a tavalyi számokhoz képest sokkal gyengébb a teljesítményük.
Annak idején a GTA-sorozat a lelkes rajongóknak köszönhetően kapott multiplayer módot, most pedig a történelem megismételte magát a Just Cause 2-vel.
Most még nem fog Wii U-ra is elkészülni a Crytek új játéka, a Crysis 3 -- ezt a cég egyik vezetője közölte.
12 millió regisztrált taggal büszkélkedhet a Call of Duty Elite, jelentette be az Activision. A kiadó nyilván a Battlefield 3 Premium impozáns számait próbálta felülmúlni, noha tény: ennek a tömegnek csak egy része fizet az extra szolgáltatásokért.
A Codemasters egy nagyon rövid teaser videót töltött fel a Youtube-ra, melynek címe "A verseny visszatér". Az anyag végén látható 2-es szám mindenesetre elég sokatmondó.
A Valve első Linuxra érkező játéka, a Left 4 Dead 2 gyorsabban fut a nyílt forráskódú operációs rendszeren, mint Windows 7-en. A csapat örül, a Windows 8-at ugyanis nem szeretik.
A Sims-széria második részének talán legjobb kiegészítője volt a Seasons, és őszintén örültünk volna neki, ha az évszakok változása alapból benne lett volna a harmadik felvonásban is. Persze lelkünk mélyén sejtettük, hogy az EA nem hagy ki ekkora ziccert...
Tegnap óta hivatalosan is kapható a Skyrim első DLC-je, a vámpírokat szerepeltető Skyrim: Dawnguard. Sajnos a PS3-as megjelenés még mindig odább van, a Bethesda a türelmünket kéri.
Az Electronic Arts tegnap este bejelentette, hogy készül a következő Army of Two, mely a mérsékelt sikereket elért sorozat rebootja lesz. A cél az, hogy az eddigieknél érettebb, izgalmasabb és durvább játékot kapjuk.