Hírek

A PC Guru januári teljes játéka: Oddworld: The Oddboxx

A PC Guru januári teljes játéka: Oddworld: The Oddboxx

Az Oddboxx egy szeretetcsomag. Tartalmát kultikus klasszikusok képzik, melyek időtlen remekművekhez méltón akárhány esztendővel a kiadásuk után is képesek élményt közvetíteni. Sajnos azonban a tavalyi PC-s megjelenés nem sikerült a legjobban, a sok-sok éves játékok ugyanis kismillió technikai problémával küzdöttek. Az Oddworld Inhabitants persze igyekezett menteni a menthetőt és számtalan javítócsomaggal próbálta élvezhetővé tenni a tartalmi szinten mindenképp kiemelkedő pakkot. Mostanra pedig sikerült az utolsó bosszantó bugot is kiküszöbölni, így a PC Guru teljes játékaként egy csaknem tökéletes Oddboxxot kaphattok, annak minden pozitív tulajdonságával.

Nem lustálkodik a Mojang

Nem lustálkodik a Mojang

Kiderült, hogy a Minecraft csiszolgatása és a Scrolls mellett további három, rejtélyes játékon is dolgozik a Mojang.

Idén jön az új Medal of Honor?

Idén jön az új Medal of Honor?

Hivatalos bejelentés híján is nagyon jól tudjuk, hogy valahol az EA boszorkánykonyhájában már javában készül a következő Need for Speed és Medal of Honor, azonban jó látni, hogy már szállingóznak a pletykák.

Tomb Raider kincskeresés

Tomb Raider kincskeresés

Manapság megszokottá vált, hogy a nagyobb kaliberű filmekhez vagy éppen játékokhoz a készítők kanyarítanak egy virtuális valóság játékot, ami felettébb szórakoztató módja annak, hogy felkeltsék az érdeklődést az adott termék iránt.

Ilyen lenne a Skyrim, ha ma játszódna

Ilyen lenne a Skyrim, ha ma játszódna

Az RPG-k 90%-a fantasy vagy sci-fi környezetben játszódik, holott milyen klassz lenne, ha a mindennapi életet vennék alapul. Íme egy kis ízelítő a 2012-es Skyrimből, megéri elmerülni benne.

Visszavonulót fújna a Microsoft vagy a Sony?

Visszavonulót fújna a Microsoft vagy a Sony?

Nanea Reeves, a Gaikai vezető termelési főnöke a CES-en tartott előadásában kifejtette, hogy valamelyik gyártó kilép a konzolok világából. Vajon tényleg ez lesz az E3 legnagyobb híre?

100%, hogy folytatják a Stalker 2-t

100%, hogy folytatják a Stalker 2-t

Bár már az ünnepek alatt is jelezték a fejlesztők, hogy folytatják a munkát a Stalker 2-n, a srácok most újabb megerősítést küldtek, ezúttal tisztább megfogalmazásban.

Ekkor jön az I Am Alive és az új Alan Wake

Ekkor jön az I Am Alive és az új Alan Wake

A Microsoft bejelentette, hogy februárban két XBLA nagyágyú is meg fog jelenni: elsőnek az Alan Wake's American Nightmare, másodiknak az I Am Alive fut be. Utóbbi vagy ezer éve késik, ha nem több.

Most már biztos a konzolos Diablo 3

Most már biztos a konzolos Diablo 3

Bár eddig sem titkolta a Blizzard, hogy kísérletezik a Diablo 3 konzolos változatával, most vált csak biztossá, hogy nem lesz PC-exkluzív a legendás folytatás.

Nem lesz PS4 az idei E3-on

Nem lesz PS4 az idei E3-on

Pár napja indult el a már sokezredik pletyka a PS4 idei E3-ra tervezett bemutatkozásáról. Bár azok, akik kicsit észnél vannak, kételkedtek, a Sony ezúttal végre hivatalosan is állást foglalt a kérdésben: NEM LESZ PS4 az E3-on, ennyi.

Modern Warfare 3: jönnek a DLC-k!

Modern Warfare 3: jönnek a DLC-k!

A Modern Warfare 2 megjelenését követően kiderült, hogy az emberek 15 dollárt is hajlandóak fizetni 4-5 új, illetve klasszikus pályáért, így nem meglepő, hogy a Modern Warfare 3-hoz már egy egész zuhatagnyi DLC fog megjelenni.