Kérjük jelentkezz be!
Diablo 2

Diablo 2 és kiegészítői

A stílus egyeduralkodója, a mágikus tárgyak cukrosbácsija...
#310526 Ragnos 2008. november. 08. 15:12
Ragnos
ÁÁÁ az a jó kis Durance of Hate lvl2 Hellen... Meg asszem van még egy-két nagyobb térkép...

Ja és az nem talent-fa, hanem skill-fa. Ez nem WoW.
#304544 eClipse 2008. október. 28. 17:44
eClipse
De jó h még mindig van itt élet Én most kezdtem el Diablozni (megint, már kb 15.jére). És már megint kezdek rászokni pedig 7 alatt már igazán unhatnám
#296908 tomicod 2008. október. 14. 22:23
tomicod
nyomd meg a q betüt és meglátod a questeket ás látod felül h az elsö act-ben vagy,
nos a játék 5 actből áll=5 fejezet amelyeknek telsenes más a terepe teljesen másak a szörnyek más a város stb. természetesen erösebb/nehezebb is a játék
szerk: mivel kezdö vagy nem tudom észrevetted-e azt h ha lenyomod az 1-es gombot megisza az elsö potit az övben ha 2-est amásodikat stb.. egészen 4-ig
és van egy jó barát az pedi az alt gomb, ha lenyomof kiírja a cuccokat amiket dobtak a szürnyek és így egszerübb felvenni
#296877 tomicod 2008. október. 14. 21:23
tomicod
igen, de én azt tapasztalom h már annyira nagy lesez az ias h semmit nem ad neki az a 20% de tényleg semmit, de érdemes belerakni mert így kesztönek rakhatsz oylat amielyiken nicns rajta
szerk: a socketet én másra használnám pl armorra
szerk: miért a skístrike nem cheat? asszem 24leveltöl lehet használni szinte null követelménnyel és egséz nightmaréban jó ráadásul sokáig /players8-ban (kb act4 felé már nehéz)
#296862 d44765654b 2008. október. 14. 21:02
d44765654b
Köszönöm a tippeket!

Amugy azthiszem egy shael runa ad 20% iast, az meg nem olyan ritka
#296852 tomicod 2008. október. 14. 20:46
tomicod
Bowamára felhivom a figyelmedet h rendkivül lehet vele aratni egész nightmaréban is player8-ban, de ezt csak 1 jó íjjal lehetséges.
Ajánlom figyelmedbe a skystrikét(edge bow) és a eza fegyver egészen a burizáig tökéletes. Fiygfelni kell a mana stealra is. Kesztyün alap a mana lopás, de páncélba rakhatsz perfect koponyát is és minél nagyobb ias(=increase atttack speed) annál jobb manalopás.
Manára semmit se tegyél, csak a dexre és nézd meg mennyi erö kell a burizához asszem 110, feltétlen legyen a meg az erökövetelmény!!!! természetesen dex-re nyomj a legtöbbet mert az adja a dmg-t
Ha bármi kérdésed lenne vagy nehéznek érzed a játékot szólj is adok tanácsokat
szerk: hp lehet heal poti is, de azt egyszerüen 'poti'-nak szokták nevezni
#296640 d44765654b 2008. október. 14. 16:34
d44765654b
Hp lehet még health point is
Én most rakom fel a d2-t +lodot, és kezdek egy bowamát )
#296638 Ragnos 2008. október. 14. 16:30
Ragnos
ama: Amazon
sorci: Sorceress
barbi: Barbarian
nekro: Necromancer
hp: Hit Point
hc: Hardcore
#296429 tomicod 2008. október. 13. 22:16
tomicod
sorcit kezdöknek szeritnem nem érdemes.. hamar hal speeljeit el leet szurni ,barbár talán a legjobbkezdésnek bár én amával kezdtem ami midnenes volt
lvl 66-ig játszotatm vele guide arrow, multiple shoot, akkor a passívok, javelin spelljei stb. szóval kb 5 karakert képeségeinek a keeveréka volt amit lehetett volna amából
Mostanában is gamelek d2-vel, és elkeztem érdekes karaktereket csinálni. Pl. assasin aki rugdos vagy harcos sorci!!!! ami nem rossza kari!!! vagy dobó barbi ami annyira nem elterjedt, elemental druid ami egsz jó de erösen gondlokozok 1 mérges nekron golemmel vagy egy hidrás sorcin.
Az egészben az a jó h tesómmal gamelek tehát probálunk valami jó párost megcsinálni és /players 8 -ban haladunk egséz játékban még hellben is és rendesen haladunk szenvedés nélkül bár nagykari adja cuccot ami kell
Mostanában kezdem élvezni a hardcore rejtelmeit is, és rendkivül izgalmas!!!!!!!! g amikor palyers8-ban kapsz valami nagy vezír csordát és direkt ottmaradok low hp-val pl. defensés barbival. Rájöttem hnem vagyok rossz játékos hiszen azért melee karaktarrel 1 ütéssel deaddal hc-ben leverni players8-ban 1 mass archer sereget cold enched vezérrel nem könnyü.
szerk:kihagytátok a lod legnagyobb elönyét, h van benne egy act5 ami a játék legjobb actje
sima diablóban a skillek se erösítették egymást, a lod nehezebb mert több hp-sak a szörnyek nagyobb ellenálásuak, de viszont sokkal jobb cuccok vann több az unique item(a barna szin) több a set item(zöld szin) viszont 1 nagy hátrány a rare cuccok nem annyira jók mint a simában(a sárga item), bármi kárásed van segítek ahigy tudok
#288624 tomicod 2008. szeptember. 29. 22:13
tomicod
SZeritnem amát,sorcdit,barbárt nem érdemes kihagyni, pala is lesz csak más néven, (pl omniknight), lesz még witvh doktor és valami druida keverék, lesz 2 kieg=+3-4 új karik lehet ott jön be assasin vagy amit kihagytak
#288575 Tenebra 2008. szeptember. 29. 21:12
Tenebra
#288497 :: Hellblood (2008. szeptember. 29. 19:39)
Személy szerint örülnék egy játszható démon kasztnak. Mint a Sacredben Underworldben. Esetleg egy monk, tolvaj, törp.
Hellblood írta:

Személy szerint örülnék egy játszható démon kasztnak. Mint a Sacredben Underworldben. Esetleg egy monk, tolvaj, törp.


Most, hogy így mondod, tényleg lopótöka lenne! Én pl. egy Doom Knight kasztnak örülnék . Bár ők ugye ellenség, de a nekromanta sem volt éppen a legszentebb szent a 2-ben. Legalább így vissza lehetne szivatni a "gépet" a 2-ben elszenvedett sérelmekért (de gyűlöltem őket a Chaos Sancturay-ban).
Vagy, bár ez szürreálisabb, arkangyal kaszt sem lenne rossz, végülis ők sem sérthetetlenek, meg a Sacred-ben a Seraph nagyon hasonlít Tyrael-ékre.
Post tenebras lux
#288338 Tenebra 2008. szeptember. 29. 17:33
Tenebra
arby: Igen, barbi fan vagyok . Szeretem a zúzós karaktereket. (Kedvencem a Dual-os és a Mauler. )

Amúgy szerintem borítékolhatjuk, hogy nekró biztos nem lesz benne. Ez a Witchdoctor átvette több képességét is, legalábbis nagyon hajaznak rá (leginkább az átkaira). Bár ettől még az is lehet, hogy sorci nem lesz - persze ezt jobban kétlem, hogy meg merik csinálni. Druida biztos, hogy nem lesz, legalábbis én úgy tudom, 5 karakter lesz választható, mint az alap D2-ben.
Ha Paladin és Barbár lesz, akkor én nyugton maradok.
Post tenebras lux
#288147 tomicod 2008. szeptember. 29. 07:02
tomicod
Melyik karik nem lesznek benne állítólag?
#287890 tomicod 2008. szeptember. 28. 17:58
tomicod
én jobban örültem volna egy ujabb kiegészítönek a d2-höz, act6-al, és actenként 1-2 új küldivel. Bár a 3 se lesz valami rossz játék de mivel wc3 fanatikus vagyok nem hiszem h áttérek d3-ra, néha-néha d2-ök, de inkább mass wc3.
#287873 Hellblood 2008. szeptember. 28. 17:35
Hellblood
#287863 :: Tenebra (2008. szeptember. 28. 17:22)
Tapasztaltam, igen . Viszont sokat változtattak rajta. Biztos lesznek olyanok, akik a Dio3-as karaktert szarabbnak érzik majd, mint a Dio2-est. Pl. ha a barbárral kikúrnak, én sem feltétlenül fogok multizni Dio3-mal . Meg amúgy is: a 2. rész akkora klasszikus lett, hogy már csak tiszteletből is be fogom tölteni, hiába lesz 300%-os a Diablo 3.
Amit eddig láttam a videóból az tetszik, pár apróságot leszámítva. Volt egy nagy hájas ellenség, aki mintha átszaladt volna a barbár testén... Illetve talán túl sok az effekt. Remélem lesz über is, vagy valami hasonló bónusz pálya. Kicsit elmebeteg gondolat, de lehetne valami speciális ctf mód is bneten. Persze bizonyos szint intervallumban.
Esetleg dia2-ben megjelenne egy convert to Diablo3 gomb a kariknál.