Kérjük jelentkezz be!
Diablo 2

Diablo 2 és kiegészítői

A stílus egyeduralkodója, a mágikus tárgyak cukrosbácsija...
#157876 Charles 2007. december. 18. 07:03
Charles
#157543 :: Ragnos (2007. december. 16. 21:16)
S.T.A.L.K.E.R. írta: A diablo 2-ben mennyi is a max szint? Csak azért mert már elég magas a hősöm szinte és szeretném tudni mennyire vagyok is lemaradva. Mondjuk ahogy hallottam annyi xp kell a legmagasabb szinthez mint az addig összegyűjtöttek összevéve.
99 a max szint, amit szinte lehetetlen elérni, mert alig jön már xp 90 felett. 8 player Baal runokkal lehetséges, de nagyon sok idő.
Baalrun dia és nihla killel, 1-2 okos döntés és 'könnyedén' megvan 2-3 hónap alatt
#157543 Ragnos 2007. december. 16. 21:16
Ragnos
#157536 :: S.T.A.L.K.E.R. (2007. december. 16. 20:58)
A diablo 2-ben mennyi is a max szint? Csak azért mert már elég magas a hősöm szinte és szeretném tudni mennyire vagyok is lemaradva. Mondjuk ahogy hallottam annyi xp kell a legmagasabb szinthez mint az addig összegyűjtöttek összevéve.
S.T.A.L.K.E.R. írta:

A diablo 2-ben mennyi is a max szint?
Csak azért mert már elég magas a hősöm szinte és szeretném tudni mennyire vagyok is lemaradva.
Mondjuk ahogy hallottam annyi xp kell a legmagasabb szinthez mint az addig összegyűjtöttek összevéve.



99 a max szint, amit szinte lehetetlen elérni, mert alig jön már xp 90 felett. 8 player Baal runokkal lehetséges, de nagyon sok idő.
#157537 ExE 2007. december. 16. 21:00
ExE
Tény,hogy jól összedobott videó,de tényleg fake.Az általatok már leírt okok miatt is,meg azért is,mert a Blizzard még mindig egyben van.Ha ezt a videót a Blizz North csinálta volna,most tuti,hogy az egész részleget kirúgták volna úgy,ahogy vannak xD.A Blizz az nem olyan,hogy először trailer,aztán bejelentés.
#157536 S.T.A.L.K.E.R. 2007. december. 16. 20:58
S.T.A.L.K.E.R.
#157534 :: Ratamon (2007. december. 16. 20:45)
Hát ez sajnos fake.De mégis mit keres ott a videon Diablo és Cain? azért más játékokba nincsenke benne,akkor hogycsinálták meg?
A diablo 2-ben mennyi is a max szint?
Csak azért mert már elég magas a hősöm szinte és szeretném tudni mennyire vagyok is lemaradva.
Mondjuk ahogy hallottam annyi xp kell a legmagasabb szinthez mint az addig összegyűjtöttek összevéve.
#157534 Ratamon 2007. december. 16. 20:45
Ratamon
Hát ez sajnos fake.De mégis mit keres ott a videon Diablo és Cain? azért más játékokba nincsenke benne,akkor hogycsinálták meg?
#157082 Tenebra 2007. december. 15. 18:51
Tenebra
#157066 :: Sylar5 (2007. december. 15. 18:24)
Emberek! Itt a DIABLO 3! Bár a videó közepén elhangzó mondat:"your gods will not save you" a Titan Questből származik. Lehet hogy ez valóban a Diablo 3!?
Szép nagy fake...XD.

Szerintem YouTube-os videoktól ne várjunk sokat. Sőt, YouTube-os videokban ne bízzunk Diablo 3 ügyben. Ez már a 3. "nemigazi" video, melyet ide belinkelnek XD. Szerintem akkor higyjük el, ha a Blizzard adja ki, a Blizzard honlapján. Képekből is XD.
Na, de elemezzük! A leírásban eleve ott van, a feltöltő is írja, hogy ez egy fake, és csak "possibility", tehát egy lehetséges trailer lehetne. Ez nekem már elárulta, hogy miről lesz szó.
De a videoból is kiderül, hogy különféle "sátános, darkos" játékokból vágtak össze jeleneteket. Szerintem egyrészt a Painkiller: Overdose-ból is van, van abból a Kingdom Under Fire-ből is, amit emlegetnek, meg a Titan Quest mondatai közül sem olyan kétséges.
Tehát ez (sajnos) nem Diablo 3 trailer. De kétségtelen, hogy jól meg van csinálva XD.
Post tenebras lux
#157066 Sylar5 2007. december. 15. 18:24
Sylar5
Emberek! Itt a DIABLO 3!
Bár a videó közepén elhangzó mondat:"your gods will not save you" a Titan Questből származik. Lehet hogy ez valóban a Diablo 3!?
#152480 -=Silent Angel=- 2007. november. 29. 21:10
-=Silent Angel=-
#150697 :: kuroneko (2007. november. 24. 14:50)
hy all! lenne egy proplémám és a segítségeteket kérném. Megvettem a Diablo 2 + Lord of Destruction set-et, de az expanzió CD elveszett, csak a D2 telepítettem a 3CD-vel ez ment is neten, letöltöttem az LoD CD-t beírtam a saját LoD om tokjáról a CD kulcsot mivel az eredeti és az van nekem regisztrálva Battle.net-re, de miután a LoD-ot is feltelepítettem nem ment ez és a Diablo 2 se nemhogy neten nem ment semelyik játék se indul el mert kéri a CD-t a D2 play disc benn van a rendes meghajtóba, a LoD meg egy virtuálisba (Daemon Tools) de nem veszi semelyiket és kéri a LoD CD-t, ez mitől van??? nem eredeti a LoD cd és ezért nem veszi? telepítteni tudtam és a saját CD kulcsom igazi, mi nincs rendben? Légyszi segítsetek!
kuroneko írta:

hy all!

lenne egy proplémám és a segítségeteket kérném.
Megvettem a Diablo 2 + Lord of Destruction set-et, de az expanzió CD elveszett, csak a D2 telepítettem a 3CD-vel ez ment is neten, letöltöttem az LoD CD-t beírtam a saját LoD om tokjáról a CD kulcsot mivel az eredeti és az van nekem regisztrálva Battle.net-re, de miután a LoD-ot is feltelepítettem nem ment ez és a Diablo 2 se nemhogy neten nem ment semelyik játék se indul el mert kéri a CD-t a D2 play disc benn van a rendes meghajtóba, a LoD meg egy virtuálisba (Daemon Tools) de nem veszi semelyiket és kéri a LoD CD-t, ez mitől van??? nem eredeti a LoD cd és ezért nem veszi? telepítteni tudtam és a saját CD kulcsom igazi, mi nincs rendben?
Légyszi segítsetek!




/e: pü elküldve ^-^
#151552 prezlee 2007. november. 27. 10:08
prezlee
#150510 :: erendil (2007. november. 23. 20:20)
üdv: hogy tudnám megcsinálni a magyaritást?? mert a csávó aki csinálta már nem oszt kódot valaki segítsen pls
erendil írta:

üdv:
hogy tudnám megcsinálni a magyaritást??
mert a csávó aki csinálta már nem oszt kódot valaki segítsen pls




Én próbáltam meg csinálni, de sikertelenül mert mindig be Fatal Error-ozott.
Szerintem nincs értelme fel rakni a magyarosítást.
#151550 prezlee 2007. november. 27. 10:03
prezlee
Arra a problémádra tudok orvolást mikor a CD-t kéri, de a többin gondolkodom.
Az orvoslás pedig a következő:
Másold a play disk-ről (asszem) a Videó fájlokat a D2 mappádba és nem fogja kérni a lemezt.
#150697 kuroneko 2007. november. 24. 14:50
kuroneko
#150510 :: erendil (2007. november. 23. 20:20)
üdv: hogy tudnám megcsinálni a magyaritást?? mert a csávó aki csinálta már nem oszt kódot valaki segítsen pls
hy all!

lenne egy proplémám és a segítségeteket kérném.
Megvettem a Diablo 2 + Lord of Destruction set-et, de az expanzió CD elveszett, csak a D2 telepítettem a 3CD-vel ez ment is neten, letöltöttem az LoD CD-t beírtam a saját LoD om tokjáról a CD kulcsot mivel az eredeti és az van nekem regisztrálva Battle.net-re, de miután a LoD-ot is feltelepítettem nem ment ez és a Diablo 2 se nemhogy neten nem ment semelyik játék se indul el mert kéri a CD-t a D2 play disc benn van a rendes meghajtóba, a LoD meg egy virtuálisba (Daemon Tools) de nem veszi semelyiket és kéri a LoD CD-t, ez mitől van??? nem eredeti a LoD cd és ezért nem veszi? telepítteni tudtam és a saját CD kulcsom igazi, mi nincs rendben?
Légyszi segítsetek!
#150510 erendil 2007. november. 23. 20:20
erendil
üdv:
hogy tudnám megcsinálni a magyaritást??
mert a csávó aki csinálta már nem oszt kódot valaki segítsen pls
#149859 Charles 2007. november. 22. 08:09
Charles
#149448 :: maarkoo (2007. november. 21. 08:52)
Ohh igen rendes ez tőled Charles! Igen új accom van, tiszta lappal indítottam újra Btw az acc neve: hun_maarkoo Majd összefutunk vmikor bneten. PvP ligához pedig sok sikert!!
Köszi, pvm javával indulok Karol.GS accomra addoltalak

Igen, a bone nec az egyik legjobb duel kari

/E: telézz rá minnél hamarabb, ha nem tud telézni nyert ügyed van. ha nincs enid használj tele amut, viszonylag gyakran esik, de max pár pg-t ér imo (persze, ha találsz valakit, aki ad el)
#149511 Ratamon 2007. november. 21. 14:53
Ratamon
Omg egy boner necro tényleg ennyire jó vagy csak énvagyok béna
minap a haverom cucc nékül velrte el a 83as druidomat az ö necroja boner 87es de ez akkoris lehetetlenségnek tünik vagycsak a necronak áll a világuralok valaki segitsen mert megörülök hogy folyton megöl vele
#149448 maarkoo 2007. november. 21. 08:52
maarkoo
Ohh igen rendes ez tőled Charles! Igen új accom van, tiszta lappal indítottam újra
Btw az acc neve: hun_maarkoo
Majd összefutunk vmikor bneten. PvP ligához pedig sok sikert!!
#149193 Charles 2007. november. 20. 14:32
Charles
#148775 :: maarkoo (2007. november. 18. 20:20)
Sziasztok! Különböző sajnálatos és nem sajnálatos okok miatt elővettem a diablot megint. Csináltam gyorsan egy bone nekrót, és most 84es szinten mivel nincs semmi cuccom tradelni, hiányában vagyok egy jó armornak... A kérdésem h valamelyőtök nem tudna megszánni egy "levetett" eni-vel? Nagyon megköszönném, de sajnos nem tudok jah-t meg ber-t szerezni Remélem a hardcore játékosoknak ven egy ha nem is perfect de használható darabja, amit nélkülözni tudna! Előre is köszi
hun1 pvp liga után adok/veszek neked 1-t
btw új accod van?
#149140 Hellblood 2007. november. 20. 08:44
Hellblood
#148119 :: Sylar5 (2007. november. 17. 11:51)
Mindenki imádja."Miért nem" készül a Diablo 3?(Hallja valaki a Blizzard nál!!!)
Talán mert nem kaszálnak vele annyit, mint a WoWval. Esetleg akkor lesz, ha mmová válik, vagy ha WoW kiegnek csinálják. Talán egy világméretű aláírásgyűjtés vagy hasonló lenne a megoldás, hogy végre elkezdjék/befejezzék.
#148775 maarkoo 2007. november. 18. 20:20
maarkoo
Sziasztok!

Különböző sajnálatos és nem sajnálatos okok miatt elővettem a diablot megint. Csináltam gyorsan egy bone nekrót, és most 84es szinten mivel nincs semmi cuccom tradelni, hiányában vagyok egy jó armornak...
A kérdésem h valamelyőtök nem tudna megszánni egy "levetett" eni-vel?
Nagyon megköszönném, de sajnos nem tudok jah-t meg ber-t szerezni
Remélem a hardcore játékosoknak ven egy ha nem is perfect de használható darabja, amit nélkülözni tudna! Előre is köszi
#148119 Sylar5 2007. november. 17. 11:51
Sylar5
Mindenki imádja."Miért nem" készül a Diablo 3?(Hallja valaki a Blizzard nál!!!)
#147763 sci555 2007. november. 16. 01:17
sci555
#144725 :: Charles (2007. november. 07. 17:54)
Akkor inkább már wwsin/hybsin assát csinálj imo.
császtok ahogy látom a bliz ismét csak egy újabb szarabb és szerintem már nagyon unalmas wow exp el tudott csak kijönni grat.....még őket hívják jó üzletembereknek..én már 6-7 éve várok arra hogy megjelenjen az a ***** diablo 3.....erre meg állandóan csak azt a hülye wowoot tudják tápolni.....siessünk már northos fiuk.....jó lenne már a d3 de hiába az egyre több hír mind csak kitaláció,csalás,fake....bár valahol ezekben belül mélyen rejtőzhet az igazság pl:blizzard.eu 403-as hibakód.............aki tudja miről beszélek az érti


CheAttilaTenebra: Legközelebb figyelj oda a képbeszúrásra, mert, ha széthúzza a fórumot, morcosak leszünk, mint most, és még kisebbre vesszük, vagy ki is töröljük!
Kösz!
#144725 Charles 2007. november. 07. 17:54
Charles
#144349 :: Ratamon (2007. november. 06. 19:08)
lehet csinálok egy rugdosos assasint mert azért annyira nemlehet rossz de vajon megér e ez nekem 1hónapot?hát pvpre biztos,fura hogy az életben is jó fájdalmas ha -be rugnak nadehogy a játékban elég vicces volt mikor a 20as kis assasin odafut és a 44es Smither palámat 4rugásal megöli LOL? azért 2700defem volt elég érdekes helyzet égtem mit a gyufa ()ugyhogy lehet csinálok egyet mivel hasznosnak látom. Mi a véleményetek csináljak vagy ne csináljak? (az 1hónap nem a felhuzásra megy hanem engima meg ijenek )
Akkor inkább már wwsin/hybsin assát csinálj imo.
#144349 Ratamon 2007. november. 06. 19:08
Ratamon
lehet csinálok egy rugdosos assasint mert azért annyira nemlehet rossz de vajon megér e ez nekem 1hónapot?hát pvpre biztos,fura hogy az életben is jó fájdalmas ha -be rugnak nadehogy a játékban elég vicces volt mikor a 20as kis assasin odafut és a 44es Smither palámat 4rugásal megöli LOL? azért 2700defem volt elég érdekes helyzet égtem mit a gyufa ()ugyhogy lehet csinálok egyet mivel hasznosnak látom.

Mi a véleményetek csináljak vagy ne csináljak? (az 1hónap nem a felhuzásra megy hanem engima meg ijenek )
#142973 Charles 2007. november. 03. 08:55
Charles
AFK over! Retteghettek újra!

Summon necinek a mightos csicsó kell, ha jól emlékszem, de a faithes bowa se rossz imo
#142923 xGyuri 2007. november. 02. 22:52
xGyuri
Én is most Summoneres Nekroval megyek, és én kicsit harcolok is így attack rating adó ACT2-es emberkével megyek

Info: a bérencednek végtelen a manája így soha de soha nem fog elfogyni
Pl. az ACT3as bérenc akár 100órán kerezstül is tud egyfolytába lövöldözni

én 1.11-es patchel játszok, és igazolom hogy a Harcos Skeletonok, egy Fire Golem, és a ACT2 attack rating bérenc írt rendesen ( persze én segítek nekik hullarobbantással és Amplify Damage-el )

és aztmondom ha nem nagyon harcolsz akkor nyugodtan menny playeres társsal
#142919 Ratamon 2007. november. 02. 22:44
Ratamon
segitek nektek(amiben tudok )

Warnen:ha clawos akkor attol függ hogy ha nagy a STR-je akkor rugosat ami igen powerfull (46os paladinomat berugta a 20as assa )ja és ha rugdosos akkor az elsö rugásra a többire nem (nem emlékszem mi a neve az elsönek )VAGY verekedös ebböl lehet specializálodni light-esre vagy phonix-re érdemes a phonix mindenböl sebez valamennyit de több pont is kell a különféle ütésekre

A necronak ha (idézös vagy) akkor én valami Defenseset ajánlanék ez téged is véd meg a csontikat is a "Prayer" meg azért nemjó mert a csicskádnak is elfogy egyszer a manája és ha egyszerre vagy 10dolgot kell ezzel gyógyitania akkor pedig igen hamar 0lesz a manája