Kérjük jelentkezz be!
Diablo 2

Diablo 2 és kiegészítői

A stílus egyeduralkodója, a mágikus tárgyak cukrosbácsija...
#559074 den16 2010. augusztus. 24. 15:15
den16
statok:

60-80 str
alap dex
150-200 vita
200 energy

skillek:
20 summon skeleton
20 skeleton mastery
1 summon resist

1 decrepify

20 bone spirit
20 bone spear

ennyi kell és a legkönnyebb végigjátszásban lesz részed. A legfontossabb dolog, hogy a lények mögött kell lenni és decrepifyzni és bone spiritezni és nem fogsz meghali. Hell Baalhez pedig kitartás, mert rengeteg hpja van. Tipp: ha meghalnak a csontik (amik kp 1 perc se) rögtön tp utána act 1 és falleneket ölni és onnan kell idézni (ja és pindle elötti hullákat is fel lehet éleszteni és utána még pindlet is meg lehet ölni hátha dob vmi kedveset. Bárki irhat nekem, ha kell karakterfejlesztési tanács.
#553759 den16 2010. augusztus. 07. 22:51
den16
Sry csak átfutottam a fórumot. Különben teljesen fölösleges singlebe rakni azokat. Pl: A blizzard azért rak bele ilyen durva runawordöket, mert ugye több játékos megy egy partyban. Ugye senki sem /players 8ban viszi ki a singlet... Igy pl egy spirit fölösleges, már csak azért is, mert ugye a singlet magatalálos karival is végig lehet játszani(amivel nem mfelünk)... Na meg az übereket, hogy fogja bárki is megölni? Nem is szolva a dc-ről ami ugye a dupeolosoknak készült (nem hallotam még arrol, hogy lenne single dupe, bár hál' istennek nincs ebben tapasztalatom...)... Ja és L0nR... Nem akarsz bneten velem új karit kezdeni passwordös gamekben? Lister+ fana aura legyen veletek...
#553593 den16 2010. augusztus. 07. 11:18
den16
Én ezzel nemértek teleljesen egyet. Volt valaha is balance a diabloban? Könnyebbé? Pont a modok szoktak nehezíteni benne (bár ez inkább az 1.09-es időkben volt divat....) Unalmassá? Nem ez a modok célja, hogy változatosabbá tegyék az alapjátékot? Bár a tárgyakkal egyetértek. Olyan lvl 20 körülieknek szánt setteket néztem amik úgy expational setteknek felelnek meg...
#553574 HoweArl 2010. augusztus. 07. 09:18
HoweArl
Sziasztok

Visszatértem a Diablo 2 höz Találtam egy iszonyat jó modot, amely single playerben lehetőve teszi a battle.netes cuccokat és überküldiket és random mapokat. Csak egy kis kostoló


Some Changes:
* Enabled ladder runewords and Cube Recipes
* Enabled and remaked UberQuests ( see database )
* Changed lots of maps
* Added new cube recipes ( see in database )
* Added 809 Unique Items ( see database ) "809!! Úristen Lesz itt farmolás xD"
* Added 25 Sets (111 set items) ( see database )
* Added 2 Uber Unique Items
* Added 3 Secret Unique Items
* Added new runewords ( see database )
* Added new Super Unique monsters
* Added Uber Unique monsters ( see database )
* Added optional locations ( see database )
* Added sounds from Diablo I
* Added new music in some locations
* Some skills were modified
* Increased power of monsters on Normal difficulty
* Increased drop for unique and set items

Innen le is lehet tölteni
#553352 den16 2010. augusztus. 06. 17:47
den16
Szóval az lenne a problémám, hogy unom a sima publicot. Ha valaki akarna jönni partyzni (passwordös gameben) annak örülnék. Új karit kellene csinálni. Értek a D2-höz, mert hát a szivem csücske. Olyan jöjjön akinek sok a szabadideje. Azt hogy ki milyen karival megy azt megbeszéljük, de én inkább caster szeretnék lenni. Cuccolásról is lehet szó, de azért ne 50. szinten legyen buriza...
#551845 szepi821 2010. augusztus. 01. 20:23
szepi821
Hello mindenki!
Amióta újratelepítettem a gépemet, azóta most kezdtem először megint diablozni, újra kellett telepíteni az egészet, és az lenne vele a gondom, hogyha Az Act 5-be be akarok lépni, akkor a következő hibaüzenettel kilép a játékból: UNHANLED EXCEPTION: ACCES VIOLATION (c000).
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ez miért van és lehet-e orvosolni ezt a problémát?
#550918 anubys 2010. július. 29. 22:06
anubys
Szerintem mûködnie kellene.
Próbáld meg, hogy letöltöd a Battle.net-rôl a klienst. Úgy biztosan nem kell azzal sem bajlódnod, hogy lemez nélkül is menjen.
#550906 HoweArl 2010. július. 29. 21:44
HoweArl
Sziasztok

Valaki tudja, hogy lehetne futtatni Win7 alatt a Diablo II és a kiegészítőjét. Igaz a kieget nem engedi feltenni, csak azt nem tudom miért.
Az alapjáték meg nem akar elindulni? Ilyenkor mit tegyek?
#544920 Artyom 2010. július. 11. 21:25
Artyom
Én leszedtem a PGO-ról a patchet, és nekem jó lett vele , + fontos , hogy a FULL-t installáljuk ,mert csak azzal kompatibilis.
#544915 radarnyul 2010. július. 11. 21:08
radarnyul
Egyszer én is leszedtem a magyarítást és nekem is ez volt.Én akkor csak letöröltem a magyarítást és játszottam angolul.
De lehet hogy a magyarítás nem ahhoz a verzióhoz készült amivel játszol,nézdd meg meik patch kell a magyarításhoz és csak arra patcheldd fel (ejj szóismétlés). Nekem más megoldás nem jut eszembe.
#536055 tha_scorpion 2010. június. 14. 16:53
tha_scorpion
De csak egyféle klienst lehet letölteni... Igaz, hogy regisztrációnál a US Englisht választotta, mint nyelvet, de ezzel nekem sem volt gondom.
#535866 eClipse 2010. június. 14. 11:03
eClipse
#535849 :: tha_scorpion (2010. június. 14. 09:49)
Hahó mindenkinek! Egy barátomnak problémája van a Battle.net-tel, és nem tudjuk, mi lehet a baj. Frissen vette a játékot, regisztrálta Bneten, és a kliens letöltésével rakta föl. Az a probléma, hogy csak a Europe realm-be nem tud belépni, de nekem ott vannak a karijaim; az összes többibe be tud. A nete működik. kép.
Szerintem az lehet a gond, hogy US clienst töltött le. Csak a Europe-ra nem engedi fel? Ha igen, akkor szedjen le európai változatot.
#535849 tha_scorpion 2010. június. 14. 09:49
tha_scorpion
Hahó mindenkinek!

Egy barátomnak problémája van a Battle.net-tel, és nem tudjuk, mi lehet a baj. Frissen vette a játékot, regisztrálta Bneten, és a kliens letöltésével rakta föl. Az a probléma, hogy csak a Europe realm-be nem tud belépni, de nekem ott vannak a karijaim; az összes többibe be tud. A nete működik.
kép.
#522000 anubys 2010. április. 28. 18:28
anubys
D0nci:
Köszönöm, ha jövô hét végéig még tudod ôket tartogatni, akkor biztosan lesz idôm a BNet-re.
#521963 anubys 2010. április. 28. 17:52
anubys
Sorci, indítottam is egyet a ladder-reset után, kemény 8. szintre fel is fejlesztettem, de aztán leálltam vele. Tervezem, hogy folytassam a közeljövôben, ha ugyen nem törölték még a szereverrôl. (Nagy kár lenne érte. )
#521940 Artyom 2010. április. 28. 17:22
Artyom
De használom a képességeit Boss-oknál.Neked mi a kedvenc karid ?
#521938 anubys 2010. április. 28. 17:10
anubys
A magam részérô soha nem voltam Ama-párti. A mana-mentesség pedig inkább csak az elejére igaz. Ha a késôbbiekben is mellôzni szeretnéd a skilljeit, vért fogsz izzadni.
#521929 Artyom 2010. április. 28. 16:46
Artyom
Na végre megtaláltam a nekem való karit , az Amazont. Nála nem kell varázsolgatni csak menni és gyakni az ellent egy jó nagy dárdával.
Legalábbis én azt csinálom . Még Andariellt is könnyebb volt vele legyőzni mint a Necromantával. De az örök kedvenc a Druida marad.
+ Valaki elmondaná hogy
#521477 Artyom 2010. április. 27. 10:50
Artyom
Kösz a gyors válaszokat. De csak egyjátékos módban játszok.
Nagybátyám aki nagy Diablo-s (a Diablo2 megjelenése óta napi 2 óra minimum.) szerinte nem úgy kell sigleben játszani , hogy egy karit választunk ,hanem úgy , hogy minimum 3-4-et, és felváltva.
A Necromantával már az ACTII-nél vagyok.( Ez a kedvenvem)

Olvastad már? ×

Ekkor számíthatunk a GTA 6 érkezésére tn

Ekkor számíthatunk a GTA 6 érkezésére

2024. május. 17. 07:00 | 0