Kérjük jelentkezz be!
Diablo 2

Diablo 2 és kiegészítői

A stílus egyeduralkodója, a mágikus tárgyak cukrosbácsija...
#563318 den16 2010. szeptember. 01. 17:19
den16
Ahhh... Most volt egy nagyszerű kalandom a diablo chaten... Egy noobozos idiota jött aki diablo istennek képzeli magát. Valaki olvasta El_diablo rovatát? Ő jól jellemezte az ilyen alakokat. Unom már, hogy ilyen emberek is vannak. 10 éves idoták, akiknek el kellene venni az internet kapcsolatukat. Ki milyen véleményen van erröl?
#562864 den16 2010. augusztus. 31. 14:57
den16
Ja, bocs. Most nézem singleben.... Ugy 2 hét+ ha fejböl tudod a questeket. És singlben nem kötelező mfelni, de elég nehéz úgy... nagyon... Nekem a top anno 3 skillel játszottam végig a helt egy trapperral (pedig pont ez a kaszt, aminél rengeteg + skill kell) . Ajnlom singlere a sorcit. Ha kell adhatok singlere (is) karakter fejlesztési tanácsot. Csak dobj egy mailt.
#562859 den16 2010. augusztus. 31. 14:52
den16
Ha huznak és értesz a játékhoz akkor fél nap. Ha haver huz kevesebb.
#562430 HoweArl 2010. augusztus. 30. 17:59
HoweArl
#561640 :: den16 (2010. augusztus. 29. 17:23)
Ja és a bugokról: nekem a kedvenc bugom az még az 1.03 elött volt. Ha a meghalás pillanatában volt lifesteal akkor hozáadja a nullához és ott leszünk a hullánk fölött és nem tudunk sehova sem menni. Itt csak a save&exit game segitett...
Lehet, de 1.13 - nál már nem igen akad bug a játékban
Amúgy mennyi idő kell single-ben 80-ra fejlődni? Gameplay-ben értem. 2-3 nap?
#561640 den16 2010. augusztus. 29. 17:23
den16
Ja és a bugokról: nekem a kedvenc bugom az még az 1.03 elött volt. Ha a meghalás pillanatában volt lifesteal akkor hozáadja a nullához és ott leszünk a hullánk fölött és nem tudunk sehova sem menni. Itt csak a save&exit game segitett...
#561103 HoweArl 2010. augusztus. 28. 19:23
HoweArl
#561049 :: den16 (2010. augusztus. 28. 17:49)
Bug egy blizzard játékban? Ezen jót röhögtem. A Diablo 2 mindig arrol volt hires, hogy tele volt (és még ma is) bugokkal. pl kinyithatatlan ajtók. Jó hasonlat hogy annyi bug van benne mint a maggot lairben. ^^ Különben ugy irtad be, hogy players8 v /players8 mert ki kell rakni a perjelet.
/players 4
Így írtam be és fent kijelezte, hogy a parancs működik, de nem tapasztaltam
Amúgy a kinyílhatatlan ajtó az nem egy olyan katasztrófa
#561049 den16 2010. augusztus. 28. 17:49
den16
Bug egy blizzard játékban? Ezen jót röhögtem. A Diablo 2 mindig arrol volt hires, hogy tele volt (és még ma is) bugokkal. pl kinyithatatlan ajtók. Jó hasonlat hogy annyi bug van benne mint a maggot lairben. ^^ Különben ugy irtad be, hogy players8 v /players8 mert ki kell rakni a perjelet.
#561034 HoweArl 2010. augusztus. 28. 17:18
HoweArl
Jelenleg az 1.13 - as verzióval játszok
#561008 HoweArl 2010. augusztus. 28. 16:31
HoweArl
Hát szerintem nincsen, legalábbis én egyáltalán nem tudok róla.

Most per pillanat én is visszatértem a Diablo II-höz és beállítottam a players opciót singleplayerben és nem működik. Nem kapok se több dropot, se több xp-t és ráadásul még a moboknak sincs több HP-juk. Ilyenkor bugos? Bár akkor nagyon csodálkoznák. Bug egy Blizzard játékban
#561004 eClipse 2010. augusztus. 28. 16:26
eClipse
#561002 :: den16 (2010. augusztus. 28. 16:20)
Valaki nem tudja, hogy van- e olyan cube recept amivel ki lehet szednia gemeket, runákat stb. a socketből? (99%-ra tudom, hogy nem, de azért meg kérdem). De olyan kell ami a runákat stb. menti meg (van olyan ami kiszedi, de az elemeszti a runákat).
Nincs olyan, amivel megmarad a belerakott cuccod. Amúgy HEL + town portal, ha jól emlékszem, de ezzel elveszted.
#561002 den16 2010. augusztus. 28. 16:20
den16
Valaki nem tudja, hogy van- e olyan cube recept amivel ki lehet szednia gemeket, runákat stb. a socketből? (99%-ra tudom, hogy nem, de azért meg kérdem). De olyan kell ami a runákat stb. menti meg (van olyan ami kiszedi, de az elemeszti a runákat).
#560900 den16 2010. augusztus. 28. 13:29
den16
Különben a blizz folyamatosan tette tönkre a játékot. pl: Cow run volt amenő a blizz elcseszte. Pindle volt a menő a blizz elcseszte.Rarek voltak a menők blizz elcseszte. Mefi volt a menő a blizz elcseszte. Soroljam tovább? Emellet olvastam kritikát a crafted itemekről is. Az alap az,hogy a craftedek azért jobbak mint a rarek mert vannak alaptuljaik. De, mivan akkor, hogyha kapok egy3%fcr-t? Mit kezdjek vele? Föként mertezek töréspontokra menek. Kellene monjuk mf crafted v xp crafted ahol mondjuk az mfnél mínusz xp-t kapnánk.
#560880 den16 2010. augusztus. 28. 13:06
den16
Bocs a hammerdint félre irtam. Arra gondoltam, hogy a lodban amikor kijött akkor elvettek a a con. aurát a a bhtól, igy használhatatlan lett. Az 1.10 vette vissza és igy jött ki a legunbalancolatlan kaszt. Az mf a CD2ben még alap volt szóval 100%mf az 100%mf. A LOD-ban gyengitteték és az 1.10ben pedig még tovább. Emelett a blizz kiadhatna egy új kieget és/vagy egy mega patchet mint anno az 1.10 volt. A D3 megjelenése mégugyis odébb van és a blizz elérné, hogy megint viszonlyag sokan elövegyék és új játékosok jönnének. Ja és az 1.10-es patch elött mien volt az, hogy failed unique sacred armor esik baaltöl?
#560808 eClipse 2010. augusztus. 28. 10:47
eClipse
#560793 :: den16 (2010. augusztus. 28. 09:57)
Az IK settröl: én ezt csak azért mondom mert én unique-kokbol egy sokkal jobbat össze lehet rakni (és az nem sacred armor). Emellet én utálom a setteket, mert mind CD2ben mind a LOD-ban elcseszték. És Tenebra. Én azért vagyok kiakadva, mert a Blizz lustasága majdnem mindennek az oka: mért van az, hogy még ma is annyi patch után is hemzsegnek a játéban a failed unique itemek? Vagy, hogy mi is történt az itemekkel: CD2: Rare tárgyak uralma (a legjobb szerintem). LOD Elcseszték a rare tárgyakat (túl sok haszontalan tulj. pl +stanima ami mért:hogy elrontja az esélyeket a jótárgyakara))bejötek az erösebb unique-ok és pár rúnaszó. 1.10 : behozták az über runaszaszkat teljesen elcseszve megint a tárgyrendszert. Emellet még az mf-et is elcseszték. És akkor ott a single elhenyagolása. Ja, hogy singlezel akkor nem vettél CD kulcsot anyád elv(csak ugy megjegyzem én megvetem a D2eredetibe és ugysingleztemmert nem volt netem). És ha megfigyelitek a tárgyredszert m in dig csak az über droidoknak és a botosoknak kedveznek. A settek pedig mindig is szarok voltak ez nem változik soha. A gemekből is csak a topazt érdemes használni azt is csak a LOD-ban. AZ mf pedig siralmas hiszen nem egyenletes az emelkedése: pl van 500% mfem de az csak 250et ér, 1.09-ben pedig 350-et mondjuk. A cowról is beszéljünk? 1.09-ben slágerterep, 1.10ben elcseszték. hammerdin: CD2ben legjobb, LODban használhatatlan. CEnek is voltak patchei. A szintlépésről ne is beszéljünk: 93-ig jó azután lehetetlen, kinek kedvez: a botosoknak.
den16: Hát részben igazad van: mégpedig abban, hogy mindenki egyen cuccokban rohangál, ami az adott buildekhez a legjobb, és így futószalagon jönnek a karakterek. Neked azonban nem kell így tenned, úgy is lehet ütőképes karaktert összehozni (jó lehet, hogy hell player 4felett + überek ellen semmit nem fog érni - ettől függetlenül még lehetséges). A másik, hogy a rare itemek tényleg nem érnek semmit az 1.10 óta és ez tény. A runewordok között is egetrengető különbségek vannak, és vannak olyan tápok, amiket marha nehéz megszerezni normál úton (gyak kb lehetetlen magadtól, pl Last Wish), így jönnek a botok, meg a runeokat áruló emberek. Ez van, ez a gyakorlat kb a LOD-óta megvan, ezt már nyilván nem fogja a Blizzard átírogatni - pláne, hogy egy 10 éves játékról van szó. A failed unique-ok meg - szerintem - a játékos 95%-át nem érdekli és/vagy nem tudja, hogy eszik-e azt vagy isszák. Az MF mindig is úgy volt megcsinálva emlékeim szerint, hogy minél többed van, annál kevesebbet ér. Nyilván balance miatt. A szintlépésben igazad van, de monjduk inkább 91-es szintig mondanám, hogy relatíve könnyű. Azt meg elképzelni sem tudom, hogy a hammerdint, hogy lehet használhatatlannak titulálni, mikor még így is ez a legtöbbet sebző karakter, ráadásul sok élettel.
#560793 den16 2010. augusztus. 28. 09:57
den16
Az IK settröl: én ezt csak azért mondom mert én unique-kokbol egy sokkal jobbat össze lehet rakni (és az nem sacred armor). Emellet én utálom a setteket, mert mind CD2ben mind a LOD-ban elcseszték. És Tenebra. Én azért vagyok kiakadva, mert a Blizz lustasága majdnem mindennek az oka: mért van az, hogy még ma is annyi patch után is hemzsegnek a játéban a failed unique itemek? Vagy, hogy mi is történt az itemekkel: CD2: Rare tárgyak uralma (a legjobb szerintem). LOD Elcseszték a rare tárgyakat (túl sok haszontalan tulj. pl +stanima ami mért:hogy elrontja az esélyeket a jótárgyakara))bejötek az erösebb unique-ok és pár rúnaszó. 1.10 : behozták az über runaszaszkat teljesen elcseszve megint a tárgyrendszert. Emellet még az mf-et is elcseszték. És akkor ott a single elhenyagolása. Ja, hogy singlezel akkor nem vettél CD kulcsot anyád elv(csak ugy megjegyzem én megvetem a D2eredetibe és ugysingleztemmert nem volt netem). És ha megfigyelitek a tárgyredszert m in dig csak az über droidoknak és a botosoknak kedveznek. A settek pedig mindig is szarok voltak ez nem változik soha. A gemekből is csak a topazt érdemes használni azt is csak a LOD-ban. AZ mf pedig siralmas hiszen nem egyenletes az emelkedése: pl van 500% mfem de az csak 250et ér, 1.09-ben pedig 350-et mondjuk. A cowról is beszéljünk? 1.09-ben slágerterep, 1.10ben elcseszték. hammerdin: CD2ben legjobb, LODban használhatatlan. CEnek is voltak patchei. A szintlépésről ne is beszéljünk: 93-ig jó azután lehetetlen, kinek kedvez: a botosoknak.
#560714 Tenebra 2010. augusztus. 27. 22:27
Tenebra
#560557 :: den16 (2010. augusztus. 27. 20:09)
Ja és aki szerint nincs semmi hiba a Diabloban az,már bocs, de vak. Tele van az egész játék hibával, pl failed unique-ok. Egész nap sorolhatnám. Ne értsetek félre nagy Diablo fan vagyok és rengeteg órát tölöttem vele és ez most a legjobb hack 'n' slash, de ami igaz az igaz.
den16 írta:

Ja és aki szerint nincs semmi hiba a Diabloban az,már bocs, de vak. Tele van az egész játék hibával, pl failed unique-ok. Egész nap sorolhatnám. Ne értsetek félre nagy Diablo fan vagyok és rengeteg órát tölöttem vele és ez most a legjobb hack 'n' slash, de ami igaz az igaz.


Csak annyit kell tisztázni, hogy ez egy 10 éves játék. Nem igazán szabad tőle azt várni, hogy a mai akció-RPG-k könnyítéseivel kellett volna megcsinálni már annak idején is.

A droprendszert meg teljesen értelmetlen lenne úgy kialakítani, mint a WoW-ban, mert véleményem szerint csak megtörén a játék dinamizmusát. A WoW egy nagyon erős csapatra kihegyezett, komplex online játék, a Diablo meg akármennyire jó(bb ), azért mégis az "egyszerű nagyszerűsége" az, ami miatt szeretjük a mai napig. Szerintem a 3-mal is ez lesz az egyik probléma, hogy túlságosan sok mindent akarnak belerakni a WoW-ból majd.
Szóval a lényeg: felesleges lenne egy MMO rendszerét beletuszkolni egy ilyen jóval kisebb volumenű játékba. Csak lelassítaná a játékmenetet, ha ugyanúgy menne a rare unique itemek és a dropok elosztása, mint a World of Warcraftban. Szerintem is tökéletes így a rendszer, ahogy van.

Egyébként meg a legjobb orvosság arra, hogy ne szedje el az ember elől senki a dropot pofátlanul az, hogy nem kell mindenféle ismeretlen farokkal játszani. Igaz, baalrunoknál ez persze elkerülhetetlen. De L0nrhez hasonlóan én is susulykárautálom a húzást, másfelől pedig, ha cuccokért megyek, akkor csak ismerősökkel. Idegenekkel nekem eszembe nem jutna játszani, mert irtó sok a bunkó ember, aki csak csicskásnak akar, a jó cuccokkal meg lelép. Ismerőssel meg tudunk egyezni, hogy melyik cucc kié lesz, és annyi. Meg van oldva a "drop" problémája. De ez WoW-ban is úgy van: egy összeszokott csapat/guild tagjaként talán annyira nem is kell az az elosztásos rendszer...

Persze nem mondom, hogy az 1.13-ba nem lett volna jobb belerakni a megígért nagyobb inventoryt/stasht. Na, de kérem: ez a játék akkor is 2000-ben készült, s még így is nagy teljesítmény tőle, hogy a mai napig töretlen a népszerűsége. Tényleg lehetne bele mindent rakni, de arra majd ott lesz a 3. rész...
Post tenebras lux
#560630 eClipse 2010. augusztus. 27. 21:20
eClipse
#560528 :: den16 (2010. augusztus. 27. 19:49)
Most, hogy újra diablozok elég vegyesek az érzelmeim... Elöjöttek a legjobb részek és a legnagyobb hibák. Pl az eszetlen runolás. Vagy az, hogy MF nélkül semmit sem ér a drop (igaz, 1.10-töl az MF sem ér semmit). Öszintén szólva a Diablo akkor lenne a legjobb, hogyha újra a classickos item menagment lenne. Szóval a rare tárgyak uralma. Igy nem az lenne, hogy hammerdinnek enigma alapkellék stb. Imádom azt is, hogy sokan nem is értenek a játéhoz, de azért full IK settben járnak (ami külonben sem ér semmit). Emellet a partynál is milyen az, hogy akárki felkaphatja a dropot? Imádom az Mf runoknál, hogy mindenki elhappolja a másik elöl a dropot. Igazából ezt wowosan lehetne megcsinálni, hogy fontos lenne a csapatmunka (igen, ezt h&s-ben nehéz v lehetetlen megoldani {gondolok itt pl a healekre}).Nem is szólva, hogy tele van a játék botokkal. Emellett az is rossz, hogy nagyon kicsi a dmg rosszabb cuccban. Nem az, hogy nehezen ölsz /players 2-8ban semmi esélyed nincs. Emelett a cuc gyüjtésnek sincs semmi szerepe, hiszen a wowban egyedül még egy jóval alacsonyabb szintű, mondhatni runban sem lenne semmi esélye, elit cuccokkal sem. Öszintén szólva jó lenne, hogyha a blizz adna ki egy új kieget, hogy feldobja a játékot. Egy új act és a régiek TELJES átdolhozása. Na igen ott a wow, ami tökéletes lenne, de ahoz nincs gépem...
den16 írta:

Imádom azt is, hogy sokan nem is értenek a játéhoz, de azért full IK settben járnak (ami külonben sem ér semmit).


Na ezt kikérem magamnak! Egy normálisan megcsinált karakter whirlwinddel és concentratte igen is nagyon erős (lehet, hogy nincs olyan erős, mint a hammerdin, de attól még erős). Egy ilyen kari simán bírja a hell bocikat player 3-4ig, Über Tristramban is nagyon jó, hogy magára vonja a szörnyeket (és nem ölik meg!). Na azé'
#560557 den16 2010. augusztus. 27. 20:09
den16
Ja és aki szerint nincs semmi hiba a Diabloban az,már bocs, de vak. Tele van az egész játék hibával, pl failed unique-ok. Egész nap sorolhatnám. Ne értsetek félre nagy Diablo fan vagyok és rengeteg órát tölöttem vele és ez most a legjobb hack 'n' slash, de ami igaz az igaz.
#560552 den16 2010. augusztus. 27. 20:03
den16
De nekem akkor is 2 dolog nagyon fáj: 1. Minden karakternek ugyanolyanok a cuccai (mármint a kész kari). 2. A drop valami szánalmas, mert a blizz a játék folyamán folyamatosan gyengitette az mf-et. Ja és az eni nem baalhez kell és nem a lecsapáshoz.
#560528 den16 2010. augusztus. 27. 19:49
den16
Most, hogy újra diablozok elég vegyesek az érzelmeim... Elöjöttek a legjobb részek és a legnagyobb hibák. Pl az eszetlen runolás. Vagy az, hogy MF nélkül semmit sem ér a drop (igaz, 1.10-töl az MF sem ér semmit). Öszintén szólva a Diablo akkor lenne a legjobb, hogyha újra a classickos item menagment lenne. Szóval a rare tárgyak uralma. Igy nem az lenne, hogy hammerdinnek enigma alapkellék stb. Imádom azt is, hogy sokan nem is értenek a játéhoz, de azért full IK settben járnak (ami külonben sem ér semmit). Emellet a partynál is milyen az, hogy akárki felkaphatja a dropot? Imádom az Mf runoknál, hogy mindenki elhappolja a másik elöl a dropot. Igazából ezt wowosan lehetne megcsinálni, hogy fontos lenne a csapatmunka (igen, ezt h&s-ben nehéz v lehetetlen megoldani {gondolok itt pl a healekre}).Nem is szólva, hogy tele van a játék botokkal. Emellett az is rossz, hogy nagyon kicsi a dmg rosszabb cuccban. Nem az, hogy nehezen ölsz /players 2-8ban semmi esélyed nincs. Emelett a cuc gyüjtésnek sincs semmi szerepe, hiszen a wowban egyedül még egy jóval alacsonyabb szintű, mondhatni runban sem lenne semmi esélye, elit cuccokkal sem. Öszintén szólva jó lenne, hogyha a blizz adna ki egy új kieget, hogy feldobja a játékot. Egy új act és a régiek TELJES átdolhozása. Na igen ott a wow, ami tökéletes lenne, de ahoz nincs gépem...
#560003 den16 2010. augusztus. 26. 21:03
den16
Húúú... tök jó már van shakom meg holy avagerem meg midtudoménmilyen1skillesjunikamu. 1. napnak nem rossz.
#559839 den16 2010. augusztus. 26. 15:58
den16
Csak úgy... Most itt vagyok a chaten, de sz*arnak rám...
#559837 eClipse 2010. augusztus. 26. 15:53
eClipse
#559826 :: den16 (2010. augusztus. 26. 15:35)
EClipse nincs véletlenül egy lvl 80+ sorcid? Kaphatsz egy hf questet amiben gondolom tudod, hogy kaphatsz egy hr-t Pls
Nincs sorcim, sem enigmám sajnos. Az avatarod meg Khalid a Baldur's Gate-ből. De, hogy jön ez ide?
#559828 den16 2010. augusztus. 26. 15:39
den16
Ja és tudja valaki, ki a profil képem?
#559826 den16 2010. augusztus. 26. 15:35
den16
EClipse nincs véletlenül egy lvl 80+ sorcid? Kaphatsz egy hf questet amiben gondolom tudod, hogy kaphatsz egy hr-t Pls

Olvastad már? ×

Borderlands 4 bejelentés a láthatáron? tn

Borderlands 4 bejelentés a láthatáron?

2024. május. 17. 09:00 | 0
Ekkor számíthatunk a GTA 6 érkezésére tn

Ekkor számíthatunk a GTA 6 érkezésére

2024. május. 17. 07:00 | 0