Kérjük jelentkezz be!
Diablo 2

Diablo 2 és kiegészítői

A stílus egyeduralkodója, a mágikus tárgyak cukrosbácsija...
#693748 Moebius 2012. április. 22. 21:53
Moebius
#693745 :: Borsodi (2012. április. 22. 21:45)
De most akkor komolyan kezdjem újra? Az nem olyan csalás féle?
Nem. Normál helyzetben a szörnyek nem születnek újra, nélkülük meg ugye elég nehéz tápolni.
#693745 Borsodi 2012. április. 22. 21:45
Borsodi
De most akkor komolyan kezdjem újra? Az nem olyan csalás féle?
#693738 Moebius 2012. április. 22. 21:29
Moebius
#693735 :: Tenebra (2012. április. 22. 21:11)
Ilyenkor az van, hogy kezded előlről a szinteket. Legalábbis én ezt csináltam, ha elakadtam. Aztán eljutottam bizonyos szintre, fejlődtem, kaptam pár jobb cuccot, és utána le tudtam nyomni. Nekem még a Butcher is gondot jelentett elsőre. Vagy nem tudom, mások hogy csinálták. Nekem ez bevált. Legalábbis a Pokolig. Ott már csak a jósiten segíthet.
Én a Butcher-hez mindig csak később mentem vissza. Amúgy meg ja, ha elakadsz új játékot kell kezdeni és tápolni kell, anélkül nincs ember aki végig tudná vinni.
#693735 Tenebra 2012. április. 22. 21:11
Tenebra
#693727 :: Borsodi (2012. április. 22. 20:21)
Na most jól elakadtam. Ott tartok hogy megkell ölnöm Leoric királyt. Fél órán át küzködtem, püföltem karddal nap-estig, de semmi sem történt, mintha nem is sebződött volna. Aztán észrevettem hogy lett két új varázslatom. Az egyik ilyen tűzgolyó, a másik pedig ilyen külön élőhalottakra hatásos támadás. Na mondom próbáljuk ki ezt, hátha sebzi vagy valami. ÉS SEBEZTE! Szóval szépen elkúrtam 2 nagy és 6 kis gyógyító löttyöt a semmire. Mindegy, most egy kicsit felidegesített, de majd holnap az lesz hogy venni fogok egy rakat mana potion-t és majd azzal nézek szembe az elátkozott király ellen. Ja és mondtam már hogy kúrvára tetszik a game?
Ilyenkor az van, hogy kezded előlről a szinteket. Legalábbis én ezt csináltam, ha elakadtam. Aztán eljutottam bizonyos szintre, fejlődtem, kaptam pár jobb cuccot, és utána le tudtam nyomni. Nekem még a Butcher is gondot jelentett elsőre.
Vagy nem tudom, mások hogy csinálták. Nekem ez bevált. Legalábbis a Pokolig. Ott már csak a jósiten segíthet.
Post tenebras lux
#693727 Borsodi 2012. április. 22. 20:21
Borsodi
Na most jól elakadtam. Ott tartok hogy megkell ölnöm Leoric királyt. Fél órán át küzködtem, püföltem karddal nap-estig, de semmi sem történt, mintha nem is sebződött volna. Aztán észrevettem hogy lett két új varázslatom. Az egyik ilyen tűzgolyó, a másik pedig ilyen külön élőhalottakra hatásos támadás. Na mondom próbáljuk ki ezt, hátha sebzi vagy valami. ÉS SEBEZTE! Szóval szépen elkúrtam 2 nagy és 6 kis gyógyító löttyöt a semmire. Mindegy, most egy kicsit felidegesített, de majd holnap az lesz hogy venni fogok egy rakat mana potion-t és majd azzal nézek szembe az elátkozott király ellen.

Ja és mondtam már hogy kúrvára tetszik a game?
#693703 Tenebra 2012. április. 22. 19:01
Tenebra
#693699 :: anubys (2012. április. 22. 18:51)
Tenebra írta: Van Town Portal. Csak Wp-k nincsenek, ha jól emlékszem. Na, az viszont igen nagy szopás. Ráadásul a karakter a Hellfire nélkül csak gyalogolni tud. Így kötélidegek kellennek hozzá, ha éppen vissza akarsz menni valahová.
Nem is annyira a visszajutás miatt, hanem mert az ellenfelek is ugyan olyan gyorsak, így nem lehet elfutni előlük (amúgy nem is emlékeztem, hogy a Hellfire-ben már lehetett futni ). Mennyit rohangáltam én rugóval Butcher előle.
Végülis nem is futás az, csak gyorsabb a karakter alapból. Olyan, mintha ilyen némafilmeket néznél. Gyaloglásra pedig nem lehet visszaváltani róla.
Post tenebras lux
#693699 anubys 2012. április. 22. 18:51
anubys
#693691 :: Tenebra (2012. április. 22. 18:40)
Van Town Portal. Csak Wp-k nincsenek, ha jól emlékszem. Na, az viszont igen nagy szopás. Ráadásul a karakter a Hellfire nélkül csak gyalogolni tud. Így kötélidegek kellennek hozzá, ha éppen vissza akarsz menni valahová.
Tenebra írta:

Van Town Portal. Csak Wp-k nincsenek, ha jól emlékszem. Na, az viszont igen nagy szopás. Ráadásul a karakter a Hellfire nélkül csak gyalogolni tud. Így kötélidegek kellennek hozzá, ha éppen vissza akarsz menni valahová.

Nem is annyira a visszajutás miatt, hanem mert az ellenfelek is ugyan olyan gyorsak, így nem lehet elfutni előlük (amúgy nem is emlékeztem, hogy a Hellfire-ben már lehetett futni ). Mennyit rohangáltam én rugóval Butcher előle.
#693695 Moebius 2012. április. 22. 18:43
Moebius
#693688 :: D0ncy (2012. április. 22. 18:38)
Jól látom, hogy az első részben nincs town portal? Hogy lehet eladni a lootot akkor? Vannak checkpointok? Jó lesz a folytatása? Illetve a bundáról mit kell tudni?
Van, csak elég csúnya. :>
#693692 Borsodi 2012. április. 22. 18:42
Borsodi
#693688 :: D0ncy (2012. április. 22. 18:38)
Jól látom, hogy az első részben nincs town portal? Hogy lehet eladni a lootot akkor? Vannak checkpointok? Jó lesz a folytatása? Illetve a bundáról mit kell tudni?
Na te is el kezdted az első részt?
#693691 Tenebra 2012. április. 22. 18:40
Tenebra
#693688 :: D0ncy (2012. április. 22. 18:38)
Jól látom, hogy az első részben nincs town portal? Hogy lehet eladni a lootot akkor? Vannak checkpointok? Jó lesz a folytatása? Illetve a bundáról mit kell tudni?
Van Town Portal. Csak Wp-k nincsenek, ha jól emlékszem. Na, az viszont igen nagy szopás. Ráadásul a karakter a Hellfire nélkül csak gyalogolni tud. Így kötélidegek kellennek hozzá, ha éppen vissza akarsz menni valahová.
Post tenebras lux
#693690 anubys 2012. április. 22. 18:40
anubys
Én úgy emlékszem, hogy nem is hosszú. 15, vagy 25 szint van?

@D0ncy:
Ha jól emlékszem, öt szintenként van feljárat a városba, de emlékszem a töltőképernyőre is, úgyhogy lesz ott town portal is.
#693688 D0ncy 2012. április. 22. 18:38
D0ncy
Jól látom, hogy az első részben nincs town portal? Hogy lehet eladni a lootot akkor? Vannak checkpointok? Jó lesz a folytatása? Illetve a bundáról mit kell tudni?
#693686 Borsodi 2012. április. 22. 18:34
Borsodi
#693679 :: Moebius (2012. április. 22. 18:08)
Én anno minden kaszttal végigtoltam a normált, a warriorral még tovább is jutottam... nem lehetetlen küldetés, csak sok időt kell rászánni.
Értem, köszönöm szépen. Na legalább akkor tényleg nem rövid játék. És az utolsó, végső harc legalább emlékezetes lesz ahol valószínűleg vért fogok pisálni.
#693679 Moebius 2012. április. 22. 18:08
Moebius
#693674 :: Borsodi (2012. április. 22. 17:53)
Szóval gyakorlatilag tényleg megéljük az igazi poklot a játékot játszva. Mindegy, normalon kíváncsi leszek kitudom-e játszani. Amúgy hosszú játék viszonylag? Elég sok szintet lekell küzdeni?
Én anno minden kaszttal végigtoltam a normált, a warriorral még tovább is jutottam... nem lehetetlen küldetés, csak sok időt kell rászánni.
#693674 Borsodi 2012. április. 22. 17:53
Borsodi
#693657 :: eClipse (2012. április. 22. 16:42)
Annyira nem nagy szégyen az, mivel tényleg nehéz volt. Ráadásul a kasztok nem voltak kiegyensúlyozva. Nekem harcosom volt, és nightmare fokozat közepéig lehetett vele úgy-ahogy elboldogulni vele, utána kiesett és csak a rogue és a sorcerer maradt versenyben. A nehézségéről a játéknak meg csak annyit, hogy haverral egyszer kipróbáltuk, hogy trainerrel beállítottuk magunknak max szintet, megvettük az elérhető legjobb cuccokat (sajnos a diablo 1-ben nagyon sok használhatatlan unique cucc van), viszont Wirt-nél nagyon durva dolgokat lehetett gamble-ezni. Szóval én, mint 50-es harcos, és haver, mint 50-es rogue a hell/hell 2. pályáján egyszerűen nem boldogultunk, konkrétan Lazarus pálcáját nem bírtuk megszerezni. Sajnos hell/hell-en csak egy széjjeltápolt varázslóval van esélyed és akkor is, csak úgy, ha nem egyedül mész. Szóval jó kis játék az
Szóval gyakorlatilag tényleg megéljük az igazi poklot a játékot játszva. Mindegy, normalon kíváncsi leszek kitudom-e játszani. Amúgy hosszú játék viszonylag? Elég sok szintet lekell küzdeni?
#693657 eClipse 2012. április. 22. 16:42
eClipse
#693586 :: Tenebra (2012. április. 22. 00:11)
Szégyen, de én ezek miatt nem játszottam végig egyszer sem a Diablo 1-et xd. Eljutottam a lvl 13-ra a katedrálisban, de azok a szaralakok lenyomtak. :C Az 1. résznek pedig tényleg akkora hangulata van, amit képtelenség visszaadni. Azóta sem sikerült, még a sorozat többi tagjának sem. A horror, az igazi pokoli érzés, az agyat felemésztő démoni őrület - melyhez nemcsak a vizualitás, hanem az agyborzoló zene is hozzájárul. Viszont a nehézségét azt igazi mazochistáknak találták ki. A Diablo 2 Hellen sétagalopp a Diablo 1 normaljához képest. Szerintem.
Annyira nem nagy szégyen az, mivel tényleg nehéz volt. Ráadásul a kasztok nem voltak kiegyensúlyozva. Nekem harcosom volt, és nightmare fokozat közepéig lehetett vele úgy-ahogy elboldogulni vele, utána kiesett és csak a rogue és a sorcerer maradt versenyben. A nehézségéről a játéknak meg csak annyit, hogy haverral egyszer kipróbáltuk, hogy trainerrel beállítottuk magunknak max szintet, megvettük az elérhető legjobb cuccokat (sajnos a diablo 1-ben nagyon sok használhatatlan unique cucc van), viszont Wirt-nél nagyon durva dolgokat lehetett gamble-ezni. Szóval én, mint 50-es harcos, és haver, mint 50-es rogue a hell/hell 2. pályáján egyszerűen nem boldogultunk, konkrétan Lazarus pálcáját nem bírtuk megszerezni. Sajnos hell/hell-en csak egy széjjeltápolt varázslóval van esélyed és akkor is, csak úgy, ha nem egyedül mész. Szóval jó kis játék az
#693586 Tenebra 2012. április. 22. 00:11
Tenebra
#693585 :: eClipse (2012. április. 22. 00:01)
anubysnak igaza van, az egy tökös játék. Hellben a succubus/advocate/blood knight hordáktól mai napig rémálmaim vannak
Szégyen, de én ezek miatt nem játszottam végig egyszer sem a Diablo 1-et xd. Eljutottam a lvl 13-ra a katedrálisban, de azok a szaralakok lenyomtak. :C Az 1. résznek pedig tényleg akkora hangulata van, amit képtelenség visszaadni. Azóta sem sikerült, még a sorozat többi tagjának sem. A horror, az igazi pokoli érzés, az agyat felemésztő démoni őrület - melyhez nemcsak a vizualitás, hanem az agyborzoló zene is hozzájárul. Viszont a nehézségét azt igazi mazochistáknak találták ki. A Diablo 2 Hellen sétagalopp a Diablo 1 normaljához képest. Szerintem.
Post tenebras lux
#693585 eClipse 2012. április. 22. 00:01
eClipse
#693578 :: Borsodi (2012. április. 21. 22:56)
Na újra elkezdtem a Diablo első részét. És már meg is öltem a játék első komoly ellenfelét, a Butcher-t. Kemény dió volt, de megöltem. Mikor azt mondta hogy: "Ahh, fresh meat!", na az nem semmi! A hely meg ahol lapult, az se piskóta. Egyre jobban tetszik ez a játék. Bár remélem csak az eleje ilyen szopatós és majd idővel már könnyebb lesz, mert ha ez így megy tovább akkor bizony sok-sok anyázás lesz.
anubysnak igaza van, az egy tökös játék. Hellben a succubus/advocate/blood knight hordáktól mai napig rémálmaim vannak
#693580 anubys 2012. április. 21. 23:21
anubys
Az első rész lényegesen keményebb volt, mint a folytatás (a harmadikról nem is beszélve a béta alapján ), szóval jobb, ha hozzászoksz, hogy szivatós.
#693578 Borsodi 2012. április. 21. 22:56
Borsodi
Na újra elkezdtem a Diablo első részét. És már meg is öltem a játék első komoly ellenfelét, a Butcher-t. Kemény dió volt, de megöltem. Mikor azt mondta hogy: "Ahh, fresh meat!", na az nem semmi! A hely meg ahol lapult, az se piskóta. Egyre jobban tetszik ez a játék.
Bár remélem csak az eleje ilyen szopatós és majd idővel már könnyebb lesz, mert ha ez így megy tovább akkor bizony sok-sok anyázás lesz.
#682368 D0ncy 2012. február. 13. 16:52
#682354 csillango 2012. február. 13. 15:47
csillango
sziasztok!

Vistára telepítettem a Diablo 2-t eredeti cd-ről, de azt írja, hogy kompatibilitási hiba miatt nem futtatható. Már mindent próbáltam amit itt írtatok korábban, de nem segít semmi. Van még valami ötlet, hogy tudnám működésre bírni???
Már nagyon szeretnék újra játszani vele

Köszi
#654176 toly 2011. augusztus. 28. 10:18
toly
#625410 :: Tenebra (2011. május. 23. 17:51)
Én is ezt hittem, de miután felraktam isoról és indította volna a játékot, kérte az erdeti CD-t.
Udv mindenki !

uj diablo 2 szervert hoztam letre melyen a hell unleashed mod fut !
A mod 1.10-es patch alatt fut,melyben rengeteg újdonság van pl.: új pályák, új szörnyek, új rúnaszavak, új cube receptek, új crafting, új cuccok stb.
Ha erdekel nezzfel a www.d2hu.fw.hu weboldalra !
#625410 Tenebra 2011. május. 23. 17:51
Tenebra
#625402 :: Moebius (2011. május. 23. 17:27)
Imidzseld be a cd-t és rakd át pendrive-on, nem hinném, hogy a D1 lemezen lenne valami olyan védelem, amivel egy mostani program ne bírna el.
Én is ezt hittem, de miután felraktam isoról és indította volna a játékot, kérte az erdeti CD-t.
Post tenebras lux
#625402 Moebius 2011. május. 23. 17:27
Moebius
#625399 :: Tenebra (2011. május. 23. 17:11)
Kösz! Most már csak azt kell kitalálnom, hogy rakom fel az optikai meghajtóval nem bíró notebookomra a játékot.
Imidzseld be a cd-t és rakd át pendrive-on, nem hinném, hogy a D1 lemezen lenne valami olyan védelem, amivel egy mostani program ne bírna el.

Olvastad már? ×