Kérjük jelentkezz be!
Supreme Commander

Supreme Commander 1-2

Chris Taylor totális megsemmisítése folytatódik.
#36444 Dick 2007. február. 09. 13:46
Dick
#36439 :: SB25 (2007. február. 09. 13:36)
Szerintem amúgy teljesen más a CoH! Szerintem csak ezt rontaták el ,hogy ez egységek egyenként készűlnek nem pedig csapatba és így sok idő egy több 100 fős sereget össze hozni.A grafika nem ronda csak más mint a CoHnak nem a legszebb de nem is csúnya.Sőt!
És hogyan látod hogy melyik az az egység amit kiválasztottál? Bezoomolsz, közbe elveszted a csatát...és hogyan lehet taktikázni? Egységekkel? Max. az épületek építési sorrendjével. Nagyon nem látom át ezt a játékot, szerintem csak az én hibám ha nektek tetszik.
#36439 SB25 2007. február. 09. 13:36
SB25
Szerintem amúgy teljesen más a CoH!
Szerintem csak ezt rontaták el ,hogy ez egységek egyenként készűlnek nem pedig csapatba és így sok idő egy több 100 fős sereget össze hozni.A grafika nem ronda csak más mint a CoHnak nem a legszebb de nem is csúnya.Sőt!
#36435 Dick 2007. február. 09. 13:27
Dick
Nekem egyáltalán nem tetszett a Supreme Commander. Olyan mint egy társasjáték. Átláthatatlan, lassú, ronda és olyan mintha comoddor-ra készült volna. Nálam egyáltalán nem veri a Coh-ot, bár taktikai mélységeket nem igazán tudtam felfedezni benne. Kíváncsi leszek az értékelésre.

Nekem ez a véleményem.
Bár én nem jászottam a TA-el de egy Coh után nekem ilyen dolgok villantak át az agyamon.
#36427 SB25 2007. február. 09. 11:56
SB25
Igen én már kipróbáltam!Nagyon jó!Az biztos megjelenéskor rohanok a boltba!
Jobb mint gondoltam!Mindenki próbáljaki!Már nagyon várom a teljes verzió megjelenését!

Olvastad már? ×

Ekkor számíthatunk a GTA 6 érkezésére tn

Ekkor számíthatunk a GTA 6 érkezésére

2024. május. 17. 07:00 | 0