Kérjük jelentkezz be!

SWAT 1-4

a swat játékot két féle modon játszhatjuk a:mindenkit le gyilkolunk osztat jó van, vagy a: lefegyverzés és megbilincselés elv, válaszatok
#656866 Almos97 2011. szeptember. 13. 15:29
Almos97
helló! ezen a játékon kívül van még rendőrös játék magyar nyelven esetleg magyarítással?
#601478 Domearrow 2011. február. 13. 19:53
Domearrow
Én csak a SWAT 4 el játszottam pár missiont nyomtam végig de aztán jöttek más játékok is aztán nem maradt időm rá
#440784 czibiklaszlo 2009. július. 25. 09:52
czibiklaszlo
A kiget is végigvittem
Nagyon jó kis darab ez is.
Hatalmas nagy pályák vannak benne.
A küldetések pedig jó nehezek benne.
Itt például az egyik helyen nem 4 bombát kellett hatástalanitani..................jól rá is faragtam...................de az alapban kapott segitség hirtelen beugrott és csak a bombákkal foglalkoztam..............a takaritást azt a végére hagytam.
Linkelni nem linkelem, de a gold -verziót fillérekért meg lehet venni.NAGYON érdemes megvenni, tényleg nagyon izgalmas játék.
Üdv egy nyugállományú polgáriszolgálatos
#434961 czibiklaszlo 2009. július. 11. 10:16
czibiklaszlo
Köszi a segitségeket, MINDENKINEK
Jelentem sikerült végigvinnem
A legutolsó pálya is borzalmas nehéz volt egyébbként. ............de a rutin az továbblenditett

Elkezdtem a kieget
..előtte csontranézztem a szöveges részt
Vétel
#434482 czibiklaszlo 2009. július. 10. 08:16
czibiklaszlo
Most nincs semmi gondom
Csak jelenteni jöttem hogy nem feleslegesen szántál rám ennyi időt, mert-mert : SIKERÜLT
100% hogy később jobban fog ...de én beérem egyenlőre a 70%-os tartalékos tiszt-i minősitéssel is..... ...ez még mindig jobb mint az eddig 100%.os rokkantnyugdíj

Köszi mégegyszer és mégegyszer

Jó nehéz ez a következő pálya is
Vétel
#434169 czibiklaszlo 2009. július. 09. 16:43
czibiklaszlo
Jó lesz a térkép is pluszba
Szerintem ebbe a verzióba már nem vért bele a tokba. A rengeteg lemeztől és a vastag kézikönyvtől így is alig lehet bezárni
Egyébbként még a készitők videóját is elkezdtem végignézni.............de John Miguel Maximilen-nél elaludtam
Mindenesetre én tényleg gratulálok hozzá, mert tényleg nagyon igényes lett.
Mentéseid nincsenek? ...............
Vétel

#434159 ]{redenc 2009. július. 09. 15:59
]{redenc
#434075 :: czibiklaszlo (2009. július. 09. 12:56)
Nekem ebben a verzióban nincs benne végigjátszás, sőt még a nevedet se találtam hogy Te készitetted a magyar lokalozációt Nagyon kösz az alapos leírást Nem semmi lesz ezt kivitelezni Egyébbként én lent időztem sokat és max addig jutottam hogy két bombát találtam meg. Remélem sikerülni fog. Üdv és köszi. Vétel
Picit off: igen, az volt az első CDP-s melóm, akkoriban indult el a hazai lokcenter, és még nem volt szokás beleírni a fordítók nevét a kézikönyvbe. Pedig 100%-ig az én melóm: feliratok, grafikai elemek lokalizálása, videók feliratozása időzítéssel, kézikönyv és doboz/CD-címke honosítása, sőt, a tesztelés/hibajavítás is...

Igazából nem tudom, hogy mihez készült el a guide, mert nem közölték velem, én csak megcsináltam, térképekkel, alaprajzokkal együtt (ezeket is én rajzoltam - íme a hotelé), és leadtam, aztán hogy mi lett a sorsa, elpasszolom...
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#434075 czibiklaszlo 2009. július. 09. 12:56
czibiklaszlo
Nekem ebben a verzióban nincs benne végigjátszás, sőt még a nevedet se találtam hogy Te készitetted a magyar lokalozációt

Nagyon kösz az alapos leírást
Nem semmi lesz ezt kivitelezni
Egyébbként én lent időztem sokat és max addig jutottam hogy két bombát találtam meg.
Remélem sikerülni fog.
Üdv és köszi.
Vétel
#434054 blarskerin 2009. július. 09. 12:08
blarskerin
OFF! legalább is egy kicsit!

Nehéz pálya?
Azt hiszi bárki, hogy a valóságban nem szívatják a kommandósokat? Idestova húsz éve volt egy riport a Top Gun újságban egy "kommandós bajnokságról", ahol az egyik pályán minden résztvevő elbukott!
Egy raktárba kellett behatolniuk, ahol egy fegyveres terrorista-bábú fogadta őket, amit mindenki automatikusan lelőtt. Csak aztán vették észre a bábú mögötti ládákon a "Robbanóanyag!" feliratot!
Amikor megláttam a képet, dobtam egy hátast én is!

ON!
#434050 ]{redenc 2009. július. 09. 11:59
]{redenc
#433972 :: czibiklaszlo (2009. július. 09. 08:24)
Ezt a hotel-es bombás pályát meg lehet csináni?....sikerült ez már valakinek? Nekem ez nem megy egyenlőre............vagy kifutok az időből, vagy el se jutok addig Hogy lehet ezt megcsinálni? Vétel
Írtam hozzá guide-ot, szerintem valamelyik verzióhoz mellékelték. Íme:

Javasolt felszerelés

Team
Elsődleges fegyver: GB36s / JHP
Másodlagos fegyver: 9 mm-es pisztoly
Zártörő: C2
Nem halálos fsz.: 1 ajtóék, 2 villanógránát, 2 CS-gáz

Nálad
Elsődleges fegyver: GB36s / JHP lövedék
Másodlagos fegyver: kilőhető elektródás sokkoló
Zártörő: CS2
Nem halálos fsz.: optiszonda, 2 villanógránát, 2 CS-gáz

Akcióterv

Előzetes információ:
A leírás nem említi, mert később derül ki, hogy a terepen négy bomba ketyeg. Ezek időzítője csak akkor indul el, ha az elsőt megtaláltad. Tehát a terv: mindenkit, akit lehet, levadászni fent, majd kipucolni az alsó szintet, aztán a felsőt, és a véletlenszerűen szétszórt bombákat megtalálni, elintézni...

A liftaknából toppanj be, ki a folyosóra. A kékek a bal oldali ágat fedezzék, a vörösök a jobb oldalit. Ezután az ő védelmükben, a liftben állva Sierra 2-vel szedj le mindenkit, akit tudsz; fejre menj, ne variálj.

Ha megvagy, a vörösökkel irány jobbra, a szondával kikémlelve a sarok mögül. Ha eléred a nyersfa ajtót, ékeld ki. Jöhetnek a hotelszobák, a szokásos módon: ha valaki áll az ajtó közelében, C2, majd tiszta, ha nem, gránát és tiszta. Tehát. Jön a 625, majd a 624. Az ezzel összenyíló 623-at Sierra 1 fedezi, vele és a szondával szinte mindent belátsz, kivéve a mosdó és gardrób körüli részt, ez a vakfolt, így ezt bentről kell kikémlelned (vagy a fürdő tükréről, ha be van kapcsolva a tükröződés). Ha ez is tiszta, Sierra 1 munkája véget ért, menj vissza a kékekhez.

Egyesítsd a srácokat, irány lefelé, ismét szondázd a sarkokat. Sorakoztasd fel a kékeket az építkezés ajtajához, majd kémleld ki a pihenőt balra, és pucold ki megfelelően (gázzal, vagy ha túsz van, simán). A vörösökkel az utolsó, 622-es szobát is tisztítsd meg. Amint végeztél, csapd őket a kékekhez.

Most egy nagyon kritikus rész jön. Aranynak villant és tiszta, lépj be, fordulj jobbra, a kék azonnal gyülekezzen a jobb oldali ajtónál (ez az összekötő lépcső a két szint között), majd vörösök utánam, hajíts le te magad egy gázgránátot előre, és gyorsan biztosíts mindenkit, aki felbukkan (ha túsz, ne törődj vele, majd visszafelé elintézed). A folyosó végi helyiségbe újabb gránát, és végeztünk is.

Mindenkit állíts a lépcsőajtó mellé, Sierra 2 menjen egy újabb kört. Nyomás fel a lépcsőn; a fordulóban meglátjátok a bombát, innentől kezdve 9 perc 13 másodperced van a négy (illetve már csak három) bomba hatástalanítására (ha mind megvan, utána már nyugodtan dolgozhatsz!). Öld meg a szerkezetet (erre is a szerszámkitet fogod használni), és futás fel. Ékeld ki a bal oldali ajtót, majd be a jobb oldalin, és ezt is ékeld ki magad mögött. Nagyon fülelj: a pittyegés elárulja a bombák helyét, ha erősödik, majd elhalkul, menj vissza, és nézz körül.

Jobbra át, végig a folyosón. Gáz és tiszta az első ajtón jobbra, majd vissza a folyosóra. Ne foglalkozz bilincseléssel, fegyverszedéssel, jelentéssel: majd ha a stopper leállt, mehetsz még egy kört, és ezt elintézheted. Jobbra menj, balra fordulj. Jobbra újabb szoba, gáz és tiszta. Vissza a folyosóra, jobbra indulj, balra fordulj.

A jobbra lévő ajtó mögötti részt figyeli Sierra 2, ellenőrizd, ha nincs vész, menj be, majd dobj be a sarkon egy villanót, menj utána, és pucold meg a terepet. A következő sarkon túl ismételd meg: gránát és tiszta. Itt ajtó, ez előtt szokott lenni bomba; ha az ajtó nyitva, simán küldd be a fiúkat pucolni, ha nem, előbb hatástalaníts, utána jöhet a pucolás. Az épület hátsó felén vagy, Sierra 2 is végzett.

Odabent jobbra, és a folyosóval kanyarodva balra. Gáz és tiszta a következő helyiségen jobbra, majd odabent a saroknál kicsit balra dőlve célozd be a hordozható vécét, add ki rá a „gáz és tiszta” ukázt (vagy ha neked van még gránátod, szórd be).

Ha itt végeztél, vissza a folyosóra, és jobbra, előre. Elérsz a kiékelt ajtóig, nyisd ki, szedd ki a másik éket is szemből, villant és tiszta azon az ajtón, és ha még van neked, te is beküldhetsz egy gázt utána, mert cikis a helyiség. Biztosíts mindenkit, és talán végeztél is. Ha nem, körül kell nézned a másodikon ismét, máshová nem mehettek a rosszfiúk. És ne feledd: ha a stopper leállt, a halottakat, sérülteket, térdeplőket látogasd újra, szép sorban!
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#433972 czibiklaszlo 2009. július. 09. 08:24
czibiklaszlo
Ezt a hotel-es bombás pályát meg lehet csináni?....sikerült ez már valakinek?
Nekem ez nem megy egyenlőre............vagy kifutok az időből, vagy el se jutok addig
Hogy lehet ezt megcsinálni?
Vétel
#431003 czibiklaszlo 2009. július. 01. 07:14
czibiklaszlo
Jó kis kép
Bazi nehéz volt az a gyémántos pálya.Nehéz fokozatra áttettem és borzalmas nehez ...valamint többedik alkalomra sikerült végigcsinálnom.................................nem sok pezsgőt bontottam fel, mert hiába szenvedtem végig kevés volt a pontom a továbbjutáshoz

Kénytelen voltam visszatérni polgárőri fokozatra .............még így is nehéz volt. Kegyetlen egy gyanusitottak voltak ezek..............a szemem láttára lőtték fejbe például az egyik gömbölyödö hasú hölgyet .............
Egy másik pályán pedig olyan pontosan lőttek ezek a gyanusitottak hogy szinte rendesen megcsappant a csapatunk...........................később rájöttünk hogy miért ...ezek rendesen SWAT játékgépen gyakorolnak ....ránk

Most lehetünk egyébbként a Necros nyugállományú dandártábornagy által emlitett szektás részen.........................................a nehézség miatt gondolom
Vétel
#430592 czibiklaszlo 2009. június. 30. 07:03
czibiklaszlo
Gratula
Nekem is egyre jobban megy ..............sikerült a 69%-ot összehozni .

Sajna közben jól rá is jöttem hogy a gyémánt-bankot: a Red Libray irodaházzal tévesztettem össze. ( annyi a mentségem hogy eddig nem sok bankot raboltam ki, védeni meg még ettől is kevessebbet védtem)

Ez azért biztos, mert a képen látható taktikai pihizés után : végeztünk.................aránylag mindenkivel .....és közvetlen utána a gyémánt-bankba vezényeltek át minket
Szóval visszavonom a korábbi kijelentésemet és modositom: ez aztán a szemét pálya 100% hogy meg se csinálom....csak jó sokára

Amugy viccet félretéve. Ezzekkel a javasolt gránátokkal, valamit a rendszeres felszólitásokkal: jelentősen javult nálunk is az elfogási statisztika.Babrásabb, de tényleg érdemesebb így vinni a játékot..

Vétel
#430418 Necros 2009. június. 29. 20:16
Necros
A kórházas hangulatos kis pálya volt. De az sem volt rossz, mikor egy őrült szekta vagy mi a fene által lakott helyet kellett megtakarítani.

A statisztikáimra már nem igazán emlékszek, de olyan 70-90% között mozgott általában szerintem.
#430413 czibiklaszlo 2009. június. 29. 20:04
czibiklaszlo
Jó játékot neked is.

Hát igen ezekhez a társakhoz tényleg sok türelem kell.Én azt tapasztaltam hogy az olyan szobákba nem nagyon akarnak bemenni ahol én voltam kénytelen bemenni: meghalni .............a következő töltéskor..............meg a pálya ugye már átrendeződik ............akkor bezzeg bemennek
A gyémántos-pálya tényleg kemény volt..............bár nekem a többi sem gyerekjáték igy elsőre.Főleg ez a rengeteg újratöltés : az ártatlan túszok balesetei miatt.
A statisztikámat meg az életem árán sem adom ki .................mondjuk .....van ilyen hogy 90% ...............amatör szinten se nagyon értem el
Vétel
#430041 czibiklaszlo 2009. június. 29. 07:23
czibiklaszlo
A kórházban még nem voltam.............a hullaház viszont ismerős

A simán ellenálló gyanusitottaknál nekem eddig max egy darab is elég volt.

Maszkra egynél emlékszem, de ez egy lépcsőfeljárónál volt és annyira rosszul állt ..........háttal hogy egyszerüen nem bírtam kihagyni

Egyébbként eddig a legnehezebb letartoztatás a 2. vagy 3. pályán volt az öreg mamika.

Vagy még zöldfülü voltam, de ezzel rengeteget szenvedtem.Kapott ez mindent..................később miután befordult a WC kagyló felé: még jósokáig kiabáltunk vele és dobálgattuk a maradék cuccokat feszültség levezetésként

Co-opban még nem próbáltam .

Üdv

és vétel
#430026 JohnBart 2009. június. 29. 01:27
JohnBart
#429731 :: czibiklaszlo (2009. június. 28. 13:38)
Oké, köszönöm szépen Én is gratulálok : ........egyszerüen gyönyörü Valamint (nem kötekedni akarok) de szerintem ez egyben a Legjobb Választás is volt Üdv Vétel
Emlékszem, a SWAT4-nél én a kórházas pályán véreztem el állandóan - normál szinten akkorra már a könnygáz hatástalan volt, mivel az ellenfelek majd mindegyike gázálarcot viselt (így maradt a vakító és a stinger), a sokkolóból pedig 2-3 darab is elkelt egyetlen ellenfél térdre kényszerítésére...
Co-opban is toltuk egyébként egy ideig, bár hamar visszatértünk a harmadik részhez, miután nem jött ki semmilyen mod, amivel a gépi csapattársakat engedélyezhettük volna többjátékos módban (Hogy ez egyébként miért van így, mikor a háromban lehetséges beosztani az AI-t is magunk mellé, számomra rejtély)...
I am serious... and don't call me Shirley.
#429731 czibiklaszlo 2009. június. 28. 13:38
czibiklaszlo
Oké, köszönöm szépen

Én is gratulálok : ........egyszerüen gyönyörü

Valamint (nem kötekedni akarok) de szerintem ez egyben a Legjobb Választás is volt

Üdv

Vétel
#429638 ]{redenc 2009. június. 28. 10:22
]{redenc
#429634 :: czibiklaszlo (2009. június. 28. 10:19)
10-ből olyan 2-3 -om esetben ..........ha nagyon kiabálgatok akkor sikerül villantgatás után a bűnőzőket is szitáválővés nélkül letartóztatni ..............azokat viszont akik elszántan lőnek.......én egyenlőre nem nagyon tudom kezelni. A másik modszer azért könnyebb A bilincs előszedését meg teljesen el is felejtettem ...melyik gombal is lehet elővenni ? Vétel
Majd ha nem megy valami, én is segíthetek... Elvégre végignyomtam pár tucatszor a lokalizálás és annak tesztelése közben a teljes csomagot . (Volt vele meló,mert egyedül csináltam a teljes anyagot .)

Amúgy gratula, jó választás volt, szerintem nagyon ott van a cucc .

Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#429634 czibiklaszlo 2009. június. 28. 10:19
czibiklaszlo
10-ből olyan 2-3 -om esetben ..........ha nagyon kiabálgatok akkor sikerül villantgatás után a bűnőzőket is szitáválővés nélkül letartóztatni ..............azokat viszont akik elszántan lőnek.......én egyenlőre nem nagyon tudom kezelni.
A másik modszer azért könnyebb
A bilincs előszedését meg teljesen el is felejtettem ...melyik gombal is lehet elővenni ?
Vétel
#429247 czibiklaszlo 2009. június. 27. 10:57
czibiklaszlo
Jó, köszi.
Mondjuk nem sok esélyt látok rá hogy előkapjak egy bombát, vagy akármit. .....ezek egyből sz@rrá lőnek ...............a komolyabb szituációknál.meg ezek a beosztottak nem nagyon akarnak bemenni ..........önfeláldozni magukat.

Azért majd kipróbálom, köszi
#429175 Necros 2009. június. 26. 23:43
Necros
Hm, már homályosak a részletek, de ha megsebzed őket és/vagy rájuk kiabálsz, akkor elvileg térdre ereszkednek és akkor meg lehet őket bilincselni vagy a társaid megtehetik ugyanezt. És ugye mindenkit meg kell bilincselni, akár bűnöző, akár csak túsz és jelenteni a főnöknek, meg a fegyvereket összeszedni.
#427880 czibiklaszlo 2009. június. 25. 06:47
czibiklaszlo
A kieg szintén pazar darab Hatalmas pályák vannak benne.Nehezebb is szerintem.

Bár nekem maga az alap is eléggé nehéz.

A parkoló házas küldetést 5x-re tudtam megcsinálni.

Rendesen máshol van mindenki a következő töltéskor ..............hiába tanulná be az ember őre hogy ki merre van

Amuy hogy lehet azt megcsinálni hogy nem lőjük szitává a gyanusitottakat?........nekem eddig nem sikerül ez se.

Vétel

#423458 czibiklaszlo 2009. június. 17. 07:31
czibiklaszlo
Lenyomtam még két pályát .......sőt készitettem is egyet.

A legnehezebb a sokkot kapott mamika letartoztatása volt ...........................kicsit agyalnom kellett, mert ez ellenállt folyamatosan, de kapott egy sokkot tőlünk is ........utána beforditottuk a kagyló felé

A pályakészitő meg egy teljesen emberbarát közeg...............csak ki kell választani hogy hol, kit, mit és mennyit akarsz bárkiből.El lehet menteni és irány a népirtás

A következő helyzetjelentést......majd a kiegből teszem
#422960 czibiklaszlo 2009. június. 16. 08:19
czibiklaszlo
Értettem

Akkor ezt én is fogom alkalmazni

Jelentem sikerült az első feladat végrehajtása

Nem sok bűnözö élte túl az eseményt. ............ezek rendesen leakartak lőni ....még meg is sebesültem Persze a rutint megszereztem az oktatás alatt és a kicsi lámpaláz inkább adrenalin túltengésbe csapott át.

Jó hangulata van egyébbként ennek a játéknak........nem kizárt hogy akár még rendőrnek is beállnék ......................miért ..van rá hajlamom

Kap az ember itt bonuszokat , vagy prémiumot ha nagyon jól teljesit?? ...vagy nincs semmilyen ösztönzés az ember őre számára?

Belenézztem a következő pályára is. Az eligazitás után még átlapoztam a fényképes anyagot is. Ez is nagyon jó

Azért ez a fickó elégé tökfejnek tünik így elsőre

Na: majd adok én neki.
Vétel