Kérjük jelentkezz be!
Warhammer 40.000: Dawn of War 2

Warhammer 40000

Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean.
#370615 dragon83 2009. február. 21. 12:14
dragon83
Ja, meg korántsem epikusabb érzés pár űrgárdistával beásva magad tartani a frontot a rád rontó ork sereggel szemben.

Meg amint már mondtam, akinek hiányoznak a nagy egységszámú összecsapások, azok megkapják azt a multiban. Mindenkinek az igénye ki van elégítve.
#370545 krisss93 2009. február. 21. 11:38
krisss93
A Dawn of War 2 ből nem csinálnak videoteszet?
#363056 Paradoxx 2009. február. 07. 02:54
Paradoxx
Nah vége én feladom. Ha valaki elmondaná ,hogy kell életre kelteni steamen keresztül azt megköszönném. Le van töltve meg minden el is indul de nem enged vele játszani mert kéne game winfos login van is de nem enged beloginolni PLS help me o my heros!!!
Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős!
#363024 Paradoxx 2009. február. 06. 23:12
Paradoxx
Üdv
Én azt nem értem ,hogy miért a winfos for game hülyeségbe kell regisztrálni amikor steam es a cuc. Mert én csináltam egy felhasználót de nem tudok csatlakozni ahoz a f... sz... hoz. Ha valaki megoldaná nekem a kérdést annak örülnék!
Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős!
#360680 qpac 2009. február. 01. 21:48
qpac
Valaki meg tudja mondani, meddig tart a steam-es béta? Valami frissítést kéne letölteni, de magyar windows-ra nem engedi feltenni.
#358504 Ravanar 2009. január. 29. 13:35
Ravanar
#355104 :: EHyde (2009. január. 23. 21:02)
Sziasztok! DoW - Dark Crusade játékkal és a Soulstormmal lenne egy kis gondom, lanban játszunk haverral ketten, minden megy szépen és jól, egyszercsak fogja a játék és bemondja az unalmast. Dark Crusade egy párbeszédablakot dob ki a következő van a tetején: "The application DarkCrusade.exe has encountered an error. We apologize for any inconvenience" semmi hibakód amire rá tudnék keresni. Soulstorm meg minden előzetes figyelmeztetés nélkül kilép a játékból mind a két játéknál szólista és mp résznél eljátssza ugyanezt, patch-el és patch nélkül is csinálja, pedig mikor először fent volt a játék, akkor semmi ilyen gondja nem volt egyiknek sem. valakinek ötlete?
Van itt olyan aki bétázik esetleg?
#355104 EHyde 2009. január. 23. 21:02
EHyde
Sziasztok!
DoW - Dark Crusade játékkal és a Soulstormmal lenne egy kis gondom, lanban játszunk haverral ketten, minden megy szépen és jól, egyszercsak fogja a játék és bemondja az unalmast.
Dark Crusade egy párbeszédablakot dob ki a következő van a tetején: "The application DarkCrusade.exe has encountered an error.
We apologize for any inconvenience" semmi hibakód amire rá tudnék keresni.
Soulstorm meg minden előzetes figyelmeztetés nélkül kilép a játékból
mind a két játéknál szólista és mp résznél eljátssza ugyanezt, patch-el és patch nélkül is csinálja, pedig mikor először fent volt a játék, akkor semmi ilyen gondja nem volt egyiknek sem.
valakinek ötlete?
#352885 BigBoy 2009. január. 20. 16:47
BigBoy
Február egy nagyon jó hónap lesz, amugy a videók és a képek nagyon jónak igérkezik, remélem a hangulata tényleg ilyen jó lesz
#279642 BigBoy 2008. szeptember. 14. 19:48
BigBoy
Hát igen, a 2. rész tényleg brutális lesz... pár videót láttam róla, meg olvastam, de tényleg nagyon király lesz! Kár, hogy csak február 17.-én jelenik meg
#167232 Ace 2008. január. 15. 09:00
Ace
#159890 :: csibe (2007. december. 23. 17:11)
Nekem nagyon bejött a Dawn of War,mostanában nem is nagyon játszom más stratégiai játékkal.Elovastam az összes Ian Watson könyvet is és az újabb Birodalmi Gárdáról szólókat is,sok mindent meg lehet tudni belőlük a Warhammer univerzumról. Lehetne már március,mert már igencsak játszanék vele!
Ezazzzzzzz!!! Kijött a demo! Szedjétek és élvezzétek! Remélem estig lejön. Huh de izgulok, remélem nem okoz csalódást. Csak attól félek, hogy más team fejlesztette. Végre jöhetnek a vélemények!
#159890 csibe 2007. december. 23. 17:11
csibe
Nekem nagyon bejött a Dawn of War,mostanában nem is nagyon játszom más stratégiai játékkal.Elovastam az összes Ian Watson könyvet is és az újabb Birodalmi Gárdáról szólókat is,sok mindent meg lehet tudni belőlük a Warhammer univerzumról.
Lehetne már március,mert már igencsak játszanék vele!
#152070 Adrianus 2007. november. 28. 19:21
Adrianus
#151732 :: Immortal (2007. november. 27. 17:04)
Pff hy all!öhm tud valaki valamit esetleg az új kiegészítőről?A soulstormról mert ha igen akkor mondja meg !azonnal!XD
Hali ,nekem olyasfajta kérdésem lenne h a winter assault kieg-et hol lehet kapni? mert szertném msot igy összeszedni az összes részt és láttma nálunk fehérváron 2k-ért az alapot 2k-ért a dark crusade-t (ami cdgalaxison 6k furi ) és a winter assault is jóljönne de sajnos seholse látom h lehetne kapni..ha van vkinek ötlete v értesülése h hol lehet az kérem szoljon,ok? elöre is köszönöm
#151732 Immortal 2007. november. 27. 17:04
Immortal
#146731 :: Titan (2007. november. 12. 22:06)
VAlakinek van ledve pár mecset lobyn játszani ,én orkal szoktam vini?!
Pff hy all!öhm tud valaki valamit esetleg az új kiegészítőről?A soulstormról mert ha igen akkor mondja meg !azonnal!XD
#146731 Titan 2007. november. 12. 22:06
Titan
VAlakinek van ledve pár mecset lobyn játszani ,én orkal szoktam vini?!
#144256 Hellboy 2007. november. 06. 15:05
Hellboy
Várjcsak már valami hajlandóságot mutata anya az ötlettel kapcsolatban.Sőt mostmár őt is érdekli.Király azért remélyük mégis meglesz még ezen a héten ,mert akkor meglesz a hétvégi program.
Mindegyik demót kipróbáltam és csak esik lejebb az álam.Eszméletlen és lehet nemsokár az egész meglesz.
#143964 dragon83 2007. november. 05. 18:59
dragon83
Na igen, a szülők már csak ilyenek. Nálunk is ugyanígy nem bíznak az internetes vásárlásban. Nem bíznak a modern technikában. Szerencse, hogy saját bankkártyám van. Sajnos nem tudok más alternatívát, hogyan tudnád megvenni itthon. Reménykedni kell, hogy valahol lesz egyszercsak egy boltban.
#143957 Hellboy 2007. november. 05. 18:55
Hellboy
Nah erről ennyit...Ez se lesz meg soha így.Anyának mondom ,hogy hogy lehetne biztonságosan meg minden ő meg nem adom meg senkinek a bankártyaszámom.Úgyhogy most utolsó esély kaputt.
Sehogy máshogy nem lehet megvenni?Ez borzasztó...