Kérjük jelentkezz be!
Warhammer 40.000: Dawn of War 2

Warhammer 40000

Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean.
#103815 HardGamerBabe 2007. augusztus. 14. 12:05
HardGamerBabe
Hát igen! ez a Game tarol sok szinten nemrég fejeztem be az oszes fajal a missio csoportokat! sok pozitivum van részemrol de akad negativum is ami nagyon szurta a szemeim az hogy ojan volt az egész mint valami világháboru egyhangu Vs ekel egyes fajok ellen! semi klip esetleg story... csak mikor a Fobázist taposod el akor van valami izgalmas játékmenet, elonyére váljon hogy piszok jo grafika és viszonylag alacsony gépigénylet mellet is kiváloan fut remek hangulat és viszonylag élvezheto Multi is van benne a pályák is elfogathatoak (szerintem) Oszegzésben remek játéknak mondanám

(Egy Tip: Az Imperial Guard faj oriás páncélosát konyen lenyomhatjátok az Ork csapat gyalogosaival (tapasztalat) Hard modban a CPU egyfeszt ezel támadt nekem és rend szerint lezuzta a bázisom 80% át mire megfékeztem a Tankot rájotem hogy a gyalogosokat ha kozel viszem a behemot páncélos nem tud mozogni igy végtelen és ha elég nagy tüzerovel fedezitek a gyalogosokat sikerel meglehet fékezni még a bázis bejáratánál )
#103719 Trungi-X 2007. augusztus. 14. 07:37
Trungi-X
Kinek melyik a kedvenc frakció-ja és miért???
#103190 csabesz007 2007. augusztus. 13. 09:44
csabesz007
#98132 :: shiftyke (2007. augusztus. 02. 01:31)
Léci segítsetek rajtam! Az miért van, hogy a Dark Crusade a lanos multiban nem engedi választani csak a taut meg a necrost?
Ahhoz h játszhass multiban az összes fajjal rendelkezned kell az összes többi résszel eredetiben, de egy kis fájl segítségével lehetővé válik az összes!
#98136 shiftyke 2007. augusztus. 02. 02:09
shiftyke
Köszi szépen! Ez mekkora hülyeség... Hiszen skirmishbe lehet választani a többit is. Nah mindegy akkor kezdem a telepítést
#98132 shiftyke 2007. augusztus. 02. 01:31
shiftyke
Léci segítsetek rajtam! Az miért van, hogy a Dark Crusade a lanos multiban nem engedi választani csak a taut meg a necrost?
#46503 csabika03 2007. március. 23. 18:12
csabika03
#29482 :: WayneGace (2007. január. 10. 17:21)
Két dolgot is hallottam: Az egyik, hogy csinálnak még két kegészítőt (azaz a 3-at és 4.-et) A másik, hogy dolgoznak a folytatáson is: Warhammer 40000 Dawn of War 2
Sziasztok! Klántársat keresek Warhammer 40k Dark Crusade játékban a WoD*Multigaming Clanba! Ha van kedve valakinek itt megtalál: msn: szcsabika03@hotmail.hu
Ha tusz játszani és aktívan is szólj!
www.wod.hu <--- Website
#29482 WayneGace 2007. január. 10. 17:21
WayneGace
Két dolgot is hallottam:

Az egyik, hogy csinálnak még két kegészítőt (azaz a 3-at és 4.-et)

A másik, hogy dolgoznak a folytatáson is: Warhammer 40000 Dawn of War 2
#29473 Ace 2007. január. 10. 16:48
Ace
Valaki tud valamit egy esetleges folytatásról? Megőrülök a Warhammer gammákért!!!
#21185 Heretic Man 2006. december. 09. 01:38
Heretic Man
Nekem a DC jobban tetszet.Lehet hogy azért mert nem kellet hozzá az eredeti game.
Plussz az új egységeket zsniálisan csinálták meg.
#20183 VVraith 2006. december. 03. 19:09
VVraith
Most nyomtam végig a WA Order campaign-ját és valami elképesztő a game. Az hogy felváltva kell irányítanunk a Birodalmi Gárdát és az eldákat, fantasztikus ötlet, az elágazás pedig egészen zseniális.
#10167 Hellboy 2006. október. 26. 17:02
Hellboy
Nah igen ez messze a legjobb RTS volt a Company of herosig!
#5882 SkyHawk 2006. október. 13. 19:05
SkyHawk
#5735 :: Blase5 (2006. október. 13. 13:43)
Hát igen ez jó megoldás lesz kössz.Csak az a gáz amikro egyszerre küld vagy 5-öt Én meg max három Crisi battlesuit teamet tudok csinálni és azok igen nagyon kevesek. Ja igen és a lebegő izét Skyraynek hívjuk.Azok tényleg jók mert nagy a hatótávolságuk.De akkor is nagyon kiborulok amikro már az ötödik missile barraget küldöm rá a robotokra és nem döglenek meg.az adóállomás se rossz csak kimehetnek az útjából.Ja igen a stealth suit team azt még nem mertem bevetni ellenük
Az időnként érkező sereg ellen inkább a Krootok+Skyray kombó a jó, vagy egyszerűen bevárod a bázison őket, és a statikus védelem segítségével zúzod le őket. A megfelelően felszerelt hős is elég eredményes tud lenni, persze önmagában nem elég. A légicsapás inkább a templomromokhoz vezető úton a kanyon bal oldali fennsíkján lesben álló Dreadnought-ok ellen jó, azok nem mozognak, csak lőnek mindenre, ami átmegy a kanyonon...márha látják persze
#5735 Blase5 2006. október. 13. 13:43
Blase5
Hát igen ez jó megoldás lesz kössz.Csak az a gáz amikro egyszerre küld vagy 5-öt
Én meg max három Crisi battlesuit teamet tudok csinálni és azok igen nagyon kevesek.
Ja igen és a lebegő izét Skyraynek hívjuk.Azok tényleg jók mert nagy a hatótávolságuk.De akkor is nagyon kiborulok amikro már az ötödik missile barraget küldöm rá a robotokra és nem döglenek meg.az adóállomás se rossz csak kimehetnek az útjából.Ja igen a stealth suit team azt még nem mertem bevetni ellenük
#5456 SkyHawk 2006. október. 12. 20:35
SkyHawk
Blase5: a demó pályán valóban kellemetlen tud lenni a Blood Ravenek robotja, de csak ha nem figyelsz, mivel rontasz neki. A leghatásosabb mód a kísérő nélküli robotok kiiktatására, hogy az álcázott egységeket küldöd rá, azok megfelelő távolságból simán szétkapják, annélkül, hogy visszalőne a dög. A második mód egy csapat Kroot és vagy fél tucat Missle Cruiser (vagy hogy hívják) kombinációjával jön ki, míg a Krootok lefoglalják, addig egy jó kis rakétazáporral szét lehet szedni. A harmadik mód, hogy elfoglalod az adótornyot, és egy álcázott egységet felderítőnek használva légicsapást kérsz a bucijára
#5340 Blase5 2006. október. 12. 19:03
Blase5
Wraith:Ez világos is eddig csak ugye jönnek az új fajok.Én nem vettem meg még a játékot de lehet hogy eljutok arra a szintreA tau ról meg annyit hogy szerintem nem olyan erősek.Az embereknek van az Dreadnught nevezetű masinája ami igencsak ütős tud lenni és rendesen fel tud húzni
#5277 -=Mura Közlegény=- 2006. október. 12. 18:13
-=Mura Közlegény=-
És eggyiksem(Tau,Necro)sem tartozik a Chaos rendhez.A Taukról érdemes tudni,hogy alapvetően békés nép(ahhoz képest ütős egységeik vannak)és vmi alja,korcs fajjal harcoltatnak inkább.A Necrok pedig olyan robotok amelyekben harcosok lelkei vannak.Tulajdonképpen egy elátkozott faj.Azért lehet velük nagyot szívni mert :
1.Erősek
2.Újra lehet éleszteni az elesett katonáit így eléggé megszivatva az ellent.
#5276 -=Mura Közlegény=- 2006. október. 12. 18:08
-=Mura Közlegény=-
A másik kétnép a Tau Empire és a Necro-k( a necrokkal nagyot lehet szívni!naon erősek!)
#5193 -=Mura Közlegény=- 2006. október. 12. 15:44
-=Mura Közlegény=-
Emberek !EMBEREK!!!MEGVAN A DARK CRUSADE !!!EZT MINBDENKINEK KIKELL PRÓBÁLNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Stratégiai map van benne és a hős fejleszthető!!(Mármint Itemekkel de lehet,hogy tulajdonságokkal is!!NAON BARÓ GAME!!!!!!!!!!!!
#3995 Blase5 2006. október. 10. 17:16
Blase5
Én most a demóval jáccok.Előtte nem jáccottam a warhammerrel de egész jó.És mér pont warhammer 40000?Ez honnan jött?
#3888 RaveN 2006. október. 10. 14:36
RaveN
nekem csak az alap van meg de kúrva az igazán jó
ja meg a winter assault xD
#3789 WayneGace 2006. október. 10. 11:27
WayneGace
Az hallottam, hogy a nem sokára megjelenő kieg. önállóan is futatható lesz. Erről tud valaki pontosabb infót?