Kérjük jelentkezz be!
Metro: Last Light

Metro-sorozat (2033, Last Light)

#744585 Lyonatan 2013. október. 15. 22:08
Lyonatan
kijött az utolsó DLC is amiben Anna,Pavel és Khan bőrébe bújhatunk egy-egy küldetés erejéig
Assassinated - What a satisfying word - With five syllables
#740831 laceszgamer 2013. augusztus. 02. 01:25
laceszgamer
#740296 :: peter.l (2013. július. 23. 13:09)
A mikor én szedtem le egy magyarosítást a Metro2033-hoz (ami asszem ugyanaz mint a tiéd ) akkor a magyarosítás feltelepítése után elindítottam a játékot és lefagyott a játék fekete lett a képernyő de szerencsére a feladatkezelőben be tudtam zárni a játékot és úgy gondoltam második nekifutás előtt újraindítom a gépet amivel nem is nagyon volt gond de aztán amikor a játékot akartam elindítani megint lefagyott és szivárványszínű csíkok jelentek meg a képernyőn függőlegesen, mivel nem tudtam semmit se csinálni ezért nyomtam egy rezetet aztán a gép a Windows indításánál lefagy és KÉK halál. Hát ja a videó kártyám gajra ment így vehettem újat szerintem 2 lehetőség van a magyarosításon van egy vírus ami megtámadja a videó kártyákat, ami előfordulhat vagy és ami biztos a Metro2033 nem szereti az ATI-si videó kártyákat de állítólag van már patch ami ezt orvosolja. De szerintem amilyen gyorsan csak lehet töröld le azt a magyarosítást mert úgy jársz majd mint én és vehetsz új videó kártyát. U.I.: Én miután meglett az új videó kártya oroszul és orosz felirattal játszottam végig a játékot és KIVITTEM igaz nem volt könnyű de ha esetleg azért kellet volna a magyarosítás, hogy értsd a történetet akkor ne aggódj mert már csak az átvezetővideókból és a pályákból is meg lehet érteni mi is történik.
:D Én is, bár én teljesen már indokból: tudok oroszul :)
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#740539 Zoleepapa 2013. július. 27. 20:38
Zoleepapa
Nekem megy rendesen magyarul, semmi gondom nem volt még vele.
#740530 Tibi89 2013. július. 27. 16:32
Tibi89
Sziasztok! Nekem ment a metró 2033, update 2 és magyarositásal egyszer csak kép hiba azóta lefagy, ha nem teszek fel update 2 és magyaritást akkor megy.
#740296 peter.l 2013. július. 23. 13:09
peter.l
#740033 :: geradossz (2013. július. 17. 13:01)
Tegnap kezdtem el a Metro 2033-at feltetem hozzá a magyarítást. Mivel nem volt net a laptopon, így offline módba toltam! Ma akartam vele játszani, offline módba nem indult el a steam, csináltam netet laptopra, utána elindítom és függőlegesen szürke csíkos a képernyő és szaggat mint állat. Szedett le vmit hozzá a steam de ígyse volt jó! Ötlet?
A mikor én szedtem le egy magyarosítást a Metro2033-hoz (ami asszem ugyanaz mint a tiéd ) akkor a magyarosítás feltelepítése után elindítottam a játékot és lefagyott a játék fekete lett a képernyő de szerencsére a feladatkezelőben be tudtam zárni a játékot és úgy gondoltam második nekifutás előtt újraindítom a gépet amivel nem is nagyon volt gond de aztán amikor a játékot akartam elindítani megint lefagyott és szivárványszínű csíkok jelentek meg a képernyőn függőlegesen, mivel nem tudtam semmit se csinálni ezért nyomtam egy rezetet aztán a gép a Windows indításánál lefagy és KÉK halál.
Hát ja a videó kártyám gajra ment így vehettem újat szerintem 2 lehetőség van a magyarosításon van egy vírus ami megtámadja a videó kártyákat, ami előfordulhat vagy és ami biztos a Metro2033 nem szereti az ATI-si videó kártyákat de állítólag van már patch ami ezt orvosolja.
De szerintem amilyen gyorsan csak lehet töröld le azt a magyarosítást mert úgy jársz majd mint én és vehetsz új videó kártyát.

U.I.: Én miután meglett az új videó kártya oroszul és orosz felirattal játszottam végig a játékot és KIVITTEM igaz nem volt könnyű de ha esetleg azért kellet volna a magyarosítás, hogy értsd a történetet akkor ne aggódj mert már csak az átvezetővideókból és a pályákból is meg lehet érteni mi is történik.
Ide a lóvét
#740033 geradossz 2013. július. 17. 13:01
geradossz
Tegnap kezdtem el a Metro 2033-at feltetem hozzá a magyarítást. Mivel nem volt net a laptopon, így offline módba toltam! Ma akartam vele játszani, offline módba nem indult el a steam, csináltam netet laptopra, utána elindítom és függőlegesen szürke csíkos a képernyő és szaggat mint állat. Szedett le vmit hozzá a steam de ígyse volt jó! Ötlet?
#738089 Dugong 2013. május. 29. 21:31
Dugong
#738066 :: laceszgamer (2013. május. 29. 14:53)
A 2033-at mint jatekot mindenképp érdemes, bar en a könyvet is ajánlom, a 2033 még ugyanazt meséli mint a 2033 csak részletesebben, a 2034 viszont méginkább ajánlott, mert az azonos időben fut a Last Light al, de másik sztorit vezet végig, amik átfedik egymást a játékkal és a végén találkozik a két szál.
Köszi szépen! Aszt hiszem bele vetem magam ebbe az univerzumba. Aztán mire végzek az előző játékkal, meg két könyvvel, hátha a Last Light ára is lejjebb kúszik :D
#738066 laceszgamer 2013. május. 29. 14:53
laceszgamer
#738060 :: Dugong (2013. május. 29. 09:49)
Sziasztok! Az előzetesek és tesztek alapján nagyon megtetszett a Metro világa. Még nem játszottam a játékkal, de a véleményetekre volnék kíváncsi, hogy érdemes-e beszereznem a 2033-at, akár a könyvet, vagy a játékot végigjátszani, mielőtt belekezdenék a Last Light-ba? Ad-e hozzá az élményhez, ha ismerem az előzményeket, vagy teljesen független a három egymástól?
A 2033-at mint jatekot mindenképp érdemes, bar en a könyvet is ajánlom, a 2033 még ugyanazt meséli mint a 2033 csak részletesebben, a 2034 viszont méginkább ajánlott, mert az azonos időben fut a Last Light al, de másik sztorit vezet végig, amik átfedik egymást a játékkal és a végén találkozik a két szál.
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#738060 Dugong 2013. május. 29. 09:49
Dugong
Sziasztok!
Az előzetesek és tesztek alapján nagyon megtetszett a Metro világa. Még nem játszottam a játékkal, de a véleményetekre volnék kíváncsi, hogy érdemes-e beszereznem a 2033-at, akár a könyvet, vagy a játékot végigjátszani, mielőtt belekezdenék a Last Light-ba? Ad-e hozzá az élményhez, ha ismerem az előzményeket, vagy teljesen független a három egymástól?
#737666 DanteHUN 2013. május. 19. 18:48
DanteHUN
Minden jó cselekedetet meg kell csinálni (+ próbálj minél kevesebbet ölni), csak így jön be az alternatív befejezés.
Leírás
#737649 laceszgamer 2013. május. 19. 15:11
laceszgamer
#737647 :: DanteHUN (2013. május. 19. 12:37)
Spoiler: laceszgamer
A Good befejezésben Artyom túléli a csatát, mivel mielőtt robbantana megjelenik kis E.T. és a haverjai. Mivel ez a befejezés elég nyálasra sikeredett, ezért valószínűleg a Bad befejezést fogják folytatni (a 2033-ból is kiindulva).
Spoiler: Spoiler
Mondjuk nem tudom mitöl függ a befejezés, végig jo voltam mindenkihez, kivéve az árulohoz ( ne nevezzük meg, legyen másnak is emglepi ), öt hagytam meghalni, de amugy aki töltényt kért adtam, mackot visszavitema gyereknek stb. de még is a rossz jöt be.
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#737647 DanteHUN 2013. május. 19. 12:37
DanteHUN
Spoiler: laceszgamer
A Good befejezésben Artyom túléli a csatát, mivel mielőtt robbantana megjelenik kis E.T. és a haverjai. Mivel ez a befejezés elég nyálasra sikeredett, ezért valószínűleg a Bad befejezést fogják folytatni (a 2033-ból is kiindulva).
#737645 laceszgamer 2013. május. 19. 04:54
laceszgamer
Na Last Light kipipálva, nagyon remkre sikerült, és a sztori is üt egy szépet, spoilerben röviden a lényeg.
Spoiler: End
Artyom feláldozza magát a D6-nál a csatában, ott amit a Metro 2034 végén Hunterék megrohamoznak...
emellett gyermeke is születik, szóval a szál folytaódik, bár kár Artyom ért, a köynvek s a játékok alatt sigencsak kedvelhető figura volt.
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#737610 XboXInfinity 2013. május. 18. 02:15
XboXInfinity
#737609 :: laceszgamer (2013. május. 18. 01:03)
Na pár óra játék benn van: két észrevétel: 1. Egy helyszinen megtalálni a kiadott két köynvet a Metro 2033 at és a 2034 et, de melletteük ott a 2035 is, szoval valszeg ez lesz a kövi könyv cime ( miyl meglepö :D ) 2. Metro 2034 mégiscsak igen közel áll hozzá, konkrétan szinte egy időben játszódik vele, nem egy kapcsoaltot találtam már a könyvvel... spoiler nélkül nehéz lenne rola mesélni, szoval aki olvasta a 2034 et annak gy is fel fognak tünni köynnen a dolgok :)
Én csak naplókat találtam eddig :D Most újra belekezdtem, végre szép a kép. Nem tudom mi volt vele, most update után jó. Gyorsabb is. Lehet átállítódott a felbontás és azért volt nálam homályos. Mert most is csinált olyat. Na viszont így tényleg van olyan szép mint a Crysis ;)
Az élet kegyetlen. Ha hülye vagy még kegyetlenebb.
#737609 laceszgamer 2013. május. 18. 01:03
laceszgamer
Na pár óra játék benn van: két észrevétel:
1. Egy helyszinen megtalálni a kiadott két köynvet a Metro 2033 at és a 2034 et, de melletteük ott a 2035 is, szoval valszeg ez lesz a kövi könyv cime ( miyl meglepö :D )
2. Metro 2034 mégiscsak igen közel áll hozzá, konkrétan szinte egy időben játszódik vele, nem egy kapcsoaltot találtam már a könyvvel... spoiler nélkül nehéz lenne rola mesélni, szoval aki olvasta a 2034 et annak gy is fel fognak tünni köynnen a dolgok :)
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#737598 laceszgamer 2013. május. 17. 19:06
laceszgamer
#737594 :: XboXInfinity (2013. május. 17. 18:39)
Már nem mosottak a textúrák update után? Mert engem az nagyon idegesít...jójó szép játék, de amíg ezen javulás nem lesz, addig nem szebb mint a Crysis 3 :D
Nálam sincs gond jelenleg.
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#737597 miki011 2013. május. 17. 18:56
miki011
#737594 :: XboXInfinity (2013. május. 17. 18:39)
Már nem mosottak a textúrák update után? Mert engem az nagyon idegesít...jójó szép játék, de amíg ezen javulás nem lesz, addig nem szebb mint a Crysis 3 :D
Nálam az update előtt is elég éles textúrák voltak.
#737594 XboXInfinity 2013. május. 17. 18:39
XboXInfinity
#737591 :: miki011 (2013. május. 17. 18:09)
Az update-ek óta elég rendesen javultak a dolgok bugok és fps terén. :D HD7870-nel már FHD-ben nem normal-on megy 40-50 fps-sel kültéren, hanem ultrán.
Már nem mosottak a textúrák update után? Mert engem az nagyon idegesít...jójó szép játék, de amíg ezen javulás nem lesz, addig nem szebb mint a Crysis 3 :D
Az élet kegyetlen. Ha hülye vagy még kegyetlenebb.
#737591 miki011 2013. május. 17. 18:09
miki011
Az update-ek óta elég rendesen javultak a dolgok bugok és fps terén. :D HD7870-nel már FHD-ben nem normal-on megy 40-50 fps-sel kültéren, hanem ultrán.
#737581 laceszgamer 2013. május. 17. 16:08
laceszgamer
Na nekiálltam, és elsőre nagyon bejövős. :)
Hozza a 2033 atmoszféráját elég kellemesen, a gra ra meg annyit mondok, hogy maxon a Crysis 3 elbujhat mögötte, már elöre várom a Crytek ujabb egoista közlését :D
Itt legalább tartalom is van, nem tech-demo az egész :)
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#737562 laceszgamer 2013. május. 16. 23:40
laceszgamer
#737559 :: Roloca (2013. május. 16. 21:45)
Nekem annyi kérdésem lenne, hogy mennyivel jobb gép kell hozzá, mint a 2033-hoz? Mert ha csak picit nagyobb, akkor lehet, hogy benevezek rá, mert az még talán fut minimumon 800x600-ban ( igen, még ilyen is létezik, nem lehet mindenkinek atomerőműve ). A cikk és az értékelés alapján jónak tűnik, plusz anno ingyen osztogatták a kódokat a 2033-hoz, így kipróbálnám, hogy milyen :D
Hivatalosan hasonló nagyon, de még passzolom, holnap hozza futár, akkor tudok mondani tapasztalatot.
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#737559 Roloca 2013. május. 16. 21:45
Roloca
Nekem annyi kérdésem lenne, hogy mennyivel jobb gép kell hozzá, mint a 2033-hoz? Mert ha csak picit nagyobb, akkor lehet, hogy benevezek rá, mert az még talán fut minimumon 800x600-ban ( igen, még ilyen is létezik, nem lehet mindenkinek atomerőműve ). A cikk és az értékelés alapján jónak tűnik, plusz anno ingyen osztogatták a kódokat a 2033-hoz, így kipróbálnám, hogy milyen :D
#737534 lenincat 2013. május. 16. 14:17
lenincat
#737523 :: Simba (2013. május. 16. 09:31)
Nos az én véleményem a dologról. Nem kell minden videót megnézni igen. Viszont aki ilyeneket csinál annak vállalnia kell a negatív kritikákat is. lenincat lehet kicsit nyersen fogalmazott, de megfontolandó mit írt. Ha már kritikát kapunk, akkor lehet ésszerűen is védekezni, avagy elismerni a hibánkat. Amint ez átmegy személyeskedésbe, az onnantól kezdve már nem kulturált vita. És a megfelelő szankciók alkalmazásra kerülnek. Ha egy videót töltök fel, és teszem azt publikussá a nevem alatt, akkor legalább a látszata legyen meg, hogy az legális forrásból van meg. Egy még meg nem jelent játékról ne csináljunk videót, ugye eleve gyanús a dolog, ha nem újságíró az illető. Ugyan is mint a fórumszabályzatban benne van (amit elvileg mindenki elolvasott) az oldalon tiltott a warez és ezt szigorúan vesszük. A felhasználói profil törlésre kerül ilyen esetekben. Ennyit szerettem volna hozzátenni. És mostantól a topic témájával foglalkozzunk!
Kemény kritikára kemény válasz jött. Nem vártam el, hogy aranyosan viselje el a dolgot. Én befejeztem ezt a beszélgetést. Így remélhetőleg egyikünk sem részesül warn-ban.
#737527 XboXInfinity 2013. május. 16. 11:11
XboXInfinity
#737523 :: Simba (2013. május. 16. 09:31)
Nos az én véleményem a dologról. Nem kell minden videót megnézni igen. Viszont aki ilyeneket csinál annak vállalnia kell a negatív kritikákat is. lenincat lehet kicsit nyersen fogalmazott, de megfontolandó mit írt. Ha már kritikát kapunk, akkor lehet ésszerűen is védekezni, avagy elismerni a hibánkat. Amint ez átmegy személyeskedésbe, az onnantól kezdve már nem kulturált vita. És a megfelelő szankciók alkalmazásra kerülnek. Ha egy videót töltök fel, és teszem azt publikussá a nevem alatt, akkor legalább a látszata legyen meg, hogy az legális forrásból van meg. Egy még meg nem jelent játékról ne csináljunk videót, ugye eleve gyanús a dolog, ha nem újságíró az illető. Ugyan is mint a fórumszabályzatban benne van (amit elvileg mindenki elolvasott) az oldalon tiltott a warez és ezt szigorúan vesszük. A felhasználói profil törlésre kerül ilyen esetekben. Ennyit szerettem volna hozzátenni. És mostantól a topic témájával foglalkozzunk!
Nono, azért azt ne felejtsük el, hogy Lenincat is kielemezte a játékot, olyan téren, hogy azt biztos nem gameplay videóban látta. Tehát én azt sem hiszem el, hogy itt senki nem warezol. De az is legyen az illető saját felelősége. Simba +1! Szerintem is ideje lenne, hogy a topic az adott témával foglalkozzon. :) Szerintem rövid a játék, az első rész több időt vett igénybe. A vége meg. :( Nem túl jó, szépen fogalmazva.