Elölről kezdték a Titan munkálatait
A Blizzard elölről kezdte a Titan munkálatait, így a játék leghamarabb csak 2016-ban jelenhet meg.
A Blizzard elölről kezdte a Titan munkálatait, így a játék leghamarabb csak 2016-ban jelenhet meg.
Megérkezett az első játékmenet-videó az idén esedékes új Wolfensteinből, melyben egy alternatív, nácik által uralt múltat élhetünk át.
A Borderlands 2 jövő hónapban esedékes letölthető tartalmából 20 percnyi játékmenet-videót nézhetünk meg.
A Sony rajongói üzenetek sokaságával bombázzák a céget annak érdekében, hogy ne korlátozzák a használt játékokat. A Sony reagált.
A játékosok állítása szerint a Sniper Elite V2 Wii U-ra kiadott változatából kispórolták a co-op módot.
A Valve szerint az a legjobb, ha a Counter-Strike: Global Offensive játékosai saját magukat felügyelik. Bétaállapotban az Overwatch.
Már nem kell sokat várni arra, hogy a Minecraft készítőjének új játéka megjelenjen. Jövő héten indul a Scrolls nyílt bétája.
A dán játékkocka kombinálása a japán komputertechnológiával új szintre emelheti a legózás élményét.
Hét remek játék alig öt dollárért, a bevétel pedig jótékonysági célokra felajánlva? Tuti vétel!
Egyre biztosabb, hogy egy új Legacy of Kain-játék fog megjelenni. A cím várhatóan War for Nosgoth lesz.
A Xbox One-nal kapcsolatos negatív fogadtatásból tanulva a Sony állítólag elvetette a használt játékokhoz kapcsolódó DRM ötletét.
A Gran Turismo 6 meghívásos bemutatóján sikerült lencsevégre kapni a játékot mozgás közben, így már van egy játékmenet-videó.
A konzolok új generációjában sem szabadulhatunk meg a régiózártól: az Xbox One sem támogatja a más térségből importált játékokat.
Végre-valahára kiderült, hogy mit rejt magában a tavaly elindult Curiosity. Molyneux ezúttal nem okozott csalódást.
A Microsoft szabadalma számolja a szobában tartózkodókat, ezzel védve a játékokat és filmeket.
Új Warhammer-játék, Final Fantasy XIV dátum, Xbox One doboz dobozkép, The Last of Us fejlesztői videó -- és még sok minden más.
A friss pletyka szerint nem kell külön díj ahhoz, hogy egy használt játékot aktiváljunk az új Xboxon. A Microsoft továbbra is csöndben van.
A Bungie még fontolgatja azt, hogy PC-re is elhozza a legújabb játékát, illetve azon is dolgoznak, hogy a Destiny mentései hordozhatók legyenek a platformok között.
A Splinter Cell: Blacklist legújabb fejlesztői videójában a Ubisoft a játék kooperatív módjára koncentrál.
A Dead Space-trilógia fejlesztőcsapata új munkatársat keres jövendőbeli Star Wars játékához.
Az MCV megtudta, hogyan fog működni a játékok továbbadása az Xbox One-on. Állítólag 35 font lesz aktiválni egy használt programot.
A DreamatrixTeam jelenleg is készülő klasszikus szerepjátéka, a Legends Of Dawn magyar felirattal fog megjelenni.
Miután zöld utat kapott a játékfejlesztő játék, a fejlesztő Greenheart Games elárulta a részleteket a „felgőzölt” verzióval kapcsolatban.
Legalábbis akkor, ha fejlesztőik nem kötnek üzleti megállapodást a Microsoft Game Studiosszal vagy egy harmadik kiadóval.