Hírek

Új GTA V képek -- Ismét afroamerikai a főhős?

Új GTA V képek -- Ismét afroamerikai a főhős?

A Rockstar Games új képeket töltött fel a GTA V-ről, melyek közül az egyiken lehetséges, hogy a főszereplő látható. Ha igen, akkor lehet, hogy megismétlődik a San Andreas, hisz itt is egy afroamerikai férfit láthatunk.

Peter Moore elégedett a BioWare másfél évével

Peter Moore elégedett a BioWare másfél évével

Az EA új fejese szerint a BioWare jó munkát végzett, és a Mass Effect 3-as vita is érdekes volt. Moore úgy látja: a botrány bizonyította, hogy mekkora hatalommal bírnak a játékosok a megacégek felett.

Jövő héten jön a Max Payne 3 ingyenes DLC-je

Jövő héten jön a Max Payne 3 ingyenes DLC-je

A jövő hét folyamán érkezik a Max Payne 3 Disorganised Crime Pack DLC, mely egy új vizuális módot is magába foglal. A csomag teljesen ingyenes, PC-re és konzolokra egyaránt le lehet majd tölteni.

Ilyen lett volna az ''eredeti'' Diablo III

Ilyen lett volna az ''eredeti'' Diablo III

A Diablo II leoltott fejlesztője kitálalt a harmadik rész eredeti terveit illetően, a A Blizzard pedig újabb egyensúllyal kapcsolatos finomításokat ígér az 1.0.4-es javításban. Egyszóval zajlik az élet.

Három új Sleeping Dogs DLC a Steamen

Három új Sleeping Dogs DLC a Steamen

A Sleeping Dogs bitjei még bele se száradhattak a merevlemezünkbe, máris itt az első adag letölthető tartalom. Persze csak olcsó apróságokról van szó, melyekkel segíthetjük alvilági kamukarrierünket.

State of Decay bejelentés

State of Decay bejelentés

A 2010-ben bejelentett Class3 felkelt tetszhalott állapotából, s új név alatt már nem csak konzolra, hanem PC-re is meg fog jelenni.

A Nintendo feje szerint a kézikonzolok sosem halnak ki

A Nintendo feje szerint a kézikonzolok sosem halnak ki

Ivata Szatoru cégelnök úgy véli, mindig szükség lesz felső kategóriás, minőségi tartalomra, amire egy mobil már nem elég. Könnyű lenne azt mondani, hogy téved, de végül is tény, hogy a mobiljátékok között csak az iOS-nek vannak jelentős bevételt szerző, AAA-nak ható játékai.

Lassan, de biztosan haldoklik a PS Vita

Lassan, de biztosan haldoklik a PS Vita

A világ legerősebb kézi konzolja a kutyának se kell, a Sony milliókat bukik a projekten. A gyártó most az LBP-től és a CoD-tól vár megváltást -- kérdés, hogy mi lesz akkor, ha ez nem következik be.

Az Apple a világ legértékesebb vállalata

Az Apple a világ legértékesebb vállalata

Ez is eljött: az Apple vált a világ valaha létezett legértékesebb cégévé úgy, hogy sokak szerint még mindig alulértékelik. Mindezt a cég jelentős hátrányt leküzdve érte el, és közben még divatot is teremtett.

A Bethesda már nem listázza a Prey 2-t

A Bethesda már nem listázza a Prey 2-t

A kiadó hivatalos oldaláról eltűnt a Prey 2, ami elég rossz jel, lévén a játékról jó ideje semmit sem hallunk. A kiadó hivatalos álláspontja sem kevésbé aggasztó: arra koncentrálnak, amiről "beszélni is hajlandók".

[GC 12] Újabb videón a Dishonored

[GC 12] Újabb videón a Dishonored

Új videó látott napvilágot a Dishonoredből, melyen Lady Boyle küldetését ismerhetjük meg. A felvétel a GamesComon készült, a játék pedig csak egyre jobbnak és jobbnak tűnik.

Bostonban játszódna a Fallout 4?

Bostonban játszódna a Fallout 4?

Egyes híresztelések szerint a Bethesda Bostonba helyezné a Fallout 4-et. Hogy igaz-e a pletyka, nem tudjuk, noha a Fallout 4 készülte minden bizonnyal kész ténynek minősül.

Sikeres volt a GamesCom, jövőre is lesz!

Sikeres volt a GamesCom, jövőre is lesz!

Több mint negyedmillió látogatót vonzott az idei kölni GamesCom. A siker jót tett a kiállítás hírének, és már azt is tudjuk, jövőre mikor várható a következő -- remélhetőleg egy rakás nextgen játékkal!

Sokkal több érdekes hely a DayZ-ben

Sokkal több érdekes hely a DayZ-ben

A modból teljes játékká avanzsált DayZ-ről szinte naponta kapunk új információkat. Ilyen, hogy kezdetben nem lesznek modok, és hogy a konzolok is kaphatnak zombikat.

Íme az első Shadowrun Returns kép

Íme az első Shadowrun Returns kép

A még a Shadowrun Online előtt indult Shadowrun Returns megkapta a kellő összeget a Kickstarteren, így a játék fejlesztése gőzerővel folyik. Kép is van, igaz, csak koncepciórajz, bár már ez is több a semminél.

Megvan a leggyorsabban fogyó XBLA-s indie cím

Megvan a leggyorsabban fogyó XBLA-s indie cím

A CastleMiner Z-ből közel egymillió fogyott 9 hónap alatt, és ezzel a leggyorsabban fogyó indie XBLA-címmé avanzsált. A játék egyébként a MineCraft olcsó koppintása: mindössze 80 MS pontba kerül.