Kérjük jelentkezz be!
FIFA 07

FIFA 07

Magyar komment, megújult játékmenet és már zabáluk is...fanyar...:)
#78784 Sonka* 2007. június. 26. 11:54
Sonka*
#78653 :: mad cow (2007. június. 26. 06:09)
Mint említettem, sp1 alatt, max grafikai beállítások mellett még a legnagyobb felbonttással játszottam, és nem szaggatot. sp2 alatt pedig úgy szaggat a játék a gépemen..., kb. 3fps lehet.
...és én erre írtam azt, hogy mi lenne, ha lejjebb vennél a grafikából (gy.k. nem max grafikán meg felbontáson játszanál)?
#78653 mad cow 2007. június. 26. 06:09
mad cow
#78194 :: Sonka* (2007. június. 25. 10:45)
Hát olyan sok patch nincs hozzá tudtommal, de mi lenne, ha lejjebb vennél a grafikából?
Mint említettem, sp1 alatt, max grafikai beállítások mellett még a legnagyobb felbonttással játszottam, és nem szaggatot. sp2 alatt pedig úgy szaggat a játék a gépemen..., kb. 3fps lehet.
#78446 Sven 2007. június. 25. 19:37
Sven
szerintem frissítsd a video kártya drivert
#78194 Sonka* 2007. június. 25. 10:45
Sonka*
#78131 :: mad cow (2007. június. 25. 06:00)
Nekem lenne egy olyan gondom, hogy sp1 alatt full grafikán játszottam, és nem szaggatott, a játék. Ám miutén frissítettem sp2-re már elég rendesen elkezdett szaggatni. Remélem valamilyen patch segít ezen a problémán, ám nem tom, hogy melyik...
Hát olyan sok patch nincs hozzá tudtommal, de mi lenne, ha lejjebb vennél a grafikából?
#78131 mad cow 2007. június. 25. 06:00
mad cow
Nekem lenne egy olyan gondom, hogy sp1 alatt full grafikán játszottam, és nem szaggatott, a játék. Ám miutén frissítettem sp2-re már elég rendesen elkezdett szaggatni. Remélem valamilyen patch segít ezen a problémán, ám nem tom, hogy melyik...
#77205 Zsoll 2007. június. 23. 10:37
Zsoll
Mikor lesz már next gen,istenem!Rohadjanak meg a konzolok ott ahol vannak!Nem igaz,hogy ps2-röl kell ezt a rohadalmat átultetni!Ilyen grafika 2007-ben szégyen!!
#76986 Sven 2007. június. 22. 20:36
Sven
nekem van pes 06-om, a menüje olyan "babás" =)
meg meccs közben nem kell sok ész, hogy hogyan cselezz, mert magától csinálja.
szeretem ha úgy cselez ahogy én akarom =$
#76080 Rodall 2007. június. 21. 14:18
Rodall
Igazad van, amit felsoroltam azok a hibái, néha elszórakozok rajta atesómmal. Hangulata van. A 07-esben sokminden nem tetszett inkább 06-os, tudom amit irtam túlreagáltam.
#74754 pokerarc 2007. június. 19. 16:58
pokerarc
Figyi Rodall ne kezdd el a flame-elést mert az én agyamat már eléggé felb***tad úgyhogy télleg menj a sötétbe meg a PES-fórumba, ott nyugodtan fikázhatod a fifát anélkül hogy ez bárkit is idegesítene. Neked szerinted tetszene ha én azt mondanám hogy a PES egy akkora sz*r játék hogy ahogy fölraktam a demóját rögtön le is töröltem mert az valami szánalmas hogy hogyan mozognak az emberek és mennyire istentelenül randa és igénytelen az egész? Na? Legközelebb inkább fogd be a pofikádat és lapulj a sarokban a saját kedvenc játékoddal és hagyd meg a miénket is úgy ahogy van. Ezt a fifa-fikázást a PES-fórumba kéne átrakatni, remélem hamarosan erre téved egy admin, és kitörli az emberi rossz természetnek eme undórító és gusztustalan megnyilvánulását, vagy amint mondottam volt átrakja a PES-fórumba, ha lehet ilyet csinálni, ott legaláb nem fognak szorgalmasan anyázni hanem inkább megdícsérik ezt a videójátékoknak a gyermekbetegségét, amikor a két közönség nem bír megférni egymással és szorgalmasan anyázzák egymást chaten fórumokon és élő beszédben egyaránt. Én nem azt mondom hogy a PES nem jó játék, csak én másfajta stílusra vágytam amit megtaláltam a FIFA 07-ben. Erre a választásra mindenkinek joga van, akárki is legyen az. És nem kell álandóan tücsköt-bogarat kiabálni egymásra hanem szépen meglenni úgy hogy nem figyelsz arra hogy a másik ember épp milyen játékot játszik és azt hogyan anyázd le hanem tisztelni és becsülni kell minden játékot, mert akik játszanak vele, azok megtaláltak a jót a játékban, és éppen ez a játékok lényege. Szóval gyorsan takarodj innen minél gyorsabban mert kezd már hányingerem lenni tőled.
#74238 Zsoll 2007. június. 18. 18:27
Zsoll
Ez a beszéd!! FIFA a király!!!
#74009 Sonka* 2007. június. 18. 10:44
Sonka*
#73861 :: Rodall (2007. június. 17. 22:22)
Én csak 1 játékot fikázok az a fifa(Fifa=Fika).
Senki sem kíváncsi a fikázásodra. Ha ennyire bírod a PES-t, akkor menj a topikjába és istenítsd ott. Ha nem vetted volna észre, ez nem az a topik.
#73861 Rodall 2007. június. 17. 22:22
Rodall
Én csak 1 játékot fikázok az a fifa(Fifa=Fika).
#73854 Zsoll 2007. június. 17. 22:16
Zsoll
Sziasztok.Hát ,hogy is kezdjem,ez az egyik kedvenc játékom mégis ennek van a legrondább grafja,.Talán nem ps2-röl kellene a grafot áttenni.Ha 08-nak is ilyen mocsok grafja lesz asszem kénytelen leszek pes-hez nyúlni.A számtalan hibaról még nem is beszéltem.
#73794 Rodall 2007. június. 17. 21:26
Rodall
#73526 :: Sven (2007. június. 17. 13:27)
játsz mással
Pes-el játszok. Fifát régen a haverokkal játszottam csak azt irtam le amit tapasztaltam. Annyit röhögtem rajta h ezt már vígjátéknak hívom
#73647 Sonka* 2007. június. 17. 17:45
Sonka*
#73526 :: Sven (2007. június. 17. 13:27)
játsz mással
Rodall, ha ennyire béna játék lenne, akkor nem produkált volna remek eladásokat (márpedig produkált). Egyedül a kapus dologban van igazad, az AI-ján lenne mit csiszolni (reméljük a következő részre meg is teszik).
#73526 Sven 2007. június. 17. 13:27
#73183 Rodall 2007. június. 16. 21:30
Rodall
Rossz játék, Rossz grafika én birom a focit de ez a játék egy semmi. A legrosszabb Fifa egyszóval. Annyi hiba van benne hogy elneveztem hiba 07-nek. Vannak olyan játékosok amelyek csodálatos képességekkel birnak(pl. Owen akárhonnan berúgja)
Szupercsapatokat is tartalmaz a játék pl. newcastle, Fenerbache, PSG. Ha drogbára ránézek amikor reklamál elkap a röhögés(sok játékossal van igy). Ami a 06-ban jó volt azt a 07-ben mind elrontották. A labda fizikája olyan mint ha tekegolyót rugdosnának a holdon, überharcosok fociznak a pályán, a kapus agya helyén egy légy repked, erre a játékras nincs szó ez egy borzalom. Gamespot 1.0 Abysmal(ez az értékelés pont ráillik azaz mérhetetlen). És csalásban 1. osztály azt ki is felejtettem.
#72819 Vader nagyur 2007. június. 16. 10:42
Vader nagyur
#72708 :: Sven (2007. június. 15. 22:56)
úgy lehet hogy a többjátékos módot választod a menüben. amúgy ha nincs msned jó a skype is, csak kell valami ilyen azonnali üzenet váltós progi hogy az IP címeket eggyeztessük, meg megbeszéljük mikor kapcsolódjunk, meccsek után meg megbeszéljük az eseményeket. legalábbis én így szoktam ha néha játszom valakivel. az meg egyáltalán nem biztos hogy kikapnál. ember ellen mindíg más mint gép ellen játszani
Jó a játék, király a grafika, de én utálom a focit. Én eléggé vad sportnak találtam.
#72708 Sven 2007. június. 15. 22:56
Sven
úgy lehet hogy a többjátékos módot választod a menüben. amúgy ha nincs msned jó a skype is, csak kell valami ilyen azonnali üzenet váltós progi hogy az IP címeket eggyeztessük, meg megbeszéljük mikor kapcsolódjunk, meccsek után meg megbeszéljük az eseményeket. legalábbis én így szoktam ha néha játszom valakivel. az meg egyáltalán nem biztos hogy kikapnál. ember ellen mindíg más mint gép ellen játszani
#72191 Rockstar 2007. június. 15. 10:12
Rockstar
#72113 :: Sven (2007. június. 14. 23:02)
rockstar, játszunk egymás ellen online? ha benne vagy akkor elküldöm az email címedre az msn címem
sven, szívesen játszanék, csak félek, h kikapok.

:-)))))

de komolyra fordítva a szót, játszhatunk, de egy kicsit később kéne majd. most még rágyúrok erre a szezonra. nekem nincs msn címem, az baj? netes kapcsolat elég? hogy lehet online játszani?

sztem sonka* is benne lenne egy játékban, nem sonka*?
#72113 Sven 2007. június. 14. 23:02
Sven
rockstar, játszunk egymás ellen online? ha benne vagy akkor elküldöm az email címedre az msn címem
#72105 Sven 2007. június. 14. 22:34
Sven
Sven: és a 15 év végén kiírja, h géjm óver? << ja =(
#71774 Thomsy13 2007. június. 14. 13:45
Thomsy13
NA??? Az viszont érdekelne, hogy miért nem látom a képemet az aláíráson, miért csak egy ilyen valami van ott, amikor ez egy képes link!!! Nagyon kíváncsi vagyyok rá, mert ez az összes fórumon működött eddig!
#71765 Thomsy13 2007. június. 14. 13:35
Thomsy13
Szevasztok!
A FIFA07 nevű játékhoz csináltam egy kiegészítőt, amely a www.fifavictormarcao.hu oldalon immáron a 8. legnépszerűbb letöltés. Érdemes letölteni: 2800 játékos menüarcát tartalmazza. Ezek a játékosok eredeti fénykép igazolványképei, ezáltal olyan játékosokat is ismerhettek ezentúl arcról, akiket eddig még soha! Le is tölthetitek ha érdekel, az aláírásomra kattintva!
#71683 Rockstar 2007. június. 14. 08:42
Rockstar
#71422 :: Sven (2007. június. 13. 18:15)
ja 15 évből áll a menedzserkedés. Akárki: még mindig nullás a középpálya morálja, miért? << vannak olyan emberek akik nem férnek össze, nálam pl egy időben Cristiano ronaldo izomból gyengítette a középpályát. meg sztem ha sok játékosod van az sem jó, én általában 20-szal játszom. csavarni meg úgy kell, hogy szabadrúgásnál megnyomtad hogy milyen erővel lőjje el a labdát, neki fut, közben már nyomd a jobbrát vagy a balrát, a felfelé gomb pedig úgy csinálja hogy levágódó labda legyen. lehet egyszerre a felfelét+balrát nyomni, így kevesebb az esélye hogy fölé megy. a felfelé+balra 1 jobblábas focistánál azt jelenti hogy belsővel fogja balra tekerni és nem megy fölé, persze azért figyelj hogy milyen erővel lősz
Sven: és a 15 év végén kiírja, h géjm óver? akkor nem tartalékolok. Kár, pedig össze akartam hozni 1 milliárd eurót, h kiakad e a számláló. akkor így viszont kár fiatalokat igazolni akikből öt-hat év múlva lesz vki.......
szabadok hálistennek jól mennek csavarás nélkül is, azér köszi a tippet.
kb. 6 középpályásom van, rotálom őket, mindig jönnek újak is, mégis gáz. na mind1.
új nemzeti csapat létrehozására any idea? vagy átnevezés? kéne nekem liechtenstein, andorra, vagy akár észtország.