Kérjük jelentkezz be!
FIFA 07

FIFA 07

Magyar komment, megújult játékmenet és már zabáluk is...fanyar...:)
#32020 bikatomi 2007. január. 20. 11:19
bikatomi
Hol lehet letölteni a FIFA 07 magyarítását?
#29081 Token 2007. január. 08. 20:36
Token
#28503 :: mad cow (2007. január. 07. 10:45)
Volna egy kérdésem: hogyan lehet stadionokat készíteni a játékba, persze ha egyáltalán lehetséges. Ha már itt tartunk, valaki nem tudna adni egy olyan linket, ahol le vannak írva olyan dolgok, pl., hogy hogyan lehet labdákat, mezeket, arcokat készíteni, stb. Ha magyarul volna leírva, akkor az jó lenne, de az angol szöveg is jöhet
mad cow írta:

Volna egy kérdésem: hogyan lehet stadionokat készíteni a játékba, persze ha egyáltalán lehetséges.
Ha már itt tartunk, valaki nem tudna adni egy olyan linket, ahol le vannak írva olyan dolgok, pl., hogy hogyan lehet labdákat, mezeket, arcokat készíteni, stb. Ha magyarul volna leírva, akkor az jó lenne, de az angol szöveg is jöhet


Hát Stadiont nem lehet,Labdát sem,Mez sztem Paintel,Arc meg benne van a játékban de az nagyon minimális. egyébként ott a fifahungary, meg a fifaonline úgyhogy minden le van írva
#28503 mad cow 2007. január. 07. 10:45
mad cow
Volna egy kérdésem: hogyan lehet stadionokat készíteni a játékba, persze ha egyáltalán lehetséges.
Ha már itt tartunk, valaki nem tudna adni egy olyan linket, ahol le vannak írva olyan dolgok, pl., hogy hogyan lehet labdákat, mezeket, arcokat készíteni, stb. Ha magyarul volna leírva, akkor az jó lenne, de az angol szöveg is jöhet
#26280 nokia 2007. január. 02. 15:01
nokia
Bezony össze törte a szivemet amikor viszavonult.Arról már nem is beszéklnék amit a VB
döntőn csinált.
#26096 nokia 2007. január. 02. 00:37
nokia
Hmm.. Én már lemondtam a FIFA-ról(vagyis már nem nyomom hajnalaig csak - óráig).És miért?Azért,mert már nincs ott Zidane.Ezért nekem már nem is kell annyira.Jó jó persze eljátszogatok vele de valamiért már enm olyan.Hiáynzog belőlem a futball varázsa.Nem is inkább a rajongása ez helyesebb.Már nem örjöngök amikor myertem csak ülök és viiszem tovább.Metrt nincs ott Zidane.
#25861 fyktyvf 2007. január. 01. 14:33
fyktyvf
Ez nekem továbbra is csak elméletben helytálló, gyakorlatban szinte ugyanolyan az egész játékélmény, mintha újra csak a World Cupot játszanám, csak klubcsapatokkal...
#25856 Sonka* 2007. január. 01. 14:13
Sonka*
#25580 :: fyktyvf (2006. december. 31. 23:38)
Na, én most szereztem meg... Nem tudom, hova ez a nagy örömujjongás, alig változott valamit a játékmenet a World Cup óta, az egyetlen újdonság a magyar kommentár... szóval nálam 5.5/10
Akkor mi nem egy játékról beszélünk.

Lövés-szisztéma teljesen más, jobban meg kell gondolni, kivel, mikor, milyen szögből lövünk, helyezzük-e vagy csak durr bele, esetleg ravasz módon kifelé tekeredve küldjük meg, passzrendszer is más, sokféle lehetőség közül lehet választani, levegőben lévő labda esetén tolakodni kell a fejelési pozícióért, végre normálisan lehet cselezni, szabadrúgásoknál is többféle variáció közül lehet választani, tizenegyeseknél a kapussal "idegesíthetjük" a rugójátékost, és most több hirtelen nem jut eszembe.

Azért tény, hogy van még hova fejlődni. A játékosváltás egy merő rémálom, a társak mesterséges intelligenciája sokszor hagy némi kívánnivalót maga után, a kapusról nem is beszélve...
#25580 fyktyvf 2006. december. 31. 23:38
fyktyvf
Na, én most szereztem meg...
Nem tudom, hova ez a nagy örömujjongás, alig változott valamit a játékmenet a World Cup óta, az egyetlen újdonság a magyar kommentár...
szóval nálam 5.5/10
#24371 karaj1991 2006. december. 24. 22:33
karaj1991
Sziasztok!

Lenne egy fontos kérdésem. Miért van az hogy a FIFA 07 csak akadozva, szakadozva megy a gépemen mikor joval erősebb mint amilyet előír minimum követelményként!
Légyszi minél előbb segítsetek rajtam.
#23251 ujfeherto 2006. december. 19. 19:04
ujfeherto
#20313 :: madrid (2006. december. 04. 18:09)
Hy valaki tudja melyek a második zónás feladatok?És hogy hogy lehet beállitani az interaktívligát?az létszi msn:etet1@freemail.hu-n jelentkezzen létszi nagyon fontos kösz
én nem tudom felrakni a ptach-et mert ezt írja ki:Old File not found.However, a file of the same name was found.No update done since file contents do not match.kérlek segítsetek msn:puskasbela@hotmail.com e-mail cím:200000@citromail.hu
#21524 Sonka* 2006. december. 11. 08:21
Sonka*
Razor07: ha nem akarsz egyhangú meccseket, akkor:
1. játssz látványosan, ne sematikusan
2. játssz online, na az nem lesz egyhangú (bár fennáll az a veszély, hogy egy-két szerencsétlenebb meccs után megüt a guta, és legszívesebben kihajítanád a gépedet a pi... akarom mondani, az ablakon)

Madrid: no komment
#21316 SkyHawk 2006. december. 09. 20:46
SkyHawk
#21112 :: Razor07 (2006. december. 08. 19:38)
Hello! Nekem nagggggyon bejött a FIFA 07, a magyar kommentár egyszerűen zseniális, és a játékmenet is valóban sokat javult. A Barcelona-val kezdtem el a játékot a spanyol bajnokságban, és bár töretlen sikereket aratok (most éppen első helyezett vagyok), a meccseim véleményem szerint túl egyhangúak. Kellene néhány jó mozdulat, elég megnézni az introvideót, hogy pl.: még Christiano Ronaldo is milyen mutatós trükköket csinált. Az egyszerű becsúszásoos szereléseken kívül jól jönne néhány látványosabb megmozdulás is. A segítségeteket előre is köszönöm. Ui.: Pro Evolution Soccer:
Alapértelmezetten az Y a testcsel gombja, ha ezt keresed
#21314 SkyHawk 2006. december. 09. 20:43
SkyHawk
#20901 :: madrid (2006. december. 07. 22:30)
Csak az a kérésem hogy mond meg melyik csapat az amelyik abban a zónában van,vagy a zóna nevét ahogy levan írva mert nekem nem írja hogy melyek a 2. zónásak csak azt hogy meg kell csinálni az ötödik nehézségi fokozat eléréséhez.kösz
-.-

madrid: néha az az érzésem, hogy fogalmad sincs miket irogatsz össze vissza. Mégegyszer mondom, lassan, hogy megértsd: NINCS 2. zóna, mivel a zónák nem számozva, hanem nevesítve vannak és NEM ennek a nemlétező zónának a feladatait kell megoldani az ötödik nehézségi szinthez. A csapat pedig a próbák többségénél nem lényeges.

Íme annak a próbának a pontos leírása, remélem inenntől már érthető lesz számodra is:
"Teljesítsd az összes feladatot bérmelyik 2 zónából, hogy megnyisd az 5. nehézségi szintet."
#21112 Razor07 2006. december. 08. 19:38
Razor07
Hello!
Nekem nagggggyon bejött a FIFA 07, a magyar kommentár egyszerűen zseniális, és a játékmenet is valóban sokat javult. A Barcelona-val kezdtem el a játékot a spanyol bajnokságban, és bár töretlen sikereket aratok (most éppen első helyezett vagyok), a meccseim véleményem szerint túl egyhangúak. Kellene néhány jó mozdulat, elég megnézni az introvideót, hogy pl.: még Christiano Ronaldo is milyen mutatós trükköket csinált. Az egyszerű becsúszásoos szereléseken kívül jól jönne néhány látványosabb megmozdulás is. A segítségeteket előre is köszönöm.

Ui.: Pro Evolution Soccer:
#20901 madrid 2006. december. 07. 22:30
madrid
#20713 :: SkyHawk (2006. december. 07. 07:15)
Hmm, emlékeim szerint az ötödik nehézségi szint feloldásához bármely 2 zóna feladatait kell teljesíteni, de majd megnézem (bár te is megtudod a lentebb leírt helyen).
Csak az a kérésem hogy mond meg melyik csapat az amelyik abban a zónában van,vagy a zóna nevét ahogy levan írva mert nekem nem írja hogy melyek a 2. zónásak csak azt hogy meg kell csinálni az ötödik nehézségi fokozat eléréséhez.kösz
#20713 SkyHawk 2006. december. 07. 07:15
SkyHawk
#20624 :: madrid (2006. december. 06. 17:31)
Kösz. Amúgy meg a zónásat azért kérdeztem mert van egy olyan feladat hogy csináld meg az összes 2. zónás feledatot és akkor meg nyithatod az ötödik nehézségi fokozatot.Ezért kéne. kösz mégy1
Hmm, emlékeim szerint az ötödik nehézségi szint feloldásához bármely 2 zóna feladatait kell teljesíteni, de majd megnézem (bár te is megtudod a lentebb leírt helyen).
#20624 madrid 2006. december. 06. 17:31
madrid
#20496 :: SkyHawk (2006. december. 05. 19:01)
ööö milyen 2. zónáról beszélsz? Nem rémlik, hogy számozott zónák lennének osztva a próbák, de ha azokat akarod megnézni a Játékmódok(Game Modes)/FIFA 07 Próbák(FIFA 07 Challanges) menüpont alatt megteheted. Az interaktívligát meg rögtön a főmenüből elérheted. Sok állítgatást nem igényel, csak létrehozol egy EA-s profilt, és bejelentkezel, amit eredeti játék esetén gond nélkül meg is tudsz tenni
Kösz. Amúgy meg a zónásat azért kérdeztem mert van egy olyan feladat hogy csináld meg az összes 2. zónás feledatot és akkor meg nyithatod az ötödik nehézségi fokozatot.Ezért kéne. kösz mégy1
#20496 SkyHawk 2006. december. 05. 19:01
SkyHawk
#20313 :: madrid (2006. december. 04. 18:09)
Hy valaki tudja melyek a második zónás feladatok?És hogy hogy lehet beállitani az interaktívligát?az létszi msn:etet1@freemail.hu-n jelentkezzen létszi nagyon fontos kösz
ööö milyen 2. zónáról beszélsz? Nem rémlik, hogy számozott zónák lennének osztva a próbák, de ha azokat akarod megnézni a Játékmódok(Game Modes)/FIFA 07 Próbák(FIFA 07 Challanges) menüpont alatt megteheted.

Az interaktívligát meg rögtön a főmenüből elérheted. Sok állítgatást nem igényel, csak létrehozol egy EA-s profilt, és bejelentkezel, amit eredeti játék esetén gond nélkül meg is tudsz tenni
#20313 madrid 2006. december. 04. 18:09
madrid
#19163 :: Sonka* (2006. november. 27. 22:05)
Lehet, hogy az elfogultság beszél belőlem, de a magyar kommentárt érzem annyira profinak és változatosnak, mint az angolt. És igenis mondják a játékosok neveit, elég sokszor, ráadásul a híresebb játékosoknák extra jelzőket is szoktak hozzájuk tenni (pl. "na, lássuk most hogyan varázsol a labdával Ronaldinho (vagy valami ilyesmi), és hasonlók). Az meg külön tetszik ahogy egymást cukkolják a meccs előtt
Hy valaki tudja melyek a második zónás feladatok?És hogy hogy lehet beállitani az interaktívligát?az létszi msn:etet1@freemail.hu-n jelentkezzen létszi nagyon fontos
kösz
#19163 Sonka* 2006. november. 27. 22:05
Sonka*
Lehet, hogy az elfogultság beszél belőlem, de a magyar kommentárt érzem annyira profinak és változatosnak, mint az angolt. És igenis mondják a játékosok neveit, elég sokszor, ráadásul a híresebb játékosoknák extra jelzőket is szoktak hozzájuk tenni (pl. "na, lássuk most hogyan varázsol a labdával Ronaldinho (vagy valami ilyesmi), és hasonlók). Az meg külön tetszik ahogy egymást cukkolják a meccs előtt
#18875 SkyHawk 2006. november. 26. 10:50
SkyHawk
#18176 :: Sonka* (2006. november. 22. 07:21)
Nekem tetszik, igazi felüdülés végre magyar beszédet hallani meccs közben, az angol már nagyon unalmas volt. Remélem a jövőben is lesz majd magyar kommentár.
Valóban felüdülés végre a magyar kommentár, nekem csak az a bánatom ezzel kapcsolatban, hogy az angol kommentár sokkal, de sokkal profibb, jobban együttélnek a játékkal, no meg a nosztalgiázás, amit unalmas perceikben szoktak néha, arról nem is beszélve, hogy az angolban azért mondogatják a játékosok neveit. De remélhetőleg a magyar is ilyen profi lesz előbb-utóbb. :-)
#18176 Sonka* 2006. november. 22. 07:21
Sonka*
Nekem tetszik, igazi felüdülés végre magyar beszédet hallani meccs közben, az angol már nagyon unalmas volt. Remélem a jövőben is lesz majd magyar kommentár.
#18157 Pozandr 2006. november. 21. 22:03
Pozandr
Én majd akkor veszem meg, ha kijön Classic-ban, egyébként nem költök 10-11ezer forintot egy játékra. Milyen a szinkron?
Olvasni jó - a művelődés legjobb formája.
#15417 Sonka* 2006. november. 11. 21:08
Sonka*
shift lenyomva tartva + kurzornyilak kombinációja