Kérjük jelentkezz be!
FIFA 07

FIFA 07

Magyar komment, megújult játékmenet és már zabáluk is...fanyar...:)
#450483 ricsike93 2009. augusztus. 19. 13:13
ricsike93
hello!
Hogy kell feltenni a fifa07hez a patchet vagy kell valami külön fájl hozá vagy mi?
#441948 kerijanek 2009. július. 27. 22:41
kerijanek
Szevasztok meg szeretnelek kerdezni benneteket hogy hogyanl kell edzest be tenni a fifa 07 -be mert ar ell felejtettem leci ha tucc segicsel mar
#423780 Aaddyy 2009. június. 17. 16:57
Aaddyy
Csá.Ha valaki segítene hogy hogy kell felrakni a fifa 07 ujjítását akkor nagyon megköszönném.
már sok féleképpen probáltam de nem sikerült sehogy se.Segítsetek pls
#412193 Terrordrone 2009. május. 19. 19:38
Terrordrone
vdavid csak gyakorolnod kéne. Még legendáson se nehéz.
Szabadrúgásnál mindig csavard meg a labdát és gyengén nyomd le a D-t.
#412188 tomicod 2009. május. 19. 19:27
tomicod
lol? vdavid ne mond már h nehéz a játék? normál fokozatban alsó hangon 10-20gólall simán lehet ynerni, már-már unalom a játék...
A legendás se nehezebb...
Szabadrugás, szöglet meg a vicc szintjén van..
#412180 matthew95 2009. május. 19. 19:17
matthew95
Hali! Valaki megtudja nekem mondani, hogy hogy tudok xfire-on fifázni, mert mikor elindítom az xfiret, nem ismeri fel a telepített játékok közt
#243018 Blake11 2008. július. 20. 21:02
Blake11
#241570 :: Messi19 (2008. július. 18. 11:22)
vdavid sztem az egyetlen problémád az hogy nem tudsz rendesen játszani a játékkal. Én világklasszison már min. 3 góllal verek mindenkit, de amíg eljutottam erre a szintre addig izgalmas volt a játék, kemény csatákat vívtam. A szabadrúgásokat egy kis gyakorlás után 90%-ban be lehet rúgni, én meg már többször okoztam akkora sérülést az ellenfélnek hogy le kellett cserélni és nem kaptam lapot. Remélem elég meggyőző.
addig jó ameddig el nem jutsz oda,ahol már mindent megnyersz akkor már unalmas én eddig minden fiában eljutottam idáig
#241570 Messi19 2008. július. 18. 11:22
Messi19
#237446 :: catar (2008. július. 09. 18:39)
Az igazsághoz hozzátartozik, azért, hogy 2 emberrel és Gamepadal az igazi a játék! Gondolom a fejlesztők is elsősorban arra szánták, hogy pl. 2 haver összejön aztán nyomnak 1 bajnokságot! Úgy vban átjön a játék, a szinkron pedig csak dob az öszképen, nem vmi szép a játék de itt nem számít, vannak hibái, ahogy vdavid is említette de sztem megszokható és szerethető a játék! Gép ellen csak 2-3 óráig érdemes, (kell) játszani, amíg rögzül az irányítás, stb... Haverral már 1 hete minden este nyomjuk, 2 gamepad,studio hangfal,na meg sör természetesen ,aztán hajrá!
vdavid sztem az egyetlen problémád az hogy nem tudsz rendesen játszani a játékkal. Én világklasszison már min. 3 góllal verek mindenkit, de amíg eljutottam erre a szintre addig izgalmas volt a játék, kemény csatákat vívtam. A szabadrúgásokat egy kis gyakorlás után 90%-ban be lehet rúgni, én meg már többször okoztam akkora sérülést az ellenfélnek hogy le kellett cserélni és nem kaptam lapot. Remélem elég meggyőző.
#237446 catar 2008. július. 09. 18:39
catar
Az igazsághoz hozzátartozik, azért, hogy 2 emberrel és Gamepadal az igazi a játék! Gondolom a fejlesztők is elsősorban arra szánták, hogy pl. 2 haver összejön aztán nyomnak 1 bajnokságot! Úgy vban átjön a játék, a szinkron pedig csak dob az öszképen, nem vmi szép a játék de itt nem számít, vannak hibái, ahogy vdavid is említette de sztem megszokható és szerethető a játék!
Gép ellen csak 2-3 óráig érdemes, (kell) játszani, amíg rögzül az irányítás, stb...
Haverral már 1 hete minden este nyomjuk, 2 gamepad,studio hangfal,na meg sör természetesen ,aztán hajrá!

#230499 vdavid 2008. június. 20. 08:40
vdavid
Szabadrúgásnál csak rövid ideig szabad lenyomva tartani a gombot. Azt hiszem, a D-gombbal rúg.
Nekem kapura ment, de mindig elkapta a kapus.
Ha jobban megküldöd, akkor meg fölé száll.
Valahogy a fizika és a realitás nem nagyon működik ebben a játékban.

Ha vért izzadva küzdök, akkor kikapok 1-2góllal. Ha kicsit lazábbra veszem a meccset, akkor kikapok 7-8 góllal. (ez egyforma erősségű csapatoknál van, például Francia-Spanyol meccsen)
Az ellenfél mindig pontosan passzol, sosincs "rossz labda".
Eljutnak a kapuig, és könnyűszerrel bevágják a labdát. Én meg csak nézek, mint hülyegyerek a moziban.
A készítők valahogy nem törekedtek arra, hogy szórakoztató, netán élménydús játékot készítsenek.
Ehelyett inkább csináltak egy száraz, szörnyen nehéz, frusztráló játékmenetet, amikor a meccs végén, vagy kapott gólnál a játékos legszívesebben darabokra törné a billentyűzetét a kiegyensúlyozatlan meccs miatt.
Amíg az ellenfélnek minden sikerül, addig nekünk semmi sem.
Ha az ellenfél szabálytalankodik, kapunk egy szabadrúgást.
Ha mi szabálytalankodunk, rögtön lap jár, jobb esetben sárga, rosszabb esetben piros.

Na, ez az, ami miatt megutáltam a fifa szériát.
Pedig annakidején a '99, meg a 2002 nagyon jó volt. Ott aztán lehetett bajnokságokat nyerni, gyenge csapattal egy jóval erősebbet megverni.
#230495 Nrobesz97 2008. június. 20. 08:19
Nrobesz97
hello....
Meg van már régóta a fifa 07....de az baj h billengyűzettel alig tudok egy pár cselt meg csinálni tudna vki leírni egy pár cselt....ja és a szabadrúgás na az se a legtökéletesebb... mert szinte mindig fölé megy a labda...tudna vki egy pár tippet adni???
#230487 vdavid 2008. június. 20. 07:22
vdavid
Nem kell ehhez a játékhoz 1GB ram, tévedés.
A hivatalos gépigénye: 1GHz processzor, 256MB ram, 64MB videokártya ram, 1GB merevlemez
(az ajánlott mindenből a duplája)
Egyébként ez a viszonylag kis gépigény a grafikán is meglátszik, meg a fizikán is meglátszik, mert eléggé puritán mindkettő. (a 2007-es játékokhoz képest)
Kíváncsi vagyok a PES08-ra, milyen a játékmenet, lekörözi-e a riválisát, a fifát.
#194901 c4nnibal 2008. március. 25. 18:40
c4nnibal
Na, akkor elkezdem a működésemet itt, a PGO-n is. Akik látogatják a FIFAHungary-t bizonyára ismernek, a Creator Team tagja vagyok.
A játékban megtalálható összes cselt és a leírását, használatát itt találod meg.
#138459 Sonka* 2007. október. 22. 11:46
Sonka*
A cselezés a Shift + nyilak kombinációjával érhetőek el, magyarán a Shift lenyomva tartása mellett meghatározott módon kell a nyilakat megnyomni. A kombinációkat próbáld megkeresni a neten, vagy pedig a fifahungary-n. Ott a fórum résznél azt hiszem van egy topik, ami a FIFA 07 cseleivel foglalkozik.
#138209 Nahtuk 2007. október. 21. 18:09
Nahtuk
heló.lécci segítsetek hogya 07-ben milyen cselek vannak és hogy lehet megcsinálni azokat?előre is köszi!
#134583 debi10 2007. október. 11. 08:13
debi10
Rájöttem nem mindenki tudja ezt megcsinálni, ám!!
#134520 debi10 2007. október. 10. 19:57
debi10
Üdv Nektek!
A FIFA07ben hogy lehet sarokkal átvenni a labdát a fejem fölött???
#134490 Horatio 2007. október. 10. 19:22
Horatio
Fifa 07 hez kéne JÓ serial KÓD!az enyém nem jó.Legyetek szívesek segiteni.

]{redenc: Horatio, a szabályzat, melyet regisztráláskor elfogadtál, szigorúan tiltja a PGO-n a wareztémát! Két hónapos figyelmeztetésben részesülsz.
#134452 Horatio 2007. október. 10. 18:27
Horatio
Üdv.Nem tudjátok ,hogy lehet fifa 07 et neten játszani??(nem eredeti a játék)
#124769 tibike2087 2007. szeptember. 16. 15:25
tibike2087
Császtok!!! 3 napja hogy ki vittem a játékot 5 csapattal, jó volt naon a cselekkel sok bajom volt mivel hiába állítottam be a gamepadot nem nagyon jöttek elő!!!!! Szó mi szó mégis az a kérdésem hogy hogyan lehet vele neten játszani, és hogy sikerült e valakinek (rajtam kívül) elérni az ÖTÖDIK nehézségi fokozatot?????????



#121430 Sonka* 2007. szeptember. 09. 17:37
Sonka*
#121196 :: szabi80@t-online.hu (2007. szeptember. 09. 12:17)
Nekem az lenne a kérdésem ,hogy ha leszedem a demót az XBOX-Live-ról,akkor a demót is játszatom 1 haverral 1 más ellen itthon,vagy ilyen lehetőség csak a teljes játékban van ?
Nos, mivel Xbox-os a kérdés (én meg PC-s vagyok), ezért biztosat nem tudok mondani, de szerintem semmi akadálya az egymás elleni játéknak a demóban.
#121196 szabi80@t-online.hu 2007. szeptember. 09. 12:17
szabi80@t-online.hu
Nekem az lenne a kérdésem ,hogy ha leszedem a demót az XBOX-Live-ról,akkor a demót is játszatom 1 haverral 1 más ellen itthon,vagy ilyen lehetőség csak a teljes játékban van ?
#116895 Sonka* 2007. szeptember. 01. 21:00
Sonka*
#115008 :: Ashenwell (2007. augusztus. 30. 11:47)
Hát arra, hogy hogy néz ki ez az egész. Jól megvan-e oldva és egyebek. Hogy mérkőzhetünk meg egymással? Hogyan vezetik a statisztikát? Ilyen dolgok érdekelnének.
Nos, amint bejelentkezel, nagyjából két választási lehetőséged van: játszhatsz Interaktív Liga meccset (ehhez ki kell választanod a lehetséges bajnokságokból csapatokat, amelyekkel lenni szeretnél). Az Interaktív Liga lényege, hogy az elérhető ligák ugyanúgy haladnak, mint a való életben (tehát ha mondjuk a Premier Ligából kiválasztod az Arsenal-t, akkor a hétvégeken azt a csapatot kapod ellenfelül, amelyikkel az Arsenal is játszik az adott hétvégén, természetesen az ellenfél csapatot is egy játékos irányítja, aki épp azt az adott csapatot választotta ki kedvencévé). Minden lejátszott mérkőzés beleszámít a statisztikába, és a hétvégén a statisztikák alapján dől el, ki nyert a két csapat közül, vagy éppenséggel ha kábé ugyanannyian nyertek mindkét fél oldalán, akkor döntetlen lesz az eredmény (meghatározott százalékok alapján döntik ezt el). Így aztán a való élettel párhuzamosan alakul az Interaktív Ligában is a táblázat. Általában péntektől keddig tart egy hétvége, ezalatt bármennyi meccset lejátszhatsz. Az igazság azonban az, hogy én akárhányszor próbálkoztam is, nem igazán talált ellenfelet a gép (a PC-sek körében nem hiszem, hogy túl népszerű lenne ez a játékmód, konzolosoknál annál inkább).
A másik (és egyben jobb) lehetőség természetesen a "normál" meccsek lejátszása. Ehhez be kell lépned ún. szobákba (országokra van lebontva, vannak országok, amelyeknek több is van, Egyesül Királyság-szoba például 9 is volt/van). Természetesen bármelyik szobába beléphetsz, nem muszáj a saját országod szobájába belépni (annál is inkább, mivel a kisebb nemzeteknek nincs is saját szobájuk). Egy-egy szobában maximum 60 ember lehet. Namármost, ha bent vagy egy szobában, létrehozhatsz egy párosítást te magad, vagy csatlakozhatsz egy már meglévő párosításhoz. Ha te hozol létre egy párosítást, megadhatod, hogy hány percesek legyenek a félidők, mennyi zsetont raksz fel tétként (a zsetonoknak egyébként nem sok értelme van...), illetve egyéb dolgokat is beállíthatsz. Fontos azonban, hogy ahhoz, hogy ranglista-pontokat is kapj a győzelemért (vagy akár a döntetlenért, ellenféltől függ), egy bizonyos beállításokon kell játszanod (4 perces félidők). Ezenkívül játékosszintek is vannak a játékban, ezeket a győzelemért, illetve a döntetlenért kapott 3, illetve 1 pontok gyűjtésével növelheted (meghatározott pont összegyűjtése után emelkedik a szinted, sok értelme nincs, csak annyit mutat, hogy az illető hány meccset játszott/milyen tapasztalt). Természetesen párosítás létrehozásakor, ha ranglistába-nem-beszámító meccset hozol létre, beállíthatod, hogy a játékosszintre se legyen hatással a meccs végeredménye (ilyenkor egyik fél se kapja meg az esetleges 3, vagy 1-1 pontot). Visszatérve a ranglista-pontokhoz, alapból 1500-ról indulsz, és ezt a pontszámot növelheted, ha egy ranglistába-beszámító meccsen megversz, vagy döntetlent játszol egy náladnál nagyobb pontszámmal rendelkező játékossal. A kapott pontszám attól függ, hogy a megvert ellenfélnek hány pontja volt. Ilyenkor az ellenfél veszít valamennyi pontot (mivel kikapott, vagy döntetlent játszott egy nálánál gyengébb ellenféllel. Természetesen ha az erősebb nyer, akkor te veszítesz valamennyi pontot. Közel azonos pontszám esetén eléggé kiszámíthatatlan, hogy egy döntetlen hogyan alakítja a pontokat, úgyhogy ilyen esetben ajánlatos nyerni. Ha már úgy 1700 fölötti pontszámmal rendelkezel, akkor elég jó játékosnak számítasz, 1800 fölött már nagyon jónak, afölött meg kiválónak (illetve cheater-nek, sajnos cheater-ekből elég sok volt a 07-nél, a 08-nál már szerintem sokkal kevesebb lesz (mivel a demó alapján a kihasználható bugokat sikerült kijavítani). A párosításokat jelszóval is védheted, így aztán csak az csatlakozhat a párosításhoz, akinek megadtad a jelszót (ez akkor hasznos, ha egy bizonyos pontszám fölötti/alatti játékossal szeretnél meccselni).

Nos, "röviden" ennyi, ha még akad kérdés, szívesen megválaszolom.