Kérjük jelentkezz be!
FIFA 07

FIFA 07

Magyar komment, megújult játékmenet és már zabáluk is...fanyar...:)
#51646 Tomm!k@ 2007. április. 14. 21:56
Tomm!k@
ha valakit érdekel, fifa 08 cikk a fifa hungaryn!

ITT
#51562 Sonka* 2007. április. 14. 18:46
Sonka*
#51096 :: Rockstar (2007. április. 13. 09:17)
Frankó ez a reklámdömping itt, egy levelet is alig lehet megírni. Pontokért kapok labdát, meg ilyeneket? Amiket összegyűjtöttem a játék során? Teljesítettem egy próbát és kapok 750 pontot pl? Csalni? Mint anno....cheat kódok. Hogy neked fújjon a bíró meg ilyenek.....a 2000-ben még be lehetett adagolni. Néha színesebbé teszi a játékot. Jah, még vmi: azt a patch-et vagy mit bárki le tudja tölteni? Borsodi liga, meg a többi csapat.....fizetős? Vagy rámegyek az ea sports oldalára, és egyszerűen letöltöm?
Igen, azokért a pontokért cserébe tudod a cuccokat kiváltani.

Hát azt nem tudom hogy lehet-e cheat kódokat beírni, még nem próbáltam, nézz meg egy pár ilyen kódokkal foglalkozó oldalt, hátha van

A HSP-vel kapcsolatos infókat pedig a www.fifahungary.com-on találsz, tudtommal teljesen ingyenes a dolog (ha már elkészült)
#51096 Rockstar 2007. április. 13. 09:17
Rockstar
#50494 :: Sonka* (2007. április. 10. 19:41)
A fifa boltban mindenféle dolgokat tudsz kiváltani, lasztikat, mezeket, stadion-pakkokat, ilyesmiket, de minek is beszélek erről, nézd meg a választékot csalni? ezt hogy érted?
Frankó ez a reklámdömping itt, egy levelet is alig lehet megírni.



Pontokért kapok labdát, meg ilyeneket? Amiket összegyűjtöttem a játék során? Teljesítettem egy próbát és kapok 750 pontot pl?

Csalni? Mint anno....cheat kódok. Hogy neked fújjon a bíró meg ilyenek.....a 2000-ben még be lehetett adagolni. Néha színesebbé teszi a játékot.

Jah, még vmi: azt a patch-et vagy mit bárki le tudja tölteni? Borsodi liga, meg a többi csapat.....fizetős? Vagy rámegyek az ea sports oldalára, és egyszerűen letöltöm?
#50494 Sonka* 2007. április. 10. 19:41
Sonka*
#50319 :: Rockstar (2007. április. 10. 07:53)
Télleg az a fifa bolt mire jó? és még egy kérdés: itt nem lehet csalni, mint anno a 2000-ben?
A fifa boltban mindenféle dolgokat tudsz kiváltani, lasztikat, mezeket, stadion-pakkokat, ilyesmiket, de minek is beszélek erről, nézd meg a választékot

csalni? ezt hogy érted?
#50319 Rockstar 2007. április. 10. 07:53
Rockstar
#49657 :: Sonka* (2007. április. 06. 21:05)
Rockstar, itt a megoldás: gyűjts össze jó sok pontot a FIFA bolthoz (vagy a fene se tudja hogy pontosan hogy hívják, tod ahol ki lehet váltani minden okosságot). pontosan nemtom mennyi kell, olyan egy-másfélezer pont kéne. aztán váltsd ki azt az opciót, hogy a menedzser módban akármelyik csapatot választhatod az elején. majd pedig szerződj le egy nagy csapathoz, amelyikhez szeretnél
Télleg az a fifa bolt mire jó?

és még egy kérdés: itt nem lehet csalni, mint anno a 2000-ben?
#50318 Rockstar 2007. április. 10. 07:52
Rockstar
#49657 :: Sonka* (2007. április. 06. 21:05)
Rockstar, itt a megoldás: gyűjts össze jó sok pontot a FIFA bolthoz (vagy a fene se tudja hogy pontosan hogy hívják, tod ahol ki lehet váltani minden okosságot). pontosan nemtom mennyi kell, olyan egy-másfélezer pont kéne. aztán váltsd ki azt az opciót, hogy a menedzser módban akármelyik csapatot választhatod az elején. majd pedig szerződj le egy nagy csapathoz, amelyikhez szeretnél
Thx az infót Sonka. Most kipróbáltam azt, h a BEK döntő előtt nem mentettem el a játékot, és így meg tudtam nézni vezéráldozat nélkül, h máshova is el tudok e szerződni. Nos, a real Margit-Barcelona kivételével szinte bárhova át tudtam menni. Inter, Bayern, MU, stb.
Ott aztán nem semmi szponzori pénzek vannak. Mondjuk ez se életszerű sztem, h a WBA-val két BL győzelem + két bajnoik cím után is csak 180000 eurót kapnék a szponzortól meccsenként. Át kéne igazolnom a következő szezonban, mert már unalmas a Premier League, csak nincs kedvem otthagyni a csapatot.

Jah, Sven, láttam tegnap Nasrit a Sport1-en, a Márszejben nyomja.

#49657 Sonka* 2007. április. 06. 21:05
Sonka*
#49649 :: Rockstar (2007. április. 06. 20:34)
Nekem lenne ilyen szponzorom, h 15 millát ajánlana..... Lupoliról már lemaradtam, 22 éves és 8,5 milláért ajánlja a Derby County. majd legközelebb beújítom. Azon gondolkodtam, h eladom a tartalékkapust, úgysincs rá szükség. 3 kupa egyszerre még sose sikerült. Nehéz igazolni, biztos a tárgyalóim bénák. Bár a tehetségkutató is olyan gyökereket szed össze Afrikából, h 5 év múlva érik el az 58-as átlagot. Szal innen bárhova igazolhatok menedszerként? Vagy számít vmit az, h most ötös szinten vok? Innen nem vesznek fel a Barcelúnához mondjuk?
Rockstar, itt a megoldás:

gyűjts össze jó sok pontot a FIFA bolthoz (vagy a fene se tudja hogy pontosan hogy hívják, tod ahol ki lehet váltani minden okosságot). pontosan nemtom mennyi kell, olyan egy-másfélezer pont kéne. aztán váltsd ki azt az opciót, hogy a menedzser módban akármelyik csapatot választhatod az elején. majd pedig szerződj le egy nagy csapathoz, amelyikhez szeretnél
#49649 Rockstar 2007. április. 06. 20:34
Rockstar
#49443 :: Sonka* (2007. április. 06. 11:45)
Azért nyugodj meg, így is van kihívás bőven. például egy szezonban megnyerni az összes kupát. vagy például most a szponzorom a fejébe vette, hogy ha veretlenül leszek bajnok, akkor ad +15 millát az év végén. az azért szép kis summa...
Nekem lenne ilyen szponzorom, h 15 millát ajánlana.....



Lupoliról már lemaradtam, 22 éves és 8,5 milláért ajánlja a Derby County. majd legközelebb beújítom.
Azon gondolkodtam, h eladom a tartalékkapust, úgysincs rá szükség.


3 kupa egyszerre még sose sikerült. Nehéz igazolni, biztos a tárgyalóim bénák. Bár a tehetségkutató is olyan gyökereket szed össze Afrikából, h 5 év múlva érik el az 58-as átlagot.
Szal innen bárhova igazolhatok menedszerként? Vagy számít vmit az, h most ötös szinten vok? Innen nem vesznek fel a Barcelúnához mondjuk?
#49559 Sonka* 2007. április. 06. 18:05
Sonka*
#49536 :: Sven (2007. április. 06. 17:27)
átigazolások / klub átigazolások listái <<< itt rakhatod a fölösleges embereid kölcsön, vagy eladható kategóriába. 15 millió? zsebpénz itt van néhány kép a régi csinált csapatomról: http://www.sven.atw.hu/csapat1.JPG http://www.sven.atw.hu/csapat2.JPG http://www.sven.atw.hu/csapat3.JPG http://www.sven.atw.hu/csapat4.JPG
hát azért nem zsebpénz, abból már egy baromi jó fiatal játékost lehet venni, olyan 80-85-öset, talán egy picivel jobbat is...
#49536 Sven 2007. április. 06. 17:27
Sven
átigazolások / klub átigazolások listái <<< itt rakhatod a fölösleges embereid kölcsön, vagy eladható kategóriába.

15 millió? zsebpénz

itt van néhány kép a régi csinált csapatomról:

http://www.sven.atw.hu/csapat1.JPG

http://www.sven.atw.hu/csapat2.JPG

http://www.sven.atw.hu/csapat3.JPG

http://www.sven.atw.hu/csapat4.JPG
#49443 Sonka* 2007. április. 06. 11:45
Sonka*
#49435 :: Rockstar (2007. április. 06. 11:30)
Én a Gera miatt választottam a WBA-t+azért, h egy kis csapatot hozzak fel a másodosztályból......máshol nem találtam ilyet, ezért nem akartam mondjuk az Erzgebirge Auéval lenni. Most egy Real Margittal hova tudok feljebb menni?
Azért nyugodj meg, így is van kihívás bőven. például egy szezonban megnyerni az összes kupát. vagy például most a szponzorom a fejébe vette, hogy ha veretlenül leszek bajnok, akkor ad +15 millát az év végén. az azért szép kis summa...
#49441 Rockstar 2007. április. 06. 11:38
Rockstar
#49400 :: Sven (2007. április. 06. 09:58)
world class 6 perces meccseket szoktam játszani. először is arra szoktam gyűjteni hogy a tehetségkutatót az orvost meg a stadiont felfejlesszem. aztán ha 10es a stadion az már egész jó pénzt hoz, de ha nem elég, akkor kiküldöm a tehetség kutatót, szerez néhány egész normális embert, akiket aztán drágában eladok. volt már olyan amikor a személyzetem maxos volt hozták a 85ös 20 éves embereket, és mindegyiken 5-10 milliókat kerestem most 2010et írnak nálam és a corinthianshoz szerződtem. végig néztem mennyi lóvékat adnak a csapatok. ez 20 millával kezdett. (volt még a westham ami 25öt adott volna) amikor megláttam a csatársorom (JCS Nilmar 95, BCS Tevez 94, KTK Ramon 86) már tudtam hogy nem zsír helyre jöttem =) egy kis para volt mert a brazil ligában elég szégyenek a szponzorok, szal 98 ezer meccsenként + 15 % győzelmi bonusz.... első manager módomban a végén a reál madriddal voltam és 1,2 milliót kaptam a szponzortól meccsenként + 7-8 ezer a jegyekből...
Tényleg, játékost h tudok átadólistára tenni? Ha vkitől meg akarok szabadulni......
#49435 Rockstar 2007. április. 06. 11:30
Rockstar
#49325 :: Sonka* (2007. április. 05. 22:23)
Rockstar te miért a westbrommal nyomulsz? válassz már egy normális csapatot, különben sose lesz sok lóvéd... anélkül meg nehéz jó játékosokat venni
Én a Gera miatt választottam a WBA-t+azért, h egy kis csapatot hozzak fel a másodosztályból......máshol nem találtam ilyet, ezért nem akartam mondjuk az Erzgebirge Auéval lenni. Most egy Real Margittal hova tudok feljebb menni?



#49400 Sven 2007. április. 06. 09:58
Sven
world class 6 perces meccseket szoktam játszani. először is arra szoktam gyűjteni hogy a tehetségkutatót az orvost meg a stadiont felfejlesszem. aztán ha 10es a stadion az már egész jó pénzt hoz, de ha nem elég, akkor kiküldöm a tehetség kutatót, szerez néhány egész normális embert, akiket aztán drágában eladok. volt már olyan amikor a személyzetem maxos volt hozták a 85ös 20 éves embereket, és mindegyiken 5-10 milliókat kerestem

most 2010et írnak nálam és a corinthianshoz szerződtem. végig néztem mennyi lóvékat adnak a csapatok. ez 20 millával kezdett. (volt még a westham ami 25öt adott volna)
amikor megláttam a csatársorom (JCS Nilmar 95, BCS Tevez 94, KTK Ramon 86) már tudtam hogy nem zsír helyre jöttem =)
egy kis para volt mert a brazil ligában elég szégyenek a szponzorok, szal 98 ezer meccsenként + 15 % győzelmi bonusz....
első manager módomban a végén a reál madriddal voltam és 1,2 milliót kaptam a szponzortól meccsenként + 7-8 ezer a jegyekből...
#49325 Sonka* 2007. április. 05. 22:23
Sonka*
#49222 :: Rockstar (2007. április. 05. 13:20)
Kössz a tippet Sven, még ma este felkeresem őket. Kár, h most ért véget az igazolási időszak. Ezeket mennyi zs-ért lehet behúzni? Milyen szinten voltál az AIk Solnával? Félprofi? 2 perces? Mért nem kezdted újra, amikor kiestél? Amióta 3-5-2-ben jétsszom, jobban is megy a WBA-nak. Szereztem egy Kamará nevű csókát vhonnan, egy év múlva gólkirály lett a másodosztályban, és 11 millióért vitték volna. Kb. 200 ezerbe került..... A stadionfejlesztés sztem nem éri meg amúgy, beteszel 15 milliót, és annyi a nyereség, h 100 ezerrel több fordulónként a bevétel, magyarán kb. 4 év jött vissza az ára. Jah, és a 8-as szinthez már 25 milliót kellene költeni.
Rockstar te miért a westbrommal nyomulsz? válassz már egy normális csapatot, különben sose lesz sok lóvéd... anélkül meg nehéz jó játékosokat venni
#49222 Rockstar 2007. április. 05. 13:20
Rockstar
#49063 :: Sven (2007. április. 04. 15:32)
és aki teheti vegyen Nasri (KTK) nevű francia srácot managger módban, mert 97-es szintű lesz, és nem megy nyugdíjba, meg a Robben sem, őt is érdemes megvenni, még 36 évesen is 92-t húz. a másik fiatalka a 16 éves Lupoli (CS) ő is nagy sztár lesz sergio ramos is 95 körül mozog végig és nem megy nyugdíjba még 34 évesen sem. a barcás dos santos (KTK) is 16 éves asszem a játék elején, és 94-es lesz
Kössz a tippet Sven, még ma este felkeresem őket. Kár, h most ért véget az igazolási időszak.



Ezeket mennyi zs-ért lehet behúzni?
Milyen szinten voltál az AIk Solnával? Félprofi? 2 perces? Mért nem kezdted újra, amikor kiestél?
Amióta 3-5-2-ben jétsszom, jobban is megy a WBA-nak. Szereztem egy Kamará nevű csókát vhonnan, egy év múlva gólkirály lett a másodosztályban, és 11 millióért vitték volna. Kb. 200 ezerbe került.....
A stadionfejlesztés sztem nem éri meg amúgy, beteszel 15 milliót, és annyi a nyereség, h 100 ezerrel több fordulónként a bevétel, magyarán kb. 4 év jött vissza az ára. Jah, és a 8-as szinthez már 25 milliót kellene költeni.
#49219 Rockstar 2007. április. 05. 13:11
Rockstar
#49061 :: Sven (2007. április. 04. 15:28)
2szer végig játszottam a manager módot. viszont másodszorra jól kib*szott velem a játék mert csinált csapattal voltam egész végig, és kiírta hogy jaj de nagyon ügyesvagyok hogy sikerült végig menedzsereznem ezt a sok sok évet, de sajnos csinált csapatot nem ment ki... azaz nem tudok vele menedzser módon kívül játszani, pedig: csatársor 98, középpálya 95, védelem 93, összhang 99 =(((((((((((((((((((((((((( most kezdtem 1 új manager módot a svéd ligából az aik solna csapaptával, direkt valami nagy trágyát választottam =D persze első évben megvolt a bajnoki arany, mentem bl-be, ahol a manchester oda vissza vert és ennyi =(
Sonka: a BL-nél a pénzt nem a szponzotrtól vártam, hanem az Uefától, elvégre ők is adnak.....rajtpénz+csoportból tiovábbjutás stb. Ez független a szponzorodtól.
Amúgy a szponzorom (a legjobb) 190000+30 % győzelmi pótlék=247000 ercsit ad összesen. Így nehéz lesz Ronaldinhóra összegyűjteni.
És ha már igazolások: nehéz játékost szerezni, a piaci érték +25%-ot ajánlok és így is keveslik. Most már inkább szabadúszókra vadászok.
Amúgy vettem én is csókát a lengyel ligából (vmi swyerczynski vagy ki) és 1300 ercsi/hétért játszattam, amíg a többiek már 8-10 körül kaptak meccsenként.
Jah, és tegnap 4:0-ra győztem a Wigan ellen, igaz a 88 és 90 percben volt az utolsó két gól.

#49063 Sven 2007. április. 04. 15:32
Sven
és aki teheti vegyen Nasri (KTK) nevű francia srácot managger módban, mert 97-es szintű lesz, és nem megy nyugdíjba, meg a Robben sem, őt is érdemes megvenni, még 36 évesen is 92-t húz. a másik fiatalka a 16 éves Lupoli (CS) ő is nagy sztár lesz sergio ramos is 95 körül mozog végig és nem megy nyugdíjba még 34 évesen sem. a barcás dos santos (KTK) is 16 éves asszem a játék elején, és 94-es lesz
#49061 Sven 2007. április. 04. 15:28
Sven
2szer végig játszottam a manager módot. viszont másodszorra jól kib*szott velem a játék mert csinált csapattal voltam egész végig, és kiírta hogy jaj de nagyon ügyesvagyok hogy sikerült végig menedzsereznem ezt a sok sok évet, de sajnos csinált csapatot nem ment ki... azaz nem tudok vele menedzser módon kívül játszani, pedig: csatársor 98, középpálya 95, védelem 93, összhang 99 =((((((((((((((((((((((((((

most kezdtem 1 új manager módot a svéd ligából az aik solna csapaptával, direkt valami nagy trágyát választottam =D persze első évben megvolt a bajnoki arany, mentem bl-be, ahol a manchester oda vissza vert és ennyi =(
#48641 Sonka* 2007. április. 02. 19:48
Sonka*
#48445 :: Rockstar (2007. április. 02. 07:54)
nah, most már eljutottam 3 gólig egy bajnokin 2 perces meccsen. levettem gyorsról normálra a tempót, és sikerült 3 gólt is lőni. aztán lőttem 3x egymás után 2 gólt is meccseken. te hány gólt tudsz lőni 2 perces meccsen egy középcsapattal (mondjuk Everton) egy meccsen félprofi szinten? kipróbálhatnád a kedvemért. ha 5 lesz, akkor elkeseredek. szemből is rálövöm, és úgy is lehet gólt lőni (ugye ez nem működött a 99-2000-ben). jah, meg most már nem irányítom a kurzorral a játékost a lövés előtt, illetve nem is nyomom a "w" sprint gombot lövés előtt. így a kaput is többször eltalálja. menedzserben játszok, a csapatösszhang még gyengus (36) de ennél feljebb nem is nagyon tudok menni. igazolások nagyon gáz, ha egy 8 milliós játékosért 9,5-et ajánlok, akkor is keveslik a pénzt. no name embereket veszek inkább, azokkal is lehet gólt lőni. 3-5-2-ben játsszom a WBA-val, és a numlock 5-tel mindig a letámadó taktikát választom. bejutottam a BL-be, de ott nem fizetnek már????? kaptam 990000 ercsit a kupaáért, de továbbmentem a csoportból és semmi. játszottál már menedzserben?
Na ugye megy ez...





majd egyszer kipróbálom és beszámolok róla





a szerződésedtől függ (mármint a szponzoritól), hogy mennyit fizetnek, ha fizetnek-e egyáltalán a BL-ért
#48445 Rockstar 2007. április. 02. 07:54
Rockstar
#48145 :: Sonka* (2007. március. 31. 20:51)
Nagyon nem tudok neked segíteni, rá kell érezni az ízére a játéknak. Annyira azért nem nehéz... Az biztos, hogy a '99-2000-hez képest teljesen más, de hát ez nem meglepő...
nah, most már eljutottam 3 gólig egy bajnokin 2 perces meccsen. levettem gyorsról normálra a tempót, és sikerült 3 gólt is lőni. aztán lőttem 3x egymás után 2 gólt is meccseken. te hány gólt tudsz lőni 2 perces meccsen egy középcsapattal (mondjuk Everton) egy meccsen félprofi szinten? kipróbálhatnád a kedvemért. ha 5 lesz, akkor elkeseredek.



szemből is rálövöm, és úgy is lehet gólt lőni (ugye ez nem működött a 99-2000-ben). jah, meg most már nem irányítom a kurzorral a játékost a lövés előtt, illetve nem is nyomom a "w" sprint gombot lövés előtt. így a kaput is többször eltalálja. menedzserben játszok, a csapatösszhang még gyengus (36) de ennél feljebb nem is nagyon tudok menni. igazolások nagyon gáz, ha egy 8 milliós játékosért 9,5-et ajánlok, akkor is keveslik a pénzt. no name embereket veszek inkább, azokkal is lehet gólt lőni. 3-5-2-ben játsszom a WBA-val, és a numlock 5-tel mindig a letámadó taktikát választom.
bejutottam a BL-be, de ott nem fizetnek már????? kaptam 990000 ercsit a kupaáért, de továbbmentem a csoportból és semmi. játszottál már menedzserben?
#48145 Sonka* 2007. március. 31. 20:51
Sonka*
#48058 :: Rockstar (2007. március. 31. 17:10)
Az üresbe futásról még annyit, h soxor a játékosaim is betömörülnek, megy velük a védő, így pláne nehéz. Az OK, h életszerűbbé tették, de így roppant nehéz játszani, az ember nem élvezi mindig.
Nagyon nem tudok neked segíteni, rá kell érezni az ízére a játéknak. Annyira azért nem nehéz...
Az biztos, hogy a '99-2000-hez képest teljesen más, de hát ez nem meglepő...
#48058 Rockstar 2007. március. 31. 17:10
Rockstar
#48040 :: Sonka* (2007. március. 31. 16:08)
Legtöbbször valamelyik játékosom befut üresbe (vagy legalábbis olyan helyre, ahol meg tudja kapni a labdát), kapja a passzt (nem a normál passzt, hanem a "szöktetőset", helyezett lövés és gól. Ezenkívül persze másféleképpen is szoktam gólt lőni, de a Barcának (velük játszom, inkábbcsak online) ez a szisztéma fekszik. Apropó, nálam nem a Q + D a helyezett lövés, hanem a Space + D, így nem kell "kitekerni" az ujjaim...
Az üresbe futásról még annyit, h soxor a játékosaim is betömörülnek, megy velük a védő, így pláne nehéz. Az OK, h életszerűbbé tették, de így roppant nehéz játszani, az ember nem élvezi mindig.
#48055 Rockstar 2007. március. 31. 17:06
Rockstar
#48040 :: Sonka* (2007. március. 31. 16:08)
Legtöbbször valamelyik játékosom befut üresbe (vagy legalábbis olyan helyre, ahol meg tudja kapni a labdát), kapja a passzt (nem a normál passzt, hanem a "szöktetőset", helyezett lövés és gól. Ezenkívül persze másféleképpen is szoktam gólt lőni, de a Barcának (velük játszom, inkábbcsak online) ez a szisztéma fekszik. Apropó, nálam nem a Q + D a helyezett lövés, hanem a Space + D, így nem kell "kitekerni" az ujjaim...
Úgy már én is lőttem gólt, h játékosom labdával fel, keresztbe jön a másik, megkapja, üresbe megy, lő és gól. Most 19 meccs/9 gólnál tartok.
Helyezett lövést a kurzorral állítasz be? Nekem gyakran fölé/mellészáll az a kevés helyzet is, ami van. Amatőrön kétpercesnél 3-4 gól, itt meg 0,3 gól/meccs.
Messziről soha nem lőttem gólt, persze kaptam már 30 méterről többször is. Nehéz úgy üresbe játszani, h tele van védőkkel a 16-os, mindig vki odaér, belerúg, megakasztja stb.
Így nehéz játszani sajna. Én sose gondoltam volna, h ilyen nehéz lesz a 99-2000-hez képest.
#48040 Sonka* 2007. március. 31. 16:08
Sonka*
#48031 :: Rockstar (2007. március. 31. 15:27)
üdv, nos, a csere megoldódott, télleg enter kell egér helyett, de azóta megy egérrel is (olyan 80 % valószínűséggel). jah, és eredeti a játék. Góllövés: én vitatkoznék, sztem rohadt nehéz, jól jellemzi, h míg a 2000-ben világklasszison is szárnyaltam, itt nem. Kezdetm amatőrben a NUFC-vel, és 38 bajnoki alatt aszsem 110 gólt lőttem, ez olyan 3,2-es gólátlag (2 perces meccsen!!!!!). Ott 6:0-ra is nyertem. A félprofin meg semmi.....jól mutatja, h a WBA-val 18 bajnokin 6 gólt lőttem, és van 14 (!) 0:0-ás meccsem.....ez siralom. Hogy kell itt gólt lőni? Lejátszottam már vagy 50 meccset, és semmi......amíg az amatőrben szélről be lehetett adni és befejelni, berúgni stb. addig itt ez már csak nagyon ritkán jön össze, mert a játékosom mindig a védő mögött van. Ha megpróbálom bejátszani, akkor a nagy tömörülésben szintén nem lehet. Szabadrúgás? Azt se tudom, merre fog menni a labda. Amig a 99-ben mutatatta a nyíl az irányt, itt semmi. Első szabadrúgásból a Solanóval még anno lőttem egy gólt, azóta meg semmi. Szöglet: innen lehet szép gólokat fejelni, szemben a 99-cel, ahol nem volt fejelés funkció. Ha kapura lövök, akkor soxor el se találja. De ha a bíró már befújta h les, akkor tuti belövi, amikor már nincs tétje. Cselezni szintén nem tudok, állítólag erre a Q vagy melyik gombra bead egy testcselt, ami nálam semmit se mutat. Szal egyelőre semmi.....tök szívás, mert baromira tudnám élvezni, de így.....az amatőr szint unalmas, mert mindenkit agyonverek, a félprofi meg már sok. Vki említette a Q+D lövést, ez idáig OK, de meccs közben, nyakadon a védővel még erre is figyelni...... Ti h szoktatok gólt lőni?
Legtöbbször valamelyik játékosom befut üresbe (vagy legalábbis olyan helyre, ahol meg tudja kapni a labdát), kapja a passzt (nem a normál passzt, hanem a "szöktetőset", helyezett lövés és gól. Ezenkívül persze másféleképpen is szoktam gólt lőni, de a Barcának (velük játszom, inkábbcsak online) ez a szisztéma fekszik.

Apropó, nálam nem a Q + D a helyezett lövés, hanem a Space + D, így nem kell "kitekerni" az ujjaim...

Olvastad már? ×