Kérjük jelentkezz be!
FIFA 07

FIFA 07

Magyar komment, megújult játékmenet és már zabáluk is...fanyar...:)
#48031 Rockstar 2007. március. 31. 15:27
Rockstar
#45658 :: Rockstar (2007. március. 19. 13:09)
A Fifa07-ben télleg piszkosul nehéz gólt lőni. Én nem játszottam a sorozat minden tagjával, de ami tény: a FIFA99-ben profi szintig jutottam, a világklasszison szinte mindig rommá vertek (általában 4:3-ra kaptam ki mindig), pl. egy ciprusi csatár is lefutotta labdával (!!!!!) a bayernes védőmet......a 2000-ben világklasszison is sikerült mindenkit leverni, a rekordom 8:0 a PSG-vel a Caen ellen, 2 perces meccsen. A FIFA07-ben asszem 5:0-ig jutottam amatőr szinten 2 percesen, most felfejlődtem félprofira, és hááát.......eddig 30 meccsből kb. 4-ben tudtam kettőnél több gólt lőni, és egyben 3-at. Roppant nehéz az irányítása (billentyűzettel nyomom), bár igaz, h élethűbb lett. A 2000 grafikája sztem roppant béna volt,a 99-é jó, ez meg télleg fantasztikus. Ami különösen érdekes, h cserélni nem tudok játék közben - EZ A FUNKCIÓ CSAK AKKOR ÉRHETŐ EL, HA EGY CSAPATOT IRÁNYÍT A MEGFELELŐ VEZÉRLŐVEL. Erre nem tok gombot varrni, egyszer nem írta ki, akkor lehetett cserélni, tehát minden 70-ik próbálkozásból egyszer mehet. Még az a mázli, h eddig senki se sérült le meccs alatt, mert nem tudnék cserélni. Erre van vmi tipp? Én azér a 07-ből hiányolom a magyar cspatokat ill. az egyéb kis csapatokat. Én túléltem volna, ha mondjuk a koreai + mexikói ligát kihagyják, és helyette betesznek még 10-15 válogatottat (pl. hollandok sincsenek, de kis csapatok is jöhettek volna, pl. Ciprus, Azerbajdzsán, vagy mondjuk a szerb, horvát, albán bajnok).
üdv,

nos, a csere megoldódott, télleg enter kell egér helyett, de azóta megy egérrel is (olyan 80 % valószínűséggel). jah, és eredeti a játék.
Góllövés: én vitatkoznék, sztem rohadt nehéz, jól jellemzi, h míg a 2000-ben világklasszison is szárnyaltam, itt nem.
Kezdetm amatőrben a NUFC-vel, és 38 bajnoki alatt aszsem 110 gólt lőttem, ez olyan 3,2-es gólátlag (2 perces meccsen!!!!!). Ott 6:0-ra is nyertem.
A félprofin meg semmi.....jól mutatja, h a WBA-val 18 bajnokin 6 gólt lőttem, és van 14 (!) 0:0-ás meccsem.....ez siralom. Hogy kell itt gólt lőni? Lejátszottam már vagy 50 meccset, és semmi......amíg az amatőrben szélről be lehetett adni és befejelni, berúgni stb. addig itt ez már csak nagyon ritkán jön össze, mert a játékosom mindig a védő mögött van. Ha megpróbálom bejátszani, akkor a nagy tömörülésben szintén nem lehet. Szabadrúgás? Azt se tudom, merre fog menni a labda. Amig a 99-ben mutatatta a nyíl az irányt, itt semmi. Első szabadrúgásból a Solanóval még anno lőttem egy gólt, azóta meg semmi.
Szöglet: innen lehet szép gólokat fejelni, szemben a 99-cel, ahol nem volt fejelés funkció.
Ha kapura lövök, akkor soxor el se találja. De ha a bíró már befújta h les, akkor tuti belövi, amikor már nincs tétje. Cselezni szintén nem tudok, állítólag erre a Q vagy melyik gombra bead egy testcselt, ami nálam semmit se mutat.
Szal egyelőre semmi.....tök szívás, mert baromira tudnám élvezni, de így.....az amatőr szint unalmas, mert mindenkit agyonverek, a félprofi meg már sok.
Vki említette a Q+D lövést, ez idáig OK, de meccs közben, nyakadon a védővel még erre is figyelni......
Ti h szoktatok gólt lőni?
#46917 Sonka* 2007. március. 25. 16:23
Sonka*
#46723 :: Sven (2007. március. 24. 16:21)
Heló Kedves fifázók fifa 2002 soundtrack torrentet kerestem a googlén, és bedobta ezt a fórumot. Elkezdtem olvasgatni és egész értelmesnek tűnik =) meccs közben fifa 07ben úgy cserélj hogy nyomj esc-et, a menüben ne az egérrel kattints hanem a billentyűzettel lépkedj a "csapat kezelésre" és nyomj entert, és a cserélni kívánt embereket is enterrel meg nyilakkal csináld. én úgy szoktam lőni, hogy oldalról megyek a kapura, a rövid oldalt veszem célba a nyilakkal, és Y+D-t nyomok. vagy ha 1-1 be megyek a kapus ellen, akkor ha elindul felém akkor Q+D átemelés, ha meg nem akkor Y+D gyengén, és elgurítja a kapus mellett. world class szinten játszom, 6 perces félidőkkel, meccsenként 3-4 gól átlagosan. a szabadrúgást szeretem ebben a játékban. a sorfal fel szokott ugrani. 16-18 méterről ha nagyjából szembe álltok a kapuval, meg lehet játszani hogy Q+D-vel lőttök maximum erővel. a sorfal felugrik, a labda meg elmegy alattuk... =)
Üdv körünkben!

Na igen, a helyezett lövést érdemes a leggyakrabban használni, a többi fajtát csak speckós esetekben, illetve távolról.
A szabadrúgásoknál én inkább a klasszikus "sorfal-fölött-elmenő-tekert-labdát" szoktam használni, de a te verziód is biztos hatásos
A csere menetét pedig már tisztáztuk, valami más gubanc van ott...
#46723 Sven 2007. március. 24. 16:21
Sven
#45658 :: Rockstar (2007. március. 19. 13:09)
A Fifa07-ben télleg piszkosul nehéz gólt lőni. Én nem játszottam a sorozat minden tagjával, de ami tény: a FIFA99-ben profi szintig jutottam, a világklasszison szinte mindig rommá vertek (általában 4:3-ra kaptam ki mindig), pl. egy ciprusi csatár is lefutotta labdával (!!!!!) a bayernes védőmet......a 2000-ben világklasszison is sikerült mindenkit leverni, a rekordom 8:0 a PSG-vel a Caen ellen, 2 perces meccsen. A FIFA07-ben asszem 5:0-ig jutottam amatőr szinten 2 percesen, most felfejlődtem félprofira, és hááát.......eddig 30 meccsből kb. 4-ben tudtam kettőnél több gólt lőni, és egyben 3-at. Roppant nehéz az irányítása (billentyűzettel nyomom), bár igaz, h élethűbb lett. A 2000 grafikája sztem roppant béna volt,a 99-é jó, ez meg télleg fantasztikus. Ami különösen érdekes, h cserélni nem tudok játék közben - EZ A FUNKCIÓ CSAK AKKOR ÉRHETŐ EL, HA EGY CSAPATOT IRÁNYÍT A MEGFELELŐ VEZÉRLŐVEL. Erre nem tok gombot varrni, egyszer nem írta ki, akkor lehetett cserélni, tehát minden 70-ik próbálkozásból egyszer mehet. Még az a mázli, h eddig senki se sérült le meccs alatt, mert nem tudnék cserélni. Erre van vmi tipp? Én azér a 07-ből hiányolom a magyar cspatokat ill. az egyéb kis csapatokat. Én túléltem volna, ha mondjuk a koreai + mexikói ligát kihagyják, és helyette betesznek még 10-15 válogatottat (pl. hollandok sincsenek, de kis csapatok is jöhettek volna, pl. Ciprus, Azerbajdzsán, vagy mondjuk a szerb, horvát, albán bajnok).
Heló Kedves fifázók

fifa 2002 soundtrack torrentet kerestem a googlén, és bedobta ezt a fórumot.
Elkezdtem olvasgatni és egész értelmesnek tűnik =)
meccs közben fifa 07ben úgy cserélj hogy nyomj esc-et, a menüben ne az egérrel kattints hanem a billentyűzettel lépkedj a "csapat kezelésre" és nyomj entert, és a cserélni kívánt embereket is enterrel meg nyilakkal csináld.
én úgy szoktam lőni, hogy oldalról megyek a kapura, a rövid oldalt veszem célba a nyilakkal, és Y+D-t nyomok. vagy ha 1-1 be megyek a kapus ellen, akkor ha elindul felém akkor Q+D átemelés, ha meg nem akkor Y+D gyengén, és elgurítja a kapus mellett.
world class szinten játszom, 6 perces félidőkkel, meccsenként 3-4 gól átlagosan.
a szabadrúgást szeretem ebben a játékban. a sorfal fel szokott ugrani. 16-18 méterről ha nagyjából szembe álltok a kapuval, meg lehet játszani hogy Q+D-vel lőttök maximum erővel. a sorfal felugrik, a labda meg elmegy alattuk... =)
#45960 Sonka* 2007. március. 20. 18:51
Sonka*
#45906 :: Rockstar (2007. március. 20. 15:30)
Jah, Sonka még vmi: megvan a 06 is, kajakra uolyan a menüje, és ott tudok cserélni. Szal ki érti ezt.
Nos, akkor lenne két kérdésem (az elsőre nem muszáj válaszolnod):

1. eredeti a játék?
2. tettél fel hozzá valamilyen nemhivatalos patchet, mondjuk a fifahungary.comról?

mert őszintén szólva én ilyet még az életembe nem láttam, hogy ne engedjen cserélni a játék. A szöveg alapján, amit kiír, arra gondolnék, hogy a játék azt hiszi, hogy a gép játszik a gép ellen, akkor ugyanis tényleg nem tudsz cserélni, viszont megteszi a játék maga.
#45906 Rockstar 2007. március. 20. 15:30
Rockstar
#45659 :: Sonka* (2007. március. 19. 14:23)
Nos, a góllövés-problémára nem igazán reagálnék, embere válogatja, hogy ki mennyit bír lőni, ez nem a játék sajátossága. Ami a "nem tudok cserélni" dolgot illeti, nem igazán értem, hogy mi a probléma. Ugyanúgy kell cserélni, ahogy az eddigi fifákban: Esc megnyom -> menü előjön -> csapat kezelése/team management részbe bemegy -> kiválasztja egyik játékos, enter -> kiválasztja másik játékos, enter -> kilép menüből meg mindenből -> következő játékmegszakításnál csere megtörténik. Ennyi.
Jah, Sonka még vmi: megvan a 06 is, kajakra uolyan a menüje, és ott tudok cserélni. Szal ki érti ezt.
#45905 Rockstar 2007. március. 20. 15:20
Rockstar
#45659 :: Sonka* (2007. március. 19. 14:23)
Nos, a góllövés-problémára nem igazán reagálnék, embere válogatja, hogy ki mennyit bír lőni, ez nem a játék sajátossága. Ami a "nem tudok cserélni" dolgot illeti, nem igazán értem, hogy mi a probléma. Ugyanúgy kell cserélni, ahogy az eddigi fifákban: Esc megnyom -> menü előjön -> csapat kezelése/team management részbe bemegy -> kiválasztja egyik játékos, enter -> kiválasztja másik játékos, enter -> kilép menüből meg mindenből -> következő játékmegszakításnál csere megtörténik. Ennyi.
Jah, Sonka még vmi: megvan a 06 is, kajakra uolyan a menüje, és ott tudok cserélni. Szal ki érti ezt.
#45904 Rockstar 2007. március. 20. 15:17
Rockstar
#45659 :: Sonka* (2007. március. 19. 14:23)
Nos, a góllövés-problémára nem igazán reagálnék, embere válogatja, hogy ki mennyit bír lőni, ez nem a játék sajátossága. Ami a "nem tudok cserélni" dolgot illeti, nem igazán értem, hogy mi a probléma. Ugyanúgy kell cserélni, ahogy az eddigi fifákban: Esc megnyom -> menü előjön -> csapat kezelése/team management részbe bemegy -> kiválasztja egyik játékos, enter -> kiválasztja másik játékos, enter -> kilép menüből meg mindenből -> következő játékmegszakításnál csere megtörténik. Ennyi.
Igen, a góllövést embere válogatja. a 2000-ben akár 5-6-ot is simán lőttem világklasszison, itt max annyit fogok kapni. a védők állandóan betömörülnek, nehéz bejátszani a labdát, távolról meg......ha beíveled, akkor kifejelik, kirúgják.....amatőr szinten rúgtam már a 07-ben 4 gólt egy kétperces meccs első félidejében, de félprofin még egy komplett meccsen se.
a nem lehet cserélni problémát pedig úgy vedd, ahogy írtad, azt szoktam csinálni. esc, majd csapat (legelső) és utána kiírja a lejjebb már olvasható szöveget. (amit nagybetűvel írtam.) Egyszer engedett cserélni, akkor vmiért beengedett. Ha lenne itt is gyorsmenü, mint a 99-ben, akkor a kettes gomb lenyomásával is próbálkozhatnék, de itt olyan nincs, sajna. így marad az, h minden meccset az alap csapattal kell lejátszani.
#45659 Sonka* 2007. március. 19. 14:23
Sonka*
#45658 :: Rockstar (2007. március. 19. 13:09)
A Fifa07-ben télleg piszkosul nehéz gólt lőni. Én nem játszottam a sorozat minden tagjával, de ami tény: a FIFA99-ben profi szintig jutottam, a világklasszison szinte mindig rommá vertek (általában 4:3-ra kaptam ki mindig), pl. egy ciprusi csatár is lefutotta labdával (!!!!!) a bayernes védőmet......a 2000-ben világklasszison is sikerült mindenkit leverni, a rekordom 8:0 a PSG-vel a Caen ellen, 2 perces meccsen. A FIFA07-ben asszem 5:0-ig jutottam amatőr szinten 2 percesen, most felfejlődtem félprofira, és hááát.......eddig 30 meccsből kb. 4-ben tudtam kettőnél több gólt lőni, és egyben 3-at. Roppant nehéz az irányítása (billentyűzettel nyomom), bár igaz, h élethűbb lett. A 2000 grafikája sztem roppant béna volt,a 99-é jó, ez meg télleg fantasztikus. Ami különösen érdekes, h cserélni nem tudok játék közben - EZ A FUNKCIÓ CSAK AKKOR ÉRHETŐ EL, HA EGY CSAPATOT IRÁNYÍT A MEGFELELŐ VEZÉRLŐVEL. Erre nem tok gombot varrni, egyszer nem írta ki, akkor lehetett cserélni, tehát minden 70-ik próbálkozásból egyszer mehet. Még az a mázli, h eddig senki se sérült le meccs alatt, mert nem tudnék cserélni. Erre van vmi tipp? Én azér a 07-ből hiányolom a magyar cspatokat ill. az egyéb kis csapatokat. Én túléltem volna, ha mondjuk a koreai + mexikói ligát kihagyják, és helyette betesznek még 10-15 válogatottat (pl. hollandok sincsenek, de kis csapatok is jöhettek volna, pl. Ciprus, Azerbajdzsán, vagy mondjuk a szerb, horvát, albán bajnok).
Nos, a góllövés-problémára nem igazán reagálnék, embere válogatja, hogy ki mennyit bír lőni, ez nem a játék sajátossága.
Ami a "nem tudok cserélni" dolgot illeti, nem igazán értem, hogy mi a probléma. Ugyanúgy kell cserélni, ahogy az eddigi fifákban: Esc megnyom -> menü előjön -> csapat kezelése/team management részbe bemegy -> kiválasztja egyik játékos, enter -> kiválasztja másik játékos, enter -> kilép menüből meg mindenből -> következő játékmegszakításnál csere megtörténik. Ennyi.
#45658 Rockstar 2007. március. 19. 13:09
Rockstar
#45210 :: david24 (2007. március. 16. 22:07)
Én a FIFA 06-tal szoktam játszani, szerintem nem sok különbség van a 06 és a 07 között, és az alábbi tapasztalataim vannak a programmal kapcsolatban: Először is, a nehézkes irányítás miatt, még csak az ellenfél kapujáig sem tudok eljutni, gólt szerezni pedig egyenlő a lehetetlennel. A gép játszik, én meg szenvedek. A FIFA 2002-ben legalább tudtam gólt rúgni. A másik, hogy minden becsúszást sárga, vagy piros lappal büntet a program, még akkor is, ha labdára megyek. A harmadik pedig, hogy a beállításoknál olyan kicsik a lapozó, illetve "tovább" nyilak, hogy alig lehet pontosan rájuk kattintani. A grafika szép, de a játékmenet és az irányítás hagy némi kívánnivalót. Ahogy összevetem a 06-ot a 2002-vel, az a véleményem, hogy a 2002 játszhatóság és irányítás szempontjából sokkal jobb.
A Fifa07-ben télleg piszkosul nehéz gólt lőni. Én nem játszottam a sorozat minden tagjával, de ami tény: a FIFA99-ben profi szintig jutottam, a világklasszison szinte mindig rommá vertek (általában 4:3-ra kaptam ki mindig), pl. egy ciprusi csatár is lefutotta labdával (!!!!!) a bayernes védőmet......a 2000-ben világklasszison is sikerült mindenkit leverni, a rekordom 8:0 a PSG-vel a Caen ellen, 2 perces meccsen.
A FIFA07-ben asszem 5:0-ig jutottam amatőr szinten 2 percesen, most felfejlődtem félprofira, és hááát.......eddig 30 meccsből kb. 4-ben tudtam kettőnél több gólt lőni, és egyben 3-at.
Roppant nehéz az irányítása (billentyűzettel nyomom), bár igaz, h élethűbb lett. A 2000 grafikája sztem roppant béna volt,a 99-é jó, ez meg télleg fantasztikus.
Ami különösen érdekes, h cserélni nem tudok játék közben - EZ A FUNKCIÓ CSAK AKKOR ÉRHETŐ EL, HA EGY CSAPATOT IRÁNYÍT A MEGFELELŐ VEZÉRLŐVEL. Erre nem tok gombot varrni, egyszer nem írta ki, akkor lehetett cserélni, tehát minden 70-ik próbálkozásból egyszer mehet. Még az a mázli, h eddig senki se sérült le meccs alatt, mert nem tudnék cserélni. Erre van vmi tipp?
Én azér a 07-ből hiányolom a magyar cspatokat ill. az egyéb kis csapatokat. Én túléltem volna, ha mondjuk a koreai + mexikói ligát kihagyják, és helyette betesznek még 10-15 válogatottat (pl. hollandok sincsenek, de kis csapatok is jöhettek volna, pl. Ciprus, Azerbajdzsán, vagy mondjuk a szerb, horvát, albán bajnok).
#45256 Sonka* 2007. március. 17. 09:38
Sonka*
#45210 :: david24 (2007. március. 16. 22:07)
Én a FIFA 06-tal szoktam játszani, szerintem nem sok különbség van a 06 és a 07 között, és az alábbi tapasztalataim vannak a programmal kapcsolatban: Először is, a nehézkes irányítás miatt, még csak az ellenfél kapujáig sem tudok eljutni, gólt szerezni pedig egyenlő a lehetetlennel. A gép játszik, én meg szenvedek. A FIFA 2002-ben legalább tudtam gólt rúgni. A másik, hogy minden becsúszást sárga, vagy piros lappal büntet a program, még akkor is, ha labdára megyek. A harmadik pedig, hogy a beállításoknál olyan kicsik a lapozó, illetve "tovább" nyilak, hogy alig lehet pontosan rájuk kattintani. A grafika szép, de a játékmenet és az irányítás hagy némi kívánnivalót. Ahogy összevetem a 06-ot a 2002-vel, az a véleményem, hogy a 2002 játszhatóság és irányítás szempontjából sokkal jobb.
ezzel vitatkoznék...


david24 írta:

a nehézkes irányítás miatt, még csak az ellenfél kapujáig sem tudok eljutni, gólt szerezni pedig egyenlõ a lehetetlennel. A gép játszik, én meg szenvedek.



akkor ezt most a 06-ra érted, vagy a 07-re?


david24 írta:

minden becsúszást sárga, vagy piros lappal büntet a program, még akkor is, ha labdára megyek.



ezért kell a becsúszást a legvégső esetben használni, és csak akkor, ha van esély rá, hogy elrúgd a labdát, ja és nem árt időzíteni sem. Minden egyéb esetben használd a "normál" szerelést, vagy ha azzal a játékossal nem tudod leszerelni, hát válts egy másikra, aki esetleg jobb helyzetben van, és próbáld meg vele elvenni a labdát. Ez mind a 06-ra, mind a 07-re igaz, nem tudom, hogy a hozzászólásodban melyikre gondolsz


david24 írta:

Ahogy összevetem a 06-ot a 2002-vel, az a véleményem, hogy a 2002 játszhatóság és
irányítás szempontjából sokkal jobb.



meglehet, de ez a FIFA 07 topikja, és ha összevetném a 07-et a 2002-vel, hát nem kérdés melyik jönne ki győztesen...
#45210 david24 2007. március. 16. 22:07
david24
Én a FIFA 06-tal szoktam játszani, szerintem nem sok különbség van a 06 és a 07 között,
és az alábbi tapasztalataim vannak a programmal kapcsolatban:
Először is, a nehézkes irányítás miatt, még csak az ellenfél kapujáig sem tudok eljutni, gólt szerezni pedig egyenlő a lehetetlennel. A gép játszik, én meg szenvedek.
A FIFA 2002-ben legalább tudtam gólt rúgni.
A másik, hogy minden becsúszást sárga, vagy piros lappal büntet a program, még akkor is, ha labdára megyek.
A harmadik pedig, hogy a beállításoknál olyan kicsik a lapozó, illetve "tovább" nyilak,
hogy alig lehet pontosan rájuk kattintani.
A grafika szép, de a játékmenet és az irányítás hagy némi kívánnivalót.
Ahogy összevetem a 06-ot a 2002-vel, az a véleményem, hogy a 2002 játszhatóság és
irányítás szempontjából sokkal jobb.
#45077 Darths 2007. március. 16. 14:20
Darths
#45056 :: andreas (2007. március. 16. 13:17)
Skacok, láttam egy eszelős cselt a Youtubeon, most nem pontosan a címet de ha beírjátok akkor az elején kijön, vajon télleg meg lehet csinálni, ja meg láttam egyet aegy FiFa trélertben de sehogyse tudom megcsinálni, vannak vmi extra gombok???
Öregem, most barkobát játszunk, vagy segítséget kérsz?! Nézd meg azokat a videókat újra és írd le pontosan miről van szó...
#45056 andreas 2007. március. 16. 13:17
andreas
#45042 :: Sonka* (2007. március. 16. 12:14)
Ha egy kicsit körülnéznél a fórumon, akkor találnál egy linket a fifahungaryra, a friss infókat a HSP 07-tel kapcsolatban ott találsz
Skacok, láttam egy eszelős cselt a Youtubeon, most nem pontosan a címet de ha beírjátok akkor az elején kijön, vajon télleg meg lehet csinálni, ja meg láttam egyet aegy FiFa trélertben de sehogyse tudom megcsinálni, vannak vmi extra gombok???
#45042 Sonka* 2007. március. 16. 12:14
Sonka*
#45032 :: punisher (2007. március. 16. 10:36)
Nem tudja valaki, hogy mikor lehet letölteni a HSP 07-et?
Ha egy kicsit körülnéznél a fórumon, akkor találnál egy linket a fifahungaryra, a friss infókat a HSP 07-tel kapcsolatban ott találsz
#45032 punisher 2007. március. 16. 10:36
punisher
#44490 :: Sonka* (2007. március. 13. 16:41)
Nem is írtam, hogy próbáld ki (illetve hát kipróbálhatod, de persze nem kötelező), csak azt mondom, hogy az elmúlt évek botladozásai után a mostani az egyik legjobb fifa, úgyhogy nem kell temetni a sorozatot. PES, reszkess !
Nem tudja valaki, hogy mikor lehet letölteni a HSP 07-et?
#44490 Sonka* 2007. március. 13. 16:41
Sonka*
#44362 :: ExE (2007. március. 12. 23:26)
@Sonka* Biztosan igazad van,de én attól tartok,hogy nem fogom kipróbálni.
Nem is írtam, hogy próbáld ki (illetve hát kipróbálhatod, de persze nem kötelező), csak azt mondom, hogy az elmúlt évek botladozásai után a mostani az egyik legjobb fifa, úgyhogy nem kell temetni a sorozatot. PES, reszkess !
#44362 ExE 2007. március. 12. 23:26
ExE
@Sonka*

Biztosan igazad van,de én attól tartok,hogy nem fogom kipróbálni.
#43941 Sonka* 2007. március. 11. 09:54
Sonka*
Pont azokkal játszottál, amelyek az úgymond "lejtmenet" kategóriába sorolhatók, vagyishogy a 2001 óta csak rosszabb fifák voltak (szerintem). de ez a mostani nagyon el lett találva, bár én azt vallom, ha az ember fifázik, azt legtöbbször csak online érdemes, hús-vér ellenfelek ellen (már amióta lehet)
#43812 ExE 2007. március. 10. 16:31
ExE
#43485 :: erendil (2007. március. 09. 08:24)
mennyit játszottál a 07-el mert ha nagy fifás vagy akkor nem is kel nézned azt a bizonyos csíkot csak érzés szerint játszani nem tövig benyomni a gombot csak érzéssel és a testhelyzetet is nézned kell
A 07-tel nem játszottam.,a 2002,2003,2004,2005,2006-tal igen és egyik sem jött be,miért pont a 07 jönne?.
#43619 Sonka* 2007. március. 09. 19:28
Sonka*
#43499 :: erendil (2007. március. 09. 10:48)
de azt is reméljük hogy ebből a taktikából nem lesz hülye tömegklón
Hát igazából magába a játékba nem nagyon kéne belenyúlni, inkább csak az apró hibákat kéne kiküszöbölni (amikből viszont van azért bőven). Az irányítás szerintem rendben van, ahhoz ne nagyon nyúljanak, csak ha tényleg jobb lesz tőle
#43499 erendil 2007. március. 09. 10:48
erendil
de azt is reméljük hogy ebből a taktikából nem lesz hülye tömegklón
#43487 Sonka* 2007. március. 09. 08:33
Sonka*
Én is már a FIFA '99 óta játszottam az összes fifával, tulajdonképen egyik sem volt annyira rossz, de a 07 magasan odaver az összesnek. Végre rátértek a helyes ösvényre a készítők, reméljük nem is térnek le róla...
#43485 erendil 2007. március. 09. 08:24
erendil
mennyit játszottál a 07-el
mert ha nagy fifás vagy akkor nem is kel nézned azt a bizonyos csíkot csak érzés szerint játszani nem tövig benyomni a gombot csak érzéssel és a testhelyzetet is nézned kell
#43482 ExE 2007. március. 09. 08:21
ExE
#43481 :: erendil (2007. március. 09. 08:20)
szerintem nincs igazad én is 2000 sokat toltam aztán leálltam majd jött a 2004 ami már sztem elég türhető volt. utána a 2005-el azért nem játszottam mert nem csináltak benne semmit csak a közönséget szebbé tették ha nem is sokkal de egy kicsit ezért a 2006-et már meg se vettem de jött a 07 amit nagyon eltaláltak és felülírták az egészet és így már tényleg kezd az a hangulat vissza térni mint a 2000-nél
Jó neked,de én sajnos még mindig szívesebben játszanék a 2000-rel,2001-gyel,mint a 2007-tel.
#43481 erendil 2007. március. 09. 08:20
erendil
szerintem nincs igazad én is 2000 sokat toltam aztán leálltam majd jött a 2004 ami már sztem elég türhető volt. utána a 2005-el azért nem játszottam mert nem csináltak benne semmit csak a közönséget szebbé tették ha nem is sokkal de egy kicsit
ezért a 2006-et már meg se vettem
de jött a 07 amit nagyon eltaláltak és felülírták az egészet és így már tényleg kezd az a hangulat vissza térni mint a 2000-nél