Kérjük jelentkezz be!
FIFA 07

FIFA 07

Magyar komment, megújult játékmenet és már zabáluk is...fanyar...:)
#71422 Sven 2007. június. 13. 18:15
Sven
ja 15 évből áll a menedzserkedés.
Akárki: még mindig nullás a középpálya morálja, miért? << vannak olyan emberek akik nem férnek össze, nálam pl egy időben Cristiano ronaldo izomból gyengítette a középpályát.
meg sztem ha sok játékosod van az sem jó, én általában 20-szal játszom.
csavarni meg úgy kell, hogy szabadrúgásnál megnyomtad hogy milyen erővel lőjje el a labdát, neki fut, közben már nyomd a jobbrát vagy a balrát, a felfelé gomb pedig úgy csinálja hogy levágódó labda legyen. lehet egyszerre a felfelét+balrát nyomni, így kevesebb az esélye hogy fölé megy. a felfelé+balra 1 jobblábas focistánál azt jelenti hogy belsővel fogja balra tekerni és nem megy fölé, persze azért figyelj hogy milyen erővel lősz
#71059 Sonka* 2007. június. 12. 18:41
Sonka*
#70999 :: jedimaster (2007. június. 12. 16:39)
Itt megnézheted Tényleg olyasmi
Hát ez egy olyan "semmilyen" videó, ezeket a cseleket a mostani verzióban is meg lehetett/lehet csinálni...
#70999 jedimaster 2007. június. 12. 16:39
jedimaster
Itt megnézheted Tényleg olyasmi
#70998 Sonka* 2007. június. 12. 16:35
Sonka*
#70874 :: jedimaster (2007. június. 12. 13:25)
Gyerekek! Megérkezett a Fifa 08 trailer! Még nem láttam, de remélem hamarosan megtekinthető a PGO-n is szerk: most már láttam és meg kell mondanom nem sok derül ki ebből a kb. 1 perces(!) videóból
jedimaster: gondolom olyan intro-féle, nem? Mármint megmutatja, azokat a cseleket meg mittomén miket, amiket az ember százból ha egyszer használ
#70874 jedimaster 2007. június. 12. 13:25
jedimaster
Gyerekek! Megérkezett a Fifa 08 trailer! Még nem láttam, de remélem hamarosan megtekinthető a PGO-n is
szerk: most már láttam és meg kell mondanom nem sok derül ki ebből a kb. 1 perces(!) videóból
#70848 Rockstar 2007. június. 12. 10:56
Rockstar
#70847 :: Rockstar (2007. június. 12. 10:54)
Nah, már régen írtam. 600 M ercsi pihen a bankszámlámon, most sikerült vmi sturridge nevű gyereket leigazolnom ingyé (szabadúszó) az arzenál meg 45 milkát adott érte egy hétre rá. azér egy béna szabadúszó a nyakamon maradt, de ez van. Sven: hogy kell megcsavarni a labdát? Akárki: még mindig nullás a középpálya morálja, miért? Plííz.......rotálom őket, a saját posztjukon vannak, jó a fizu..... Nemzeti csapatot nem tudjátok h lehet e létrehozni? Játszanék vb-eb selejtezőket, ehhez viszont kéne nekem liechtenstein vagy andorra....átnevezni se lehet, mint a 99-2000-ben? help me. jah, világklasszisra felnyomattam, nem vészes, sikerült egy rohadt izgalmas selejtezőt játszani, a végén második lettem a magyar válogatottal. mondjuk a garics gy. nem tom mit keres tt, amikor osztrák állampolgár.
meddig lehet játszani menedzserben? 15 szezon után vége? Most vok asszem a 13-ikban. Azér érdekelne, mert akkor nem fiatalítok annyira.
#70847 Rockstar 2007. június. 12. 10:54
Rockstar
#67104 :: Sven (2007. június. 01. 18:40)
"olyat láttatok már, h egy játékos egy másik poszton többre képes, mint amire eredetileg hitelesítve van?" /Rockstar/ igen ilyen van! vegyük pl Amoaht JT 93as, de ha berakom jobb szélre középpályán laza 96os lesz. a legtöbb KTK is ha kiteszitek a középpálya szélére jobb lesz, persze azért ne ész nélkül, fontos hogy pl balszélen ballábas gyerek tegye a gömböt, de ha 5/5ös a gyengébbik láb, akkor lényegtelen rohadjak meg de most jöttem rá hogyan lehet csavarni szabadrúgásnál... olvastam a fifa manual-ban =D
Nah, már régen írtam. 600 M ercsi pihen a bankszámlámon, most sikerült vmi sturridge nevű gyereket leigazolnom ingyé (szabadúszó) az arzenál meg 45 milkát adott érte egy hétre rá. azér egy béna szabadúszó a nyakamon maradt, de ez van.
Sven: hogy kell megcsavarni a labdát?
Akárki: még mindig nullás a középpálya morálja, miért? Plííz.......rotálom őket, a saját posztjukon vannak, jó a fizu.....

Nemzeti csapatot nem tudjátok h lehet e létrehozni? Játszanék vb-eb selejtezőket, ehhez viszont kéne nekem liechtenstein vagy andorra....átnevezni se lehet, mint a 99-2000-ben? help me.

jah, világklasszisra felnyomattam, nem vészes, sikerült egy rohadt izgalmas selejtezőt játszani, a végén második lettem a magyar válogatottal. mondjuk a garics gy. nem tom mit keres tt, amikor osztrák állampolgár.

#69654 erendil 2007. június. 09. 04:49
erendil
lol ez annyira ........
belépek gondolom magamba ha már fradista vagyok és nagy betűkkel hírdetik hogy a fradi is benne van akkor azzal fogom nyomni a dolgot.
eddig okés de:
kb fél órába került csak a megtalálása legalábis az hogy ferencváros ezután kiválasztom elkezdenék vele játszani mondom hogy:: csak megkéne már nézni a felállást és valamit változtatni és amikor behozom valami hülye menekült külföldiekből áll a csapat magyar még dísznek sincs benne hát én nagyon kész voltam
#67104 Sven 2007. június. 01. 18:40
Sven
"olyat láttatok már, h egy játékos egy másik poszton többre képes, mint amire eredetileg hitelesítve van?" /Rockstar/

igen ilyen van! vegyük pl Amoaht JT 93as, de ha berakom jobb szélre középpályán laza 96os lesz.
a legtöbb KTK is ha kiteszitek a középpálya szélére jobb lesz, persze azért ne ész nélkül, fontos hogy pl balszélen ballábas gyerek tegye a gömböt, de ha 5/5ös a gyengébbik láb, akkor lényegtelen

rohadjak meg de most jöttem rá hogyan lehet csavarni szabadrúgásnál... olvastam a fifa manual-ban =D
#66628 Sonka* 2007. május. 31. 16:31
Sonka*
#66504 :: Rockstar (2007. május. 31. 08:18)
Sonka: tegnap leigazoltam Guardado-t az Atlas-ból, 89-es és BOK, és ahogy Sven írta, amikor átjött hozzám, felment 94-re pedig csal 15 milla a piaci értéke (én 5,6-ért vettem). Ja és ő is "átalakul", KTK-n 95-ös lesz, védőként pedik akár JKH poszton 99 (!)-es! Nem semmi! Sztem próbáld végig az embereidet a csapatodból, tedd pl. a védőt középpályára és fordítva, mindenkit mindenhova, sztem a nagy számok törvénye alapján egy embered biztos jobb lesz a maximumánál vmi idegen poszton.
Rockstar: lehet benne valami, mivel a dos Santos (aki tavaly még csak 88-as volt) felment 89 amikor egyszer beraktam kezdőbe (ugyanúgy tavaly)...
#66504 Rockstar 2007. május. 31. 08:18
Rockstar
#65813 :: Sonka* (2007. május. 30. 11:58)
Jó a magyar kommentár, egyébként meg az angol ugyanúgy ismételte önmagát egy idő után, szóval ebbe kár belekötni Rockstar, ezért nem fogom megvenni, hogy leellenőrizzem inkább hiszek neked, csak egy kicsit fura, meg lehetetlennek tűnik, elvégre azért maximum az az érték, hogy ne lehessen jobb annál...
Sonka: tegnap leigazoltam Guardado-t az Atlas-ból, 89-es és BOK, és ahogy Sven írta, amikor átjött hozzám, felment 94-re pedig csal 15 milla a piaci értéke (én 5,6-ért vettem). Ja és ő is "átalakul", KTK-n 95-ös lesz, védőként pedik akár JKH poszton 99 (!)-es! Nem semmi!
Sztem próbáld végig az embereidet a csapatodból, tedd pl. a védőt középpályára és fordítva, mindenkit mindenhova, sztem a nagy számok törvénye alapján egy embered biztos jobb lesz a maximumánál vmi idegen poszton.

#65813 Sonka* 2007. május. 30. 11:58
Sonka*
#65812 :: Rockstar (2007. május. 30. 11:32)
toten: sztem jó a magyar kommentár, én nem unom, és mostanság eltűntek a "fejében az ereje" ill. a gera a mágikus magyar mondatok is. utóbbi persze érthető, hisz gerzson már nem játszik nálam. persze lehetne jobb is, ez igaz, ha pl. több ember nevét mondanák ill. bemondanák a csapatneveket, a "hazai csapat" télleg unalmas....meg az se lett volna utolsó ha mondjuk a magyar válogatott meccsein azér egy kicsit jobban drukkolnának. de ne legyünk telhetetlenek. viszont jó, h pl. felidézik tavasszal az őszi "odavágót" - "a vendégek tavaly alaposan elpáholták a hazaiakat" stb.
Jó a magyar kommentár, egyébként meg az angol ugyanúgy ismételte önmagát egy idő után, szóval ebbe kár belekötni
Rockstar, ezért nem fogom megvenni, hogy leellenőrizzem inkább hiszek neked, csak egy kicsit fura, meg lehetetlennek tűnik, elvégre azért maximum az az érték, hogy ne lehessen jobb annál...
#65811 Rockstar 2007. május. 30. 11:26
Rockstar
#65798 :: Sonka* (2007. május. 30. 10:12)
Rockstar: nem lehet, hogy fordítva nézed az értékeket, és a maximumot nézed a jelnleginek, és a jelenlegit a maximumnak?
"Ez kizárt dolog, mert nem tudom."



Nem Sonka, nem nézem fordítva, de ha igen, akkor meg más játékosnál van ez. De biztos nem. Majd vki úgyis megerősít ebben. Próbáld ki, igazold le a KK-s Freddy Guarín-t aki 84-es asszem és KTK poszton 86 lesz. Vagy az a Carbena vagy Crabena digó BT, aki BOK pozícióban is feljebb megy a saját maximumánál. Úgyis lehet mérni egyébként, h amikor a cseréből (ahol a 100 %-os értékét mutatja) beteszed egy posztra és ott feljebb megy. Talán Svennek volt ilyen játékosa, majd biztos nyilatkozik róla.

Mondom, próbáld ki Guarín-nal vagy akár a saját csapatodból pár emberkével, hátha van ilyen.
#65798 Sonka* 2007. május. 30. 10:12
Sonka*
#65362 :: Rockstar (2007. május. 29. 11:55)
Jah, még vmi: olyat láttatok már, h egy játékos egy másik poszton többre képes, mint amire eredetileg hitelesítve van? Pl. megvettem a kolumbiai Freddy Guarín-t aki 84-es és KK, de ha BOK-ra vagy JOK-ra ill. KTK-ra teszem, akkor felmegy 86-ra. Ez a digó Carbena vagy ki eredetileg BT, de KTK-ként +2 a maximumához képest. Szal érdemes ezzel is küzdeni. Pl. ezért már nem is küzdök még egy KTK beszerzésével, mert Freddy jó oda is.
Rockstar: nem lehet, hogy fordítva nézed az értékeket, és a maximumot nézed a jelnleginek, és a jelenlegit a maximumnak?
#65362 Rockstar 2007. május. 29. 11:55
Rockstar
#65361 :: Rockstar (2007. május. 29. 11:50)
Jah, most elég nehéz igazolni, nincs sehol jó KTK ember, akik 85 fölöttiek azok mind vmi elit csapatnál nyomják 50-80 ezerért hetente. Bráziliktól kell változatlanul nyomatni, vagy mexikóiakat. Argentínokból kár h ilyen kevés van. A tehetségkutatóval tele van a t**öm, kiküldöm KTK vadászatra, erre beállít 24 (!) éves 68-as szintű emberkével, akit 3 milkáért (!) lehet megvenni, jah, és 24 ezret akar heti fizunak.....
Jah, még vmi: olyat láttatok már, h egy játékos egy másik poszton többre képes, mint amire eredetileg hitelesítve van? Pl. megvettem a kolumbiai Freddy Guarín-t aki 84-es és KK, de ha BOK-ra vagy JOK-ra ill. KTK-ra teszem, akkor felmegy 86-ra. Ez a digó Carbena vagy ki eredetileg BT, de KTK-ként +2 a maximumához képest. Szal érdemes ezzel is küzdeni. Pl. ezért már nem is küzdök még egy KTK beszerzésével, mert Freddy jó oda is.
#65361 Rockstar 2007. május. 29. 11:50
Rockstar
#65359 :: Rockstar (2007. május. 29. 11:45)
fyktyvf: sztem a középső az nem a morál, mert nálam az is 99-es és az nem lehet. az összeszokottság nálam akkor megy feljebb, ha nyerek, és ha nem cseréled szét a csapatot. amúgy sose volt még 65-nél feljebb sztem, d enyerni attól még tudsz. jah, és minden poszton a megfelelő ember van (pl. BKVK-n KVK, JOK-on JOK stb.) nekem általában az átigazolási szezonnál zuhan meg, amikor 5-6 új ember is jön a keretbe. az alsó a szurkolói támogatottság fölötte meg a munkabiztonság vagy vmi ilyesmi van. persze ha nem, akkor javítsatok ki bátran.
Jah, most elég nehéz igazolni, nincs sehol jó KTK ember, akik 85 fölöttiek azok mind vmi elit csapatnál nyomják 50-80 ezerért hetente. Bráziliktól kell változatlanul nyomatni, vagy mexikóiakat. Argentínokból kár h ilyen kevés van. A tehetségkutatóval tele van a t**öm, kiküldöm KTK vadászatra, erre beállít 24 (!) éves 68-as szintű emberkével, akit 3 milkáért (!) lehet megvenni, jah, és 24 ezret akar heti fizunak.....
#65359 Rockstar 2007. május. 29. 11:45
Rockstar
#65218 :: fyktyvf (2007. május. 28. 18:25)
Lenne egy kérdésem: a csapat "összetartását" (nem a morál, hanem a legfelső, fogaskerék-ikonos) hogyan tudnám növelni? Mert 99-es a morál is, meg a másik is (fura, nem jut eszembe ennek se a neve ) csak ez 44-es...
fyktyvf: sztem a középső az nem a morál, mert nálam az is 99-es és az nem lehet. az összeszokottság nálam akkor megy feljebb, ha nyerek, és ha nem cseréled szét a csapatot. amúgy sose volt még 65-nél feljebb sztem, d enyerni attól még tudsz.



jah, és minden poszton a megfelelő ember van (pl. BKVK-n KVK, JOK-on JOK stb.) nekem általában az átigazolási szezonnál zuhan meg, amikor 5-6 új ember is jön a keretbe.
az alsó a szurkolói támogatottság fölötte meg a munkabiztonság vagy vmi ilyesmi van. persze ha nem, akkor javítsatok ki bátran.
#65357 Rockstar 2007. május. 29. 11:35
Rockstar
#63179 :: Sven (2007. május. 24. 19:55)
jah és ha mentek játékost venni, akkor figyeljétek meg hogy a legtöbb eset ez: látsz egy 85-89-es csávót 20 milla körül van, vagy több, megveszed és felugrik 90 akárhányasra. szal ami ilyet láttok hogy 20 misi felett 85ös, az biztos felfog ugrani 90 körülire amint a te csapatodban van
Ilyen nekem is volt, h vki felment 3-4 ponttal miután hozzám került. Múltkor tök jó bizniszt csináltam, az Arzenál elvitte az Acuna nevű paraguay-i csatáromat, aki amúgy 87-es asszem 38 milláért (a visszautasíthatlan ajánlat, amúgy a piaci értéke 20 mil). Rá egy évre szabadúszó lett az Acuna én meg visszavettem a fele fizetésért, amit korábban kapott (40 e helyett csak 20 e hetente). Szal hozott nekem egy valag lóvét, és még a morálja is 80 körüli.
Ja, és a középpálya morálja borzalmas, 0-10 között mozog. KK és KVK poszton lévők, nálam nincs KK poszt mert 3-5-2-t játszok, lehet, h ez a baj? De KVK van, és azok is borzalmasak.....
Sven meg akartam venni Cloutiert-t a Metztől 17 milláért, de nem adták el, mert nincs emberük........lehet, h ajánlanom kellett volna vkit.
Amúgy make money 4ever, 339 millió euró van a bszl-án és a csapat végig 85 körüli játékosokból áll.
Amúgy sztem tökre nem éri meg 95 körüli sztárokat igazolni, mert azok sokat kérnek, pl. Messi 100 ezer heti fizetés, és annyival nem jobb, egy ilyen Acunával 20 ezerért is lehet lövetni két-három gólt meccsenként.
#65218 fyktyvf 2007. május. 28. 18:25
fyktyvf
Lenne egy kérdésem: a csapat "összetartását" (nem a morál, hanem a legfelső, fogaskerék-ikonos) hogyan tudnám növelni? Mert 99-es a morál is, meg a másik is (fura, nem jut eszembe ennek se a neve ) csak ez 44-es...
#63179 Sven 2007. május. 24. 19:55
Sven
jah és ha mentek játékost venni, akkor figyeljétek meg hogy a legtöbb eset ez: látsz egy 85-89-es csávót 20 milla körül van, vagy több, megveszed és felugrik 90 akárhányasra.
szal ami ilyet láttok hogy 20 misi felett 85ös, az biztos felfog ugrani 90 körülire amint a te csapatodban van
#63177 Sven 2007. május. 24. 19:52
Sven
jah, hát a morál az nálam is para volt az első időkben. az első menedzselésem alatt azt csináltam hogy egyszerűen eladtam azt akinek kevés volt a morálja mert azt hittem nem szeretnek együtt játszani, pedig ez nem így van. mostmár lerosszom a morált, mert az utolsó 4 evben már megvan a csapat gerince az a 7-8 játékos aki tuti ott lesz a végén is, és ha ők össze vannak rázódva, akkor jönnek az eredmények, a kupák, és bárkit veszek melléjük még, akár padra is, azoknak is felmegy a morálja 99re. pl megvolt a biztos kezdő 11-em, és volt olyan srác aki 2 év alatt nem is játszott mégis 100as morálja volt. szóval minden csak idő és eredményesség kérdése.... sztem
#61751 Rockstar 2007. május. 21. 11:00
Rockstar
#60805 :: Sven (2007. május. 18. 19:45)
jaja ez így van, az eu-sok drágáért dzsogáznak =) azért karcsú a bankszámla, mert épp az utolsó idány májusában járunk amikor a képek készültek, és gondoltam, minek ez a sok lóvé? úgyis elvész, inkább vettem embereket, pl az a Longmarsino vagy mi, meg a dos santos, 1szer sem játszottak, csak úgy vannak =D amúgy olyan 200-250 milla mozogtam az uccsó 5 évben. szerintem ha igazolni akarsz nyugodtan keress rá 1-2 névre a csapatomból, hidd el nem 20 évesek már. a tehetség kutatót most nem tom hova küldd. talán van már Hannah KT ázsia/óceániába esetleg Komagata KTK de az csak 85ös lesz. itt a végén az interben játszik egy Drill KVK csávó aki lazán 99es és nem bírtam megvenni ha a tripláját adtam akkor sem mert az inter riválisa a milánnak =S
Sven, beszereztem heinrichet, most még csak 79-es és már 13 millát adott volna az arzenál. van egy másik csatár, két évvel fiatalabb mint a heinrich, 79-es, de ő csak 8-at ér, vicces. amúgy ez így tök kiszámítható, h kiből mi lesz, a h-nél évi 4 pontos emelkedést vár a gép, míg a carbena vagy milyen digó csatárom (a fiatalabb 79-es) csak 86 körül lesz.
#61620 Rockstar 2007. május. 20. 18:36
Rockstar
#61166 :: Sven (2007. május. 19. 17:15)
világ klasszison 10 perces félidővel milan - világ 11 9:3 milan - mls válogatott 2:1 milan - klasszikus 11 5:3
Csapatmorálon nem tudja vki hogy kell javítani? 34-en vok, és egyre zuhan......A játékosok közül nem egynek nullás a morálja! Plíz, vki adjon vmi tippet.....