Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#15059 Marka Ragnos 2006. november. 10. 20:35
Marka Ragnos
Hogy tudok a játékba kocsikat berakni. Már leszedtem a Netről a BMW M3-at és ennek egy fehérre színezését is, de nem tudom hogy hova kéne kicsomagolni és beilleszteni, mert ezt sehol nem írják. Ha valamelyikőtök csinált már ilyet pls answer this Question!
#14467 Heretic Man 2006. november. 08. 16:54
Heretic Man
Na a szülés az úgy van hogy


#14466 Grisson 2006. november. 08. 16:49
Grisson
Nekem is megvan a Sims 2 de engem sosem raboltak el azok a fránya idegenek
Ha a férfi terhes lessz akkor ugyan az az animáció van a szülésnél mint a nőnél?
Azért az fura lehet ha egy férfi szül
#14406 Heretic Man 2006. november. 08. 11:02
Heretic Man
Igen igen erről a kódról már hallottam és használtam is de inkább normálisan szeretném elraboltatni a Simmemet.Azért kössz kipróbálom.
#14287 Tojglee 2006. november. 07. 16:39
Tojglee
Csak a férfi lesz terhes? Ez furcsa. Eddig azt hittem, a nő is terhes lesz az űrbéli vizit után...
#14271 ]{redenc 2006. november. 07. 15:57
]{redenc
#14198 :: Heretic Man (2006. november. 07. 08:01)
Lenne egy kérdésem: Hogy lehet azt elérni hogy az UFO-k eljöjjenek a simedért? Tudom hogy bámulni kell a csillagokat de nekem eddig még csak Odaátban a három testvérnél jöttek el.Tudd valaki segíteni? ui:Eddig nekem is a 3 fő a max.
Idézet a Sims2 könyvemből, kapható az újságárusoknál

"Ha a drágábbik teleszkóppal (Farstar e3) este 7 és hajnali 2 óra között a csillagokat bámulod , ritkán, de előfordulhat (főleg, ha simed már sokat kémlelte az eget), hogy a kis kíváncsit elrabolják az ufók. Ha ez megtörténik, semmi pánik, 3 óra múlva visszadobják – szükségletei összekeverednek, és ha férfi az illető, áldott állapotba kerül."

Egyébként csalással is lehet: SHIFT+CTRL+C, boolProp testingCheatsEnabled true, aztán SHIFT+klikk a teleszkópon, és "DEBUG get abducted" pont kiválasztása.
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#14266 Heretic Man 2006. november. 07. 15:24
Heretic Man
Én általában tudósnak küldöm a Simemet vagy katonának.A Petsben az állatkákat nem szoktam elküldeni dolgozni.
#14205 Marka Ragnos 2006. november. 07. 08:39
Marka Ragnos
Na ha ufókat akarsz látni akkor csak a csillagokat kell nézni távcsővel. Nem tudom milyen eséllyel visznek el, velem egyszer már vol ilyen. De pont amikor kimentem, ásványvízért akko történt... Nézem a házikót apu a nagyszobában nézi a tvt aztán felpattan és sír gondolat buborékban meg anyu képe van. Na mondom mi történt meg nem halt, mert ott van a pofija a palettán. rákattintok de nem ugrik rá, oszt akkor látom csak hogy anyut elvitték a jnépek a csillagok közé. Valamikor reggel 7 kor hozták vissza, na aztán volt ám öröm.

Ti melyik karriereket játszatjátok általában? És melyiket maxoltátok ki?
Én voltam már tábornok, szuperhős, ördögi lángelme és professzionális parti arc is)
#14198 Heretic Man 2006. november. 07. 08:01
Heretic Man
Lenne egy kérdésem:
Hogy lehet azt elérni hogy az UFO-k eljöjjenek a simedért?
Tudom hogy bámulni kell a csillagokat de nekem eddig még csak Odaátban a három testvérnél jöttek el.Tudd valaki segíteni?

ui:Eddig nekem is a 3 fő a max.
#13737 Tojglee 2006. november. 05. 17:43
Tojglee
Hát igen, nekem is 3 fő eddig a maximum. Meg ha zavar, ki is lehet kapcsolni a szabad akaratot...
#13406 Marka Ragnos 2006. november. 04. 21:40
Marka Ragnos
Mert mindenki beleesik ebbe a csapdába hogy neki megy a gamenek mint húgom, egyből nyolc tagú család egyhét múlva már csak hatan vannak és két kísértet, meg egy lelakott tropára vágott ház. Nekem első dolgom volt a tutorialt végigjáccani és manapság is max 1-2 fős családokkal nyomulok.

Most majd a tesztverziót akarom aktiválni, hogy mindenféle ufókat meg kaszásokat behozhassak a gammába.
#13375 roni 2006. november. 04. 20:31
roni
Hát nekem nem nagyon jött be a játék.Azalatt a két óra alatt míg játszottam vele tízszer kaptam agyvérzést annyira felhúzott.
Sosem akarták azt csinálni,amire utasítottam őket.Kész rémálom.Inkább maradok az NHL játékoknál.
#13233 Heretic Man 2006. november. 04. 14:36
Heretic Man
Én általában mindent szeretiek benne.Kivéve a speciális fajokat.Sztem is az emberlétől függ hogy szereti az ilyen típusu game-t vagy se.
#13224 Tojglee 2006. november. 04. 14:21
Tojglee
Hát nem tudom. Én szeretem, és szeretem a FPS-eket is, de ez a zért erősen személyiségfüggő. Én pl. legfőképpen az építkezés miatt imádom.
#13047 Marka Ragnos 2006. november. 03. 23:31
Marka Ragnos
nagyon kössz a linket amint lesz rá időm kipróbálom
#12996 ldavid 2006. november. 03. 21:08
ldavid
#12671 :: Marka Ragnos (2006. november. 02. 22:21)
Linkeljetek már egy ilyen ruhakészítős leírást vagy valami hasonlót, lehet hogy kipróbálom.
>ruhakészítés<
#12986 ldavid 2006. november. 03. 20:51
ldavid
és valószínűleg abban már benne lesz a 2 megjelenése előtti E3-on bemutatott időjárás is

amúgy a next stuff egy kirándulós lesz In Season címmel
#12887 ]{redenc 2006. november. 03. 16:44
]{redenc
#12880 :: Heretic Man (2006. november. 03. 16:23)
1.Nem mondta senki hogy vedd meg. 2.Igen szeintem mindeggyik tehát a karácsonyos a családi és a csilli villi is a kiegészítőkhöz tartozik.Na meg szerintem mit tudnának a Sims3 ban újítani? Na mind1 ma letöltöm az állatosat azt meglátom hogy milyen lessz. Gurusok szerint jó volt.Mondjuk biztos elleszek vele vagy 2 hónapig.Ja és egyébként jön a kettőhöz egy másik kiegészítő is.Legalább is csinálják. Én sajna béna vagyok ruhákat készíteni
Ugyanazt, mint a Sims2-ben a Sims1-hez képest, feltéve, ha azzal játszottál. A TS2 motor is öreg már, ráadásul sok baja van, a memóriakezeléstől az AI-ig (lásd: útkeresési bajok). Valószínűleg új motort kap, és jó pár olyan dolog is van, amiben fejlődhet, a karaktertervezéstől az animáción át az építkezésekig és kamerakezelésig, etcetera. Egyébként 2008 áprilisa a most bejelentett dátum, tehát van ideje kifutni. Én örülök a bejelentésnek. Azon meg, hogy mennyi pénzt akaszt le az EA ezzel a struktúrával, kár lamentálni. Mindenki így csinálja, és ahogy írtad, tényleg nem kötelező megvenni. Viszont a tízmillió feletti értékesítést tekintve...
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#12880 Heretic Man 2006. november. 03. 16:23
Heretic Man
1.Nem mondta senki hogy vedd meg.
2.Igen szeintem mindeggyik tehát a karácsonyos a családi és a csilli villi is a kiegészítőkhöz tartozik.Na meg szerintem mit tudnának a Sims3 ban újítani?
Na mind1 ma letöltöm az állatosat azt meglátom hogy milyen lessz.
Gurusok szerint jó volt.Mondjuk biztos elleszek vele vagy 2 hónapig.Ja és egyébként jön a kettőhöz egy másik kiegészítő is.Legalább is csinálják.

Én sajna béna vagyok ruhákat készíteni
#12863 Marka Ragnos 2006. november. 03. 15:51
Marka Ragnos
15 kiegészítő öcsém mit gondolnak kinek van ennyi péze?
Nem tom a tizenöt kiegészítőbe csak a nagy kiegészítők tartoznak bele mint az egyetem, éccakák, botoljunk, meg a jószágok a ház körül, vagy aa kis miszmaszok is mint a karácsonyos, meg a csili villis? Engem csak ezek az árak botránkoztatnak meg, meg az hogy leakasztja a videokártya drivert
#12825 Heretic Man 2006. november. 03. 13:42
Heretic Man
Nem jön olyan nincsen.Azt olvastam hogy legalább 15 kiegészítő után fog jönni a sims3.
#12802 Deltaleader 2006. november. 03. 12:43
Deltaleader
VÁÁÁ! Jön a Sims 3!
#12671 Marka Ragnos 2006. november. 02. 22:21
Marka Ragnos
Linkeljetek már egy ilyen ruhakészítős leírást vagy valami hasonlót, lehet hogy kipróbálom.
#12508 ldavid 2006. november. 02. 10:22
ldavid
#12504 :: zealot (2006. november. 02. 10:03)
Kérem emberek moindja már meg valaki hogy mi olyan nagyon jó ebben a játékban hogy ennyien veszik,meg hogy ennyi ember szereti????
Mr. Wright biztosan szívesen felvázolná neked az elméletét róla

Én régen csináltam Gurus pólót is meg hihetetlen családot is.
#12504 zealot 2006. november. 02. 10:03
zealot
Kérem emberek moindja már meg valaki hogy mi olyan nagyon jó ebben a játékban hogy ennyien veszik,meg hogy ennyi ember szereti????