Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#1801 ]{redenc 2006. október. 08. 00:02
]{redenc
#1783 :: NitraM (2006. október. 07. 23:18)
Hát szerintem éppen az a legjobb benne, hogy egyszeűen "élni kell benne". Az ember tulajdon képpen nem is gondolná milyen szórakoztató mások életét irányítani, még ha nem is minden tökéletesen úgy megy mint a való életben... Énnekem már a Sims 1 is nagyon teccett, de amikor kijött a Sims 2... Ez az a játék ami MINDIG MINDEN ESETBEN fönn van a gépemen...
... és nemcsak másokét... A poén az, ha legyártod magadat, és kipróbálsz életszitukat. Családot alapítasz, egyetemre járatod a gyereket, végigdugod a fél várost (ráadásul olyan csajokat, akiket te készítesz - nekem már megvolt az összes jó modell, színésznő és egyéb celeb ) , sportautót veszel magadnak, medencét ásol a kertben, létrehozod álmaid házát, etcetera.
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#1783 NitraM 2006. október. 07. 23:18
NitraM
Hát szerintem éppen az a legjobb benne, hogy egyszeűen "élni kell benne".
Az ember tulajdon képpen nem is gondolná milyen szórakoztató mások életét irányítani, még ha nem is minden tökéletesen úgy megy mint a való életben...
Énnekem már a Sims 1 is nagyon teccett, de amikor kijött a Sims 2...
Ez az a játék ami MINDIG MINDEN ESETBEN fönn van a gépemen...
#1192 ]{redenc 2006. október. 07. 16:40
]{redenc
#1186 :: Cooler (2006. október. 07. 16:32)
hát nem rosz game mondjuk csak élni kell benne de pl a sims 2 az eddig megjelent összes kiegjével meg kis csomegjaival eggyütt nagyon jo!!!
Hát, a kiegészítőkkel már nem. Az Egyetem és az Éjszakák is már stratégia, ha úgy játszod, előbbinél a legjobb diploma megszerzése + mellette a megfelelő számú barát összegyűjtése (plusz pl. egy nagy görögház szervezése), az egyszerre elég munkás; az Éjszakáknál ha átmész vámpírba, ott is kell szervezni, ha meg Élvezet aspirációt választod, dugni kell minél több különböző simmel, és az sem piskóta, főleg a féltékenység-rivalizálás-randevú rendszer mellett. A Vár az üzlet pedig kimondottan egy tycoon-játék, mégpedig a keményebb fajtából, eléggé oda kell rá figyelni, ha jól akarod csinálni...
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#1186 Cooler 2006. október. 07. 16:32
Cooler
#512 :: Deltaleader (2006. október. 06. 22:09)
Először azt hittem, hogy "lányos" játék, aztán megváltozott a véleményem...
hát nem rosz game mondjuk csak élni kell benne de pl a sims 2 az eddig megjelent összes kiegjével meg kis csomegjaival eggyütt nagyon jo!!!
#512 Deltaleader 2006. október. 06. 22:09
Deltaleader
Először azt hittem, hogy "lányos" játék, aztán megváltozott a véleményem...