Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#36218 ]{redenc 2007. február. 08. 02:32
]{redenc
#36217 :: steba (2007. február. 08. 01:28)
Sziasztok! A karrierek során milyen gyakran kapunk választási lehetőséget? Ezt befolyásolja valami? Illetve azt hogy dönti el a gép, hogy melyik szituációban melyik válasz a megfelelő? Valami képességhez, vagy ilyesmihez van kötve? Mert volt rá példa, hogy kaptam egy választási lehetőséget, és véletlenül szépen kirúgattam magam. Nosza, gyorsan load game, és nem jött a kérdés...Csak később.De akkor meg a másik lehetőséget jelöltem, és szintén kirúgtak Tud erre valaki vmi okosságot?
Véletlenszerű, fix számokkal. Tudósnál pl. az első lépcsőn 50%, aztán 85%, 15%, stb. Hogy a két válasz közül melyik a jó, szintén véletlenszerű, de a morálisan elfogadhatóbb van súlyozva _picit_. Ha van táblázatod, meg lehet nézni, mik a következmények, és aszerint dönthetsz, hiszen van Ignore gomb is (Passz).

Jön az ingyenreklám: a könyvemben (illetve itt) részletes táblázatok vannak, százalékokkal, és tippekkel .

Amúgy az elbocsátás néha jobb, mint pl. -20 000 simoleon... Hamarabb vissza lehet jutni az eredeti pozícióba, mint összekaparni a pénzt (motherlode és kaching nélkül, persze...).
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#36217 steba 2007. február. 08. 01:28
steba
Sziasztok!

A karrierek során milyen gyakran kapunk választási lehetőséget? Ezt befolyásolja valami? Illetve azt hogy dönti el a gép, hogy melyik szituációban melyik válasz a megfelelő? Valami képességhez, vagy ilyesmihez van kötve?
Mert volt rá példa, hogy kaptam egy választási lehetőséget, és véletlenül szépen kirúgattam magam. Nosza, gyorsan load game, és nem jött a kérdés...Csak később.De akkor meg a másik lehetőséget jelöltem, és szintén kirúgtak
Tud erre valaki vmi okosságot?
#36148 Heretic Man 2007. február. 07. 17:29
Heretic Man
Nem rég láttam a galaxisnet.hu-n hogy megjelent a Sims Kertvárosi Krónikák. Nem rég (nah jó azért már elég régen) volt egy hír róla hogy történet lesz benne és magad alakíthatod. Csak sajna laptom barát-nah jó nem is olyan nagy baj- remélem PC-n is műkszik vele. Az ára meg 10.000HUF.Szal Én inkább megvárom míg lemegy az ára. Ennyi egyenlőre .
#36096 AdyBaby 2007. február. 07. 13:42
AdyBaby
Hehe..Azt is lehet? Én még kezdő vagyok a témában nagyon, de eszembe se lett volna, ha rá is jövök magamtól. Mindennapi életben sem szeretem, csak a szükség visz rá ahasználatára...De köszi a tippet Marka...
#35907 Marka Ragnos 2007. február. 06. 16:51
Marka Ragnos
Jó tanács:

Mobil telefont ne vegyél! Ha sok barátod/ismerősöd van főleg ne! Szegény palimadár simek, még a WC re sem tudnak kimenni, mert állandóan zaklatni fogják őket, és állandóan a városba akarnak hívni, Bulizni, randizni, meg ilyenek...

Ez alapjában véve nem is baj, illetve igen főleg mikor a tisztességes Sim honpolgárnak már egy igencsak terebélyes családot, háziállat állományt vagy mindkettőt el kell tartania.
#35844 AdyBaby 2007. február. 05. 21:54
AdyBaby
#35752 :: WayneGace (2007. február. 05. 16:39)
No. Meg veheted boltokban lévő automatákból. Mp3 lejátszót, mobilt, meg kézi játékgépet. Azt hiszem van ilyen a Göcc-Pucc Divatházban is.
Köszi mindenki! Megnézem majd...De ilyen automata miért nincsen monnyuk az elektronikai részlegen? Érdekes...A Biznisz részt még nem néztem meg...Marha nagy egy játék...Hehe. Köszi Wayne és mindenki!
#35752 WayneGace 2007. február. 05. 16:39
WayneGace
No. Meg veheted boltokban lévő automatákból. Mp3 lejátszót, mobilt, meg kézi játékgépet. Azt hiszem van ilyen a Göcc-Pucc Divatházban is.
#35746 Tojglee 2007. február. 05. 16:28
Tojglee
Ilyet az Egyetem kiegészítőben vezettek be, szóval a bevásárlóhelyekre azt hiszem neked kell beépíteni a cuccot...
#35744 AdyBaby 2007. február. 05. 16:14
AdyBaby
Szokásom szerint megint nem tudok vmit...Akar a Simem egy mp3 lejátszót meg vmi gameboy-féleséget. Na úgy tudom, hogy azokat meg lehet venni vmilyen Kioskból ugye. Wayne barátom szerint vmiféle automatából. Én akárhova is megyek ilyet sehol sem találok sajna. Voltam Tengerszemben is több helyen, az elektronikai boltban is, de sehol semmi! Ezt hogyan lehet orvosolni? Sehol nem találok olyat, ahonnan ilyet lehetne venni. Se a polcokon, se sehol! MEgőrülök! :

Köszi a segítséget!
#35118 Tojglee 2007. február. 02. 15:51
Tojglee
Ha jól tudom, a vámpír-ufó kék színű. Zombival együtt milyen színe volt?
#35113 Heretic Man 2007. február. 02. 15:28
Heretic Man
Hát Marka ezt nevezem. Sztem haraptasd meg egy farkassal is .
#35104 Marka Ragnos 2007. február. 02. 14:54
Marka Ragnos
Na az baró...



#35101 Tojglee 2007. február. 02. 14:49
Tojglee
Illetve, ha megvan az egyetem kiegészítő, egy ügyes karriercuccal a halálból is visszahozhatsz egyeseket kemény összegekért. De ha az összeg nem elég kemény, csak egy zombit kapsz vissza...
#35098 AdyBaby 2007. február. 02. 14:36
AdyBaby
Köszönöm, Köszönöm! Szóval ha figyelek, akkor elvileg valóban örökéletű lehetek, mert ugye mindig lesznek egyre több jutalommal járó vágyak, azokból meg zöld trutyi... Az jó. Köszönöm az útbaigazítást!
#35097 Tojglee 2007. február. 02. 14:33
Tojglee
A szellemek akkor bukkanak elő, ha nem siratod elég lelkesen a halottat. Na, akkor jön vissza rémítgetni.
#35095 Heretic Man 2007. február. 02. 14:31
Heretic Man
Az életcélok csak egy esetben fogynak ki (megjegyzem: nem életcélok hanem vágyak és félelmek) ha meghalsz. Nos el lehet kerülni a halált ha a Simed platina szinten van és így tovább él. Persze sok mindent nézni kell itt is. Ezekkel nem untatnálak. Csak úgy lehet megmenekülni az említettől ha egy közeli hozzátartozó játszik vele. Ha eltalálja hogy melyik kezében van a lelke akkor újjá éledsz. Farkast látni akkor lehet ha megnézed elősször is a 2006./12. számot. Vagy visszább lapozol egy kicsit. Szellemet síroknál lelhetsz és azt is este. Sok fajta van mindeggyik elhalálozástól függő. Ezzel sem untatnálak.
Örülök hogy segíthettem .
#35092 AdyBaby 2007. február. 02. 14:25
AdyBaby
De gáz! Mindig újra meg kell venni? De akkor elvileg egy idő után kifogynak az életcélok,nem? És akkor nem lesz miből megvenni, ugye? Hát ez ciki. Vagy nem így van?

Amúgy hogyan lehet megmenekülni a haláltól? Hogyan lehet szellemet látni? És hogyan lehet farkast látni? Na ezeket még sohasem sikerült eddig teljesítenem...De kár ezért a löttyért...

Köszi
tojglee!
#35042 Tojglee 2007. február. 02. 10:34
Tojglee
Bizony-bizony, újra meg kell venned a bájitalt, a régi, öhm, "üveget" meg vásárló módban addd el. De nem kapod vissza az életcélpontokat érte.
#35005 AdyBaby 2007. február. 02. 02:25
AdyBaby
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy megvettem az örökélet bájitalát, de kifogyott és nem tudom, hogyan kell újratölteni. Segítsetek légyszi, Ti biztos tudjátok. Vagy újra meg kell venni mindig, mikor kifogy? Ahh...Fogalmam sincs!

Köszi előre is!
#33606 mrecko 2007. január. 26. 17:45
mrecko
#33557 :: Heretic Man (2007. január. 26. 13:32)
Szerintetek mi lesz a seasonban az új speciális faj?Orkok? Esetleg sárkányok ?
Inkább, csak kis pici apró gnómok.
#33557 Heretic Man 2007. január. 26. 13:32
Heretic Man
Szerintetek mi lesz a seasonban az új speciális faj?Orkok? Esetleg sárkányok ?
#32671 Fabi 2007. január. 22. 19:49
Fabi
Nekem megvan az a könyv amit }{redenc ajánlott. Tényleg nagyon jó! Olyanok derültek ki belöle... hogy csuhaj!
#30848 Hunter 2007. január. 16. 08:55
Hunter
Remélem lesz sims 2 PUNKS is!
#30264 BluePitLord 2007. január. 13. 17:33
BluePitLord
Szerintem egyedül a "Télapós Cuccok" cím borzasztó tré. A Házi Kedvenc az oké, szerintem jó a címe. Az "Éjszakák" már nincs ennyire rendben, de úgy általában szerintem jók a címek.
#30140 AdyBaby 2007. január. 13. 08:15
AdyBaby
#30128 :: ]{redenc (2007. január. 13. 00:46)
Lassítsunk, húzzuk be a fékeket, és ne keverjük a fogalmakat, ahogy mindenki teszi. Mi szakfórum vagyunk, ugyebár. Tehát. Kiegészítő lemez, azaz ánglius nevén Expansion Pack, avagy EP 4 van: - University - Nightlife - Open for Business - Pets Stuff Pack három van (ezek csak bónuszcuccok, nem teljes értékű csomagok): - Family Fun Stuff Pack - Glamour Life Stuff Pack - Happy Holiday Stuff Pack Ha valaki mind megveszi, ez hét plusz az alapcsomag, az nyolc. A Seasonsról (amely tehát az ötödik kiegészítő lesz) meg írtam egy szép hírt, abban - illetve a hozzá csatolt infódobozban - benne van a megjelenési dátum is, tessék használni a keresőt itt jobbra, és elolvasni jól. Én köszönöm Ui: Bocs, csak az eredeti címeken vagyok hajlandó szólítani őket, nem az elbaltázott magyar ferdítésekkel
Szia Szaki!

Köszi a segítséget! Akkor nyugodt vagyok. És igazad van. Kicsit engem is idegelnek ezek a [cenzúrázva]a kis magyar feliratok, de ez van a dobozon. A cikket máris keresem.