Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#119258 Djuri 2007. szeptember. 05. 20:24
Djuri
falazd be az ajtót Velem rendszerint nem voltak ilyen gondok, amikor még S2-ztem akkor 30 perc után ráuntam a normális nevelgetésre, és jött a bosszú

WC kivágása a házból ajtók elzárása, 1négyzetméteres élettér kettejüknek...
#119253 blarskerin 2007. szeptember. 05. 20:21
blarskerin
#119126 :: AdyBaby (2007. szeptember. 05. 17:58)
Én még ott nem járok Riddick... Nekem meg az a bajom, hogy bővítettem a házat és lett egy 2. kijárat. Ez távolabb van az utcától, de a simem állandóan az új ajtón megy ki, és így nagy kerülőt tesz melóba menet. De mikor hazajön, és a közelebbi ajó mögé mutatok neki, hogy menjen oda, akkor is egy jó nagyot kerül. Miért nem a közelebbi bejáraton megy be? Valaki?
AdyBaby írta:


Nekem meg az a bajom, hogy bővítettem a házat és lett egy 2. kijárat. Ez távolabb van az utcától, de a simem állandóan az új ajtón megy ki, és így nagy kerülőt tesz melóba menet. De mikor hazajön, és a közelebbi ajó mögé mutatok neki, hogy menjen oda, akkor is egy jó nagyot kerül. Miért nem a közelebbi bejáraton megy be? Valaki?



Mert az EA-s fiúk nem voltak elég körültekintőek. Már a Sims1-ben is oltári baromságokat tudtak művelni a magukra hagyott simek. A leirt esemény elkerülésére én csak az tudtam kitalálni, hogy előbb az ajtó elé küldtem, aztán be az ajtón belülre és utána jelöltem ki, mit kell csinálnia. Nekem van egy simem, amelyik a konyhában elkésziti a kajáját, kiszed magának egy tányérral és kiballag a kerti asztalhoz enni, mert a konyha beli asztal neki nem tetszik.
Ha valaki talált jobb megoldást is, akkor bocs.
#119240 AdyBaby 2007. szeptember. 05. 20:11
AdyBaby
Na bocs a floodéret, de a baj nem jár egyedül.

Nem működik a Qpress install program se. Run time error"11" üzenettel leáll. Valami debug versiont is emleget...Mi lehet ez? Help plíííz!
#119126 AdyBaby 2007. szeptember. 05. 17:58
AdyBaby
Én még ott nem járok Riddick...

Nekem meg az a bajom, hogy bővítettem a házat és lett egy 2. kijárat. Ez távolabb van az utcától, de a simem állandóan az új ajtón megy ki, és így nagy kerülőt tesz melóba menet. De mikor hazajön, és a közelebbi ajó mögé mutatok neki, hogy menjen oda, akkor is egy jó nagyot kerül. Miért nem a közelebbi bejáraton megy be? Valaki?
#118192 Riddik23 2007. szeptember. 04. 05:07
Riddik23
A Sims2 vár az üzlet kiegnél ha otthonomba létrehozok egy saját vállalkozást, akkor az üzleti bútorokat miért nem találom meg? Csak a kassza volt benn amit használhattam de semmi más.
#114810 Sejby 2007. augusztus. 29. 23:36
Sejby
üdv.

az adás-vétel topicban már próbálkztam, de gondoltam itt is teszek egy próbát. Mégis csak itt vannak a sims2 fanok.
van egy eladó eredeti sims2-esem. Télapós kiadás (alapjáték + télapós cuccok). tök új. egyszer próbáltam csak ki.
szóval ha valakit érdekel akkor jelezzen.

köszi.
#111579 blarskerin 2007. augusztus. 25. 21:59
blarskerin
Tudod, az én türelmemet Petinek hivják és húsz éves. Miatta vagyok itthon és állandóan gép-közelben. Ha valamit elunok, ráérek újra kezdeni. Közbe szaladok egy-egy kört, nehogy a Petike valami olyat csináljon, amit mind a ketten megbánhatnánk.
De ha ráharapok egy játékra, mint erre a Simsre, akkor nehezen adom fel. Volt egy kedvencem, amivel hetekig elbibelődtem, hogy veszteség nélkül, minél nagyobb bevétellel meg tudjam csinálni. Ahhoz képest a Simsben az épitkezések, a családok megtervezése viszlag könnyen megy.
#111576 AdyBaby 2007. augusztus. 25. 21:50
AdyBaby
#111572 :: blarskerin (2007. augusztus. 25. 21:41)
Akkor a vidikártyával, vagy a procival lehet gondod. Nekem is két giga ramom van, egy 7600-as GeForce karim, meg egy 2,8-as procim. De nekem meg se röccen, pedig énis feltoltam mindent a maxra. Igaz, hogy én a családépitésben kicsit csalok is. Letöltöttem a SimPE-t és azzal lehet egy kicsit cserélgetni a karaktereket, meg öregitnei valakit, ha nagyon nincs szükség a nagypapira egy csasládban. A csúcs, amit végigcsináltam egy hat generációs indián család volt. Velük nem csaltam.
Vagy csak egy windóz reinstall kéne...Bár nem tudom mi lehet a gond. Overlord is csutkán megy, meg minden más is, ami komolyabb igényekkel rendelkezik, mint a sims. Nekem annyi türelmem nincs a gaméhoz, mint neked.

Előveszek egy karit, aztán őt pofozgatom...
#111572 blarskerin 2007. augusztus. 25. 21:41
blarskerin
Akkor a vidikártyával, vagy a procival lehet gondod. Nekem is két giga ramom van, egy 7600-as GeForce karim, meg egy 2,8-as procim. De nekem meg se röccen, pedig énis feltoltam mindent a maxra.
Igaz, hogy én a családépitésben kicsit csalok is. Letöltöttem a SimPE-t és azzal lehet egy kicsit cserélgetni a karaktereket, meg öregitnei valakit, ha nagyon nincs szükség a nagypapira egy csasládban.
A csúcs, amit végigcsináltam egy hat generációs indián család volt. Velük nem csaltam.
#111566 AdyBaby 2007. augusztus. 25. 21:33
AdyBaby
#111564 :: blarskerin (2007. augusztus. 25. 21:32)
Akkor bocs, félreértettelek. Én úgy is szoktam hivni a nejemet, hogy a párom. Egyébként én is csak azért töltöttem le patchet, mert baromira zavart az a nagy kockás cenzor, mikor fürdött, vagy a budin ült valamelyik sim.
Hát mi már olyan komolyan "nyomjuk" az ipart, hogy páromnak hívjuk egymást...
Engem nem zavar a kockás cenzor. Jóvanaz. Az annál inkább, hogy néha kevés neki a 2giga ram is. Zabálja rendesen....Monnyuk minden maxon van, de akkor is.
#111564 blarskerin 2007. augusztus. 25. 21:32
blarskerin
Akkor bocs, félreértettelek. Én úgy is szoktam hivni a nejemet, hogy a párom.
Egyébként én is csak azért töltöttem le patchet, mert baromira zavart az a nagy kockás cenzor, mikor fürdött, vagy a budin ült valamelyik sim.
#111561 AdyBaby 2007. augusztus. 25. 21:28
AdyBaby
#111558 :: blarskerin (2007. augusztus. 25. 21:24)
Ha a feleséged nincs a közelben, töltsd le a Nudpatch-et is! attól egy kicsit megvadul a dolog. Egyébként ne gondolj rögtön a lányokra! Ha a sims is egy olyan világban játszódna, mint a legtöbb játék, szerinted meddig élt volna? Nekem remekül ellenpontozza a Gothic-ot, a SeaDogs-ot, meg a Freelancert. Tudod, dr Jekill és mr Hyde
Hát feleségem az még nincs... De lehet Ő lesz az. A Nude patch nem érdekel. Nézegettem, de nem az a lényeg. Izgatóbb egy nagy formás cici egy shortban, meg egy szexi alsóban...Csak sejtetni, úgy izgibb!
#111558 blarskerin 2007. augusztus. 25. 21:24
blarskerin
Ha a feleséged nincs a közelben, töltsd le a Nudpatch-et is! attól egy kicsit megvadul a dolog.
Egyébként ne gondolj rögtön a lányokra! Ha a sims is egy olyan világban játszódna, mint a legtöbb játék, szerinted meddig élt volna? Nekem remekül ellenpontozza a Gothic-ot, a SeaDogs-ot, meg a Freelancert. Tudod, dr Jekill és mr Hyde
#111552 AdyBaby 2007. augusztus. 25. 21:20
AdyBaby
#111545 :: blarskerin (2007. augusztus. 25. 21:15)
Kedvelem azokat is (egy részüket) de elkülönitem egymástól a kettőt. Valaha játszottam a Caesar III-mal, de az nem tetszet annyira, mint a régi Sims. A régi Simsből meg jött a Sims2. Ebben éppen az a békés, kicsit bugyuta világ tetszik, ahol bármit megtehetsz, kivéve a valóságra utaló erőszakos dolgokat. Egyébként mirt álszentebb, amit mondtam a Sims-nél? Gondolj bele! Nem lehet látni a fürdőzőket ( ha felrakod a nudpatch-et akkor is kirakati próbababák maradnak) nehogy a gyerekek rosszat tanuljanak. De közben vannak simek, akiknek az életcéljuk 20(!) sexpartner beszerzése.
Ok. Igazad van. Csak furi hallani egy gémertől, hogy ő az erőszakmentes játékokat kedveli...Bár tudom, nem ezt mondtad. Meg amúgy is. Biztos van ilyen is. De inkább a lányokra asszociálok ilyenkor. (bocsi!) Tény, hogy a Sims minden korosztálynak bőven elégséges élvezetet nyújt, mindezt erőszaktól mentesen. Tetszik nekem is nagyon.

Én építkezni imádok...Bár mióta letöltöttem a nagy cicis ruhákat sokkal jobban tetszik!
#111545 blarskerin 2007. augusztus. 25. 21:15
blarskerin
Kedvelem azokat is (egy részüket) de elkülönitem egymástól a kettőt. Valaha játszottam a Caesar III-mal, de az nem tetszet annyira, mint a régi Sims. A régi Simsből meg jött a Sims2. Ebben éppen az a békés, kicsit bugyuta világ tetszik, ahol bármit megtehetsz, kivéve a valóságra utaló erőszakos dolgokat.
Egyébként mirt álszentebb, amit mondtam a Sims-nél? Gondolj bele! Nem lehet látni a fürdőzőket ( ha felrakod a nudpatch-et akkor is kirakati próbababák maradnak) nehogy a gyerekek rosszat tanuljanak. De közben vannak simek, akiknek az életcéljuk 20(!) sexpartner beszerzése.
#111537 AdyBaby 2007. augusztus. 25. 21:09
AdyBaby
#111527 :: blarskerin (2007. augusztus. 25. 21:00)
Nézzd meg lejjebb a félig sem kész Pleasantville-emet és megérted, hogy ezt tényleg sokáig tart berendezni, "kijátszani"! Egyébként én pont azért szeretem, mert itt szinte lehetetlen a komoly erőszak.
Hát el lehet bíbelődni vele, az biztos.

De a fentebbi mondatod megmosolygtatott. Tisztelem a véleményed. Viszont álszent mondat volt kicsit, nem? Valóban lehetetlen az erőszek a simsben azt hiszem, de nekem eszembe nem jutot még azért kedvelni, mert nincs benne erőszak... A sims az sims, erőszak meg kell a gamékba, mert úgy az izgi! Akkor az erőszakosakat nem is kedveled? Ne érts félre...
#111527 blarskerin 2007. augusztus. 25. 21:00
blarskerin
Nézzd meg lejjebb a félig sem kész Pleasantville-emet és megérted, hogy ezt tényleg sokáig tart berendezni, "kijátszani"!
Egyébként én pont azért szeretem, mert itt szinte lehetetlen a komoly erőszak.
#111511 AdyBaby 2007. augusztus. 25. 20:33
AdyBaby
#109660 :: blarskerin (2007. augusztus. 22. 21:05)
Sok mindenért rajongok, a Sims-ben azt szeretem, ha a falu teljes lakosságát én hozhatom össze. Igy persze egy kicsit tovább tart kijátszani!
Jujj! Én most így hirtelen belegondoltam, hogy mennyi időbe is kerülne teljesen, minden porcikáját kijátszani belőle. Meg se merem próbálni, mert akkor én is simmé változnék és egy szavamat sem értenétek. Félelmetes. Erre jön minnyán az utazzunk pakk. Persze megveszem, mert a párom ugyan utálja az összes pc gammát, de ezt az egyet még Ő is játsza...
#109660 blarskerin 2007. augusztus. 22. 21:05
blarskerin
Sok mindenért rajongok, a Sims-ben azt szeretem, ha a falu teljes lakosságát én hozhatom össze. Igy persze egy kicsit tovább tart kijátszani!
#109656 iverson2 2007. augusztus. 22. 21:03
iverson2
#109535 :: blarskerin (2007. augusztus. 22. 19:12)
Ime négy kép Pleasantville-ről: Egy Bigmanor, a Pleasant-family birtoka, a hegytetőn Do Lothario Lower Peak és a Caliente nővérek Squirrel Cottage házai. A hegy tövében, az Octagon Villa lakója Berny Wilson, az úri betörő. Az Oak street-en laknak Broke-ék, az ifjú Fellow és a fiatal pár, Tyers-ék. Kettő Legfelül a Heritor-family, generációk óta a polgármesterék a Pudvás Tölgyben. A Gyűrű bejáratánál balra fog lakni Thomas Brother, az öreg néger katona a Pine-tree Home-ban. A Middle Lane hat modern házában laknak Burb-ék, a Pegotty házaspár, a zenész Jenny Taylor, a gyermekét eyedül nevelő Florance Whitaker, Holland, az ifjú rendőr és az idős Nickleby házaspár. Lejjeb, a folyóparton van a Service és benzinkút, mellette pedig a Busz-pályaudvar. Három A folyón túl lakik az öreg, indián házaspár, Burb-ék egy erdei gerendaházban. A város szélén van a Szeméttelep és a Roncstelep. Aztán jön az Old Guard Tower, ahol egy hippy család fog lakni. Utána van egy általam jól ismert röszkei ház, a leendő Smith családé (a név eredeit, csak angolul irtam). A másik erdei házban lakik az öreg cigányasszony, Olivia Choler és unokahúga, Ophelia Al'rahim. Az öregasszony testvére a várost járó javasasszony. Négy Az út szélén a még úres Motel Wildrose, ahol a Briarrose-family fog élni. Mellette Hillside House, ahol Brown tiszteletes és családja lakik, aztán a városka temploma és a Temetődomb. a háttérben az üzletek, az Uszoda és a Middle lane házai látszanak.
Nem is tudtam, hogy nagy sims rajongó vagy. Igaz, hogy nem nagyon nézek ide, mert már leszedtem a játékot. Anno az eggyel sokat játszottam, de pár hét alatt totál ki volt maxolva minden és nem kötött le. A kettővel is picit ez volt a helyzet, de ott picit tovább tartott kimaxolni pl. az emberkét, de már az első részben jól bevált receptem alapján tudtam nyomni. Szokni kellett ugyan a vágyakat és a félelmeket ( elég felesleges szerintem), de hamar belejöttem.
Az is közrejátszott, hogy leszedtem a játékot, mivel elkezdtem a Gods: Lands of infinity-t és el is felejtkeztem a sims-ről. Lehet, hogy felpakolom és nekikezdek megint. Persze jó nagymellű (köszi Kredenc), szőke hajú, miniszoknyás sim csajokkal
#109547 blarskerin 2007. augusztus. 22. 19:21
blarskerin
#109538 :: kacsurka (2007. augusztus. 22. 19:15)
A kiegészítők csak akkor indulnak el ha megvan a teljes játék??? És a Krónikák miben külömböznek? Bocs ha már volt kérdés de nem olvastam vissza.
A kieg-ek elvileg elindulnak az alap-játékon, nem kell mindegyiket beszerezni. A városomat én is az Éjszakákkal csinálom, mert ott enged utoljára beleszólni a családok szerekesztésébe a simPe.
A Krónikákról azt olvastam, hogy függetlenek a Sims2-től. Nekem nincs meg egyik sem, nem tudom biztosan.
Ha érdekel valakit, van egy trükköm, amitől az NPC-k "emberi lényekké" válnak! legalábbis, ha van nude patch hozzájuk.
Lásd lejjebb az egyik eredeti Caliente lánykát!
#109541 Tojglee 2007. augusztus. 22. 19:17
Tojglee
Hűha...Ez lenyűgöző...
Lazán elmenne már csak a város egy filmsorozatba...
Vagy krimibe? (á la Agatha Christie...)
Elismerésem a városkádhoz!
#109538 kacsurka 2007. augusztus. 22. 19:15
kacsurka
A kiegészítők csak akkor indulnak el ha megvan a teljes játék??? És a Krónikák miben külömböznek? Bocs ha már volt kérdés de nem olvastam vissza.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#109535 blarskerin 2007. augusztus. 22. 19:12
blarskerin
Ime négy kép Pleasantville-ről:
Egy
Bigmanor, a Pleasant-family birtoka, a hegytetőn Do Lothario Lower Peak és a Caliente nővérek Squirrel Cottage házai. A hegy tövében, az Octagon Villa lakója Berny Wilson, az úri betörő. Az Oak street-en laknak Broke-ék, az ifjú Fellow és a fiatal pár, Tyers-ék.
Kettő
Legfelül a Heritor-family, generációk óta a polgármesterék a Pudvás Tölgyben. A Gyűrű bejáratánál balra fog lakni Thomas Brother, az öreg néger katona a Pine-tree Home-ban. A Middle Lane hat modern házában laknak Burb-ék, a Pegotty házaspár, a zenész Jenny Taylor, a gyermekét eyedül nevelő Florance Whitaker, Holland, az ifjú rendőr és az idős Nickleby házaspár. Lejjeb, a folyóparton van a Service és benzinkút, mellette pedig a Busz-pályaudvar.
Három
A folyón túl lakik az öreg, indián házaspár, Burb-ék egy erdei gerendaházban. A város szélén van a Szeméttelep és a Roncstelep. Aztán jön az Old Guard Tower, ahol egy hippy család fog lakni. Utána van egy általam jól ismert röszkei ház, a leendő Smith családé (a név eredeit, csak angolul irtam). A másik erdei házban lakik az öreg cigányasszony, Olivia Choler és unokahúga, Ophelia Al'rahim. Az öregasszony testvére a várost járó javasasszony.
Négy
Az út szélén a még úres Motel Wildrose, ahol a Briarrose-family fog élni. Mellette Hillside House, ahol Brown tiszteletes és családja lakik, aztán a városka temploma és a Temetődomb. a háttérben az üzletek, az Uszoda és a Middle lane házai látszanak.
#109095 Tojglee 2007. augusztus. 22. 09:51
Tojglee
Majd mutass képeket!

Olvastad már? ×