Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#173823 damien4080 2008. február. 04. 21:25
damien4080
Már van pár kép a neten a Sims 3- ről (asszem 2 )
Remélem tesóm nem szerez tudomást róla mert akkor készülhetek (ÖSSZES KIEG FEL A GÉPRE ...) AZ FOGAL VAGY 20 GB-ot A sims 3 ? MENNYIT FOGLALNA ? 50 GB-ot ?
#173810 blarskerin 2008. február. 04. 20:57
blarskerin
És mi lesz benne az a nagyon új, amiért Sims3-nak kell nevezni? Mert a Sims2-ről a megjelenése előtt egy évvel már videó jelent meg és képeket lehetett látni.
Nem szkeptikus vagyok, csak nem szeretem a kimondottan pénzhajhászó dolgokat.
#173806 erzsi0909 2008. február. 04. 20:54
erzsi0909
Minden magyarul, angolul, németül beszélő Simses honlapon rajta van.
#173541 emi93 2008. február. 04. 09:03
emi93
#173538 :: Handromed (2008. február. 04. 06:51)
Én azt hallottam h 2009 elején(?)
Én meg nem találtam sehol ahol azt írja, hogy 2009. jön ki
#173538 Handromed 2008. február. 04. 06:51
Handromed
#173537 :: Handromed (2008. február. 04. 06:50)
Amúgy vki tudja ,hogy mikor jelenik meg a 3-as???
Én azt hallottam h 2009 elején(?)
#173537 Handromed 2008. február. 04. 06:50
Handromed
#173536 :: Handromed (2008. február. 04. 06:49)
Rengeteg ideje megvan.....nagyon rég óta játszok vele de nem lehet megunni...mindig van benne vmi új....mindent építettem már piramistól pincéig,pincétől könyvtárig vagy kastélyt stb. mindent megépítettem...a háza 800 000 simoleont ér,minden kiegészítőm , cuccom, és krónikám meg van.Imádommmmm....
Amúgy vki tudja ,hogy mikor jelenik meg a 3-as???
#173536 Handromed 2008. február. 04. 06:49
Handromed
#169994 :: blarskerin (2008. január. 23. 21:32)
A topicban lejjebb mások is panaszkodtak már, hogy nem indul a koppincs. Vagy esetleg elindul, de nem lehet rendesen épitkezni, vagy a simek nem találják az ajtót, vagy nem lehet kiegészitőt telepiteni hozzá. Az emulátort meg onnan tudom, hogy a fiaim használták az én dvd irómat és szereztek hozzá valami komoly progit is. Aztán megkaptam a Sims2-őt és az istennek sem indult. Én a hajamat téptem, az a hülye meg egyre azt irta, hogy távolitsak el minden emulátor programot a gépről. Nem volt mit tenni, megvártam a srácaimat. Ők meg röhögtek rajtam egy jót, leszedték a dvd iró progijukat és azóta megy a Sims2.
Rengeteg ideje megvan.....nagyon rég óta játszok vele de nem lehet megunni...mindig van benne vmi új....mindent építettem már piramistól pincéig,pincétől könyvtárig vagy kastélyt stb. mindent megépítettem...a háza 800 000 simoleont ér,minden kiegészítőm , cuccom, és krónikám meg van.Imádommmmm....
#169994 blarskerin 2008. január. 23. 21:32
blarskerin
A topicban lejjebb mások is panaszkodtak már, hogy nem indul a koppincs. Vagy esetleg elindul, de nem lehet rendesen épitkezni, vagy a simek nem találják az ajtót, vagy nem lehet kiegészitőt telepiteni hozzá.

Az emulátort meg onnan tudom, hogy a fiaim használták az én dvd irómat és szereztek hozzá valami komoly progit is. Aztán megkaptam a Sims2-őt és az istennek sem indult. Én a hajamat téptem, az a hülye meg egyre azt irta, hogy távolitsak el minden emulátor programot a gépről. Nem volt mit tenni, megvártam a srácaimat. Ők meg röhögtek rajtam egy jót, leszedték a dvd iró progijukat és azóta megy a Sims2.
#169992 blarskerin 2008. január. 23. 21:23
blarskerin
Nagyon ügyes fazonnak kellett lennie, aki csinálta. A Sims2 el sem hajlandó indulni, ha a gépeden emulátor programot észlel.

szerk: neked ez morbid, Yury? Akkor arra mit mondasz, hogy ha egy sim teljesen felöltözve leül a budira, azt kikockázzák. Ha fürdik, azt pláne. De közben egyes simeknek az az életcélja, hogy húsz-negyven simet tudjanak elcsábitani, ágyba vinni!
#169895 Tenebra 2008. január. 23. 18:28
Tenebra
#169887 :: kjhgg (2008. január. 23. 18:19)
Telepítettem a játékot, de amikor meg akarom nyitni, ezt írja ki: "Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application" Ilyenkor mi a teendő? Mindegyik CD-t próbáltam, de ugyanez a szöveg jön be. Help!
Te komolyan nem vetted a lapot? Pedig leírtam értelmesen.

Valószínűleg azért nem működik a játék, mert "torrentről" töltötted le. Előttem már blarskerin is mondta. Nem eredeti játékoknál ez szokás, főleg ha Clone CD-s verziót töltöttél le... Meg kell venni a játékot, nem pedig letöltögetni. (Persze amennyiben most megvett játékról beszélsz, ez tárgytalan - de feltehetőleg az eredeti játéknál ilyen problémák nem jönnek elő - főleg, hogy tudomásom szerint a Sims 2 DVD-s kiadású, és nem CD-s.
Vagy legalábbis nem nyíltan leírni egy olyan fórumra, melynek Szabályzata ezt kifejezetten tiltja (ráadásul azonnali kizárás járna érte, amiért tegnap ilyen nyíltan leírtad, hogy mi a helyzet). Van privát, a privátokat nem figyeljük. Írj valakinek, aki ebbe a topic-ba írt, és akkor majd ő segít. De itt, a fórumon, és a híreknél, kommenteknél tilos az illegális szoftverekről való diskurzus. Ennyit kell megérteni és kész.

Amennyiben továbbra sem vagy képes felfogni, hogy ez itt TILOS, akkor elbúcsúzunk tőled!
Post tenebras lux
#169890 blarskerin 2008. január. 23. 18:22
blarskerin
Már irtam neked, kár, hogy nem értesz magyarul.
Két egymásból logikusan követekező lépést tehetsz, ha játszani akarsz a Sims2-vel.
1. Töröld le a másolt vackot!
2. Vedd meg és telepitsd fel az eredeti játékot!

Ha sokáig akarsz a PGO-n irogatni, akkor olvasd el CheAttilaTenebra piros betűs szövegét, no meg a Szabályzatot! Feltört játékról TILOS a PGO-n beszélni is!
#169887 kjhgg 2008. január. 23. 18:19
kjhgg
#169694 :: kjhgg (2008. január. 22. 20:25)
Sziasztok! Torrent oldalról sikeresen leszedtem a Sims2-t, viszont nem tudom telepíteni... Mindig a 2-es CD-t kéri. Pontosabban a 2-es CD-ről egy TSData\Control\control1.dat nevű valamit. Megtaláltam a fájlt, de a gép valamiért nem érzékeli. Hova helyezzem át? Vagy mit kell ilyenkor csinálni? Valaki le tudná nekem írni részletesen, lépésről lépésre hogyan kell? Segííítsetek minél előbb könyörgöm!!! Help Me!!!
Telepítettem a játékot, de amikor meg akarom nyitni, ezt írja ki:

"Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application"

Ilyenkor mi a teendő? Mindegyik CD-t próbáltam, de ugyanez a szöveg jön be. Help!
#169698 Tenebra 2008. január. 22. 20:39
Tenebra
#169694 :: kjhgg (2008. január. 22. 20:25)
Sziasztok! Torrent oldalról sikeresen leszedtem a Sims2-t, viszont nem tudom telepíteni... Mindig a 2-es CD-t kéri. Pontosabban a 2-es CD-ről egy TSData\Control\control1.dat nevű valamit. Megtaláltam a fájlt, de a gép valamiért nem érzékeli. Hova helyezzem át? Vagy mit kell ilyenkor csinálni? Valaki le tudná nekem írni részletesen, lépésről lépésre hogyan kell? Segííítsetek minél előbb könyörgöm!!! Help Me!!!
KJHGG:

A Szabályzat kimondja, hogy mindenféle illegális letöltésról szóló hozzászólás a PGO egész területén (fórumok, hírek, kommentek stb. ) tilos! Ha olvastad volna, most nem kerültél volna bajba. El kell olvasni a Szabályzatot, nemcsak kipipálni, hogy elfogadod. Nem ismerni azt, ami rád nézve is kötelező (azzal, hogy regisztráltál, az lett), nem mentesít a felelősségre vonás alól.
Így kaptál egy figyelmeztetést, 1 hónapig lesz a neved alatt.
Remélem, megtanulod a Szabályzat ezen pontját is, és javaslom a többi pont részletes tanulmányozását, különben több bakit is ejthetsz, és 3 warn után elbúcsúzunk.

A megértést köszönjük!

Szerk.: Ja, és SUPAPLEX! Légy szíves, minimalizáld ezeket a párszavas, chat-szerű HSZ-eket, mert a Szabályzat ezt sem szereti. Nem ez az első topic, amiben ezt már észrevettem! Kösz!
Post tenebras lux
#169695 blarskerin 2008. január. 22. 20:28
blarskerin
Keress egy modit és kérj tőle gyorsan bocsánatot!
Ha olvastad volna a szabályzatot, tudnád, hogy warez témáért minimum figyelmeztetés jár!

Csak mellesleg: még nem hallottam olyanról, hogy másolt, feltört Sims2 hiba nélkül működött volna.
#168083 blarskerin 2008. január. 17. 16:58
blarskerin
Az újításhoz nem kellene feltétlenül Sims3.
Rengeteg kiaknázatlan lehetőség van még a Sims2-ben is. Az autót vezetni, nem egy nagy valami, hiszen nem sok helyre mehetsz vele.
De ha például elmehetnél más sim-családokhoz látogatóba, ahogyan a közterületekre el tudsz jutni, az nagyot durranhatna. A saját simeddel meglátogatnál egy idegen családot, beszélgetnél velük, megnézhetnéd a lakásukat és összebarátkozhatnál, akivel akarsz a családból.
Vagy a tegnapi ötletem a sci-fi. Ahogyan most a Kervárosi krónikák, meg a Hajótörött akármi is sztori-központú, a sci-fi is lehetne efféle. Egy legénység, aminek a zárt űrhajóban (házban) meg kell oldani egy csomó javitási feladatot és végül a célnál jönnek a "felfedezések". Idegen lényekkel összebarátkozni. Megszerezni bizonyos dolgokat.
Vagy egy vadnyugati város. Ahol dolgoztathatod a simjeidet a farmon. Eladhatod a terményeidet. Kereskedhetsz az indiánokkal. Vagy akár vadászhatsz is egy kicsit.
Ezt mind meg lehetne csinálni a jelenlegi Sims2-ben is.
#168075 emi93 2008. január. 17. 16:43
emi93
#167801 :: blarskerin (2008. január. 16. 19:02)
Mondjuk ötletem nekem is volna, csak nem igazán hiszem, hogy az EA-nál pont az én ötleteim érdekelnék őket. Én szivesen ügyetlenkednék egy 1800-as éve beli vadnyugati városkában. Lovaskocsik, indiánok, régi ruhák. Vagy egy Flintstones-világban. De akár egy sci-fi világot is el tudnák képzelni. Valami StarTrek-es beütéssel, űrhajókkal, űrállomásokkal, meg idegen bolygókkal és lényekkel.
Én várom a sims3-mat, mert kéne egy kis ujjitás
#167801 blarskerin 2008. január. 16. 19:02
blarskerin
Mondjuk ötletem nekem is volna, csak nem igazán hiszem, hogy az EA-nál pont az én ötleteim érdekelnék őket.
Én szivesen ügyetlenkednék egy 1800-as éve beli vadnyugati városkában. Lovaskocsik, indiánok, régi ruhák.
Vagy egy Flintstones-világban.
De akár egy sci-fi világot is el tudnák képzelni. Valami StarTrek-es beütéssel, űrhajókkal, űrállomásokkal, meg idegen bolygókkal és lényekkel.
#167792 emi93 2008. január. 16. 18:54
emi93
#167787 :: blarskerin (2008. január. 16. 18:52)
Ez akár még érdekes is lehetne! Bár a napi élet alapján mit lehet egy munkahelyen csinálni? Kattintgatsz, hogy "Dolgozz!"? Vagy nekiállsz flörtölni a kolléganőkkel? Esetleg kiosztod a főnököt?
Én egy haveromtól úgy hallottam, hogy tudod majd vezetni az autót
#167787 blarskerin 2008. január. 16. 18:52
blarskerin
Ez akár még érdekes is lehetne!
Bár a napi élet alapján mit lehet egy munkahelyen csinálni? Kattintgatsz, hogy "Dolgozz!"? Vagy nekiállsz flörtölni a kolléganőkkel? Esetleg kiosztod a főnököt?
#167783 Alicool 2008. január. 16. 18:45
Alicool
Remélem lesz olyan a Sims 3-ban,hogy a munkahelyen is tudod a simet irányítani.
#167769 blarskerin 2008. január. 16. 18:11
blarskerin
Grafikán kivül a Sims2 nagy újitása volt, hogy bevezették az öregedést.
A kiegészitők egy része natúrban lekoppintja az első rész kiegészitőit, picit felturbózva. Kivétel az Egyetem, meg a Megnyitottunk, vár az üzlet.
Háziállatok, Belváros, Nyaralóhely volt az elsőben is.
Hogy mi lehet újdonság a Sims3-ban? Nekem igy elsőre lövésem sincs. A grafika biztosan.
#167767 emi93 2008. január. 16. 18:09
emi93
#167764 :: Slade93 (2008. január. 16. 18:06)
Nemtom a 3-ból már milyen újdonságokat tudnának kihozni... Én a 2 kiegészítőivel úgy voltam, hogy tök cool, mert csomó új dolog van, de mostmár van vagy 10 és még mindig csak jönnek és jönnek a kieg.-ek és ez már idegesít OFF: Bocs hogy ma ilyen negatív vok csak napom volt...
Én úgy tudom, hogy a sims2 Szabad idő már az utolsó kiegészitő a sims2-nek
#167764 Slade93 2008. január. 16. 18:06
Slade93
#167760 :: emi93 (2008. január. 16. 18:02)
A hajótörötekben az a jó, hogy az egy külön játék és nem kegészitő. Szerintem a sims3-ban lesznek ujdonságok
Nemtom a 3-ból már milyen újdonságokat tudnának kihozni... Én a 2 kiegészítőivel úgy voltam, hogy tök cool, mert csomó új dolog van, de mostmár van vagy 10 és még mindig csak jönnek és jönnek a kieg.-ek és ez már idegesít

OFF: Bocs hogy ma ilyen negatív vok csak napom volt...