Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#289569 muhpet 2008. október. 01. 20:00
muhpet
Amúgy libegő azt a problémát szerette volna elmagyarázni ami, nálam is "működik":
Veszel egy magnót, vagy hifit; ehhez ugye lehet venni a falra külön hangfalakat(+3 szórakozás). Ezek szólnak a hifivel együtt.
Amikor viszont egy sim kikapcsolja a hifit, akkor a falon lévő hangfalak tovább szólnak, legalábbis jönnek ki belőle azok a bizonyos hangjegyek. Ez tényleg zavaró és nálam is jelen van a bug...
#289094 blarskerin 2008. szeptember. 30. 20:47
blarskerin
Hogy mit csinál a végrehajtó, ha nem fizeted a számlákat?
Megjelenik a házadban és egy fura, pisztoly-szerű szerkezettel eltüntet néhány tárgyat, aminek az ára kifutja a tartozásodat.
Orvosra nem emlékszem. Ha valamelyik sim megbetegszik, akkor pihentetni kell az ágyikóban. Egy-két nap alatt meggyógyul.
#289032 Kramer 2008. szeptember. 30. 19:47
Kramer
40 Simmel folytatott viszony az már kicsit nagy kivánság. Amúgy az szánalmas, hogy kikockázzák azt, hogy egy Sim ráül a budira. Még ha letolná a gatyáját akkor jól van, de így...
Remélem, ez már nem lessz benne a harmadik részben
#289025 kacsurka 2008. szeptember. 30. 19:43
kacsurka
Ha van 5-10 felesleges éved, akkor nem kizárt, hogy összelehet hozni. Eddig nekem az 5 különböző volt a legtöbb.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#289022 blarskerin 2008. szeptember. 30. 19:39
blarskerin
Össze lehet hozni?
Nekem ott lett a világ legképmutatóbb játéka a Sims 2, mikor a hat generácós család egyik férfi tagjának megjelent az életcélja: 20 különböző személlyel kiépíteni a megfelelő kapcsolatot!
És ezek után van pofájuk kikockázni, hogy a sim leül a budira!
Pedig a legszebb csak akkor jött, amikor végre sikerült teljesíteni a kis huncut indián kívánságát! Azonnal megjelent a következő életcél: 40 különböző simet akart ágyba vinni!
#289017 kacsurka 2008. szeptember. 30. 19:33
kacsurka
Meg akár a környéken lévő összes nővel is összelehet hozni.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#289012 blarskerin 2008. szeptember. 30. 19:27
blarskerin
Nem rossz a takarító nénivel kezdeni, csak van egy nagy hátránya.
Ha már jól összejött vele az ember sime, aztán egy másik barátnőre is szert tesz, a takarító néni hatalmas patáliát csap, meglátva a vetélytársnőnek kedveskedő simet.
Szerintem barátnőnek jobban megteszi az élelmiszert kiszállító fekete hajú lánykával.
Vagy akár a postásnénivel, ha éppen postásnéni jár a házatokhoz.
És aztán lehet találni pár aranyos szomszédot is, meg munkatársat is.
#289007 zapo 2008. szeptember. 30. 19:21
zapo
#289005 :: kacsurka (2008. szeptember. 30. 19:16)
Tesóm Sime már megfektette a takarítónőt, aztán egy idő után másik jött takarítani, mert az nem dolgozott, hanem... De így jó volt, mert jött egy akivel huncutkodott, meg jött egy aki takarított.
Én is felszedettem egy Ayana Dallas nevű hölgyet, be is költözött, de egyszer csak eltűnt. Azóta sincs meg, de készítettem egy ugyanolyat azon a néven, mostmár nem léphet le! Szerintem ő a legszebb Odaát-ban.
#289005 kacsurka 2008. szeptember. 30. 19:16
kacsurka
Tesóm Sime már megfektette a takarítónőt, aztán egy idő után másik jött takarítani, mert az nem dolgozott, hanem... De így jó volt, mert jött egy akivel huncutkodott, meg jött egy aki takarított.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#289002 Kramer 2008. szeptember. 30. 19:14
Kramer
Én egyszer a takarítónővel folytattam egy kis huncutkodást, persze csóknál több nem volt, de azért....
#288999 blarskerin 2008. szeptember. 30. 19:11
blarskerin
Én egyelőre megmaradtam a hetero kapcsolatoknál a simjeimmel.
Na de hogy az újságkihordóval huncutkodni? Hiszen az csak egy tinédszer!
Mondjuk össze lehet vele jönni, meg smárolni is lehet, de igazán huncutkodni csak felnőtel lehet, tehát odáig nem tudjátok elvinni az újságkihordót.
#288994 kacsurka 2008. szeptember. 30. 19:06
kacsurka


Erre gondolsz? Más is csinálja, úgyhogy nem kell aggódni. Mondjuk én férfi férfi kapcsolatot nem cisnálnék, de hát a te dolgod.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#288962 blarskerin 2008. szeptember. 30. 18:28
blarskerin
Idegen helyen (boltban-vendéglőben) elég nehéz a simekkel, mert ott gyorsabban romlik minden szüksgletük, mint otthon.
De vittem én randira a javasasszony által közvetített leányzót, és reggelre ott is volt az ajtó előtt a hála-csokor!
Az igazi azonban az, ha otthon fogad vendéget a sim, vagy a család. Akkor van ideje az játékosnak a család tagjait sorban elvinni enni-inni-stb.
A hat generációs indián családomnál még azt is elértem, hogy a fiatalok kitűnő tanulók lettek! Csak egyetemre nem küldtem egyiket sem, mert az már egy kicsit sok lett volna - időben!
#288952 zapo 2008. szeptember. 30. 18:17
zapo
#288943 :: Kramer (2008. szeptember. 30. 18:11)
Ja azt én is birom amikor hulla fáradtak, és alvás helyett leülnek kockulni. Én nyitottam egy saját otthoni vállalkozást, a harmadik nap Game over. Valahogy nem ment nekem ez az írányítás pedig egy Sim-et direkt azért, hagytam otthon, hogy felügeljen.
Nameg integetnek, panaszkodnak ahelyett, hogy elintéznék ügyesbajos dolgaikat. Elvinni se nagyon érdemes őket, mert minden bajuk van, persze mindent feltornáztatok a zöldbe előtte.
#288943 Kramer 2008. szeptember. 30. 18:11
Kramer
Ja azt én is birom amikor hulla fáradtak, és alvás helyett leülnek kockulni. Én nyitottam egy saját otthoni vállalkozást, a harmadik nap Game over. Valahogy nem ment nekem ez az írányítás pedig egy Sim-et direkt azért, hagytam otthon, hogy felügeljen.
#288937 blarskerin 2008. szeptember. 30. 18:04
blarskerin
Azt próbáltad már, hogy valamelyik simedet odaküldöd, és a "Kapcsolja ki" opcióra kattintasz?
Mert az is lehet, hogy valamelyik sim öntevékenyen bekapcsolta a készüléket.
Ha az ember szabadjára hagyja őket, a Sims 2 kis lakói nagyon szeretnek minden Hi-Fit, TV-t bekapcsolni, játékgépeket használatba venni.
#288922 blarskerin 2008. szeptember. 30. 17:45
blarskerin
Ilyen problémát még nem láttam.
Ne haragudj meg egy feltételezésért! Nem a játék aláfestő zenéjét hallod és hiszed a Hi-Fi hangjának?
Ha nem talált az ötletem, akor add el a rakoncátlan berendezést és vegyél egy másikat helyette!
#283949 Kramer 2008. szeptember. 21. 12:31
Kramer
Off:
Kiváló ötlet Blarskerin! És így sok Offolást is megspórolhatunk
On.
#283930 Gpety 2008. szeptember. 21. 12:11
Gpety
#283924 :: blarskerin (2008. szeptember. 21. 12:07)
OFF! Lehet, hogy egyesek majd a fejemet fogják követelni, de mi lenne a véleményetek, ha a Gothic topic mintájára a Sims topicok összevonását kérnénk az adminoktól? Ha megjelenik a Sims 3, akkor drasztikusan csökkenni fog ennek a topicnak a látogatottsága. Viszont most is vannak olyan kérdések, melyek nem csak az egyik Sims-re, hanem a második és a harmadik rész összehasonlítására alpulnak! Szerintem logikus lenne a két topic összevonása. És a Gothic topic működése azt is megmutatja, hogy lehet egyidejűleg három, egymáshoz kapscolódó játékról beszélgetni egyazon topicban. ON!
blarskerin írta:

OFF!

Lehet, hogy egyesek majd a fejemet fogják követelni, de mi lenne a véleményetek, ha a Gothic topic mintájára a Sims topicok összevonását kérnénk az adminoktól?
Ha megjelenik a Sims 3, akkor drasztikusan csökkenni fog ennek a topicnak a látogatottsága.
Viszont most is vannak olyan kérdések, melyek nem csak az egyik Sims-re, hanem a második és a harmadik rész összehasonlítására alpulnak!
Szerintem logikus lenne a két topic összevonása. És a Gothic topic működése azt is megmutatja, hogy lehet egyidejűleg három, egymáshoz kapscolódó játékról beszélgetni egyazon topicban.

ON!


Ezért nem fogja senki a fejed venni, az előző hsz-em is kb ezt sugallta. Épp úgy ahogy nincs Mafia2 topic, úgy minden ilyen sorozatos játékot egy topicba lehetne zúzni.
#283924 blarskerin 2008. szeptember. 21. 12:07
blarskerin
OFF!

Lehet, hogy egyesek majd a fejemet fogják követelni, de mi lenne a véleményetek, ha a Gothic topic mintájára a Sims topicok összevonását kérnénk az adminoktól?
Ha megjelenik a Sims 3, akkor drasztikusan csökkenni fog ennek a topicnak a látogatottsága.
Viszont most is vannak olyan kérdések, melyek nem csak az egyik Sims-re, hanem a második és a harmadik rész összehasonlítására alpulnak!
Szerintem logikus lenne a két topic összevonása. És a Gothic topic működése azt is megmutatja, hogy lehet egyidejűleg három, egymáshoz kapscolódó játékról beszélgetni egyazon topicban.

ON!
#283923 Gpety 2008. szeptember. 21. 12:03
Gpety
#283920 :: Kramer (2008. szeptember. 21. 12:01)
Ezt a témát, inkább a Sims 3topicba írd,de ott már kiveséztük a témát.
Upsz bocsesz észre sem vettem, hogy minden résznek külön topic lett létrehozva (még szerencse, hogy a kiegészítőknek nincs mindnek külön topicja)
#283920 Kramer 2008. szeptember. 21. 12:01
Kramer
Ezt a témát, inkább a Sims 3topicba írd,de ott már kiveséztük a témát.
#283919 Gpety 2008. szeptember. 21. 11:58
Gpety
#283016 :: muhpet (2008. szeptember. 19. 20:07)
Ti próbáltatok már egy konyhapultra 1-nél több tárgyat pakolni? Mert nekem véletlen sikerült, rá lehet pakolni 3-at egyet középre 2-t a két hátsó sarkába, lerakod mind a 3-at eladod a középsőt, meg az egyik szélsőt és lesz egy dísz a pulton, de még kajadarabolásra alkalmas marad. Már majdnem olyan mint a Sims 3-ban lesz. Mondjuk ez csak a konyhaszekrényeknél működik, kisasztaloknál nem...
A 3. rész mennyivel lesz több a 2-nél? Nem tudjátok, hogy a 2. rész kiegészítői közzül lesz amelyik benne lesz a 3-ban alapból, vagy az új részhez is havonta kellesz megvenni minden kieget.
#283016 muhpet 2008. szeptember. 19. 20:07
muhpet
Ti próbáltatok már egy konyhapultra 1-nél több tárgyat pakolni? Mert nekem véletlen sikerült, rá lehet pakolni 3-at egyet középre 2-t a két hátsó sarkába, lerakod mind a 3-at eladod a középsőt, meg az egyik szélsőt és lesz egy dísz a pulton, de még kajadarabolásra alkalmas marad. Már majdnem olyan mint a Sims 3-ban lesz. Mondjuk ez csak a konyhaszekrényeknél működik, kisasztaloknál nem...