Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#367706 blarskerin 2009. február. 16. 14:46
blarskerin
Van egy pár dolog, amiből a leglaikusabb játékos is rájöhet, hogy rajta vannak a kiegészítők is.
Az első ilyen dolog, hogy a játék indításakor nem fogadja el az alap Sims 2 lemezt, hanem a legutóbbi kiegészítőt, jelen esetben az Egyetem lemezét fogja kérni.

A játék elindítása után fel fogja ajánlani egy belváros és egy egyetemi város létrehozását, amelyeknek az ikonja a szomszédság látképén a bal felső sarokban lesz látható.

Ezek után a játék közben egy sim elmehet szórakozni és vásárolni a belvárosi üzletekbe is.
Ha pedig egy tini sim is van a családban, akkor állandóan elnyerhető ösztöndíjakról fog hírt adni, melyek révén a tiniből fiatal felnőtt lehet és beköltözhet az egyetemi városba. Itt a megfelelő szak választása, sok tanulás, órákra járás, lecke és nagydolgozat írások, bulizások és a tanárokkal való haverkodások után megszerezheti a diplomáját.
Diplomával a kezében hazaköltözhet a szüleihez, mint felnőtt családtag, vagy vásárolhat saját házat. Természetesen a diplomája révén sokkal jobban fizető állások betöltésére lesz lehetősége.

De ha valaki megnyitja a Programok mappát, ott az EA fájljait, akkor ott vannak sorban a feltelepített játékok mappái.
#367134 zapo 2009. február. 14. 23:21
zapo
#367118 :: Mart1031y (2009. február. 14. 22:27)
Hy! Nekem volna egy kérdésem. Lehet ugye a játékba zenét importálni. Egyszerűen a zenéket bele kell tenni a DokumentumokEA Games...Music mappába. Meg lehet valahogy ezt az alapértelmezett útvonalat változtatni, vagy hozzáadni, hogy ne csak itt keresse a zenéket? Mivel nem szeretném, ha az importálandó számok kétszer lennének meg. Tehát van valami mód arra, hogy a zenék a megfelelő mappába való másolás nélkül belekerűljenek a játékba? Üdv!
Szerintem, bár nem próbáltam, csinálj róluk parancsikonokat, (ami kell, kijelölöd, jobb katt rájuk, parancsikon létrehozása) azt másold be oda, a ...Music mappába. A GTA SA-nál működött, talán itt is fog
#367118 Mart1031y 2009. február. 14. 22:27
Mart1031y
Hy! Nekem volna egy kérdésem. Lehet ugye a játékba zenét importálni. Egyszerűen a zenéket bele kell tenni a DokumentumokEA Games...Music mappába. Meg lehet valahogy ezt az alapértelmezett útvonalat változtatni, vagy hozzáadni, hogy ne csak itt keresse a zenéket? Mivel nem szeretném, ha az importálandó számok kétszer lennének meg. Tehát van valami mód arra, hogy a zenék a megfelelő mappába való másolás nélkül belekerűljenek a játékba? Üdv!
#353543 blarskerin 2009. január. 21. 18:47
blarskerin
A játék dobozát ne is keresd, az nem segíthet rajtad!
A kézikönyv hátulján van a kód! Mint minden újabb kiadású Sims játéknál.
Tehát annyit tudok segíteni neked, hogy vedd elő a Fashion Stuff, magyarosan Divatos H&M Cuccok kis kézikönyvét, és a hátulján megtalálod a telepítéshez szükséges kódot.
#351128 pulai 2009. január. 17. 14:03
pulai
Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy megvan a sims2 fashion stuff játék eredetiben, csak az a baj hogy nem tudom telepíteni mert kéri a kódot. Sajnos ujra kellett telepíteni az xp-t a gépemen így törlődött az egész. Viszon a doboza a játéknak meg eltünt. Szóval nem tudom a telepítéshez a kódot. Ha tud valaki esetleg segíteni nekem akkor nagyon megköszönném. Sziasztok.
#343219 blarskerin 2009. január. 04. 13:19
blarskerin
Nekem simán elindult a Nagyvárosi élet lemezével.
Hasonló gondom csak a cuccos kiegészítőknél volt, mert a cuccos kiegészítő helyett mindig a legutolsó valódi kiegészítőt kérte a futtatáshoz.
Ha másként nem boldogulsz, akkor szedd le és telepítsd újra a Nagyvárosi életet! Lehet, hogy valami hiba történt telepítés közben.
#343163 akosmester00 2009. január. 04. 12:28
akosmester00
Segítségre lenne szükségem amikor felraktam az összes kiegészítőt akkor azt írja ki hogy KÉRJÜK HELYEZZE BE AZ EREDETI LEMEZT pedig benn van. Olyan idegesítő. Az utolsó kiegészítő aminél nem indul a nagyvárosi élet.
LÉGYSZI SEGÍTSETEK

ELŐRE IS KÖSZI
#343079 blarskerin 2009. január. 04. 09:41
blarskerin
Gratula a sikerhez, Zapo! És jó játékot!
De legfőképpen mielőbbi gyógyulást!
#343047 zapo 2009. január. 04. 00:50
zapo
#342968 :: zapo (2009. január. 03. 22:57)
Nálam sosem működött az uninstall, állandóan törölni kellett, de most nem tudom, mi van. Az alap 2 fent van még, hátha az működik, akkor azzal játszom.
Sikerült megoldani, az alap Sims 2 reg. kulcsát is törölni kellett, ott voltak az update listák, amiatt nem sikerült újratelepíteni.
#342968 zapo 2009. január. 03. 22:57
zapo
#342953 :: blarskerin (2009. január. 03. 22:42)
Ilyet még nem tapasztaltam, Zapo! Pedig én is leszedtem és újratelepítettem már a Sims 2-őt, nem is egyszer. Igaz, nekem eddig mindig engedte uninstallal leszedni részenként. Fordított sorrendben szedegettem le, mint ahogy felraktam és sosem volt bajom vele. Remélem, hogy a te problémád is csak átmeneti lesz és megoldódik!
Nálam sosem működött az uninstall, állandóan törölni kellett, de most nem tudom, mi van. Az alap 2 fent van még, hátha az működik, akkor azzal játszom.
#342953 blarskerin 2009. január. 03. 22:42
blarskerin
Ilyet még nem tapasztaltam, Zapo!
Pedig én is leszedtem és újratelepítettem már a Sims 2-őt, nem is egyszer. Igaz, nekem eddig mindig engedte uninstallal leszedni részenként. Fordított sorrendben szedegettem le, mint ahogy felraktam és sosem volt bajom vele.
Remélem, hogy a te problémád is csak átmeneti lesz és megoldódik!
#342944 zapo 2009. január. 03. 22:35
zapo
#342180 :: blarskerin (2009. január. 03. 10:51)
Igen, megoldható! Mielőtt leszednéd a kiegészítőket, a jelenlegi beállítások mellett mentsd el a Dokumentumok mappában levő EA Games => The Sims 2 mappa tartalmát mentsd el. Ha visszatelepíted a kiegészítőket és a mappába visszamásolod ezt a mentést, akkor visszakapod a mostani játékot.
Jól jártam ma! Gondoltam, Sims 2-zök egyet, mivel oda fél kéz is elég, de valami miatt nem működött. Uninstallálni sem tudtam, akkor shift+del. Most meg install után nem akarja frissíteni a kiegeket, tehát le is törli az egész cuccot. Valaki nem tudja, hogy miért van ez?
Eddig már kétszer felrakosgattam, de most nem akarja, hogy játsszak vele
#342180 blarskerin 2009. január. 03. 10:51
blarskerin
Igen, megoldható!
Mielőtt leszednéd a kiegészítőket, a jelenlegi beállítások mellett mentsd el a Dokumentumok mappában levő EA Games => The Sims 2 mappa tartalmát mentsd el.
Ha visszatelepíted a kiegészítőket és a mappába visszamásolod ezt a mentést, akkor visszakapod a mostani játékot.
#342160 mbence10 2009. január. 03. 10:29
mbence10
Hello!

Segítségre lenne szükségem. Fenn van pár kiegészítő a gépemen, de le akarom szedni. A gond az, hogy a testvéremnek meg kellenek a save-jei. Meg lehet valahogy oldani, hogy megmaradjanak a save-k, ha később felrakom a kiegeket?
#302550 blarskerin 2008. október. 25. 15:51
blarskerin
Igen, itt ingyen lehet beszélgetni a Sims2-ről és kiegészítőiről.
Ez a topic arra szolgál, hogy (ahogyan lejjeb én is tettem) képeket mutassunk be egymásnak a sim-falunkról, elmodjuk a tapasztalatainkat és tanácsokat adjunk, ha valaki elakad valahol.
#302547 szandi 2008. október. 25. 15:39
szandi
És itt ingyen lehet letölteni Sims kiegészitőket?????
#291538 blarskerin 2008. október. 04. 19:55
blarskerin
Mert az nem hivatalos kiegészítő.
Csak nyálcsorgató bizonyos korosztálynak.
De egyébként ha Google-ban rákeresel az adultsim kifejezésre, akkor találhatsz magadnak erotic-simeket.
Bár sokkal egyszerűbb letölteni a Nude-patch-et.
De ha mindenáron valami erotikus töltésű, Sims-re hajazó játéot akarsz, akkor azokból is van egy pár darab.
Én mindenesetre remélem, hogy a Simset (egyik részt sem!) teszik tönkre azzal, hogy ilyen lehetőséget csatolnak hozzá. Szerintem épp elég perverzió már az is, amikor egy simsnek az az életcélja, hogy 20, majd 40 simmel legyen kapcsolata!
#291506 blarskerin 2008. október. 04. 19:07
blarskerin
A Nagyvárosi élet (magyarul ez a címe) egyik fő attrakciója építészeti szempontból a csigalépcső.
A másik nagy dobás pedig az, hogy nem kell rögtön saját házat venni, lehet csak bérelni egy lakást más házában. És a költségeket azzal is lehet csökkenteni, hogy lakótársat keresünk a simünk mellé.
A lakótárssal csupán az a baj, hogy nem lehet irányítai, csak a kedvében járni, vagy bosszantani.
Ezenkívül a szokásos menetrend. Van pár újabb ruha, van egy fa mászóka-akármi, egy pár új bútor, a telkek közé "közöket" lehet telepíteni díszítő elemként.

De én is éppen csak kipróbáltam, mert előbb be kellene fejeznem a falumat (városkámat?) az Éjszakák kieggel. Majd utána jöhetnek a csúcsra járatott családok üzlettel, háziállatokkal, stb.
#291336 Kramer 2008. október. 04. 13:51
Kramer
Nem tudom. Nekem mindeggyik fent van kivéve ez, és a Szabadidő.
#291300 Kramer 2008. október. 04. 12:56
Kramer
Bár nekm a vár az üzlet egy kicsit bejött, csak nagyon nehéz volt üzemeltetni, úgy hogy az alkalmazottaknak is jó legyen . Az egyete na az csak a gitár, és dob ér valamit, az Éjszakákban a kocsi. Az évszakok, és a Háziállatok azok nagyon toppon vannak. Mert ezekkel, lehet igazábol olyan életük a Simeknek mint nekünk.
#291265 Kramer 2008. október. 04. 12:02
Kramer
Próbáld ki! Ha akkor szerezhetsz hozzá magyarosítást. Amúgy szerintem az Évszakok, és a Háziállatok ér valamit a többi szerintem nagy -t nem ér, de azért nekem is fent vannak.
#289596 Kramer 2008. október. 01. 20:27
Kramer
Mondjuk nem is olcsók azok a hangfalak Én sem használom azokat mert rontják a háznak a berendezési stílusát, szerintem.
#289585 muhpet 2008. október. 01. 20:23
muhpet
Jó nem azt mondom, én is megvagyok nélküle.
#289576 blarskerin 2008. október. 01. 20:11
blarskerin
Mondjuk ezt még sosem próbáltam ki!
Nekem valahogy egy családi othonba nem tetszettek azok a nagy, doboz-hangfalak. Ezért soha nem is vettem egyet sem a simjeimnek.
Díszíteni mással díszítgettem a házakat.
Nektek is csak azt tudom tanácsolni, hogy ha zavarnak a folytón szóló hangfalak, akkor adjátok el őket!
Egyébként valószínűleg nem is bug! Olyan hangszórók a boltokban vannak, ahol egyfolytában szólnak.