Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#30128 ]{redenc 2007. január. 13. 00:46
]{redenc
#30008 :: AdyBaby (2007. január. 12. 20:20)
Jaj! Bocs a Floodért, de hogyan jön ki az a 8 kieg? Akárhogy számolom nekem csak 7 van, és aztat mondták, hogy ennyi eddig az összes. A seasons mikor jön?
Lassítsunk, húzzuk be a fékeket, és ne keverjük a fogalmakat, ahogy mindenki teszi. Mi szakfórum vagyunk, ugyebár. Tehát.

Kiegészítő lemez, azaz ánglius nevén Expansion Pack, avagy EP 4 van:
- University
- Nightlife
- Open for Business
- Pets

Stuff Pack három van (ezek csak bónuszcuccok, nem teljes értékű csomagok):
- Family Fun Stuff Pack
- Glamour Life Stuff Pack
- Happy Holiday Stuff Pack

Ha valaki mind megveszi, ez hét plusz az alapcsomag, az nyolc.

A Seasonsról (amely tehát az ötödik kiegészítő lesz) meg írtam egy szép hírt, abban - illetve a hozzá csatolt infódobozban - benne van a megjelenési dátum is, tessék használni a keresőt itt jobbra, és elolvasni jól. Én köszönöm

Ui: Bocs, csak az eredeti címeken vagyok hajlandó szólítani őket, nem az elbaltázott magyar ferdítésekkel
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#30008 AdyBaby 2007. január. 12. 20:20
AdyBaby
#29641 :: WayneGace (2007. január. 11. 11:57)
Az én barátnőm is szereti. Szegénynek most nincs ideje játszani. Néha kicsit megunja, aztán megint rákap. Mondjuk nekünk meg van az összes. (alap+8 kieg.)
Jaj! Bocs a Floodért, de hogyan jön ki az a 8 kieg? Akárhogy számolom nekem csak 7 van, és aztat mondták, hogy ennyi eddig az összes.

A seasons mikor jön?
#29967 AdyBaby 2007. január. 12. 19:07
AdyBaby
#29941 :: ]{redenc (2007. január. 12. 17:52)
...ha még van némi pénz, és tovább szeretnéd kényeztetni Pitty kisasszonyt , akkor bátorkodom figyelmedbe ajánlani ezt a könyvet (illetve itt is megvehető) Minden benne van, ami a játékhoz kell, a felmerülő kérdésekre benne megleled a választ. Garantálom, mert én írtam . Úgyhogy híres szerénységem nem is méltatná tovább teljességét, zsenialitását és páratlan, egyedülálló nagyszerűségét. De alkalomadtán szívesen dedikálom
LOL! Nincs reklám a PGOn mi? hehe. De lásd kivel van dolgod megveszem. Már csak azért is, mert meg is akartam. A kérdésemre viszont nem kaptam választ... Sztem jó a sorrend, mert minden működik normálisan. Gondolom szóltál volna ]{redenc, ha nem így lenne...Amint lehet megveszem!

Köcce!
#29941 ]{redenc 2007. január. 12. 17:52
]{redenc
#29939 :: AdyBaby (2007. január. 12. 17:43)
Jaja! Egyetértek! Megvettem az összeset... Kérdésem az lenne, hogy jó sorrendben telepítettem e. Sims2, Pets (egy csomiban voltak, ezek után jött a többi, mert tetszett), Egyetem, Éjszakák, Üzlet, Mesés díszletek, CSillivilli, majd a télapós...Remélem minden ok így is. Köszi! Asszonykát máris telepítem a monitor elé... CSumi!
...ha még van némi pénz, és tovább szeretnéd kényeztetni Pitty kisasszonyt , akkor bátorkodom figyelmedbe ajánlani ezt a könyvet (illetve itt is megvehető) Minden benne van, ami a játékhoz kell, a felmerülő kérdésekre benne megleled a választ. Garantálom, mert én írtam . Úgyhogy híres szerénységem nem is méltatná tovább teljességét, zsenialitását és páratlan, egyedülálló nagyszerűségét. De alkalomadtán szívesen dedikálom
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#29939 AdyBaby 2007. január. 12. 17:43
AdyBaby
Jaja! Egyetértek!

Megvettem az összeset...

Kérdésem az lenne, hogy jó sorrendben telepítettem e.

Sims2, Pets (egy csomiban voltak, ezek után jött a többi, mert tetszett), Egyetem, Éjszakák, Üzlet, Mesés díszletek, CSillivilli, majd a télapós...Remélem minden ok így is.

Köszi! Asszonykát máris telepítem a monitor elé...

CSumi!
#29856 WayneGace 2007. január. 12. 12:16
WayneGace
A mi simseink nem halnak meg soha, mert itatjuk rendszeresen őket életelixírrel, a cicát is. Amúgy a 54 nap azt jelenti, amikor a játékban eltelik 54 nap.
Az elején velünk is így volt: rájöttünk mi, hogy megy. Jó ez a játék: az animációk remekek és elfogatatják a lányokkal, ha barátjuk játszik egy kicsit, sőt megszeretetik velük a játékokat.
Az én barátnőm eleinte internetes oldalakon játszogatott, aztán jött a Sims, aztán megkedvelte a kalandjátékokat ( Runaway).
Én ebben látom a Sims erényeit meg abban, hogy a pároddal egyszerre tudsz játszani, házat berendezni, stb.
#29852 Tojglee 2007. január. 12. 11:59
Tojglee
Az Egyetem egyik karrierjutalmával kellő maniért bárkit visszahozhatsz a túlvilágról. Viszont ha nem fizetsz eleget, egy zombit kapsz vissza...
#29832 Marka Ragnos 2007. január. 12. 08:35
Marka Ragnos
Elvileg bármikor meghalhat bárki. Elég ha nincs elég képzetséged és neki álsz plazmatévét szerelni... bing agyoncsapott az áram. Vagy nem tudsz főzni, és rádgyullad a konyha ... bing meghaltál. De még az is halálos lehet hacsak kifekszel a fűre és nézed a felhőket, ki tudja nem téged talál e el egy becsapodó műhold... Ennek mondjuk nagyon kicsi az esélye...

Ekkor jön a Zord kaszás, és az ő rózsaszín mobiltelefonja... Persze lehet vele alkudni. és ha szerencsés vagy, és a sim kitalálja melyik kezében van a lélek akkor feltámasztja az ilyen balesetben elhullot egyedeket. Azt viszont nem tudom hogy akinekl lejárt az ideje azt vissza lehet e még hozni... Én itt töredelmesen bevallom soha nem halt még meg egyik Simem sem természetes módon az öregséggel...
#29829 AdyBaby 2007. január. 12. 06:23
AdyBaby
#29641 :: WayneGace (2007. január. 11. 11:57)
Az én barátnőm is szereti. Szegénynek most nincs ideje játszani. Néha kicsit megunja, aztán megint rákap. Mondjuk nekünk meg van az összes. (alap+8 kieg.)
Hűűűű...Mind a 8? Az jó. Elárulom Neked, hogy nekem is meglesz majd, csak most vettem rá magamat, hogy belekezdjek megvásárolni.

Az én párommal most beszéltem nem olyan régen, és már be is jelentette, hogy bizony játszani akar. Töretlen a lelkesedése. Még szokogatjuk az új játékelemeket.

Tényleg! Az öregek mikor halnak meg? Nekem kiírja, hogy 54 napos...Eddig jutottam el. Az majd lefelé fog csökkenni és akkor? Sajna tesztet nem olvastam el róla.
#29641 WayneGace 2007. január. 11. 11:57
WayneGace
Az én barátnőm is szereti. Szegénynek most nincs ideje játszani.
Néha kicsit megunja, aztán megint rákap. Mondjuk nekünk meg van az összes. (alap+8 kieg.)
#29593 AdyBaby 2007. január. 11. 01:26
AdyBaby
Betojás Emberek!

A The Sims 2 teljesen felborította az eddigi elképzeléseimet a világról! Történt, hogy megvettem az alap+pets csomagot. Fel is tettem. Tök jó. Erre barátnőm is belelesett, és nem tudom felállítani előle, mikor nálunk van. Ehhez hozzátartozik, hogy Ő eddig nagyon nem értette, miért ülök a gép előtt annyit, ellenezte az egész játékosdit, erre tessék...LOL.
Nagyon kemény...hehe
#25191 Paul 2006. december. 30. 12:53
Paul
Azt nem tudja-e vki, hogy a Sims 2 Pets-ben felcsendülő zenéket vhonna le lehete-e tölteni sim nyelven?
#25021 Heretic Man 2006. december. 29. 14:15
Heretic Man
Igen Én is valami ilyesmire céloztam. A kiskiegészítőkkel pedig nem kell törődni, mert ott teljesen mindegy hogy milyen sorrenbe teszed fel.
#24909 Marka Ragnos 2006. december. 28. 18:44
Marka Ragnos
Az a biztos hogyha sorrendben rakod fel az expanziókat...
alapjáték University, éjszakák, megnyitottunk, Pets,
#24889 Heretic Man 2006. december. 28. 16:06
Heretic Man
Én úgy tudom hogy az expanziós gamel kell indítani. De ha pl: Megvan az Éjszakák és a Pets az Éjszakákat később teszed fel akkor is a Petsel kell indítani. Mert az már ujjabb rész.
#24825 Marka Ragnos 2006. december. 28. 09:37
Marka Ragnos
Bartátim mit ad isten nekem is a 4 cd-s verzio van meg. Felrakod a gémet aztán jöhet az egyik exp mondjuk university azt is felraktad beadod neki az alapjáték vagy az első vagy a negyedik Cd jét. Aztán az exp install programja felfriisíti, leelenőrzi vagy tudom is hogy mit csinál. Utána működik az exp.
#24706 Heretic Man 2006. december. 27. 18:28
Heretic Man
Lehetséges hogy a gamed nem eredeti de az expanzió igen. Ez lehet fordítva is. És lehet hogy azért nem műkszik.
#24482 Darren_Shan 2006. december. 26. 11:10
Darren_Shan
Igen azt raktam bele de még mindig nem megy!!!!!
#24426 BluePitLord 2006. december. 25. 17:43
BluePitLord
#17569 :: ]{redenc (2006. november. 19. 12:33)
Imhol. (A GTA könyvet is én írtam ) Egyébként 1 millió 153 ezer karakter . Tartalmazza az alapjáték, az Egyetem és az Éjszakák összes információját játékos szemmel (azaz nem amolyan gyári guide, arra koncentráltam, hogy a legfontosabb problémák legyenek körbejárva, a felmerülő kérdések megválaszolva), rengeteg táblázattal, tippel, trükkel, a kreatívkodás leírásaival (Body Shop, házépítés ABC, filmkészítés, sztorimód), plusz végigjátszás a három alapszomszédság gyári családjaihoz. Emellé a konzolos verzió teljes végigjátszása és összes tudnivalója. Plusz a kódok részletes ismertetése, trükkjei. És egyaránt használható az angol és a magyar nyelvű játékhoz. Megéri... Bónuszként, ha egyszer találkozunk valahol, dedikálom
Nem akarok kötöszködni, de vicces dolgok is lehetnek abban a könyvben, legalábbis az alapján, ami a borítóra van írva:

"-Összes jármű, fegyver bemutatása
(...)
-Alküldetések, versenyek ismertetése
-A gyűjthető, fellelhető dolgok helyei"

Ilyenek hol vannak a játékban?
És nem, nem néztem el, ez van a "Sims 2" című könyv borítóján, alul.
(tudom, biztos elírások, de olyan jól esett ezt a poént elsütni )
#24093 Tojglee 2006. december. 23. 13:15
Tojglee
A 4CD-s verzó van meg? Mert abból a zöld színű CD-t kell berakni...Azt hiszem...
#24073 Darren_Shan 2006. december. 23. 12:25
Darren_Shan
ÜDV!

A Tesvérem nem tudja felrakni a Sims2 expanziókat mert mindig kéri az eredeti sim2 CD-t a Windows. Berakja.. de semmi... nem megy neki

Segítsetek légyszíves...
#23874 Tojglee 2006. december. 22. 14:53
Tojglee
Tényleg, még az előzetesekben ígérték, hoy apucinak feltűnhet, ha a gyerek nagyon hasonlít a postásra. Ez végül belekerült a játékba?
#23866 Heretic Man 2006. december. 22. 13:26
Heretic Man
Nem túrótorta?Én úgy tudom hogy túrótortát kell ennie.Vagy elég egy egyszerű kód is
#23847 mielikki 2006. december. 22. 12:11
mielikki
Köszi szépen!
Lehet hogy sok spagettit evett, igazából azt nem figyeltem Csak baromi sok ikerpárom született már így, ezért mondtam
#23830 ]{redenc 2006. december. 22. 11:07
]{redenc
#23807 :: mielikki (2006. december. 22. 07:43)
Sziasztok! Nekem egyszer négyesikreim születtek(el nem tudom képzelni, hogyan, a postás belehúzott...). Már elég régóta játszom a játékkal és az én tapasztalatom az, hogy nagyobb az ikrek születésének esélye, ha a feleség bekavar és nem a férjétől lesz terhes. És még lenne 1 kérdésem. Ha másik gépen szeretnék játszani a már elkezdett játékommal, mik azok a fájlok/mappák amikben a mentés van, miket kell átmásolni a másik gépre?
Ikreknek akkor nagy az esélye, ha a kismama sok spagettit zabál. Ez a tuti, más voodoo mágiáról nem tudok...

Migrációhoz a Neighborhoods mappát kell átmásolni, ebbe van minden. Természetesen, ha vannak egyedi cuccok, azokat is (Downloads mappa, illetve kollekcióknál a Collections, saját zenénél a Music, tv-műsoroknál a Movies).
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)