Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#11665 NitraM 2006. október. 30. 12:33
NitraM
#11209 :: Tojglee (2006. október. 28. 23:21)
Én sajnos túl analfabéta vagyok ahhoz, hogy ruhát szerkesszek....
Én meg tudnám oldani, de semmi kedvem hozzá...
#11209 Tojglee 2006. október. 28. 23:21
Tojglee
Én sajnos túl analfabéta vagyok ahhoz, hogy ruhát szerkesszek....
#11104 Kisceka 2006. október. 28. 17:24
Kisceka
Én szeretek játszani a Sims 2-vel, csak mostanában mellékelem, mert meguntam( fél éve). Még a nyáron szerkesztettem ruhákat, pl. csináltam Kárpátiás pólót , de PC GURUsat elfelejtettem, majd lehet csinálok vmikor
#11009 Tojglee 2006. október. 28. 11:15
Tojglee
Brühühü...Nekem még nem jött meg a legújabb szám...
OFF: A Simcity 4 topikkal mi van? senki sem játszik már vele? ON
#10963 Marka Ragnos 2006. október. 28. 06:03
Marka Ragnos
ok.

De az mégicsak az újság és ott csak nem úgy van írva.

Fú ez nagyon állat, meg kell venni... de hát kutya habbal valamelyik nap megveszem.
#10851 ]{redenc 2006. október. 27. 19:22
]{redenc
#10712 :: Marka Ragnos (2006. október. 27. 16:35)
Na megvan már valakinek a Pets? Gondolom senki nem rohant a boltba Petset venni, de azért megkérdem, mert ha valaki már megvette az írjon má valamit róla.
Vedd meg a PC Guru legfrissebb számát, van benne egy szép hosszú cikk...
Nem tűrök meg más zsarnokot, csak azt a kis hangot a lelkemben. (Mahátma Gandhi)
#10712 Marka Ragnos 2006. október. 27. 16:35
Marka Ragnos
Na megvan már valakinek a Pets?

Gondolom senki nem rohant a boltba Petset venni, de azért megkérdem, mert ha valaki már megvette az írjon má valamit róla.
#10354 NitraM 2006. október. 26. 19:38
NitraM
#7664 :: seek3r (2006. október. 18. 22:21)
Tévedés nem a Sims2-t okolom, de nem is állítottam ilyet egyszerűen csak felborzolja a hátamon a szőrt ha meghallom a szót. A másik indok az, hogy igazából ez a játék mindig az eladási listák élén található még ha ezt egyes részei nem is teszik indokolttá...
Hát az biztos hogy nagyon időigényes, de én megőrülnék ha nem játszhatnék vele legalább 2 hetente egyszer!!!
#7664 seek3r 2006. október. 18. 22:21
seek3r
#7118 :: Deltaleader (2006. október. 16. 18:07)
Nem a Sims 2 az oka, ennek, hanem a tesód.
Tévedés nem a Sims2-t okolom, de nem is állítottam ilyet egyszerűen csak felborzolja a hátamon a szőrt ha meghallom a szót. A másik indok az, hogy igazából ez a játék mindig az eladási listák élén található még ha ezt egyes részei nem is teszik indokolttá...
#7539 Tojglee 2006. október. 18. 16:56
Tojglee
Én szeretek a Sims2-vel játszani, csak nincs időm. Sajnos nagyon időigényes játék ez...
#7118 Deltaleader 2006. október. 16. 18:07
Deltaleader
#5023 :: seek3r (2006. október. 11. 21:29)
Én a sims szótól már rosszul vagyok túl sokat vesz el az életemből mivel a tesóm gépe lerobbant ezért most az én gépemen játszik vele, szörnyű.
Nem a Sims 2 az oka, ennek, hanem a tesód.
#5728 NitraM 2006. október. 13. 13:32
NitraM
#5023 :: seek3r (2006. október. 11. 21:29)
Én a sims szótól már rosszul vagyok túl sokat vesz el az életemből mivel a tesóm gépe lerobbant ezért most az én gépemen játszik vele, szörnyű.
Énnekem azér vesz el annyit az életemből mert eccerűen nem bírom ki hogy ne jáccak vele !!!
#5023 seek3r 2006. október. 11. 21:29
seek3r
Én a sims szótól már rosszul vagyok túl sokat vesz el az életemből mivel a tesóm gépe lerobbant ezért most az én gépemen játszik vele, szörnyű.
#4902 ldavid 2006. október. 11. 19:57
ldavid
Szerintem jobb a 2, viszonylag sokat játszottam vele, egyszer tele raktam az udvart élet elixírrel.. xD

de a kiegészítőktől rosszul vagyok
#4823 NightBagoly 2006. október. 11. 18:44
NightBagoly
#1971 :: sleazy (2006. október. 08. 10:53)
Igen, rohadt nagy poén. Szóval az ember inkább ül a gép előtt és játszik a Sims-szel (vagy valami hasonló játékkal) és eljátsza, hogy milyen életet akar, ahelyett, hogy a való életben próbálná meg megvalósítani mindezt. Bulizás, ismerkedés helyett megpróbálja két karakterét összehozni, tanulás, melózás helyett megveszi a játékban a legjobb cuccokat és észre se veszi és rengetg időt k*rt el az életéből. Ez csak nekem fura?
Igen, bennem is ez a gondolat merült fel, ahogy olvastam a kollega leírását a dologról...

Nekem tetszett a Sims amúgy. Az első részre rá voltam kattanva úgy két hétig - tapéták letöltésétől kezdve a mittudomén miig - utána meg szimplán gusztusom se volt ránézni. A kettő hamarabb jutott erre a sorsa - körülbelül fél generációt hoztam össze - egy boldog család, plusz egy kamaszgyerek - aztán szintén a gusztus-kérdés. Valahogy nem az én világom, de semmi bajom azokkal, akik vele játszanak - csak hát, én inkább megpróbálom saját magam a családalapítást. Ott mondjuk nincs load game, de ha összejön, nem is pontokat kapok érte )
#3642 sleazy 2006. október. 09. 22:34
sleazy
Nekem nem az a célom, hogy "sims-fikuló" topik legyen. csak le írtam a véleményem, igaz egy hangyányit erősebben fejtettem ki a gondolataimat . Arról aztán meg csak nem én tehetek, hogy mások is hasonlóan gondolkoznak.
#3629 dihep 2006. október. 09. 22:04
dihep
átmegyünk sims-fikuló topicba?
#3573 sleazy 2006. október. 09. 21:15
sleazy
#3068 :: Deltaleader (2006. október. 09. 15:05)
Sleazy! Ne keverd ebbe az ügybe a való életet. Ennyi erővel az összes játék hülyeség, mert ahelyett, hogy elmennél melózni, leülsz mondjuk Warcraft-ozni, vagy Half-Life-ozni.
Félreértettél. Nem az a baj, hogy játszik (ide most minden pc-s, konzolos játékot értek) hanem az, hogy nem mindenki játéknak fogja fel az ilyen típusú játékokat (lásd még singles). Tehát valaki itt valósítja meg az álmait a való élet helyett.
#3068 Deltaleader 2006. október. 09. 15:05
Deltaleader
#1971 :: sleazy (2006. október. 08. 10:53)
Igen, rohadt nagy poén. Szóval az ember inkább ül a gép előtt és játszik a Sims-szel (vagy valami hasonló játékkal) és eljátsza, hogy milyen életet akar, ahelyett, hogy a való életben próbálná meg megvalósítani mindezt. Bulizás, ismerkedés helyett megpróbálja két karakterét összehozni, tanulás, melózás helyett megveszi a játékban a legjobb cuccokat és észre se veszi és rengetg időt k*rt el az életéből. Ez csak nekem fura?
Sleazy! Ne keverd ebbe az ügybe a való életet. Ennyi erővel az összes játék hülyeség, mert ahelyett, hogy elmennél melózni, leülsz mondjuk Warcraft-ozni, vagy Half-Life-ozni.
#3056 sleazy 2006. október. 09. 14:49
sleazy
#2929 :: dihep (2006. október. 09. 00:58)
sleazy: egy idő után mindenki rájön erre...csak idő kérdése
hát ahhoz képest, ha nézed az eladásokat már évek óta(!!!) vezeti a sims valamelyik része vagy kiegészítője az eladási listákat. tehát nemhogy rájönnek a lejjebb írtakra, hanem még többen játszanak, a sims már divat lett és függőség amit az EA rendesen ki is használ.
#2929 dihep 2006. október. 09. 00:58
dihep
#1971 :: sleazy (2006. október. 08. 10:53)
Igen, rohadt nagy poén. Szóval az ember inkább ül a gép előtt és játszik a Sims-szel (vagy valami hasonló játékkal) és eljátsza, hogy milyen életet akar, ahelyett, hogy a való életben próbálná meg megvalósítani mindezt. Bulizás, ismerkedés helyett megpróbálja két karakterét összehozni, tanulás, melózás helyett megveszi a játékban a legjobb cuccokat és észre se veszi és rengetg időt k*rt el az életéből. Ez csak nekem fura?
sleazy: egy idő után mindenki rájön erre...csak idő kérdése
#2176 RBaly 2006. október. 08. 12:56
RBaly
#1971 :: sleazy (2006. október. 08. 10:53)
Igen, rohadt nagy poén. Szóval az ember inkább ül a gép előtt és játszik a Sims-szel (vagy valami hasonló játékkal) és eljátsza, hogy milyen életet akar, ahelyett, hogy a való életben próbálná meg megvalósítani mindezt. Bulizás, ismerkedés helyett megpróbálja két karakterét összehozni, tanulás, melózás helyett megveszi a játékban a legjobb cuccokat és észre se veszi és rengetg időt k*rt el az életéből. Ez csak nekem fura?
jah, pont emiatt nem tolom én se vele, vagyis "simsezek", csak épp magammal már ha érthető
#1971 sleazy 2006. október. 08. 10:53
sleazy
#1801 :: ]{redenc (2006. október. 08. 00:02)
... és nemcsak másokét... A poén az, ha legyártod magadat, és kipróbálsz életszitukat. Családot alapítasz, egyetemre járatod a gyereket, végigdugod a fél várost (ráadásul olyan csajokat, akiket te készítesz - nekem már megvolt az összes jó modell, színésznő és egyéb celeb ) , sportautót veszel magadnak, medencét ásol a kertben, létrehozod álmaid házát, etcetera.
Igen, rohadt nagy poén. Szóval az ember inkább ül a gép előtt és játszik a Sims-szel (vagy valami hasonló játékkal) és eljátsza, hogy milyen életet akar, ahelyett, hogy a való életben próbálná meg megvalósítani mindezt. Bulizás, ismerkedés helyett megpróbálja két karakterét összehozni, tanulás, melózás helyett megveszi a játékban a legjobb cuccokat és észre se veszi és rengetg időt k*rt el az életéből. Ez csak nekem fura?
#1830 Marka Ragnos 2006. október. 08. 07:35
Marka Ragnos
Hát a Sims2-höz mit is lehetne hozzáfűzni...

Amikor én játszok akkkor mindig egyfajta ideális élet elérésére törekszem, és arra hogy a különböző simseket összehozzam meg hasonlók, viszont nemrég hallottam a Strangerhood nevű sorozatról amit a sims2 vel forgattak és kedvet kaptam hozzá hogy magam is csináljak valami hasonlót. De majd csak a Pets kiegészítővel ( mit ér egy családi film hűséges német illetve skótjuhász de minimum egy jackrussel terrier nélkül) addig is még hátra van két három hónap kuporgatás.

Ellenben ha kedvet éreznétek hozzá, csak nincs ötlet hát nézzétek meg a Strangerhoodot
http://simone.atw.hu/news.php?item.4
ezen a címen (itt csak 10 rész van fenn ráadásul a 7 es bedöglött, de legalább meg lehet nézni. A hivatalos oldalt innen el lehet érni ott fenn van mind a 17 rész, de csak letöltési lehetőség van rá.
#1828 RBaly 2006. október. 08. 06:56
RBaly
Én mindig a pénzre mentem rá
Kreáltam egy karaktert, beköltöztettem a legmágnásabb családokhoz, az ottani cuccokat mind eladtam, a többi családtagot eltettem láb alól (a gyerekeket elvitte a gyermekvédelmis!), majd egy tetszőleges területre átköltöztem a karakteremmel a saját életemet élni, az élet kegyetlen