Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#272575 kacsurka 2008. szeptember. 02. 16:37
kacsurka
Akkor nem lehet semmit csinálni, ha jön az a férfi a "pisztollyal" és tüntet el tárgyakat? Tolvaj vagy micsoda, de valami sugárral töünteti el a berendezés egy részét(vagyis csak néhány dolgot).
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#271318 Kramer 2008. augusztus. 31. 18:49
Kramer
Szerintem nem olyan jó, hogy ikrek születnek. Nálam teljesen felborult az élet ami addig tartott míg a szülök 2 nap múlva egymást 5 perc késéssel követték. Hozzá teszem nagyon jó és boldog család volt minden jól ment.
#271296 Kramer 2008. augusztus. 31. 18:24
Kramer
Ja ja a lecke írás az elég sz'r. Én mindig két lépésbe írtam meg a leckét. Volt hogy még 3% volt hátra de ő szórakozni akart. XD A magánsuli az milyen, meglehet hívni az igazgatót, de nagyok az elvárásai. Nekem a tök jó ízlésesen megépített lakásomra azt mondta nem felel meg a gyereknek, A magán suli nehezebb?
#271292 blarskerin 2008. augusztus. 31. 18:18
blarskerin
Viszonylag ritka az iker. Nekem talán egyszer volt iker baba a játék során.
A hányás az teljesen természetes, minden sim kismama naponta többször megrohanja a WC-t ilyen módon.
A nagyobbik baj az, hogy a papával is megromlik kissé a kapcsolata, mert fáradt, kevesebbet akar beszélgetni, nehezebb bármire rávenni.
De az igazi próbatétel majd a gyereknevelés lesz!
A baba még viszonylag jól el van. Etetés, pelenkacsere, fürdetés. Ezen felül egy kis játék, szeretgetés.
De amikor kinő a kiságyból! Nappal nehéz vele, mert elfárad. Éjjel nehéz vele, mert már kialudta magát és felébredt. Pedig közben már tanítani is kellene. Szobatisztaság, járás, beszéd. És vannak játékok, amik növelik a képességeit.
Aztán amikor a gyerek iskolás lesz, jön az állandó leckeírás. Amire elég nehéz rávenni a kölköt, mert fáradtan, rossz kedvűen ér haza a suliból.
#271288 Kramer 2008. augusztus. 31. 18:11
Kramer
Ha baba születik az ritka, hogy iker? Az nem baj ha a kismama időnként hányás kiséretében használja a budit ugye?
#271283 blarskerin 2008. augusztus. 31. 18:08
blarskerin
Ha elfogadja az összeköltözési ajánlatot, akkor beköltözik, hozza magával a vagyonát (pénzét) és a család tagja lesz.
Vagyis onnantól kezdve ugyanúgy iránythatod, mint a korábbi, saját simjeidet.
Ha elég jóban vannak egymással, akkor az együttalvásnál választhatod a "Gyermeknemzés" opciót. Ebben az esetben sem biztos a siker. Csak akkor lesz gyerek, ha belefér a nyolcfős létszámba, és ha az együttlét után egy kis zene is megszólal, mikor a kifáradt simek összebújnak az ágyban aludni.
A zene megszólalása után egy nappal a hölgyike ruhát vált és elkezd nőni a pocakja. A harmadik napon pedig megszületik egy véletlen szerűen kiválasztott nemű csecsemő.
#271282 Kramer 2008. augusztus. 31. 18:01
Kramer
Ok köszi! Én a szerelmes párral mindig egy egymásnál alvással kezdem , hga már kiérett a kapcsolatuk. A össze költözésnél te irányítod az új Sim-et is?
#271274 blarskerin 2008. augusztus. 31. 17:53
blarskerin
Nem érdemes egyből bulival kezdeni,mert nem lesz erőd és időd minden vendéggel törődni. Akkor pedig nem lesz sikeres a buli.
Elsőre csak egy simmel randizz, és tanuld meg, mit kell csinálni, hogy igazán jól érezze magát!
Ha az Éjszakákkal játszol (vagy későbbi kiegészítővel) akkor a boszorkány némi pénz ellenében hív neked egy randi-partnert, aki egy délután, vagy estén boldogítanod kell.

A rózsás kaput még nem használtam, mert anélkül is lehet házasságot kötni a simek között.
Ha elég jóban van két sim, akkor fel lehet ajánlani az összeköltözést, vagy akár az eljegyzést, később pedig a házasságot is. A beszélgetés rendszer részeként kapod meg a lehetőséget, ha eléggé szerelmesek egymásba a simek.
#271259 Kramer 2008. augusztus. 31. 17:45
Kramer
Tényleg hogy lehet sikeres bulit csinálni? Hogy lehet azt a rózsás kaput használni? Mert esküvőhöz kell nem ?
#270584 blarskerin 2008. augusztus. 30. 20:16
blarskerin
Jól sikerült karakterek!
Ha hosszabb hajat keresel, keresd fel a www.modthesims2.com oldalt! Kicsit kresgélni kell, de lehet férfiakra is hosszú hajat találni. Csak ne felejtsd el a kinézet mell a mesh fájlt is letölteni hozzájuk!

Mivel a korábbi nude patch-es kép eltűnt, ismét belinkelek két NPC hölgyikét.
Dina Caliente és Brandi Broke

Ezekhez viszont nem elég a nude patch. A kész nude-testeket be kell pászítani a programba. De akit ez érdekel, az inkább kérdezze meg priviben!
#270575 kacsurka 2008. augusztus. 30. 20:11
kacsurka
Valahova oda, ahova telepítetted a játékot, de elég rossz minőségű kis képek lesznek. LEgalábbis nálam.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#270566 kacsurka 2008. augusztus. 30. 20:02
kacsurka
Ez a leghosszabb haj amit be tudtál rakni magadra? Egyébként a Kép magadról topikban látott kép alapján azt mondom, hogy hasonlít.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#270541 kacsurka 2008. augusztus. 30. 19:35
kacsurka
Megkerestem a képet, amit említettél, de nem jó mert akkor volt a képfeltöltőnél a megújulás és eltüntek e képek. Pedig én is kiváncsi lettem volna rá.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#270504 blarskerin 2008. augusztus. 30. 19:08
blarskerin
Igen. És attól kezdve nem kockázza ki a ruha nélkül levő simeket a játék.
Valahol lent, sok oldallal visszább én is belinkeltem egy ilyen képet.
Bár annak nem a pucérság volt a lényege, hanem az, hogy kicseréltem az NPC-k nudjait is, vagyis mindenki (takarítónő, postás, vendégek) emberi küldőt kapott pucéran is.
#270500 Kramer 2008. augusztus. 30. 19:06
Kramer
Ezt a Nude Patch-et csak fel kell tewlepíteni?
#270485 blarskerin 2008. augusztus. 30. 19:00
blarskerin
Igen.
Keress rá valamelyik sims oldalon a Nude Patch-re!
Én is azt használok. Mert képmutatásnak tartom, hogy ha egy felöltözött sim leül a budira, azt kikockázzák.
De ugyanakkor életcélja lehet szegény simnek, hogy húsz-negyven másik simet vigyen ágyba!

Ha letöltöd a Nude Patch-et, akkor szükséged lesz új nude-testekre is, mert a játékban alapból kapottak olyanok,m int egy próbabábu. Semmi emberi nincsen bennük.
Én magamnak készítettem nude-okat.
#270474 Kramer 2008. augusztus. 30. 18:57
Kramer
blarskerin ezek a képek nagyon jók! Soha nem csináltam még ilyen klassz házat meg ilyesmiket, Tud valaki olyan csalást, hogy ha egy sim meztelen nincs kikockázva?
#270434 blarskerin 2008. augusztus. 30. 18:42
blarskerin
Megint tettem fel pár képet. Ezúttal a falumról, Pleasantville-ről és a domboldalba mélyített Lower Peakről, melybe Don Lothario kissé átalakított karakterét költöztettem.
#268024 blarskerin 2008. augusztus. 28. 12:14
blarskerin
Igen. Ilyen nálam a Lower Peak. Az út szintjétől egy emeletnyit kell lemenni lépcsőn a bejárathoz. Azon a szinten van a ház konyhája és étkezője. A nappali, háló, fürdő és a többi egy szinttel lejebb és a medence még egy emelettel lejjebb került.
Legközelebb majd arról teszek fel képet!
#267996 blarskerin 2008. augusztus. 28. 11:48
blarskerin
Kramer kérdezte, hogyan lehet iskolát, pályaudvart, stb. készíteni.
Ha érdekel valakit, feltettem pár képet a galériába az én Pleasantvillem "különleges" épületeiről.
Templom, autóbusz állomás, benzinkút.
#264598 blarskerin 2008. augusztus. 24. 00:14
blarskerin
Le kell tölteni a megfelelő oldalakról egy rakás kiegészítőt és akkor tudsz olyan épületeket létrehozni, amelyek kinézetre meglfelelnek az említett dolgoknak.
Ilyen oldal pl. a www.modthesims2.
#264570 Kramer 2008. augusztus. 23. 23:33
Kramer
Tényleg, hogy lehet iskolát, pályaudvart meg ilyesmit építeni valamelyik kiegészítővel vagy lehet a sima alapjátékkal is?
#264321 kacsurka 2008. augusztus. 23. 17:52
kacsurka
MAjd meglátjuk, hogy mi történik. ELég feltünő lesz, mert a férfi és a nő fekete, de a szerető fehér, szóval valószínű látható lesz az apa kiléte.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#264319 blarskerin 2008. augusztus. 23. 17:50
blarskerin
Ezt nem tudom, Kacsurka.
De azt hiszem, a Sims-ben mindig a telken található felnőttek nevelik a gyereket, akárkinek a gyereke is. Vagyis szerintem szülőként fognak vele viselkedni.

A hat generációs családomban nekem is volt egy ilyen szex-mániás!
A 10 után terészetesen jön a húsz! Ezt még meg is tettem neki. Erre követelte, hogy legyen negyven!
A negyven helyett meghívtam egy grill-partyra

Egyébként én ezért nevezem álszent játéknak a Sims2-őt!
Ha a sim leül a budira, akkor ki kell kockázni, nehogy valamelyik gyerek csúnyát lásson.
De negyven szex-partnere lehet a játékos gyerek előtt?
#264308 kacsurka 2008. augusztus. 23. 17:44
kacsurka
Milyen durva, hogy mindig egyre több emberrel akarnak összefeküdni a sim-ek. Először egy majd három, aztán 5 majd 10, aztán ezután nem tudom, mert tesóm csak eddig jutott. Most olyat csinált a tesóm, hogy van egy család, és a nő egy másik férfitól terhes(valószínű, hogy az), ha megszületik a baba az apa tudni fogj, hogy nem az ővé?
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."

Olvastad már? ×