Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#283005 Gabi 2008. szeptember. 19. 19:58
Gabi
#283003 :: kacsurka (2008. szeptember. 19. 19:54)
Gabi írta: Aztán az NFS underworldnál is ezt csinálja
HA tényleg eredeti a játék, akkor nézd meg a borítót, mert olyan, hogy NFS underworld nincs is
Ja tényleg csak underground
#283003 kacsurka 2008. szeptember. 19. 19:54
kacsurka
#282944 :: Gabi (2008. szeptember. 19. 18:50)
Nem tudnátok mié csinálja azt a játék telepitésnél, h a C meghajtó helyére E-t irok és ahogy mennék tovább a listában nem az E-re felpakoltakat mutatja, hanem a C-n levőeket. Valami 324MB t a C re akar rakni de ha azt leokézom akkor az egész oda megy, mármint nállam semmi nem mehet oda csak az XP meg egyéb van ott, aminek a helyét nem lehetett megadni. Aztán az NFS underworldnál is ezt csinálja ahova ugye nem ir semmilyen 324MB más meghajtós cuccot még se az E-re akarja vinni. Mit lehetne itt csinálni?
Gabi írta:

Aztán az NFS underworldnál is ezt csinálja



HA tényleg eredeti a játék, akkor nézd meg a borítót, mert olyan, hogy NFS underworld nincs is
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#282985 Gabi 2008. szeptember. 19. 19:32
Gabi
#282979 :: Kramer (2008. szeptember. 19. 19:22)
Tuti, hogy eredeti a Game-ed? Húzd újra az operációs rendszertz akkor talán...
Hát ha a gépem bibije lenne, amit aligha hinném akkor úgyis lassan megkérdezhetem az informatikust, mert már úgyis szoltam neki más ügyben
#282983 Gabi 2008. szeptember. 19. 19:27
Gabi
#282979 :: Kramer (2008. szeptember. 19. 19:22)
Tuti, hogy eredeti a Game-ed? Húzd újra az operációs rendszertz akkor talán...
A játék az eredeti az op rendszert újrapakolni még korai lenne, azt majd később, úgyis tudom h mindenre van kell is h legyen megoldás.
#282981 blarskerin 2008. szeptember. 19. 19:25
blarskerin
Ha a gépeddel nincs baj, akkor a telepítésnél felajánlott két lehetőség (szokásos, vagy egyéni - tapasztalt felhasználónak ajánlott) gomb közül az alsót válaztva, majd a "Browse" gombra kattintva ki tudod választani a megfelelő meghajtót, a megfelelő mappát, ahogyan az előbb leírtam.
Biztosan működik, mert én is így használom a Sims 2-őt!

Ha mégis valami hiba van, akkor az a géped bibije lehet. Ahhoz viszont nem értek, sajnos.
#282979 Kramer 2008. szeptember. 19. 19:22
Kramer
Tuti, hogy eredeti a Game-ed? Húzd újra az operációs rendszertz akkor talán...
#282976 Gabi 2008. szeptember. 19. 19:19
Gabi
#282955 :: blarskerin (2008. szeptember. 19. 18:58)
Talán próbáld meg a telepítésnél, hogy menj a "Tapasztalt felhasználó"-nak javasolt "gomb"-ra! Azután jelöld ki azt a meghajtót, azon belül a fő mappát, ahová telepíteni akarod! Azután bead egy ablakot, hogy új mappát akarsz-e létrehozni? OK-ézd le, az új mappát nevezd át a telepítendő játék nevére, aztán jelöld ki, hogy oda akarod telepíteni a játékot. Én is a "C" meghajtómon használt XP-vel telepítettem, de az "E" meghajtó Programfiles mappájába, egy külön létrehozott mappába. Ezek után természetesen az alap Dokumentumokban fogod megtalálni a Sims mentéseit, képeit, szomszédságait, stb.
Hát ahogy probálom ugyanazt csinálja, nem halgat a parancsomra.
#282955 blarskerin 2008. szeptember. 19. 18:58
blarskerin
Talán próbáld meg a telepítésnél, hogy menj a "Tapasztalt felhasználó"-nak javasolt "gomb"-ra!
Azután jelöld ki azt a meghajtót, azon belül a fő mappát, ahová telepíteni akarod! Azután bead egy ablakot, hogy új mappát akarsz-e létrehozni? OK-ézd le, az új mappát nevezd át a telepítendő játék nevére, aztán jelöld ki, hogy oda akarod telepíteni a játékot.
Én is a "C" meghajtómon használt XP-vel telepítettem, de az "E" meghajtó Programfiles mappájába, egy külön létrehozott mappába.
Ezek után természetesen az alap Dokumentumokban fogod megtalálni a Sims mentéseit, képeit, szomszédságait, stb.
#282944 Gabi 2008. szeptember. 19. 18:50
Gabi
#280756 :: blarskerin (2008. szeptember. 16. 15:31)
Kramer! A Body Shop segítségével bármelyik nude-testet átszerkesztheted és a saját simjeidet már az új nude-testtel készítheted. A régebbiekre ezt nem tudod alkalmazni, sajnos. Csak akkor, ha újra elkészíted őket. A nude-test, szem, vagy egyéb (arcfestés, hajszín) szín szerinti átszerkesztése ugyanúgy megy, mint a ruha átszínezése. Megnyitod a Body Shopban, Export, a Dokumentum mappában megtalálod a Sims mappájában a Projects mappában. Átszínezed, utána a Body Shopban visszarakod és már használhatod is. A nude-test elég nagy munka, mert minden korhoz tartozik három nude, a sportos, az átlagos és a kövér. Ezeket mind át kell dolgozni! Ha olyat írtam, amit már mindenki tudott, akkor elnézést! Nem okoskodni, csak segíteni akartam.
Nem tudnátok mié csinálja azt a játék telepitésnél, h a C meghajtó helyére E-t irok és ahogy mennék tovább a listában nem az E-re felpakoltakat mutatja, hanem a C-n levőeket. Valami 324MB t a C re akar rakni de ha azt leokézom akkor az egész oda megy, mármint nállam semmi nem mehet oda csak az XP meg egyéb van ott, aminek a helyét nem lehetett megadni. Aztán az NFS underworldnál is ezt csinálja ahova ugye nem ir semmilyen 324MB más meghajtós cuccot még se az E-re akarja vinni. Mit lehetne itt csinálni?
#280756 blarskerin 2008. szeptember. 16. 15:31
blarskerin
Kramer!
A Body Shop segítségével bármelyik nude-testet átszerkesztheted és a saját simjeidet már az új nude-testtel készítheted.
A régebbiekre ezt nem tudod alkalmazni, sajnos. Csak akkor, ha újra elkészíted őket.
A nude-test, szem, vagy egyéb (arcfestés, hajszín) szín szerinti átszerkesztése ugyanúgy megy, mint a ruha átszínezése.
Megnyitod a Body Shopban, Export, a Dokumentum mappában megtalálod a Sims mappájában a Projects mappában. Átszínezed, utána a Body Shopban visszarakod és már használhatod is.
A nude-test elég nagy munka, mert minden korhoz tartozik három nude, a sportos, az átlagos és a kövér. Ezeket mind át kell dolgozni!

Ha olyat írtam, amit már mindenki tudott, akkor elnézést! Nem okoskodni, csak segíteni akartam.
#280749 Kramer 2008. szeptember. 16. 15:22
Kramer
Még egykoron Blarskerinnel beszéltünk róla, hogy ha Nude patch-et használunk, és utána nem nem látogatjuk meg Body shoppot akkor a simek olyanok lesznek mint a próbababák. Nos én beírtam egy csalást ami eltünteti a kockázást. A kockák eltüntek, de a simek testei tényleg olyanok lettek mint a próbababák. Hát eléggé szar így. Semmi emberi tulajdonság a testen de még mindig jobb mint amikor kikockázza a játék amikor ráülnek a Wc-re.
#277363 blarskerin 2008. szeptember. 10. 19:47
blarskerin
#277139 :: Mart1031y (2008. szeptember. 10. 16:22)
Hy! Volna egy egyszerű gondom. Az egyik simemnek rossz nevet adtam és szeretném megváltoztatni. Ezt hogyan tudom elérni?
Mart1031y írta:

Volna egy egyszerű gondom. Az egyik simemnek rossz nevet adtam és szeretném megváltoztatni. Ezt hogyan tudom elérni?

Az egyik megoldás, hogy a www.modthesims2.com oldalról letöltöd és telepíted a SimPE programot. Ezzel meg lehet változtatni a simek nevét, nemét, kinézetét, képességeit, korát és sok más egyebet is.
Bár nekem csak az Éjszakák kiegészítőig működött.

A másik megoldás, hogy megkeresed a névváltoztatáshoz szükséges kódot.
#277357 andrasp 2008. szeptember. 10. 19:44
andrasp
#277347 :: kacsurka (2008. szeptember. 10. 19:38)
Kramer írta: Kegyetlen vagy!!!! Én nem tudnám megölni egy Sim-emet se. Főleg azt nem aki már a családomba született. Én most nem túlságosan rég csináltam egy családot amivel már a második generációnál vok. És annyira sajnáltam mikor meghaltak a kezdő Sim-eim.....
Én örömmel ölök meg minden Sim-et, akit csak tudok.
hát nem nehéz őket kinyírni csak nem kell nekik kaját adni vagy fel kell gyújtani a házat stb.
#277347 kacsurka 2008. szeptember. 10. 19:38
kacsurka
#277152 :: Kramer (2008. szeptember. 10. 16:42)
Kegyetlen vagy!!!! Én nem tudnám megölni egy Sim-emet se. Főleg azt nem aki már a családomba született. Én most nem túlságosan rég csináltam egy családot amivel már a második generációnál vok. És annyira sajnáltam mikor meghaltak a kezdő Sim-eim.....
Kramer írta:

Kegyetlen vagy!!!! Én nem tudnám megölni egy Sim-emet se. Főleg azt nem aki már a családomba született. Én most nem túlságosan rég csináltam egy családot amivel már a második generációnál vok. És annyira sajnáltam mikor meghaltak a kezdő Sim-eim.....


Én örömmel ölök meg minden Sim-et, akit csak tudok.
"Kézen állni mindennek tetején... hintázni a világ peremén."
#277343 andrasp 2008. szeptember. 10. 19:36
andrasp
Mart1031y írta:

Az egyik simemnek rossz nevet adtam és szeretném megváltoztatni

kiköltözteted a családot és szerkeszted

kössz Blarskerin
#277152 Kramer 2008. szeptember. 10. 16:42
Kramer
Kegyetlen vagy!!!! Én nem tudnám megölni egy Sim-emet se. Főleg azt nem aki már a családomba született. Én most nem túlságosan rég csináltam egy családot amivel már a második generációnál vok. És annyira sajnáltam mikor meghaltak a kezdő Sim-eim.....
#277140 BigBoy 2008. szeptember. 10. 16:23
BigBoy
#277139 :: Mart1031y (2008. szeptember. 10. 16:22)
Hy! Volna egy egyszerű gondom. Az egyik simemnek rossz nevet adtam és szeretném megváltoztatni. Ezt hogyan tudom elérni?
Egyszerű... megölöd és csinálsz egy másikat
#277139 Mart1031y 2008. szeptember. 10. 16:22
Mart1031y
Hy!

Volna egy egyszerű gondom. Az egyik simemnek rossz nevet adtam és szeretném megváltoztatni. Ezt hogyan tudom elérni?
#276218 blarskerin 2008. szeptember. 08. 20:27
blarskerin
Miért ne?
Ezen az oldalon szinte mindent találhatsz a falaktól az ajtókig, a ruháktól az autókig, a bútoroktól a hajviseletekig.
Csak ne telepíts egyszerre sokat a Sims 2 Downloads mappájába, mert néha akad olyan is, amitől betöltés közben kifagy a játék!
Ha ruhát, vagy hajat töltesz le, nézd meg, hogy a mesh fájl is ott van-e mellette, mert anélkül nem használja a játék a ruhákat, hajakat.
#276211 andrasp 2008. szeptember. 08. 20:22
andrasp
#276146 :: blarskerin (2008. szeptember. 08. 19:57)
Esetleg, ha valahonnan töltöttél le új TV-készüléket, vagy műsort, az kavarhat be. Már úgy értem, hogy lehet letölteni bútorokat, ruhákat, autókat, szóval mindent a legális Sims oldalakról, de van, amit nem igazán támogat a játék. Akad olyan bútor, amivel el sem hajlandó indulni! De azt mindenképpen tudhatod, hogy mit néz a simed! Kattints a TV-re és a "kapcsolja át" parancsra, akkor kiírja, hogy milyen műsorok közül választhatsz.
és ha nagyon szépen megkérlek akkor belinkeled nekem azt az oldalt???
#276146 blarskerin 2008. szeptember. 08. 19:57
blarskerin
Esetleg, ha valahonnan töltöttél le új TV-készüléket, vagy műsort, az kavarhat be.
Már úgy értem, hogy lehet letölteni bútorokat, ruhákat, autókat, szóval mindent a legális Sims oldalakról, de van, amit nem igazán támogat a játék.
Akad olyan bútor, amivel el sem hajlandó indulni!
De azt mindenképpen tudhatod, hogy mit néz a simed! Kattints a TV-re és a "kapcsolja át" parancsra, akkor kiírja, hogy milyen műsorok közül választhatsz.
#276139 Kramer 2008. szeptember. 08. 19:53
Kramer
Lehet hogy hülyeséget írok de lehet hogy a videókártyád nem támogatja a játékot.
#276134 nemtudomki 2008. szeptember. 08. 19:48
nemtudomki
Hy!

Lenne egy olyan problémám a játékkal, hogy amióta új videókártyám van nem akarja megjeleníteni a TV műsorokat. Minden Patch-et leszedtem a hivatalos honlapról, de ugyanolyan maradt. Hogyan lehet visszahozni a műsört?(kicsit idegesítő amikor azt se tudom, hogy nyomi ufófejű simem mit néz) (eredetiben van meg)
Gamestreaming: http://www.twitch.tv/adanos93
#275605 blarskerin 2008. szeptember. 07. 17:20
blarskerin
Ezt inkább priviben kellene megbeszélni!
Ha érdekel, ott szívesen elmondom, mit kell tenned!
#275603 Kramer 2008. szeptember. 07. 17:18
Kramer
blarskerin írta:

De mielőtt belevágsz a nude-patch-csel való játékba, nem árt kicserélned az alap nude-testeket, mert mindenki olyan lesz, mint ey próbababa! Csak sima bőrük van tetőtől talpig.


Szóval mit kéne csinálnom? Boccs de így ezt nem értem.