Kérjük jelentkezz be!
The Sims 2

The Sims 2 és kiegészítői

Mit is mondjak? Talán elég ennyi: Nor plotz icka wibba hain, Plotz icka wibba hain, hain, Unh-huh, unh-huh...
#109093 blarskerin 2007. augusztus. 22. 09:48
blarskerin
Akkor a falumnak csak egy álfolyó marad Ebbe akartam csatlakoztatni a régi Sims-gyűrű kis zuhatagos folyócskáját.
Pedig egész pofásan kezd alakulni a Régi Sims, Pleasantview és a saját ötleteim alapján összekombinált Pleasantville.
#109089 Tojglee 2007. augusztus. 22. 09:42
Tojglee
Sajnos a folyó mint olyan, lehetetlenség...
Az SC4 csak a állóvíz fogalmát ismeri...
#109080 blarskerin 2007. augusztus. 22. 09:29
blarskerin
#109066 :: Tojglee (2007. augusztus. 22. 09:01)
Hát, módosítani csak az SC4-gyel tudod...
Köszi! Azzal már megtettem. Szerettem volna beleépiteni a régi Sims kör-forgalmát, de a kis folyóhoz a SimCity4-ben túl mélyre kell menni és a Sims2 hidjai túl hosszúak.
Ezért kerestem a megoldást egy kis hegyi folyó létrehozásához.
#109074 Gabriel Taylor 2007. augusztus. 22. 09:15
Gabriel Taylor
Én ezt jól tudom csak hogy hátha valami...köszi azért majd elhívom megmutataom hogy mit írtataok!
#109066 Tojglee 2007. augusztus. 22. 09:01
Tojglee
Hát, módosítani csak az SC4-gyel tudod...
#109064 blarskerin 2007. augusztus. 22. 08:59
blarskerin
A Sims-et baromira levédték, csak ott lehet hozzányúlni, ahol a készitők engedik.Ezért keresem én is kétségbeesetten a szomszédság módositásának a lehetőségét. Magamtól erre sem tatláltam megoldást.
A másolt cd az első Sims-nél sem működött rendesen, a Sims2-nél sem fog.
#108978 Rego 2007. augusztus. 21. 23:21
Rego
#108977 :: Gabriel Taylor (2007. augusztus. 21. 23:20)
hi! a haverom a képembe tolta a játékot hogy neki nem lehet falat építeni én nézzem meg nekem lehet-e....mondtam neki hogy a másoltban nem lehet külső építkezéseket csinálni de nem hiszi!nincs valami kieg hozzá hogy lehessen mert megörjíííttttttLOL
Nincs hozzá. Ha meg nem hiszi el, hát ne higgye, de falat akkor se lehet építeni...
#108977 Gabriel Taylor 2007. augusztus. 21. 23:20
Gabriel Taylor
hi!

a haverom a képembe tolta a játékot hogy neki nem lehet falat építeni én nézzem meg nekem lehet-e....mondtam neki hogy a másoltban nem lehet külső építkezéseket csinálni de nem hiszi!nincs valami kieg hozzá hogy lehessen mert megörjíííttttttLOL
#108802 blarskerin 2007. augusztus. 21. 20:12
blarskerin
Volna egy kérdésem. A SimCity4 segtiségével tudtam új szomszédságot csinálni magamnak, de nem vagyok igazán elégedett vele. Tudna-e valaki segiteni, hogy miképpen lehet még módositani egy szomszédság földrajzi adottságait?
Nem házakra és dekorációkra gondolok, hanem domborzatra, vizekre és utakra.
#104380 blarskerin 2007. augusztus. 15. 13:15
blarskerin
#104378 :: iverson2 (2007. augusztus. 15. 13:11)
Hmmm... Jó kis kép. Egyébként én anno nagyobb melleket kutattam a csaj sim-eknek. Kredenc segített, vagyis adott tippet.
Azt akartam megmutatni, hogy egy kis trükközéssel az alap-karakterek, NPC-k is lehetnek az EA unisex babái helyett emberi lények. Átirtam az eredeti nud-képeket és a pizzáslánytól a takaritónőig mindenkinek rendes cickója lett a semleges folt helyett.
#104378 iverson2 2007. augusztus. 15. 13:11
iverson2
#104351 :: blarskerin (2007. augusztus. 15. 12:41)
Nem a nude-patch a lényeg, hanem az, hogy az NPC-k is emberiek lettek, az EA által adott nudtestek helyett
Hmmm...
Jó kis kép. Egyébként én anno nagyobb melleket kutattam a csaj sim-eknek. Kredenc segített, vagyis adott tippet.
#104351 blarskerin 2007. augusztus. 15. 12:41
blarskerin
Nem a nude-patch a lényeg, hanem az, hogy az NPC-k is emberiek lettek, az EA által adott nudtestek helyett
#104348 Marci19,92 2007. augusztus. 15. 12:40
Marci19,92
Áhh,nagyon kemény a Nude patch .Még sosem láttam belőle semmit .
#104341 Tojglee 2007. augusztus. 15. 12:36
Tojglee
Hmm...Nude patch-elünk, nude patch-elünk?
Jó kép.
#104337 blarskerin 2007. augusztus. 15. 12:31
blarskerin
Hali, Iverson! Teszek neked ide egy képet. Némi ügyeskedéssel elértem, hogy az összes sim igy nézzen ki. Gondoltam, téged, mint kebel-barátot érdekel a dolog.
#97119 AdyBaby 2007. július. 31. 02:59
AdyBaby
Akkor hogyan is van ez? Milyen kiegek lesznek még a második részhez? Én a vakációról tudok eddig. Lesz még valami? Gondolom Stuffok meg miegymás...Belegondolni is félelmetes, hogy az eddigiekből mi mindent nem játszottam még ki...

A hajós ötlet tetszik nekem is. Lehetne párosítani a vakációval. Míg elutazmak addig az úton is figyelni kéne rájuk, stb.
#66984 Töki 2007. június. 01. 12:23
Töki
Aki tud kiegészítőket készíteni vagy átszínezni és van kedve akkor jelentkezzen az új SIMS HUNGARY Creator Team-be!
#66617 muhpet 2007. május. 31. 16:04
muhpet
lehet h nagy hülyeség amit most mondok de sztem lehetne olyan a következő kiegben h pl ha hajón utazol akkor ott kéne "élni" egy vagy két napot izgi lenne...először biztos...
#59420 iverson2 2007. május. 15. 13:41
iverson2
#58328 :: AdyBaby (2007. május. 12. 12:14)
Hát...nem tom mi lehet a gond, de... Én két okot említenék. Ha a modthesims2 oldalat használod, akkor lehet nincs meg a mesh hozzá. Anélkül nem megy. Elvileg ha ez a gond, akkor van link hozzá. Másik...Van egy Q-Xpress nevezetű progi. Az oldalon letölthető. Az automatikusan jó helyre telepít, ha beadod, hogy hová kell. A Documentsen belül sims2/downloads, asszem. Remélem nem mondtam baromságokat.
AdyBaby írta:


Másik...Van egy Q-Xpress nevezetű progi. Az oldalon letölthető. Az automatikusan jó helyre telepít, ha beadod, hogy hová kell. A Documentsen belül sims2/downloads, asszem. Remélem nem mondtam baromságokat.




Köszi, már mmegoldódott a probléma. Rájöttem, a titok nyitjára. Egyébként le is van írva az oldalon, hogy ha nem mükszik valami, akkor szedd le ezt a Q-Xpress programot. Tehát nem mondtál butaságot. De jelenleg maradok a saját simeknél he he.
#58340 iverson2 2007. május. 12. 13:09
iverson2
Köszi szépen. Most nem annyira fontos, egyébként most már pontosabban megnéztem amit írtak az oldalon, és rájöttem. Jelenleg elég nekem a 34D mellbőség.
#58328 AdyBaby 2007. május. 12. 12:14
AdyBaby
#58171 :: iverson2 (2007. május. 11. 18:27)
Megint segítség kéne Letöltöttem simeket, de nem tudom őket használni. Hírességeket meg színésznőket (Scarlett Johanson), nem mükszik . Ezeket hova kell bemásolni? Írja meg valaki
Hát...nem tom mi lehet a gond, de...

Én két okot említenék. Ha a modthesims2 oldalat használod, akkor lehet nincs meg a mesh hozzá. Anélkül nem megy. Elvileg ha ez a gond, akkor van link hozzá.

Másik...Van egy Q-Xpress nevezetű progi. Az oldalon letölthető. Az automatikusan jó helyre telepít, ha beadod, hogy hová kell. A Documentsen belül sims2/downloads, asszem. Remélem nem mondtam baromságokat.
#58171 iverson2 2007. május. 11. 18:27
iverson2
Megint segítség kéne Letöltöttem simeket, de nem tudom őket használni. Hírességeket meg színésznőket (Scarlett Johanson), nem mükszik . Ezeket hova kell bemásolni? Írja meg valaki
#57455 AdyBaby 2007. május. 08. 18:24
AdyBaby
#57450 :: iverson2 (2007. május. 08. 18:16)
AdyBaby írta: Tudod ki adott iversonnak útmutatást? Olvass lentebb, és meglátod, hogy ]{redenc volt az, aki mellesleg egy admin... Sztem nincs kivetnivaló abban, ha olyan modokról beszélünk, amelyek fent vannak az egyik legnagyobb sims rajongói oldalon. Ez kiegészítés a játékhoz, nincs ebben semmi. Ráadásul nagyon jó kis dolog lehet! Tudod mit!? NAGYCICIS SIMSEKET AKAROK CSINÁLNI! Na jó...Ez lehet túlzás volt. Iverson! Légysziiiiiiiiii!
Tehát ahogy kredenc írta ez nem hivatalos. Az oldal, amit megadott eme akkor itt downloads/bodytypes/female asszem és ott vannak a letölthető dolgok. Pl. 34D-s modellek ruhával. Lehet választani.
Köszi! Az oldalt ismertem, csak rákeresni voltam lusta...De csak megteszem...Bocs, ha szemtelen voltam....Hehe...Köszi! Hajrá 140-es cickók!

Már installálom is őket! Jónak tűnnek! VVVOOOÁÁÁ!
#57450 iverson2 2007. május. 08. 18:16
iverson2
#57140 :: AdyBaby (2007. május. 07. 18:48)
Tudod ki adott iversonnak útmutatást? Olvass lentebb, és meglátod, hogy ]{redenc volt az, aki mellesleg egy admin... Sztem nincs kivetnivaló abban, ha olyan modokról beszélünk, amelyek fent vannak az egyik legnagyobb sims rajongói oldalon. Ez kiegészítés a játékhoz, nincs ebben semmi. Ráadásul nagyon jó kis dolog lehet! Tudod mit!? NAGYCICIS SIMSEKET AKAROK CSINÁLNI! Na jó...Ez lehet túlzás volt. Iverson! Légysziiiiiiiiii!
AdyBaby írta:

Tudod ki adott iversonnak útmutatást? Olvass lentebb, és meglátod, hogy ]{redenc volt az, aki mellesleg egy admin...

Sztem nincs kivetnivaló abban, ha olyan modokról beszélünk, amelyek fent vannak az egyik legnagyobb sims rajongói oldalon. Ez kiegészítés a játékhoz, nincs ebben semmi. Ráadásul nagyon jó kis dolog lehet! Tudod mit!? NAGYCICIS SIMSEKET AKAROK CSINÁLNI! Na jó...Ez lehet túlzás volt.

Iverson! Légysziiiiiiiiii!




Tehát ahogy kredenc írta ez nem hivatalos. Az oldal, amit megadott eme akkor itt downloads/bodytypes/female asszem és ott vannak a letölthető dolgok. Pl. 34D-s modellek ruhával. Lehet választani.
#57140 AdyBaby 2007. május. 07. 18:48
AdyBaby
#57139 :: NY124 (2007. május. 07. 18:46)
Nem gondolom, hogy ebben a topikban témákról kéne írni! De ha akartok egy figyelmeztetés, engem nem zavar... de én szóltam!
Tudod ki adott iversonnak útmutatást? Olvass lentebb, és meglátod, hogy ]{redenc volt az, aki mellesleg egy admin...

Sztem nincs kivetnivaló abban, ha olyan modokról beszélünk, amelyek fent vannak az egyik legnagyobb sims rajongói oldalon. Ez kiegészítés a játékhoz, nincs ebben semmi. Ráadásul nagyon jó kis dolog lehet! Tudod mit!? NAGYCICIS SIMSEKET AKAROK CSINÁLNI! Na jó...Ez lehet túlzás volt.

Iverson! Légysziiiiiiiiii!