Heroes over Europe újból bejelentve
A Red Mile Entertainment és az Atari közösen bejelentette, hogy 2009-ben érkezik a Heroes over the Pacific folytatása, next-gen konzolokra és PC-re.
A Red Mile Entertainment és az Atari közösen bejelentette, hogy 2009-ben érkezik a Heroes over the Pacific folytatása, next-gen konzolokra és PC-re.
Az Alan Wake az Intel „véres kardja” volt sokáig, körbehurcolták a világban, hogy megmutassák, mire képesek a kétmagos processzorok. Azóta már a négymagosok is beköltöztek gépeinkbe, az akkori bemutatók álomvasait egy mai hardcore gamer már megmosolyogná – a finn srácok thrillere azonban még mindig sehol...
Akik megvásárolták a Prison Break harmadik évadának DVD-jét, csodálkozva fedezhették fel rajta a Brash Entertainment beharangozóját az azonos című játékról...
A Treyarch közzétette a Call of Duty: World at War minimum gépigényét. A széria ezen darabja visszalátogat a második világháborúba.
A Simbin újabb autós játék fejlesztésbe kezdett bele -- ezúttal a svéd túraautó bajnokságot pécézte ki magának.
Érdekes dolgok ezek. Két éve megjelent egy játék, majd eltűnt a süllyesztőben. Aztán új néven, szebb grafikával ismét előbukkant, és újfent nem váltotta meg a világot. Ám ennek ellenére a kiadó hisz benne, ki tudja, miért. Mondom, érdekes dolgok ezek...
A Bioware ma közölte, hogy következő nagy játékuk, a Dragon Age mellé egy modkészletet is készítenek, és ezt be is fogják mutatni a Penny Arcade Expón.
Szögezzük le gyorsan, továbbra is sem túl egyszerű Bill Roper és emberei életének utóbbi pár hónapja-hete történéseit átlátni, így aztán legfeljebb pár kérdőjel egyenesedett ki, de bőven maradt még jó pár.
Megérkeztek az első hivatalos infók, valamint néhány jó minőségű kép is a Need for Speed Undercoverről.
Már csak pár hét, és kitárul/kitágul az univerzum, kezünkbe vehetjük a kreatív félisten (eufemizmusért bocsánat, de akkor is...), Will Wright legújabb agyszüleményét. Nem véletlen, hogy egyre több információ, hír fut be a játékkal kapcsolatban.
Öt szép napot töltött el több tucat gémer a Balaton mellett, feledhetetlen hangulatban - hatalmas kár, hogy ilyen hamar véget ért...
Az EA közölte a nagyvilággal következő focis játékuk, a FIFA 09 dallistáját, mi pedig megosztjuk mindenkivel, aki kíváncsi rá.
John Smedley a Sonytól ma bejelentette, hogy mind a két EverQuest játék egy-egy kiegészítőt fog kapni, még idén.
Múlt héten Cliff 'cliffski' Harris játékfejlesztő feltette a blogján a nagy kérdést: „Miért lopjátok el a játékaimat?”. Megkapta a válaszokat, és levonta a következtetést.
Néhány új információ érkezett az Arkham Asylumról, valamint pár nem túl jó minőségű kép a Gameinformerből, hogy lássuk, miként is fest a játék.
A Radical fejlesztőcsapata kénytelen megválni száz munkatársától és két játékától is, a Blizzard és az Activision házassága miatt.
Megérkeztek az első részletek a Konami PES 2009-jéről. Jelen hírben szó lesz a grafikai tupírozásról, az irányításról, és az új játékmódokról.
A Codemasters egy sajtóközlemény keretében közölte a világgal, hogy készül az Overlord második része, nem is egy platformra.
A Crytek leleplezte a Crysis: Warhead hivatalos megjelenési dátumát, és közölte a játék minimum gépigényét is.
Lassan szállingózik a különböző fejlesztők felhozatala a Games Conventionre. Ezidáig még csak az EA és az Atari listája érkezett meg.
Készül a legújabb Batman-játék, amit az Arkham Asylum címmel láttak el. Nem szabad azonban összekeverni azzal a Batman-játékkal, amiről tegnap írtunk.
A Diablo 3 vezető tervezőjével készített interjúból kiderül, hogy a Diablo 3 után még számíthatunk további részekre.
Megérkeztek az első képek a Prince of Persia-film forgatásáról, melyeken csak Jake Gyllenhaal látható, aki Dastan, azaz a herceg szerepében feszít.
Múlt héten a Midway megvált néhány vezetőjétől, és egy ismeretlen játék készítését is le kellett állítaniuk.