Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#395730 Dark Prince 2009. április. 11. 11:35
Dark Prince
mind1 azért kössz szépen a segítséget
Ui.:az ember nem vehet meg mindent eredetiben
#395724 Dark Prince 2009. április. 11. 11:29
Dark Prince
kössz...
a cehhet állod, vagy valami használhatót is tudnál mondani?(mint mondtam a minimum gépigény megvan)
#395721 Dark Prince 2009. április. 11. 11:22
Dark Prince
hellosztok!
A Half-life 2 episode 2vel játszom és az lenne a bajom hogy elképesztően szaggat, pedig a minimum gépigény megvan.
Nemtudtok valami megoldást erre, valami javításnak vagy hasonlónak örülnék, előre is köszi!
#393871 oblivion avatarja 2009. április. 07. 15:18
oblivion avatarja
#390552 :: Ndk-turmixgép (2009. március. 30. 21:15)
Off-Man: hmm....igen, elég sok a koncepció rajz, meg a kivágott egység (például a Combine Super Soldier vagy a védőruhás polgár), s tényleg lehet, hogy visszatérnek (bekerülnek?), de nem hiszem, hogy például Alyx ismét kapaszkodni fog egy csődarabban (?). De érdekes, hogy megjeleik a gyárkémény, még ha nehezen kivehető is. Gondolom ez a "Légcserélő gyár" lenne, bár jöhet a forrú ólom, ha tévedek. De az a zölden megvilágított torony mi lenne?
Bocs a flood miatt.

"Ndk-turmixgép= például Alyx ismét kapaszkodni fog egy csődarabban"[/quote írta:



(Kicsit átalakítottam a szerkesztést ezért valamiért az enyémet is bele írta. De a idéző jeles az sértetlen.)
Én szeretném ha igen csak most Gordonéba kapaszkodna
#393870 oblivion avatarja 2009. április. 07. 15:11
oblivion avatarja
Na letöltöttem az a Cinema 9 base vagy mit.
amit mondtatok, de nem tudom hogy hova kell telepíteni hogy működjön ha a source módba kell akkor meg mit kell álltani még?
#392259 Off-Man 2009. április. 03. 15:09
Off-Man
Mindenki szíves figyelmébe ajánlok egy kiváló multis módot a Dystopiat .
Likek http://www.dystopia-game.com/ és http://www.moddb.com/mods/dystopia
#391397 Ghastly 2009. április. 01. 16:28
Ghastly
Sziasztok ha megveszem az orange boxot akkor tudom majd a saját accomra és egy másik accra is regelni ??
#391194 Off-Man 2009. március. 31. 22:06
Off-Man
Én is onnan informálódok ha a HL2 Bétáról van szó .
Egyébként nagy rá az esély , hogy a Hydra vissza fok térni ( az az be fog kerülni ) az Ep3-ban .
#391190 Plaxer 2009. március. 31. 22:02
Plaxer
#391185 :: Off-Man (2009. március. 31. 22:00)
z0li Szerintem is arra gondolt ardy .
Még mielőtt Off-Man (találó név...) leírná az egész Half Life 2 bétát annak itt van angolul amit tudni érdemes.

arby: én azt sajnálom hogy ez kimaradt
#391185 Off-Man 2009. március. 31. 22:00
Off-Man
#391180 :: z0li (2009. március. 31. 21:56)
arby erre gondolsz link ??
z0li
Szerintem is arra gondolt ardy .
#391180 z0li 2009. március. 31. 21:56
z0li
arby erre gondolsz link ??
#391172 Off-Man 2009. március. 31. 21:42
Off-Man
#391108 :: Jemax (2009. március. 31. 20:24)
Én már nagyon várom... a képekről meg annyit, hogy a Valve-nál sose lehet tudni. ez a kép nagyon tetszik
Jemax
Ez a kép nekem is tetszik , de nagyon ! Ez a hely a HL2 Bétában benne van , az a neve , hogy AirEx (AirExchange) .
Ez egy jó 6 pályás része a HL2 Bétának , egyébként a Gerry's mód honlapján fent van az első nyitó pálya .
A teljes pályacsomag (plusz a HL2 béta megannyi pályájának) letöltési helyét is tudom , csak hát az nem éppen fórum téma .
A Kraken Base-t és az igazi Under-t még sajna nem volt szerencsém kipróbálni , de az összes többi HL2-ből kihagyott részt már igen .
Ja és még annyit , hogy ha minden igaz akkor a TeamGaben és a Missing Infirmation Team gőzerővel dolgozik a HL2 Béta kezdetleges pályáiból egy teljes játék elkészítésén .
A MI Team már közzétette a munkája első gyümölcsét az "MI 1.51" néven , de még ez korántsem fedi le a teljes HL2-ből kihagy pályákat .
Sokan nem igazán vannak azzal tisztában , hogy az MI Team mennyire sokat dolgozott a módjukon , mert az aki látta már a Bétát ( amit inkább Alfának hívnék ) , akkor tudná mindezt és nem mondaná rá azt , hogy gyenge munka .
Én el se tudtam volna képzeli , hogy milyen kezdetleges a HL2 Béta , amíg ki nem próbáltam . Elég legyen annyi , hogy valami eszméletlen sok hiba van benne . Az még haggyán , hogy sok pálya még be sincs textúrázva , de vannak olyan pályák ahol csak kockákat , meg falakat lát az ember . Szóval minden tiszteletem a Missin Information Team és a GabeTeam-é !!!
#391108 Jemax 2009. március. 31. 20:24
Jemax
Én már nagyon várom... a képekről meg annyit, hogy a Valve-nál sose lehet tudni.
ez a kép nagyon tetszik
#390605 Off-Man 2009. március. 30. 22:26
Off-Man
Lehet , hogy az általam feltett képek fele sem lesz benne az Ep3-ban , de legalább én keresgélek .
#390561 Zeroo93 2009. március. 30. 21:25
Zeroo93
#390520 :: Off-Man (2009. március. 30. 20:51)
Marci19,92 City 17 romjai,háttérben a citadella romjaival.. képet igen nehezen találtam meg . Mondjuk ez is Ep2 koncepció rajz , de mivel ezt a helyszínt kihagyták az Ep2-ből így hát az Ep3-hoz raktam . Nekem ez az egyik kedvenc képem ! Szerintem az Ep3 ezzel fog indulni és az a lépegetős robot is benne lesz ! Most , hogy nézegetem a képeket a szívem szakad meg , hogy az az álnok Kredenc banlont engem !!!
Off-Man írta:

Marci19,92

City 17 romjai,háttérben a citadella romjaival..
képet igen nehezen találtam meg . Mondjuk ez is Ep2 koncepció rajz , de mivel ezt a helyszínt kihagyták az Ep2-ből így hát az Ep3-hoz raktam . Nekem ez az egyik kedvenc képem !
Szerintem az Ep3 ezzel fog indulni és az a lépegetős robot is benne lesz !
Most , hogy nézegetem a képeket a szívem szakad meg , hogy az az álnok Kredenc banlont engem !!!


Majdnem beugrattál, de a szűrőm leblokkolta a gamespot-os képet
#390552 Ndk-turmixgép 2009. március. 30. 21:15
Ndk-turmixgép
#390520 :: Off-Man (2009. március. 30. 20:51)
Marci19,92 City 17 romjai,háttérben a citadella romjaival.. képet igen nehezen találtam meg . Mondjuk ez is Ep2 koncepció rajz , de mivel ezt a helyszínt kihagyták az Ep2-ből így hát az Ep3-hoz raktam . Nekem ez az egyik kedvenc képem ! Szerintem az Ep3 ezzel fog indulni és az a lépegetős robot is benne lesz ! Most , hogy nézegetem a képeket a szívem szakad meg , hogy az az álnok Kredenc banlont engem !!!
Off-Man: hmm....igen, elég sok a koncepció rajz, meg a kivágott egység (például a Combine Super Soldier vagy a védőruhás polgár), s tényleg lehet, hogy visszatérnek (bekerülnek?), de nem hiszem, hogy például Alyx ismét kapaszkodni fog egy csődarabban (?). De érdekes, hogy megjeleik a gyárkémény, még ha nehezen kivehető is. Gondolom ez a "Légcserélő gyár" lenne, bár jöhet a forrú ólom, ha tévedek. De az a zölden megvilágított torony mi lenne?
#390520 Off-Man 2009. március. 30. 20:51
Off-Man
Marci19,92

City 17 romjai,háttérben a citadella romjaival..
képet igen nehezen találtam meg . Mondjuk ez is Ep2 koncepció rajz , de mivel ezt a helyszínt kihagyták az Ep2-ből így hát az Ep3-hoz raktam . Nekem ez az egyik kedvenc képem !
Szerintem az Ep3 ezzel fog indulni és az a lépegetős robot is benne lesz !
Most , hogy nézegetem a képeket a szívem szakad meg , hogy az az álnok Kredenc banlont engem !!!
#390514 Marci19,92 2009. március. 30. 20:44
Marci19,92
OFF Már NDK is admin lett itt?? Elég sok embert láttam már akik anno felhasználóként indultak.. na mind1 OFF
A képekre térve,ezek inkább művészi alkotások,az se 100% hogy a Valve csinálta őket. Régen játszottam már az EP 2-vel,(de ígérem magamnak előfogom venni és végig nyomom újra),és ha jól emlékszem ott volt szó vmi hajóról,ami vmi hideg környezetben volt(xd). A képeken lehet látni egy hajót ami hideg környezetben van,bár nekem az a hajós kép olyannak tűnik mintha a déli sarkon fotózták volna és photoshoppal belenyúltak. Van még ezen kívül néhány kép amin nem veszem ki hogy az EP 3 hoz köze lennének... na de majd meglátjuk Ja még tetszik egy februárban feltött rajz, City 17 romjai,háttérben a citadella romjaival..
#390511 Off-Man 2009. március. 30. 20:42
Off-Man
Ezeket a bizonyos képeket én töltöttem fel még azelőtt , hogy Kredenc banlont volna engem .
A képek hitelességéről annyit , hogy van közte hiteles főleg a koncepció rajzok , meg van közte jó néhány HL2 Beta kép ( pl. KrakenBase vagy a Borealis-os képek ) , ja és persze rajongói képek is vannak köztük .
De csak is kizárólag olyan képeket tettem fel amikről úgy gondolom , hogy vissza fognak köszönni az Ep3-ban .
Tehát a koncepció rajzok és a HL2béta képek 100% , hogy benne lesz . A többinek 60% esélye van .
#390490 Ndk-turmixgép 2009. március. 30. 20:21
Ndk-turmixgép
#390050 :: oblivion avatarja (2009. március. 30. 14:45)
kösz hát akkor gáz van mert a legtöbb szerver ezt használja valseg mert egy serverse engedett be én meg PGO-rol töltötem tehát nem tudom milyen változa meg milyet használnak. de majd utána nézek hogy melyik a legfrissebb
Sziasztok.
Láttátok a galériában az új Ep3 képeket? Érdekelnek a vélemények, mert szerintem a képek egy jó részének hitelességét meg lehet kérdőjelezni
#390050 oblivion avatarja 2009. március. 30. 14:45
oblivion avatarja
kösz hát akkor gáz van mert a legtöbb szerver ezt használja valseg mert egy serverse engedett be én meg PGO-rol töltötem tehát nem tudom milyen változa meg milyet használnak.
de majd utána nézek hogy melyik a legfrissebb
#390039 krisz113 2009. március. 30. 14:15
krisz113
#389776 :: oblivion avatarja (2009. március. 29. 18:26)
sziasztok van egy Mod problémám a sourceforts ha be akarok lépni egy serverbe ezt írja ki. Disconnect:server uses different class tables. előtte meg valami mapos baja volt de letöröltem az összes pályát hogy majd jól kifogok rajta mert mindenképp az a pályát tölti majd le. de hát nem mert így meg ez a baja.
oblivion avatarja írta:

ezt írja ki. Disconnect:server uses different class tables.

Ezt nálam akkor írta ki a Synergy, amikor még nem volt VALVe által támogatva, és más verzióm volt, mint amivel azt a szervert létrehozták, vagy valami hasonló (Felraktam az első verziót, és azonnal tudtam menni. Felraktam a frissítést, nem engedett fel. Ezért is jó, hogy a VALVe felkarolta )
#390025 oblivion avatarja 2009. március. 30. 13:37
oblivion avatarja
De majd meg próbálom.