Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#515450 csga 2010. április. 04. 21:31
csga
Ha csak ennyi helyesírási hibát vettél észre te se vagy jobb helyesíró nála.
#514761 JohnBart 2010. április. 01. 23:27
JohnBart
#514693 :: csga (2010. április. 01. 20:28)
Magyar oldal nincs? Most vagyok Ravenholmban. Az elején tök jól el lehetett szórakozni a zombikkal, de most hogy már ilyen szuperzombik is jönnek, és folyton elfogy a lőszerem már nem olyan jó. A gravitigun tök jó, csak az a baj, hogy a nehéz tárgyakat, amiket jó el lehet lőni, folyton elveszítem.
csga írta:

Magyar oldal nincs?

Nem tudok róla, hogy elfogadható szinten leírták-e volna magyarul bárhol is...

csga írta:

Most vagyok Ravenholmban. Az elején tök jól el lehetett szórakozni a zombikkal, de most hogy már ilyen szuperzombik is jönnek, és folyton elfogy a lőszerem már nem olyan jó.

Nem véletlen a lőszerhiány, mivel ennek a fejezetnek többek között pont ez is a lényege... Begyakoroltatni a gravigun használatát olyan ellenfelekkel, akik nem lőnek rád (már ha a feléd repülő undorító poison headcrabeket nem számítjuk lövedéknek).

Mukridzsin írta:

A Felezési-Idő 2: Epizód 3 Galériába friss és régi képeket töltöttem fel, amikre igen kevesen szavaztak eddig !

1. A kevés szavazat a képgaléria egészére áll.
2. Miután az Ep3 galériájába nem in-game képeket, hanem 90 százalékban rajongói Gmodos képeket és rajongói concept artokat töltöttél fel, nem igazán érzem a késztetést, hogy voksoljak, mivel közük nincs az eljövendő Ep3-hoz.

danidevito írta:

Szerintem csak megint egy áprilisi tréfáról van szó -.-

Sőt, szinte biztos. Kevés elegánsabb módját tudnám elképzelni a tökönszúrásnak...
Elvégre egy cég szellemi tulajdonát tupírozzák fel egy cég tulajdonát képező játékmotorral - darabokra is szednék őket, ha csak pikk-pakk elhatároznák, hogy márpedig ezért ők zsét akarnak...
I am serious... and don't call me Shirley.
#514693 csga 2010. április. 01. 20:28
csga
Magyar oldal nincs?

Most vagyok Ravenholmban. Az elején tök jól el lehetett szórakozni a zombikkal, de most hogy már ilyen szuperzombik is jönnek, és folyton elfogy a lőszerem már nem olyan jó. A gravitigun tök jó, csak az a baj, hogy a nehéz tárgyakat, amiket jó el lehet lőni, folyton elveszítem.
#514653 danidevito 2010. április. 01. 17:39
danidevito
Szerintem csak megint egy áprilisi tréfáról van szó -.-
#514594 JohnBart 2010. április. 01. 13:09
JohnBart
#514581 :: csga (2010. április. 01. 11:47)
Valaki nem tudna dobni egy olyan oldalt, amelyiken rendesen, mindennel együtt le van írva az első és második rész története?
csga írta:

Valaki nem tudna dobni egy olyan oldalt, amelyiken rendesen, mindennel együtt le van írva az első és második rész története?

Tessék.

mate244 írta:

am valaki tudja mi ez az egység? http://www.pcguru.hu/pcguru/galery_popup.php?img_id=95516

A Combine Guard - egy ellenfél, amit a végső változatból kivágtak, néhány képességét pedig átemelték a fehér Overwatch Elite kelléktárába.
I am serious... and don't call me Shirley.
#514581 csga 2010. április. 01. 11:47
csga
Valaki nem tudna dobni egy olyan oldalt, amelyiken rendesen, mindennel együtt le van írva az első és második rész története?
#514555 mate244 2010. április. 01. 09:46
mate244
am valaki tudja mi ez az egység? http://www.pcguru.hu/pcguru/galery_popup.php?img_id=95516
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ This action will have consequences
#514483 mate244 2010. március. 31. 21:48
mate244
öm az monták akkó lesz félelmetes a half-life EP3ha gyermeke halála. A saját képességeinek elfakulása. Miaz h saját képességeinek elfakulása???? me ezt nem értem...
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ This action will have consequences
#512580 croow 2010. március. 23. 17:54
croow
#512578 :: GP389 (2010. március. 23. 17:50)
v8506: Áruld már el hogy a Half-Life magyarul miért jelentené azt hogy Felezési-Idő ???
GP389 írta:

v8506: Áruld már el hogy a Half-Life magyarul miért jelentené azt hogy Felezési-Idő ???


Lustaságból kép helyett csak: How about a nice cup of STFU?
#512578 GP389 2010. március. 23. 17:50
GP389
#512458 :: ALIENwoods (2010. március. 23. 10:52)
he failed.
v8506: Áruld már el hogy a Half-Life magyarul miért jelentené azt hogy Felezési-Idő ???
#512114 Mukridzsin 2010. március. 21. 21:22
Mukridzsin
#512104 :: ALIENwoods (2010. március. 21. 21:12)
Támadjak én is, hogy hogy mered várni a modom? XD
ALIENwoods én is nagyon várom a Kontroll mod-ot !

Más. Nemrégiben összegyűjtöttem a YouTube-on fellelhető értelmesebb Fél-Élet Kettő: Epizód Három videókat . Kattints a képre !

#512104 ALIENwoods 2010. március. 21. 21:12
ALIENwoods
#511750 :: Szaki13 (2010. március. 20. 22:15)
Nos egy ideje nem jártam a topicban és most hogy így visszatekertem láttam a "reakciókat".Tényleg elismerendő, hogy elkészítették a modot és tény én nem lennék képes ilyet elkészíteni(programozo modult sem láttam még eddig szal) de azért nem egy világmegváltó mod(ettől függetlenül ki fogom próbálni).Én speciel a Kontroll mod-ot sokkal jobban várom.És 1ébként az is furcsa hogy rögtön támadás jön az ellenkező véleményre...
Támadjak én is, hogy hogy mered várni a modom? XD
#511750 Szaki13 2010. március. 20. 22:15
Szaki13
#511676 :: JohnBart (2010. március. 20. 20:39)
Végigolvastam a lenti kis véleményütköztetést, voltaképp mindkét csapatnak igaza van... Troopahhoz hasonlóan nekem is van némi fogalmam a modderkedés folyamatáról, szóval tudom, milyen rohadt sok melót jelent összehozni egy BMS-kaliberű projektet (főleg ha kevés a kóder, mint AlienWoods említette lentebb). A rengeteg munkáért mindenképp respekt jár a srácoknak, mivel egy ráncfelvarrt, kibővített HL-sztorit kapunk (tudtommal az eredeti pályák mellett új mapok és pár kisebb mellékszál is bekerül a sztoriba). A co-op mód tényleg kellemes újítás lesz, bár ne feledjük, mostanság a szavatossághoz ez szinte elengedhetetlen. Másrészt magam is Troopah oldalát erősítem azzal, hogy a témaválasztást tekintve nem vagyok elájulva a modtól. Egy ismert témát dolgoz fel, ismert játékmenetbeli megoldásokkal, egyedül a "körítés" más, GoldSrc mellett ezúttal Ep2 Source alatt mesélik el lényegében ugyanazt a sztorit, amit már jól ismerünk. Borítékolom, hogy a ModDB szerverei le fognak fagyni, amikor megjelenik a BMS, illetve hogy a létező összes modokkal kapcsolatos díjat be fogja zsebelni - az már más kérdés, hogy valóban meg is érdemli-e...
Nos egy ideje nem jártam a topicban és most hogy így visszatekertem láttam a "reakciókat".Tényleg elismerendő, hogy elkészítették a modot és tény én nem lennék képes ilyet elkészíteni(programozo modult sem láttam még eddig szal) de azért nem egy világmegváltó mod(ettől függetlenül ki fogom próbálni).Én speciel a Kontroll mod-ot sokkal jobban várom.És 1ébként az is furcsa hogy rögtön támadás jön az ellenkező véleményre...
#511676 JohnBart 2010. március. 20. 20:39
JohnBart
#511158 :: Mukridzsin (2010. március. 18. 23:06)
v8506 írta: Én is várom már mit hoznak össze a srácok, mert valószínű rengeteget tanulnak közben és lehet utána saját játékkal is előállnak.
Erre jó példa a Zombie Panic! és a Zombie Panic! Source-ot készítő Monochrome Games csapat, akik mára olyan szintre fejlesztették tudásukat, hogy saját játékot készítenek, a Contagion-t . Vagy ott van a D.I.P.R.I.P. Warm Up Mod-ot készítő EXOR Studios , akik tavaly adták ki első játékukat a Zombie Driver-ot . A Black Mesa Team igen is előrukkolhat egy saját játékkal is a jövőben . Addig is a Black Mesa rajongóknak már most fellehet készülni egy jó kis régi-új HL1 multis-coop-os élmény özönre !
Végigolvastam a lenti kis véleményütköztetést, voltaképp mindkét csapatnak igaza van... Troopahhoz hasonlóan nekem is van némi fogalmam a modderkedés folyamatáról, szóval tudom, milyen rohadt sok melót jelent összehozni egy BMS-kaliberű projektet (főleg ha kevés a kóder, mint AlienWoods említette lentebb). A rengeteg munkáért mindenképp respekt jár a srácoknak, mivel egy ráncfelvarrt, kibővített HL-sztorit kapunk (tudtommal az eredeti pályák mellett új mapok és pár kisebb mellékszál is bekerül a sztoriba). A co-op mód tényleg kellemes újítás lesz, bár ne feledjük, mostanság a szavatossághoz ez szinte elengedhetetlen.

Másrészt magam is Troopah oldalát erősítem azzal, hogy a témaválasztást tekintve nem vagyok elájulva a modtól. Egy ismert témát dolgoz fel, ismert játékmenetbeli megoldásokkal, egyedül a "körítés" más, GoldSrc mellett ezúttal Ep2 Source alatt mesélik el lényegében ugyanazt a sztorit, amit már jól ismerünk. Borítékolom, hogy a ModDB szerverei le fognak fagyni, amikor megjelenik a BMS, illetve hogy a létező összes modokkal kapcsolatos díjat be fogja zsebelni - az már más kérdés, hogy valóban meg is érdemli-e...
I am serious... and don't call me Shirley.
#510908 ALIENwoods 2010. március. 18. 13:33
ALIENwoods
Black Mesa Source-ről az a véleményem, hogy ha a nevét nézzük akkor akár HL1 történetétől független mod is lehetne ami a Black Mesa-ban játszódik.
A mod készítői viszont azt a verziót választották, hogy Source SDK-val nagy százalékban remakelik a HL1-t. Én nem csodálkozom azon hogy 3 éve készítik, mivel ha az ötlettől nézzük akkor én is vagy 2 éve készítem a Kontroll-t.
Ahogy olvastam a hivatalos csapatleírást, 2 kóderük van. Nos innentől kezdve szerintem egyértelmű hogy miért emészt fel sok időt a készítés, főleg ha a pálya/modell remake-n kívül kód featureket is alkalmaznak. Mindenesetre remélem hogy nem ez lesz a HL2 modok DNF-je
#510893 Borsodi 2010. március. 18. 11:07
Borsodi
#510786 :: Mukridzsin (2010. március. 17. 20:40)
Kedves Troopah és Szaki13 Ha már ennyire fikázzátok a Black Mesa-t , akkor remélem messziről elfogjátok kerülni azt . Annál is inkább mert nem szeretnék a BM multijában amatőrökkel találkozni !
Troopah írta: Nőj fel, a Black Mesa: Source fejlesztői néhány fantáziátlan gyerek, akik szeretnének bekerülni azért még az iparba. Elismerem, nem hülyeség, de attól még mindig nevetséges hogy úgy elvagytok tőle ájulva mintha megreformálná a világot. Sem a mod, sem a készítői nem zseniálisak.
Értem én, hogy fáj az élet , de legközelebb akkor írjál ilyeneket miután már letettél valamit az asztalra mert gyanítom, hogy még az életben nem használtál tervező progit . Borsodi és GP389 Majd nyomhatnánk egy COOP-ot a BM-ban . GP389
GP389 írta: De tényleg mikor jön már ki ? ^^
Ha minden igaz idén nyáron . She Blinded me with Black Mesa!
Mukridzsin írta:

Borsodi és GP389
Majd nyomhatnánk egy COOP-ot a BM-ban .

Köszönöm a meghívást majd ha meglesz a játék akkor feltétlenül szólok és akkor nyomhatjuk Coop-ban.
#510890 Mukridzsin 2010. március. 18. 10:13
Mukridzsin
Látom nem mindenki várja úgy a Black Mesa-t mint én, de ez nem is baj mert az ellentétektől kerek a világ.
Black Mesa megjelenési dátuma Kattints a képre !
Nemrég feltöltöttem a HL2: Ep3-as galériát friss rajongói képekkel. HL2:Ep3 Galéria
#510837 gyarfi 2010. március. 17. 22:13
gyarfi
No-no-no, azért álljon meg a menet.

A Black Mesa mod egyetlen újítása az, hogy a HL1-et végre ki lehet játszani co-opban. Minden más része egyszerű nagygenerál lesz, egy kísérlet arra, hogy visszahozzák a régi HL-élményt. Meglehet sokat dolgoznak vele, de az, hogy az eredeti dátumtól immáron talán 3 évre vannak, és az első képek óta kb. ugyanúgy néz ki a mod, az szerintem inkább lustaság, vagy nincs rá idejük, nem azért van ez, mert olyan awesome stuff lesz ez. (jó-jó, átportolták az EP2-es motorra, naésaztán ).

A másik: Trooper, ha jól láttam csak azt állította, hogy a mod fantáziátlan. És nem tudtok meggyőzni engem sem az ellenkezőjéről: Egy HL-utánzat lesz a játék, szebb grafikával. Nem sok eredeti ötlet lesz benne, csak igyekeznek minél hűebben visszaadni a Half-Life-ot. Ez pedig, akár tetszik akár nem, a fantáziátlanság definíciója.