Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#487140 ALIENwoods 2009. december. 14. 23:56
ALIENwoods
#486856 :: JohnBart (2009. december. 14. 15:28)
Borsodi írta: találd]{i: Hagyjad már Mukridzsin-t ezek a videók félig a Half_life-ról szól úgyhogy nem értem h ezeket mér kellene offolni.
Azért mert ennyi erővel az összes ilyen agymenést be lehetne ide linkelni, értelme azonban nem sok van. Semmi gond nincs azzal, ha játékmenet-videókat vagy modtrailereket nyom be, az összes ilyen felháborodott-nörd videót közzétenni azonban felesleges. Késni fog a BMS. A nördök háborognak. Kész.
Kis rakoncátlan.



Ő még fog meglepetéseket okozni nekünk a Kontrollban
#486856 JohnBart 2009. december. 14. 15:28
JohnBart
#486492 :: Borsodi (2009. december. 13. 09:08)
találd]{i: Hagyjad már Mukridzsin-t ezek a videók félig a Half_life-ról szól úgyhogy nem értem h ezeket mér kellene offolni.
Borsodi írta:

találd]{i: Hagyjad már Mukridzsin-t ezek a videók félig a Half_life-ról szól úgyhogy nem értem h ezeket mér kellene offolni.

Azért mert ennyi erővel az összes ilyen agymenést be lehetne ide linkelni, értelme azonban nem sok van. Semmi gond nincs azzal, ha játékmenet-videókat vagy modtrailereket nyom be, az összes ilyen felháborodott-nörd videót közzétenni azonban felesleges. Késni fog a BMS. A nördök háborognak. Kész.
I am serious... and don't call me Shirley.
#486492 Borsodi 2009. december. 13. 09:08
Borsodi
#486215 :: találd]{i (2009. december. 12. 10:46)
Mukridzsin : Kérlek ne offold tele a topikot ezekkel a fan-videókkal. (főleg ne olyanokkal amikben az miatt nyafognak, mert egy nagyszabású mod nem készül el "secperc" alatt. Pf, mintha olyan könnyű lenne modot készíteni...) Akkor írj valamit, ha van valami értelmes közölni valód. Köszi.
találd]{i: Hagyjad már Mukridzsin-t ezek a videók félig a Half_life-ról szól úgyhogy nem értem h ezeket mér kellene offolni.
#486215 találd]{i 2009. december. 12. 10:46
találd]{i
Mukridzsin : Kérlek ne offold tele a topikot ezekkel a fan-videókkal. (főleg ne olyanokkal amikben az miatt nyafognak, mert egy nagyszabású mod nem készül el "secperc" alatt. Pf, mintha olyan könnyű lenne modot készíteni...) Akkor írj valamit, ha van valami értelmes közölni valód. Köszi.
#486200 Mukridzsin 2009. december. 12. 09:57
Mukridzsin
A kövi vidit egy újabb dühödt Black Mesa rajongó készítette , aki bepöccent miután a mod megjelenését 2010-re halasztották . A 1:10 nál tök gáz a fiúcska hisztije , veri magát meg minden , tök debil .
#485983 nemtudomki 2009. december. 11. 16:10
nemtudomki
Mivan, ha G-man nevében a G Goverment-et (kormányt) jelent?
Gamestreaming: http://www.twitch.tv/adanos93
#485976 GP389 2009. december. 11. 15:51
GP389
#485937 :: JohnBart (2009. december. 11. 12:50)
Mukridzsin írta: A kövi vidit egy dühödt Black Mesa rajongó készítette , aki bepöccent miután a mod megjelenését újból elhalasztották .
Együttérzek a sráccal.
Van ám fantáziátok, nekem ilyen eszebe se jutna :O
#485937 JohnBart 2009. december. 11. 12:50
JohnBart
#485923 :: Mukridzsin (2009. december. 11. 10:19)
Szerintem is az a legvalószínűbb , hogy G-Man egy intergalaktikus időutazó ügynök aki szabadidejében Gordont pátyolgatja . A kövi vidit egy dühödt Black Mesa rajongó készítette , aki bepöccent miután a mod megjelenését újból elhalasztották .
Mukridzsin írta:


A kövi vidit egy dühödt Black Mesa rajongó készítette , aki bepöccent miután a mod megjelenését újból elhalasztották .

Együttérzek a sráccal.
I am serious... and don't call me Shirley.
#485936 nemtudomki 2009. december. 11. 12:50
nemtudomki
#485923 :: Mukridzsin (2009. december. 11. 10:19)
Szerintem is az a legvalószínűbb , hogy G-Man egy intergalaktikus időutazó ügynök aki szabadidejében Gordont pátyolgatja . A kövi vidit egy dühödt Black Mesa rajongó készítette , aki bepöccent miután a mod megjelenését újból elhalasztották .
És mit szólnál, hogy Gman ről, hogy Freeman apja (még a nevük is rimmel)? Az is nagy poén lenne. Csak hát szegény papa meghallhatot (így valahogy ott ragadt az élet és a hálal között és élvezi), Freemanről nem tudunk igazából semmit, úgyhogy bármi kiderülhet róluk.

Ahogy így mondtad az időutazót, egy másik ötlet is eszembe jutott. Gman Freeman fia XD
Gamestreaming: http://www.twitch.tv/adanos93
#485923 Mukridzsin 2009. december. 11. 10:19
Mukridzsin
Szerintem is az a legvalószínűbb , hogy G-Man egy intergalaktikus időutazó ügynök aki szabadidejében Gordont pátyolgatja .

A kövi vidit egy dühödt Black Mesa rajongó készítette , aki bepöccent miután a mod megjelenését újból elhalasztották .
#485820 Borsodi 2009. december. 10. 20:43
Borsodi
#485773 :: JohnBart (2009. december. 10. 18:08)
Borsodi írta: Make: Ja igen az Ep 2 vége az kemény(de azér egyben szomorú is). Nah ami megöli Eli-t én annyit tudok róla h
Népek, most komolyan. ENNYIRE nehéz lenne rákattintani arra a szpojler gombra?!
Borsodi írta: a neve 'tanácsadó' mást nem nagyon h például mi a szerepe az egész játékban. De van egy dolog nem a barátunk az biztos.
Azért az alapjátékból és a két epizódból már kiderült, hogy az Advisorök voltaképp maguk a Combine, helyesebben a "faj" élén álló egyedek. Az ocsmányságuk egyszerűen azért van, mivel az évszázadok (évezredek?) során olyannyira függővé váltak a fejlett technikától, hogy a testük teljesen elcsökevényesedett, a testi hátrányokat pedig a technológiai előnyükkel igyekeztek kiküszöbölni. Tulajdonképpen a bolygó kifosztása mellett ez lehet a Föld megszállásának a másik oka: igyekeznek "felfrissíteni" a genetikai készletüket azzal, hogy az emberiséget is "beleolvasztják" az unióba.
Borsodi írta: G-man-re visszatérve nála meg úgy tudom h ő tervelte ki a Black Mesa balesetet. A HL:OF végén például szándékosan ki*asz az űrbe megdögleni, mivel Adrian Shepard-ben nem látta azt a képességet mint Freeman-ben vagy vmi ilyesmi.
Tudtommal nem teljesen így volt. G-Man inkább csak megfigyelőként működött/működik mindkét részben, de sok köze nincs a katasztrófához, főleg mivel úgy emlékszem, hogy a HL2-ben Eli megemlíti, hogy (Bár aláírom, GMan az OpFor-ban azért tevékenyen hozzájárul az idegenek eltakarításához...) Shepard pedig szintén nem halt meg, G-Man magyarázata szerint ugyanaz a sors várt rá, mint Gordonra. Azt azonban jómagam kizártnak tartom, hogy G-Man egy jövőbeli Gordon legyen. Most komolyan, ha ez lenne a helyzet, akkor nem kockáztatnám a saját létezésemet azzal, hogy minimális információ és minimális segítség mellett állandóan benne hagyjam a fiatalabb énemet az éppen aktuális slamasztikában. Főleg nem fogalmaznék kétértelműen és titkolnék el információkat a fiatalabb verzióm elől, ha azzal számtalan, a Combine ellen küzdő személyt meg lehetne menteni. Azzal azonban egyetértek, hogy szerintem is időutazó, elvégre igen pontos ismeretei vannak a jövőről, és úgy járkál be és ki a sztázisba, mint más a klotyóra... A Half-Life Wikin több elmélet is van G-Man szerepéről, ezek közül nekem a Combine ellen dolgozó intergalaktikus ügynök jön be a legjobban, ez főleg azért elgondolkoztató, mivel G-Mannek jól hallhatóan problémát okoz a szavak kiejtése (gépiesen, tagoltan beszél, megakad néhány nehezebb hangnál stb.), szóval eléggé töri az éppen aktuális szinkront, mintha csak először használna emberi nyelvet...
Aha tényleg ezekre nem is gondoltam.
Amúgy meg sztem nem mondtam túl sok dolgot ahhoz h szpojlerbe rakjam. De ha igen akkor sry.
#485773 JohnBart 2009. december. 10. 18:08
JohnBart
#485486 :: Borsodi (2009. december. 09. 15:06)
Make: Ja igen az Ep 2 vége az kemény(de azér egyben szomorú is). Nah ami megöli Eli-t én annyit tudok róla h a neve 'tanácsadó' mást nem nagyon h például mi a szerepe az egész játékban. De van egy dolog nem a barátunk az biztos. G-man-re visszatérve nála meg úgy tudom h ő tervelte ki a Black Mesa balesetet. A HL:OF végén például szándékosan ki*asz az űrbe megdögleni, mivel Adrian Shepard-ben nem látta azt a képességet mint Freeman-ben vagy vmi ilyesmi. U.i.: Pár dolog nem biztos amit leírtam úgyhogy ha tévednék ezer bocs.
Borsodi írta:

Make:
Ja igen az Ep 2 vége az kemény(de azér egyben szomorú is). Nah ami megöli Eli-t én annyit tudok róla h

Népek, most komolyan. ENNYIRE nehéz lenne rákattintani arra a szpojler gombra?!

Borsodi írta:

a neve 'tanácsadó' mást nem nagyon h például mi a szerepe az egész játékban. De van egy dolog nem a barátunk az biztos.

Azért az alapjátékból és a két epizódból már kiderült, hogy az Advisorök voltaképp maguk a Combine, helyesebben a "faj" élén álló egyedek. Az ocsmányságuk egyszerűen azért van, mivel az évszázadok (évezredek?) során olyannyira függővé váltak a fejlett technikától, hogy a testük teljesen elcsökevényesedett, a testi hátrányokat pedig a technológiai előnyükkel igyekeztek kiküszöbölni. Tulajdonképpen a bolygó kifosztása mellett ez lehet a Föld megszállásának a másik oka: igyekeznek "felfrissíteni" a genetikai készletüket azzal, hogy az emberiséget is "beleolvasztják" az unióba.

Borsodi írta:

G-man-re visszatérve nála meg úgy tudom h ő tervelte ki a Black Mesa balesetet. A HL:OF végén például szándékosan ki*asz az űrbe megdögleni, mivel Adrian Shepard-ben nem látta azt a képességet mint Freeman-ben vagy vmi ilyesmi.

Tudtommal nem teljesen így volt.

G-Man inkább csak megfigyelőként működött/működik mindkét részben, de sok köze nincs a katasztrófához, főleg mivel úgy emlékszem, hogy a HL2-ben Eli megemlíti, hogy

(Bár aláírom, GMan az OpFor-ban azért tevékenyen hozzájárul az idegenek eltakarításához...)

Shepard pedig szintén nem halt meg, G-Man magyarázata szerint ugyanaz a sors várt rá, mint Gordonra.

Azt azonban jómagam kizártnak tartom, hogy G-Man egy jövőbeli Gordon legyen. Most komolyan, ha ez lenne a helyzet, akkor nem kockáztatnám a saját létezésemet azzal, hogy minimális információ és minimális segítség mellett állandóan benne hagyjam a fiatalabb énemet az éppen aktuális slamasztikában. Főleg nem fogalmaznék kétértelműen és titkolnék el információkat a fiatalabb verzióm elől, ha azzal számtalan, a Combine ellen küzdő személyt meg lehetne menteni. Azzal azonban egyetértek, hogy szerintem is időutazó, elvégre igen pontos ismeretei vannak a jövőről, és úgy járkál be és ki a sztázisba, mint más a klotyóra...

A Half-Life Wikin több elmélet is van G-Man szerepéről, ezek közül nekem a Combine ellen dolgozó intergalaktikus ügynök jön be a legjobban, ez főleg azért elgondolkoztató, mivel G-Mannek jól hallhatóan problémát okoz a szavak kiejtése (gépiesen, tagoltan beszél, megakad néhány nehezebb hangnál stb.), szóval eléggé töri az éppen aktuális szinkront, mintha csak először használna emberi nyelvet...
I am serious... and don't call me Shirley.
#485486 Borsodi 2009. december. 09. 15:06
Borsodi
#485449 :: Make (2009. december. 09. 13:28)
Borsodi írta: Na szóval most van ez a G-man (G)ordon-Free(MAN). Talán ő a jövőbeli énünk és azért foglakozik velünk h megne haljunk(mert akkor ugyebár ő is meghal)?
Ez nem hülyeség, mert ha már beírtátok G-man v Gordon nevét a keresőbe akk ezt a képet adja ki : Az egyik bizonyíték Szemet szúró a hasonlóság, de van más bizonyíték is. Mikor az EP2-ben Gordon extázisba esett, akkor G-Man a félholt Alyx fölé hajolt és elkezdett beszélni az apjáról, ebből az következik, hogy tudta mi fog történni, és amikor meghalt nem volt ott más csak Gordon, Alyx és Dog. Nem hiszem h ellenség lesz a végén, mert ha bántani akarna már megtehette volna, és az túl egyszerű lenne történet szempontjából, túl kiszámítható. Ez persze egy elmélet a sok közül, tényleg lehet, hogy ő lesz a játék végére a főellenség, lehet, hogy ő maga Gordon, de az is lehet, hogy egy átlagos főnök nem átlagos képességekkel akinek az a dolga, hogy megmentse a földet.Semmi sem biztos. (Bár nem kell Gordonnak lenni-e, hogy a jövőböl jöjjön.)
Make:
Ja igen az Ep 2 vége az kemény(de azér egyben szomorú is). Nah ami megöli Eli-t én annyit tudok róla h a neve 'tanácsadó' mást nem nagyon h például mi a szerepe az egész játékban. De van egy dolog nem a barátunk az biztos.

G-man-re visszatérve nála meg úgy tudom h ő tervelte ki a Black Mesa balesetet. A HL:OF végén például szándékosan ki*asz az űrbe megdögleni, mivel Adrian Shepard-ben nem látta azt a képességet mint Freeman-ben vagy vmi ilyesmi.

U.i.: Pár dolog nem biztos amit leírtam úgyhogy ha tévednék ezer bocs.
#485480 GP389 2009. december. 09. 14:54
GP389
#485449 :: Make (2009. december. 09. 13:28)
Borsodi írta: Na szóval most van ez a G-man (G)ordon-Free(MAN). Talán ő a jövőbeli énünk és azért foglakozik velünk h megne haljunk(mert akkor ugyebár ő is meghal)?
Ez nem hülyeség, mert ha már beírtátok G-man v Gordon nevét a keresőbe akk ezt a képet adja ki : Az egyik bizonyíték Szemet szúró a hasonlóság, de van más bizonyíték is. Mikor az EP2-ben Gordon extázisba esett, akkor G-Man a félholt Alyx fölé hajolt és elkezdett beszélni az apjáról, ebből az következik, hogy tudta mi fog történni, és amikor meghalt nem volt ott más csak Gordon, Alyx és Dog. Nem hiszem h ellenség lesz a végén, mert ha bántani akarna már megtehette volna, és az túl egyszerű lenne történet szempontjából, túl kiszámítható. Ez persze egy elmélet a sok közül, tényleg lehet, hogy ő lesz a játék végére a főellenség, lehet, hogy ő maga Gordon, de az is lehet, hogy egy átlagos főnök nem átlagos képességekkel akinek az a dolga, hogy megmentse a földet.Semmi sem biztos. (Bár nem kell Gordonnak lenni-e, hogy a jövőböl jöjjön.)
Basszus mekkora igazad van :O
#485449 Make 2009. december. 09. 13:28
Make
#484928 :: Borsodi (2009. december. 07. 19:02)
Na szóval most van ez a G-man (G)ordon-Free(MAN). Talán ő a jövőbeli énünk és azért foglakozik velünk h megne haljunk(mert akkor ugyebár ő is meghal)? Vagy csak egy más ember aki minden bizonnyal tervez velünk vmit? Talán ő lesz a főellenség az Episode 3-ban? Annyi kérdésem van még erről a rejtélyes G-man-ről! De amúgy olyan kemény h betették ezt a csávót mert ettől nagyon érdekes lett az egész játék. A HL 1 Blue Shift-ben szinte mindenhol ott van és figyel. Ez olyan bizarr! Szóval nagyon várom már az Episode 3-mat és a Half-Life 3-mat(mivel állítólag az is lesz remélem ). Csak ezzel a rohadt Left 4 Dead-el foglakoznak most. Nem igaz h nem veszik észre h a rajongók a Half-Life-ot akarják. Bár hallottam egy hírt h kb. 300 emberből 60 dolgozik a Left 4 Dead-en. Vajon min dolgozik a többi. Egy új játékon vagy a Portal 2-n, esetleg a Team Fortress 3-mon? Aki megtud híreket a Half-Life-al kapcsolatban kérem írjon nekem. Mert engem nagyon érdekel. Am a Black Mesa 2010-es eltolást én is sajnálom. Am egy kérdés az majd menni fog szerintetek a gépemen?
Borsodi írta:

Na szóval most van ez a G-man (G)ordon-Free(MAN). Talán ő a jövőbeli énünk és azért foglakozik velünk h megne haljunk(mert akkor ugyebár ő is meghal)?


Ez nem hülyeség, mert ha már beírtátok G-man v Gordon nevét a keresőbe akk ezt a képet adja ki :
Az egyik bizonyíték
Szemet szúró a hasonlóság, de van más bizonyíték is. Mikor az EP2-ben Gordon extázisba esett, akkor G-Man a félholt Alyx fölé hajolt és elkezdett beszélni az apjáról, ebből az következik, hogy tudta mi fog történni, és amikor meghalt nem volt ott más csak Gordon, Alyx és Dog.

Nem hiszem h ellenség lesz a végén, mert ha bántani akarna már megtehette volna, és az túl egyszerű lenne történet szempontjából, túl kiszámítható.

Ez persze egy elmélet a sok közül, tényleg lehet, hogy ő lesz a játék végére a főellenség, lehet, hogy ő maga Gordon, de az is lehet, hogy egy átlagos főnök nem átlagos képességekkel akinek az a dolga, hogy megmentse a földet.Semmi sem biztos.
(Bár nem kell Gordonnak lenni-e, hogy a jövőböl jöjjön.)
#485249 GP389 2009. december. 08. 16:55
GP389
#485181 :: JohnBart (2009. december. 08. 14:03)
TOMYKILLER írta: Újra elkezdtem kijátszani a Half-Life 2-ő részeit!Most az Ep2-vel játszok,ott tartok mikor megszerzem a kocsit,és Alyx-el a Fehér erdőbe elindulunk!
Hehe, nálam pár hónapja volt esedékes az éves kitolás.
TOMYKILLER írta: Mikor legelőszőr megpillantsuk ezt a hidat,amin van a kocsi,G-man sétálgat a kapu felé,nem tudom,hogy ez valakinek feltűnt-e?! 01. 02. Különösebb jelentősége nincs,csak gondoltam megkérdezem tőletek,hogy ti is észrevettétek-e?
Egyáltalán nem. Köszi, akkor már ismerek egy újabb GMan sightningot...
Én észre se vettem...gratula
#485181 JohnBart 2009. december. 08. 14:03
JohnBart
#485175 :: TOMYKILLER (2009. december. 08. 13:40)
Üdv! Újra elkezdtem kijátszani a Half-Life 2-ő részeit!Most az Ep2-vel játszok,ott tartok mikor megszerzem a kocsit,és Alyx-el a Fehér erdőbe elindulunk! Mikor legelőszőr megpillantsuk ezt a hidat,amin van a kocsi,G-man sétálgat a kapu felé,nem tudom,hogy ez valakinek feltűnt-e?! 01. 02. Különösebb jelentősége nincs,csak gondoltam megkérdezem tőletek,hogy ti is észrevettétek-e? szerk: Ha már JohnBart Star Trek-es képet linkelt.
Vassgood írta: De ez már a 3-dik rész?
XD
TOMYKILLER írta:


Újra elkezdtem kijátszani a Half-Life 2-ő részeit!Most az Ep2-vel játszok,ott tartok mikor megszerzem a kocsit,és Alyx-el a Fehér erdőbe elindulunk!

Hehe, nálam pár hónapja volt esedékes az éves kitolás.

TOMYKILLER írta:


Mikor legelőszőr megpillantsuk ezt a hidat,amin van a kocsi,G-man sétálgat a kapu felé,nem tudom,hogy ez valakinek feltűnt-e?!

01.
02.

Különösebb jelentősége nincs,csak gondoltam megkérdezem tőletek,hogy ti is észrevettétek-e?

Egyáltalán nem. Köszi, akkor már ismerek egy újabb GMan sightningot...
I am serious... and don't call me Shirley.
#485175 TOMYKILLER 2009. december. 08. 13:40
TOMYKILLER
Üdv!

Újra elkezdtem kijátszani a Half-Life 2-ő részeit!Most az Ep2-vel játszok,ott tartok mikor megszerzem a kocsit,és Alyx-el a Fehér erdőbe elindulunk!
Mikor legelőszőr megpillantsuk ezt a hidat,amin van a kocsi,G-man sétálgat a kapu felé,nem tudom,hogy ez valakinek feltűnt-e?!

01.
02.

Különösebb jelentősége nincs,csak gondoltam megkérdezem tőletek,hogy ti is észrevettétek-e?


szerk: Ha már JohnBart Star Trek-es képet linkelt.

Vassgood írta:

De ez már a 3-dik rész?
XD
#485158 JohnBart 2009. december. 08. 13:04
JohnBart
#485103 :: Mukridzsin (2009. december. 07. 23:46)
JohnBart írta: Ezt nagyon nehéz lett volna beírni szpojlerbe?
Nem . Ez csak egy , ismétlem EGY db mondat .
JohnBart írta: Ez érdekes, mert én sehol sem láttam, sőt a Half Life Wiki sem említi, hogy megjelenne a Portalban.
Oda is írtam a TALÁN szót , mert nem emlékszem . Az is lehet hogy valami Portal mod-ban tűnt fel G-Man .
JohnBart írta: Pár oldallal korábban már kibeszéltük, hogy ezek miért nem fognak megjelenni.
Igen megbeszéltük de oda is írtam , hogy ezeket ÉN szeretném szívesen viszont látni az Ep3-ban .
Mukridzsin írta:


Nem . Ez csak egy , ismétlem EGY db mondat .

Ami ellövi, ismétlem, ELLÖVI a játék váratlan befejezését.

Mukridzsin írta:


Oda is írtam a TALÁN szót , mert nem emlékszem . Az is lehet hogy valami Portal mod-ban tűnt fel G-Man .

Nem is kötekedésképp írtam, csak meglepődésből.

Mukridzsin írta:

Igen megbeszéltük de oda is írtam , hogy ezeket ÉN szeretném szívesen viszont látni az Ep3-ban .

Jó, értem ezt is, de azért szerintem felesleges majdnem minden alkalommal újra és újra beírnod őket, amikor szóba kerül, hogy vajon mi lesz az ep3-ban...
I am serious... and don't call me Shirley.
#485135 happy.end3r 2009. december. 08. 11:26
happy.end3r
Hmm G-man? Az öltönyös forma a játékból? Jaa az Gorgon Freeman Apja lesz több mint valószínű!
#485103 Mukridzsin 2009. december. 07. 23:46
Mukridzsin
#485096 :: JohnBart (2009. december. 07. 23:36)
Mukridzsin írta: Szerintem nem G-Man az igazi gonosz , inkább az Advisor-ok akik sajna likvidálták Eli Vance-ot az Ep2 végén .
Ezt nagyon nehéz lett volna beírni szpojlerbe?
Mukridzsin írta: G-Man csak egy ügynök aki valamiért felfigyelt Gordon Freeman-re , Adrian Shephard-re , Barney Calhoun-ra ill. Gordon két kolléganőjére Dr. Gina Cross és Dr. Colette Green (HL: Decay PS2 játék) . Távolról figyeli az általunk irányított karaktereket . Ha jól emlékszem még Chell-t is figyeli (Portal) .
Ez érdekes, mert én sehol sem láttam, sőt a Half Life Wiki sem említi, hogy megjelenne a Portalban.
Mukridzsin írta: Az meg , hogy mi lesz az Ep3-ban ? Passz , de a Borealis meg sarki helyszínek biztos benne lesznek . Helyszínek amiket én szívesen viszont látnék az Ep3-ban : - Air Exchange , - Borealis / Hyperborea , - Combine Factories , - Kraken Base / Arctic Base , - Weather Control , - Depot / Gunship Bays . Ellenségek amiket én szívesen látnék viszont az Ep3-ban : - Combine Assassin , - Alien Assassin , - Hydra , - A kiborgizált Consul , - Combine Super Soldier , - Antlion King , - Overwatch Sniper (ami végre testet is ölt) .
Pár oldallal korábban már kibeszéltük, hogy ezek miért nem fognak megjelenni. Azért, mert a fejlesztés során vagy összegyúrtak több egységet egybe, vagy más formában jelentek meg a teljes játékban, vagy megváltozott a világ koncepciója, és így nem illettek bele a programba.
JohnBart írta:

Ezt nagyon nehéz lett volna beírni szpojlerbe?

Nem . Ez csak egy , ismétlem EGY db mondat .

JohnBart írta:

Ez érdekes, mert én sehol sem láttam, sőt a Half Life Wiki sem említi, hogy megjelenne a Portalban.

Oda is írtam a TALÁN szót , mert nem emlékszem . Az is lehet hogy valami Portal mod-ban tűnt fel G-Man .

JohnBart írta:

Pár oldallal korábban már kibeszéltük, hogy ezek miért nem fognak megjelenni.

Igen megbeszéltük de oda is írtam , hogy ezeket ÉN szeretném szívesen viszont látni az Ep3-ban .
#485096 JohnBart 2009. december. 07. 23:36
JohnBart
#485094 :: Mukridzsin (2009. december. 07. 23:31)
Borsodi írta: Na szóval most van ez a G-man (G)ordon-Free(MAN). Talán ő a jövőbeli énünk és azért foglakozik velünk h megne haljunk(mert akkor ugyebár ő is meghal)? Vagy csak egy más ember aki minden bizonnyal tervez velünk vmit? Talán ő lesz a főellenség az Episode 3-ban?
Szerintem nem G-Man az igazi gonosz , inkább az Advisor-ok azok . Biztos ők lesznek a főellenségek az Ep3 végén . G-Man csak egy ügynök aki valamiért felfigyelt Gordon Freeman-re , Adrian Shephard-re , Barney Calhoun-ra ill. Gordon két kolléganőjére Dr. Gina Cross és Dr. Colette Green (HL: Decay PS2 játék) . Távolról figyeli az általunk irányított karaktereket . Ha jól emlékszem még Chell-t is figyeli (Portal) . Az meg , hogy mi lesz az Ep3-ban ? Passz , de a Borealis meg sarki helyszínek biztos benne lesznek . Helyszínek amiket én szívesen viszont látnék az Ep3-ban : - Air Exchange , - Borealis / Hyperborea , - Combine Factories , - Kraken Base / Arctic Base , - Weather Control , - Depot / Gunship Bays . Ellenségek amiket én szívesen látnék viszont az Ep3-ban : - Combine Assassin , - Alien Assassin , - Hydra , - A kiborgizált Consul , - Combine Super Soldier , - Bullsquid , - Houndeye . Újabb Ep3 fan vidi : Half Life 2 Episode 3 Teaser Trailer- Fan Made
Mukridzsin írta:


Szerintem nem G-Man az igazi gonosz , inkább az Advisor-ok akik sajna likvidálták Eli Vance-ot az Ep2 végén .

Ezt nagyon nehéz lett volna beírni szpojlerbe?

Mukridzsin írta:

G-Man csak egy ügynök aki valamiért felfigyelt Gordon Freeman-re , Adrian Shephard-re , Barney Calhoun-ra ill. Gordon két kolléganőjére Dr. Gina Cross és Dr. Colette Green (HL: Decay PS2 játék) . Távolról figyeli az általunk irányított karaktereket . Ha jól emlékszem még Chell-t is figyeli (Portal) .

Ez érdekes, mert én sehol sem láttam, sőt a Half Life Wiki sem említi, hogy megjelenne a Portalban.

Mukridzsin írta:

Az meg , hogy mi lesz az Ep3-ban ?
Passz , de a Borealis meg sarki helyszínek biztos benne lesznek .
Helyszínek amiket én szívesen viszont látnék az Ep3-ban :
- Air Exchange ,
- Borealis / Hyperborea ,
- Combine Factories ,
- Kraken Base / Arctic Base ,
- Weather Control ,
- Depot / Gunship Bays .

Ellenségek amiket én szívesen látnék viszont az Ep3-ban :
- Combine Assassin ,
- Alien Assassin ,
- Hydra ,
- A kiborgizált Consul ,
- Combine Super Soldier ,
- Antlion King ,
- Overwatch Sniper (ami végre testet is ölt) .


Pár oldallal korábban már kibeszéltük, hogy ezek miért nem fognak megjelenni. Azért, mert a fejlesztés során vagy összegyúrtak több egységet egybe, vagy más formában jelentek meg a teljes játékban, vagy megváltozott a világ koncepciója, és így nem illettek bele a programba.
I am serious... and don't call me Shirley.