Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#502724 Mukridzsin 2010. február. 14. 16:28
Mukridzsin
A Hgrunt által készített Vertgo mod (hasonlóan az MI-hez) a HL2 bétájának egy kis szeletét dolgozta fel . Jelenleg egy mási mod-er
turb030031993 is ennek a pályacsomagnak a feljavításán munkálkodik .

A Hgrunt által készített Vertgo mod letölthető innen hl2-ep2-sp-Vertigo.zip

A Hgrunt által készített Vertgo mod bemutató videója .

A turb030031993 által jelenleg is készülő Vertgo mod eleje .
#502160 Mukridzsin 2010. február. 12. 10:28
Mukridzsin

Az Missing Information 1.5.2 ezerrel készül az M.I. : Episode 1 pedig lassacskán .




Egyéb teszt videókat az MI csapattól !

#501700 Mukridzsin 2010. február. 08. 21:23
Mukridzsin

Elkészült a Half-life 2: Short Stories Mod !



A Mod érdekessége az Alien Grunt az Alien Controller és a Mantaray , amikkel eddig csak a HL és kiegészítőiben találkozhattunk . Mindenkinek csak ajánlani tudom .
A Half-life 2: Short Stories innen tölthető le http://www.hlssmod.net/
#498475 JohnBart 2010. január. 28. 16:31
JohnBart
#498343 :: Mukridzsin (2010. január. 27. 21:59)
JohnBart amiket leírtam a HL-okkal kapcsolatban azok az én teóriáim , de lehet tévedek és tényleg úgy van minden ahogyan azt te írtad . A L4D szériáról alkotott véleményem változatlan . Arra jók , hogy a Valve és az EA zsebét megtömjék , egyébként 10 év múlva a kutya sem fog rájuk emlékezni , nem úgy mint a CS-re (ami a multi-s FPS-ek etalonjának számít) . Black Mesa : életerő- és páncéltöltő teszt
Mukridzsin írta:


A L4D szériáról alkotott véleményem változatlan . Arra jók , hogy a Valve és az EA zsebét megtömjék , egyébként 10 év múlva a kutya sem fog rájuk emlékezni , nem úgy mint a CS-re (ami a multi-s FPS-ek etalonjának számít) .

Hiába tetszik a demó alapján a L4D2, objektíven nézve egyet kell értsek veled. Semmi olyan dolog nincs a L4D2-ben, amit egy év alatt nem tudtak volna akár patchek, akár nyomott áras DLC-k formájában kiadni (főleg mivel a fejlesztői kommentárokból is kiderült, hogy számtalan újítás már a L4D1 idején le volt programozva). De az offot itt be is fejezem.

rol123 írta:

Na megvan mi a neve a pályának Route Kanal de már rá jöttem.

És pontosan hol is akadtál el?
I am serious... and don't call me Shirley.
#498343 Mukridzsin 2010. január. 27. 21:59
Mukridzsin
JohnBart amiket leírtam a HL-okkal kapcsolatban azok az én teóriáim , de lehet tévedek és tényleg úgy van minden ahogyan azt te írtad . A L4D szériáról alkotott véleményem változatlan . Arra jók , hogy a Valve és az EA zsebét megtömjék , egyébként 10 év múlva a kutya sem fog rájuk emlékezni , nem úgy mint a CS-re (ami a multi-s FPS-ek etalonjának számít) .

Black Mesa : életerő- és páncéltöltő teszt
#498180 JohnBart 2010. január. 27. 11:53
JohnBart
#498078 :: Mukridzsin (2010. január. 26. 18:46)
JohnBart írta: Gondolom akkor Neked is megvannak a magad forrásai, akárcsak a Game Informernek, ha ilyen biztosan állítod.
Nincsenek titkos kémeim a Valve-nál , csak kilogikáztam az idei megjelenést . Ezt úgy tettem , hogy végigkísértem az eddigi HL megjelenéseket , a Valve fejlesztők nyilatkozatait . Ep3 2010 novemberi megjelenés teóriám alapjai : 1. HL2-t először a 2003-as E3-on mutatták be , de a régi kiadójukkal ( Sierra ) folytatott pereskedés és a béta kilopása miatt csak 2004-re lett kész a végleges HL2 . Mivel ma már saját maguk kiadója ( + EAGames a bolti változatokban ) meg a szekér is igencsak megy nekik így sokkal több fejlesztőt tudnak foglalkoztatni , tehát nincs okuk az Ep3 késleltetésére . 2. A Valve fejese azt nyilatkozta 2008-ban , hogy az Ep3 fejlesztését már az Ep1 elkészülte után elkezdték ( konkrétan azzal a Valve-n belüli csapattal aki magát az Ep1-et készítette és miután az Ep2-tőt készítő csapat is befejezte saját munkáját , csatlakozott az Ep3 fejlesztéséhez ) . Az Ep1-et és Ep2-t két különálló Valve-n belüli csapat készítette , az Ep3-at már közösen !!! 3. Már az Ep2-ben is szerepelt volna a Borealis fejezet ( anno az Ep1-ben is emlegették és mindenki várta az Ep2-ban ) , csak ezt kivágták a megjelenés előtt , mert az Orange Box így is sikerre volt ítélve . 4. természetesen ha az idei E3-on nem lesz ott az Ep3 , akkor leghamarabb csak 2011-bem fog kijönni . Tehát minden az E3-on fog eldőlni . Tévhitek , amiket itt ott olvastam az interneten : 1. Sokan úgy vélekednek , hogy az Ep3 helyett a HL3 fog megjelenni de csak 2012-ben (Source Motor 3 támogatásával) . -- Na ez hibás állítás , a Valve már többször is elmondta : "Lesz Ep3 is és HL3 is" . Az Ep3 Gordon eddigi pályafutásának lezárása , a HL3 pedig egy új szereplő(k) bevezetése , na hogy ez most az Ep3-at fogja e folytatni vagy a múlta tekint majd vissza nem lehet tudni . 2. Biztos mindenki L4D2 meg TF2 DLC-ket hegeszt a Valve-nel , azért nincs még infó az Ep3-ról . -- Az is hibás , a L4D1-en anno sokan dolgoztak , de a L4D2-n már csak töredéke , lévén csak felkellet javítani meg kiegészíteni pár dolgot az alapjátékon . én személy szerint semmibe nézem a L4D szériát , lévén semmi egyéni nincs bennük , csak összelopkodták saját rajongótáboruk mod-ereitől az összes jő ötletet . Így könnyű játékot készíteni Valve !!! Újabb rajongói HL film !!! Ez nagyon állat vidi !
Mukridzsin írta:


Ep3 2010 novemberi megjelenés teóriám alapjai :
1. HL2-t először a 2003-as E3-on mutatták be , de a régi kiadójukkal ( Sierra ) folytatott pereskedés és a béta kilopása miatt csak 2004-re lett kész a végleges HL2 . Mivel ma már saját maguk kiadója ( + EAGames a bolti változatokban ) meg a szekér is igencsak megy nekik így sokkal több fejlesztőt tudnak foglalkoztatni , tehát nincs okuk az Ep3 késleltetésére .

Mondjuk az, hogy az epizodikus megjelenésekkel rohadtul elcsúsztak, már rögtön megkérdőjelezi a mondat utolsó részét. Arról nem is beszélve, hogy több fejlesztő nem jelent automatikusan gyorsabb fejlesztési időt (erre ugye pont az Ep3 a legjobb példa, amin dolgozhatna ugyanannyi ember, mint az L4D2-n, mégsem akaródzik kijönni).

Mukridzsin írta:

2. A Valve fejese azt nyilatkozta 2008-ban , hogy az Ep3 fejlesztését már az Ep1 elkészülte után elkezdték ( konkrétan azzal a Valve-n belüli csapattal aki magát az Ep1-et készítette és miután az Ep2-tőt készítő csapat is befejezte saját munkáját , csatlakozott az Ep3 fejlesztéséhez ) . Az Ep1-et és Ep2-t két különálló Valve-n belüli csapat készítette , az Ep3-at már közösen !!!

Ha az Ep1 ideje alatt már konkrét koncepcióval rendelkeztek a hármat illetően, akkor hogy lehet, hogy az Ep2 óta eltelt majdnem három év alatt SEMMIT nem láttunk az Ep3-ból (leszámítva egy concept artot). Azért mind az Ep1-hez, mind az Ep2-höz kijöttek az első infók és médiaanyagok ennyi idő alatt...

Mukridzsin írta:

3. Már az Ep2-ben is szerepelt volna a Borealis fejezet ( anno az Ep1-ben is emlegették és mindenki várta az Ep2-ban ) , csak ezt kivágták a megjelenés előtt , mert az Orange Box így is sikerre volt ítélve .

A Borealis eredetileg már az alap HL2-ben szerepelt volna, az Ep1-ben szó nem esett róla sehol. De hogy jön ez a 2010-es megjelenéshez?

Mukridzsin írta:


Tévhitek , amiket itt ott olvastam az interneten :
1. Sokan úgy vélekednek , hogy az Ep3 helyett a HL3 fog megjelenni de csak 2012-ben (Source Motor 3 támogatásával) .
-- Na ez hibás állítás , a Valve már többször is elmondta : "Lesz Ep3 is és HL3 is" . Az Ep3 Gordon eddigi pályafutásának lezárása , a HL3 pedig egy új szereplő(k) bevezetése , na hogy ez most az Ep3-at fogja e folytatni vagy a múlta tekint majd vissza nem lehet tudni .

Azért ne felejtsd el, hogy az általad tényeknek vett dolgok egyrészt felvetések, másrészt pedig közel másfél éves kijelentéseken alapulnak. Ennyi idő alatt azért sok víz lefolyik a Dunán. Azt meg honnan vágod, hogy a HL3 új szereplőket hoz be?

Mukridzsin írta:


2. Biztos mindenki L4D2 meg TF2 DLC-ket hegeszt a Valve-nel , azért nincs még infó az Ep3-ról .
-- Az is hibás , a L4D1-en anno sokan dolgoztak , de a L4D2-n már csak töredéke , lévén csak felkellet javítani meg kiegészíteni pár dolgot az alapjátékon . én személy szerint semmibe nézem a L4D szériát , lévén semmi egyéni nincs bennük , csak összelopkodták saját rajongótáboruk mod-ereitől az összes jő ötletet . Így könnyű játékot készíteni Valve !!!

Nyugodt lehetsz, mert a L4D1-en anno sokan dolgoztak, a 2-re meg jelentősebb projektmenedzsereket is átirányítottak. Ehhez biztos forrásaim vannak, úgy hívják, hogy stáblista.
Jelenleg pedig szinte biztos, hogy a csapat egy jelentős része a L4D-szérián dolgozik (pl. a Passing DLC-n, hogy konkrét példát mondjak).

Mukridzsin írta:

Újabb rajongói HL film !!!

Ne vedd sértésnek, de lehetne ezeket hanyagolni? Semmi újat a világon nem mutatnak, és mindegyik kábé hasonló minőségben készül.
I am serious... and don't call me Shirley.
#498078 Mukridzsin 2010. január. 26. 18:46
Mukridzsin
#497745 :: JohnBart (2010. január. 25. 13:16)
Mukridzsin írta: Szerintem meg Novemberben már ott fog virítani a boltok polcain a Fél-Élet 2 : Epizód 3
Gondolom akkor Neked is megvannak a magad forrásai, akárcsak a Game Informernek, ha ilyen biztosan állítod.
Mukridzsin írta: Ha nem így lenne , akkor is a Black Mesa úgy is itt lesz nekünk
Ha belenyomják a coop módot is, akkor meg főleg elleszek vele a következő HL-játékig...
JohnBart írta:

Gondolom akkor Neked is megvannak a magad forrásai, akárcsak a Game Informernek, ha ilyen biztosan állítod.

Nincsenek titkos kémeim a Valve-nál , csak kilogikáztam az idei megjelenést . Ezt úgy tettem , hogy végigkísértem az eddigi HL megjelenéseket , a Valve fejlesztők nyilatkozatait .

Ep3 2010 novemberi megjelenés teóriám alapjai :
1. HL2-t először a 2003-as E3-on mutatták be , de a régi kiadójukkal ( Sierra ) folytatott pereskedés és a béta kilopása miatt csak 2004-re lett kész a végleges HL2 . Mivel ma már saját maguk kiadója ( + EAGames a bolti változatokban ) meg a szekér is igencsak megy nekik így sokkal több fejlesztőt tudnak foglalkoztatni , tehát nincs okuk az Ep3 késleltetésére .

2. A Valve fejese azt nyilatkozta 2008-ban , hogy az Ep3 fejlesztését már az Ep1 elkészülte után elkezdték ( konkrétan azzal a Valve-n belüli csapattal aki magát az Ep1-et készítette és miután az Ep2-tőt készítő csapat is befejezte saját munkáját , csatlakozott az Ep3 fejlesztéséhez ) . Az Ep1-et és Ep2-t két különálló Valve-n belüli csapat készítette , az Ep3-at már közösen !!!

3. Már az Ep2-ben is szerepelt volna a Borealis fejezet ( anno az Ep1-ben is emlegették és mindenki várta az Ep2-ban ) , csak ezt kivágták a megjelenés előtt , mert az Orange Box így is sikerre volt ítélve .

4. természetesen ha az idei E3-on nem lesz ott az Ep3 , akkor leghamarabb csak 2011-bem fog kijönni . Tehát minden az E3-on fog eldőlni .

Tévhitek , amiket itt ott olvastam az interneten :

1. Sokan úgy vélekednek , hogy az Ep3 helyett a HL3 fog megjelenni de csak 2012-ben (Source Motor 3 támogatásával) .
-- Na ez hibás állítás , a Valve már többször is elmondta : "Lesz Ep3 is és HL3 is" . Az Ep3 Gordon eddigi pályafutásának lezárása , a HL3 pedig egy új szereplő(k) bevezetése , na hogy ez most az Ep3-at fogja e folytatni vagy a múlta tekint majd vissza nem lehet tudni .

2. Biztos mindenki L4D2 meg TF2 DLC-ket hegeszt a Valve-nel , azért nincs még infó az Ep3-ról .
-- Az is hibás , a L4D1-en anno sokan dolgoztak , de a L4D2-n már csak töredéke , lévén csak felkellet javítani meg kiegészíteni pár dolgot az alapjátékon . én személy szerint semmibe nézem a L4D szériát , lévén semmi egyéni nincs bennük , csak összelopkodták saját rajongótáboruk mod-ereitől az összes jő ötletet . Így könnyű játékot készíteni Valve !!!



Újabb rajongói HL film !!!


Ez nagyon állat vidi !
#497769 találd]{i 2010. január. 25. 15:27
találd]{i
#497745 :: JohnBart (2010. január. 25. 13:16)
Mukridzsin írta: Szerintem meg Novemberben már ott fog virítani a boltok polcain a Fél-Élet 2 : Epizód 3
Gondolom akkor Neked is megvannak a magad forrásai, akárcsak a Game Informernek, ha ilyen biztosan állítod.
Mukridzsin írta: Ha nem így lenne , akkor is a Black Mesa úgy is itt lesz nekünk
Ha belenyomják a coop módot is, akkor meg főleg elleszek vele a következő HL-játékig...
JohnBart írta:

Ha belenyomják a coop módot is, akkor meg főleg elleszek vele a következő HL-játékig...

Nem szükséges. Nekiesik a Synergy csapata, azt coop-ban leht majd nyomni, mint az összes többi hl2 részt.
(mondjuk a synergy-n belül )
#497745 JohnBart 2010. január. 25. 13:16
JohnBart
#497220 :: Mukridzsin (2010. január. 22. 18:47)
Szerintem meg Novemberben már ott fog virítani a boltok polcain a Fél-Élet 2 : Epizód 3 Ha nem így lenne , akkor is a Black Mesa úgy is itt lesz nekünk
Mukridzsin írta:

Szerintem meg Novemberben már ott fog virítani a boltok polcain a Fél-Élet 2 : Epizód 3

Gondolom akkor Neked is megvannak a magad forrásai, akárcsak a Game Informernek, ha ilyen biztosan állítod.

Mukridzsin írta:

Ha nem így lenne , akkor is a Black Mesa úgy is itt lesz nekünk

Ha belenyomják a coop módot is, akkor meg főleg elleszek vele a következő HL-játékig...
I am serious... and don't call me Shirley.
#497220 Mukridzsin 2010. január. 22. 18:47
Mukridzsin
Szerintem meg Novemberben már ott fog virítani a boltok polcain a Fél-Élet 2 : Epizód 3


Ha nem így lenne , akkor is a Black Mesa úgy is itt lesz nekünk






#497113 varkonyi.domotor 2010. január. 22. 10:57
varkonyi.domotor
GP389: Ezt bóknak vegyem vagy meg akarsz halni?

Najó, vicceltem.



Amúgy, mi a franc van Barney-val? Az EP1 óta nem látni. Hova lett?
#497098 JohnBart 2010. január. 22. 02:55
JohnBart
#496902 :: varkonyi.domotor (2010. január. 21. 16:08)
2011 hamar eljön! Csak párat kell aludni ééééééééééés megvan! Amikor az EP2-t vártuk akkoris mondtuk hogy "ez má nem jön ki" aztán már azon kaptuk magunkat hogy jön a Stáblista az EP 2 végén. Ezzel is így lesz. Addigis ki kell találni valami szöveget amivel rá tudjuk a Valve-ot venni arra hogy hamarabb adják ki a cuccost. Pl: A maják tévedtek, 2011-ben lesz a világvége, és ha akarnak még plusz profitot akkor húzzanak bele. Amúgy hamár modok, van olyan mod ami az előzményeket meséli el (pl ami azt meséli el hogy Ravenholm hogyan lett szupervárosból Zombieland).
varkonyi.domotor írta:

2011 hamar eljön! Csak párat kell aludni ééééééééééés megvan! Amikor az EP2-t vártuk akkoris mondtuk hogy "ez má nem jön ki" aztán már azon kaptuk magunkat hogy jön a Stáblista az EP 2 végén.

A mondat első felével nem értek egyet, a másodikkal annál inkább (még el sem indítottam, már vége volt)...

varkonyi.domotor írta:

Ezzel is így lesz. Addigis ki kell találni valami szöveget amivel rá tudjuk a Valve-ot venni arra hogy hamarabb adják ki a cuccost. Pl: A maják tévedtek, 2011-ben lesz a világvége, és ha akarnak még plusz profitot akkor húzzanak bele.

A Valve főleg nem az a team, amelyik elsietné egy játékuk kiadását... El fognak vele még szöszmötölni egy darabig, szokj hozzá a gondolathoz...

varkonyi.domotor írta:

Amúgy hamár modok, van olyan mod ami az előzményeket meséli el (pl ami azt meséli el hogy Ravenholm hogyan lett szupervárosból Zombieland).

Úúúh, megint egy zombi mod? A padlás tele van már velük...
Ezt az eredetsztorit egyébként a PHW.com-on már feldolgozták egy faja kis képregény formájában, annyi nekem untig elég is volt belőle...
I am serious... and don't call me Shirley.
#497053 GP389 2010. január. 21. 22:05
GP389
#496902 :: varkonyi.domotor (2010. január. 21. 16:08)
2011 hamar eljön! Csak párat kell aludni ééééééééééés megvan! Amikor az EP2-t vártuk akkoris mondtuk hogy "ez má nem jön ki" aztán már azon kaptuk magunkat hogy jön a Stáblista az EP 2 végén. Ezzel is így lesz. Addigis ki kell találni valami szöveget amivel rá tudjuk a Valve-ot venni arra hogy hamarabb adják ki a cuccost. Pl: A maják tévedtek, 2011-ben lesz a világvége, és ha akarnak még plusz profitot akkor húzzanak bele. Amúgy hamár modok, van olyan mod ami az előzményeket meséli el (pl ami azt meséli el hogy Ravenholm hogyan lett szupervárosból Zombieland).
Azta rohadt ettől most szakadok Aztmondja...
varkonyi.domotor írta:

2011 hamar eljön! Csak párat kell aludni ééééééééééés megvan! Amikor az EP2-t vártuk akkoris mondtuk hogy "ez má nem jön ki" aztán már azon kaptuk magunkat hogy jön a Stáblista az EP 2 végén. Ezzel is így lesz. Addigis ki kell találni valami szöveget amivel rá tudjuk a Valve-ot venni arra hogy hamarabb adják ki a cuccost. Pl: A maják tévedtek, 2011-ben lesz a világvége, és ha akarnak még plusz profitot akkor húzzanak bele.

Amúgy hamár modok, van olyan mod ami az előzményeket meséli el (pl ami azt meséli el hogy Ravenholm hogyan lett szupervárosból Zombieland).

Ez kész most röhögő görcsöt kaptam már bocsi de ekkora szöveget se halottam még !
#496902 varkonyi.domotor 2010. január. 21. 16:08
varkonyi.domotor
2011 hamar eljön! Csak párat kell aludni ééééééééééés megvan! Amikor az EP2-t vártuk akkoris mondtuk hogy "ez má nem jön ki" aztán már azon kaptuk magunkat hogy jön a Stáblista az EP 2 végén. Ezzel is így lesz. Addigis ki kell találni valami szöveget amivel rá tudjuk a Valve-ot venni arra hogy hamarabb adják ki a cuccost. Pl: A maják tévedtek, 2011-ben lesz a világvége, és ha akarnak még plusz profitot akkor húzzanak bele.

Amúgy hamár modok, van olyan mod ami az előzményeket meséli el (pl ami azt meséli el hogy Ravenholm hogyan lett szupervárosból Zombieland).
#496873 JohnBart 2010. január. 21. 14:07
JohnBart
#496865 :: ALIENwoods (2010. január. 21. 13:54)
Nos a Kontroll modunk tervezett demója (Alpha-I-s nevű állapota) nem lesz publikus január végén, ahogy terveztük. Ennek nincs semmi negatív oka, szerencsére. Azért döntöttünk így, mert a kész, játszható pályák mellett modell és textúra kontentet is aakrunk készíteni a modhoz ami értelemszerűen plusz idő . Már csak azért is, hogy könnyebben tisztába legyetek a mod világával, történetével. Meg természetesen a látványon is finomítani kell . A fejlesztés menete szempontjából, a tervezettnél bő 14 nappal hamarabb elkészültek a pályák, ezért is van időnk modellezgetni már, és mutatja, hogy a munkatempónkkal sincs hiba . A demo tehát később lesz elérhető, mint ahogy azt moddb-n írtuk, de a terveink szerint tartalmasabb lesz, és kevésbé fogja igényelni a HL2 textúráit, modelljeit. Dátumot még nem tudok mondani hogy mikorr lesz kész a demo, de azt tudom hogy havonta lépünk fázisokat, így akit érdekelnek a friss dolgok azok watcholjanak minket moddb-n !
ALIENwoods írta:

Nos a Kontroll modunk tervezett demója (Alpha-I-s nevű állapota) nem lesz publikus január végén, ahogy terveztük. Ennek nincs semmi negatív oka, szerencsére. Azért döntöttünk így, mert a kész, játszható pályák mellett modell és textúra kontentet is aakrunk készíteni a modhoz ami értelemszerűen plusz idő . Már csak azért is, hogy könnyebben tisztába legyetek a mod világával, történetével.

Kíváncsian várom a végeredményt...

varkonyi.domotor írta:

Akkor jobb ötlet: Alap csomag, amit azok vesznek meg akik az Orange Boxon túlestek, benne a Portal 2, HL2:Ep3, és a BMS. És egy full csomag amibe az előbb felsorolt összes dolog benne van, és mégegy csomag amibe csak az összes megjelent Half-life játék kerül bele! Így aki megvette az Orange Boxot az is jól jár, aki nem az is, és akit hidegen hagy minden kivéve a Half-life-ot az is nagyon jól jár. Na milyen ötlet?

Túl bonyolult... Szerintem nem kell most ezen agyalni, tekintetbe véve, hogy 2011 előtt úgyse számíthatunk hivatalos folytatásra. A BMS pedig jelen pillanatban ingyenes modifikáció, szóval közel sem valószínű, hogy helyt kapna egy kereskedelmi forgalomban levő szoftvercsomagban.
I am serious... and don't call me Shirley.
#496646 nuclearvision 2010. január. 20. 15:37
nuclearvision
Ja bocsi ,most már látom hogy 2010 második negyedév
De én is tűkön ülve várom, mert látszólag jobb lesz mint a Half-life: Source...
#496640 nuclearvision 2010. január. 20. 15:27
nuclearvision
#495467 :: Mukridzsin (2010. január. 16. 12:06)
IGEN ! 100% ingyenes a Black Mesa modifikáció , de adományokat szívesen elfogadnak http://www.blackmesasource.com/ Csak 1 db Steam-en aktivált , eredeti (nem kalóz verzió) , Source motoros játékra van szükség a futtatásához Source játékok listája
Mukridzsin írta:

IGEN !


100% ingyenes a Black Mesa modifikáció , de adományokat szívesen elfogadnak http://www.blackmesasource.com/
Csak 1 db Steam-en aktivált , eredeti (nem kalóz verzió) , Source motoros játékra van szükség a futtatásához Source játékok listája


Ez a mod már kész? Mert én nem találtam sehol, hogy le lehetne tölteni
#496624 varkonyi.domotor 2010. január. 20. 14:38
varkonyi.domotor
Akkor jobb ötlet: Alap csomag, amit azok vesznek meg akik az Orange Boxon túlestek, benne a Portal 2, HL2:Ep3, és a BMS. És egy full csomag amibe az előbb felsorolt összes dolog benne van, és mégegy csomag amibe csak az összes megjelent Half-life játék kerül bele! Így aki megvette az Orange Boxot az is jól jár, aki nem az is, és akit hidegen hagy minden kivéve a Half-life-ot az is nagyon jól jár. Na milyen ötlet? Ja! És csak úgy mellékesen: Azért arra kíváncsi leszek hogy a BMS-nek a multijában szerepel-e a kedvenc HL pályám nevezetesen az amiben egy atombunker szerepel(tudjátok egy bazi nagy terület, a végén egy atombunker, és aki meg akarja szivatni a jónépet az bemegy ebbe a bunkerba és beindítja a robbánást amit csak az él túl aki a bunkerban tartózkodik) és ha benne van hogy fog kinézni?
#496615 JohnBart 2010. január. 20. 13:49
JohnBart
#496602 :: varkonyi.domotor (2010. január. 20. 13:00)
Lived:Ha már új box: HL1, HL:OF, HLS, HL2, HL2ep1/2/3, Portal, Portal 2, Team Fortress 1, Team Fortress 2, BMS. Ez kóstálna úgy 12K-t. És megbocsájtjuk a késést .
varkonyi.domotor írta:

Lived:Ha már új box: HL1, HL:OF, HLS, HL2, HL2ep1/2/3, Portal, Portal 2, Team Fortress 1, Team Fortress 2, BMS.

Harmadjára is lenyomnánk a torkunkon a HL2/HL2Ep1 duót, azon kívül lenne még egy fölös példányunk a Portalból és a TF2-ből? Nem sok értelmét látom.
I am serious... and don't call me Shirley.
#496602 varkonyi.domotor 2010. január. 20. 13:00
varkonyi.domotor
Lived:Ha már új box: HL1, HL:OF, HLS, HL2, HL2ep1/2/3, Portal, Portal 2, Team Fortress 1, Team Fortress 2, BMS.

Ez kóstálna úgy 12K-t. És megbocsájtjuk a késést .
#496548 JohnBart 2010. január. 19. 22:45
JohnBart
#495913 :: Mukridzsin (2010. január. 17. 22:24)
Igen a ModDB egy áldás a mod-ereknek ! Remélem mindenki szavazott a CURSE és a GREY magyar mod-okra a ModDB-n megrendezett "Top 100 Mod of 2009" versenyen !!! A szavazáshoz fel kel regisztrálni a ModDB-re Regisztrálás Szavazni pedig itt lehet 2009-mod-of-the-year-awards Szerintem is csak azok kerülnek fel a Stem-re amik nem veszélyeztetik a Valve játékoknak a fogyását , de a NeoTokyo csak azért nem került fel még eddig , mert a mod készítői még nem érzik ennek szükségességét . Nagyon sokat akarnak rajta javítani , még nem érzik eléggé kiforrottnak ahhoz , hogy a Steam-re feltegyék ! Ezt az infót nem az ujjamból szoptam , a NeoTokyo mod csapata nyilatkozta ezt nem is olyan rég .
Mukridzsin írta:


Remélem mindenki szavazott a CURSE és a GREY magyar mod-okra a ModDB-n megrendezett "Top 100 Mod of 2009" versenyen !!!

Naná hogy.

Mukridzsin írta:

Szerintem is csak azok kerülnek fel a Stem-re amik nem veszélyeztetik a Valve játékoknak a fogyását , de a NeoTokyo csak azért nem került fel még eddig , mert a mod készítői még nem érzik ennek szükségességét . Nagyon sokat akarnak rajta javítani , még nem érzik eléggé kiforrottnak ahhoz , hogy a Steam-re feltegyék !

Ugyan már... Toldozgatni-foltozgatni úgy is lehet egy már kiadott modot, hogy fellökik a Steamre - sőt ezzel még csak kényelmesebbé teszik a játékosok dolgát, mert nem kell külön levadászniuk és letöltögetniük a patcheket, hanem magától települ ha már jár a kliens.

Kevés jobb referencia létezik egy HL2-modnak, mint a Steamen való közzététel. Szerintem Tatsuóék egyszerűen nem tudtak megegyezni a Valve-vel. Egyelőre.
I am serious... and don't call me Shirley.
#495981 lived 2010. január. 18. 08:52
lived
Nem is tudtam hogy Curse magyar mod!

Hát az kap egy szavazatot tőlem! Iszonyat Jól meg van csinálva!
Sajnáltam is amikor végig vittem. Elég rövid volt.

A grey-t még nem próbáltam.