Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#530889 csga 2010. június. 01. 09:17
csga
#530865 :: JohnBart (2010. május. 31. 21:48)
Mukridzsin írta: A Valve listáján ott figyel a NS2 és a Half-Life 2: Episode 3 is !
Ezeket teljesen elképzelhetőnek tartom, főleg az utóbbit - azért ideje is már, hogy Gabe-ék megnyikkanjanak Ep3 témában, röhej, hogy meddig kotlanak ezen a nyomorult epizódon... Off témához pedig: Új GTA biztos lesz, nagyobb összegben mernék rá fogadni, hogy egy újratervezett, Miamihoz jobban hasonlító Vice City-t kapunk, de kettes sorszám nélkül...
Nagyobb valószínűségű, hogy GTA:London"2" lesz a köv. rész. Már egy csomó utalást tettek rá.
#530865 JohnBart 2010. május. 31. 21:48
JohnBart
#530770 :: Mukridzsin (2010. május. 31. 16:55)
A 2010-es E3 Expó résztvevői! Forrás : www.gamereactor.eu A LISTA készítője 100%-ig valósnak állítja be a dokumentum tartalmát. A Valve listáján ott figyel a NS2 és a Half-Life 2: Episode 3 is ! Természetesen ezt csak pletyka szintjén kel kezelni, de mi van ha minden igaz belőle? Tudom, hogy egy Excel-el bárki elkészíthette volna ezt a listát, de mégis én valósnak tartom. Kölnben is pár nap múlva úgy is megtudjuk a Valve szándékait. KATTINTS A KÉPRE !
Mukridzsin írta:

A Valve listáján ott figyel a NS2 és a Half-Life 2: Episode 3 is !

Ezeket teljesen elképzelhetőnek tartom, főleg az utóbbit - azért ideje is már, hogy Gabe-ék megnyikkanjanak Ep3 témában, röhej, hogy meddig kotlanak ezen a nyomorult epizódon...

Off témához pedig: Új GTA biztos lesz, nagyobb összegben mernék rá fogadni, hogy egy újratervezett, Miamihoz jobban hasonlító Vice City-t kapunk, de kettes sorszám nélkül...
I am serious... and don't call me Shirley.
#530822 danidevito 2010. május. 31. 19:34
danidevito
Ez a lista akkora kamu, hogy az nem igaz. Annyi új cím van rajta, hogy ennyi 3 év alatt szokott megjelenni. GTA Vice City 2?? True Crime Miami? The Elder Scrolls V? Fahrenheit 2????? Ez csak pár a lehetetlen kategóriából...
#530800 Borsodi 2010. május. 31. 18:14
Borsodi
#530770 :: Mukridzsin (2010. május. 31. 16:55)
A 2010-es E3 Expó résztvevői! Forrás : www.gamereactor.eu A LISTA készítője 100%-ig valósnak állítja be a dokumentum tartalmát. A Valve listáján ott figyel a NS2 és a Half-Life 2: Episode 3 is ! Természetesen ezt csak pletyka szintjén kel kezelni, de mi van ha minden igaz belőle? Tudom, hogy egy Excel-el bárki elkészíthette volna ezt a listát, de mégis én valósnak tartom. Kölnben is pár nap múlva úgy is megtudjuk a Valve szándékait. KATTINTS A KÉPRE !
Mukridzsin írta:

KATTINTS A KÉPRE !

Milyen képre?
#530770 Mukridzsin 2010. május. 31. 16:55
Mukridzsin

A 2010-es E3 Expó résztvevői!

Forrás : www.gamereactor.eu
A LISTA készítője 100%-ig valósnak állítja be a dokumentum tartalmát. A Valve listáján ott figyel a NS2 és a Half-Life 2: Episode 3 is ! Természetesen ezt csak pletyka szintjén kel kezelni, de mi van ha minden igaz belőle? Tudom, hogy egy Excel-el bárki elkészíthette volna ezt a listát, de mégis én valósnak tartom. Kölnben is pár nap múlva úgy is megtudjuk a Valve szándékait.

KATTINTS A KÉPRE !
#530363 Mukridzsin 2010. május. 30. 10:07
Mukridzsin
krisz113 írta:

És tudjátok mi az érdekes? Jó másfél éve nézegettem a HL2 Angol szöveges file-ját, amikor másoltam be a Magyarosítást és abban volt egy olyan rész, hogy "Find the HEV Suit Charger faceplate in Eli's scrapyard" És most ott az egyik Achievement ként ez. Már akkor is tervezve lett volna az Ach rendszer? Anno azt hittem, az EP2-höz volt, mert ott is van Pl egy xD

Meglehet, de jobb későn mint soha ! Én már annak is örültem volna, ha csak az Achievement-eket pakolják bele, de a grafikai tuning révén így még nagyobb a boldogságom !

Elkészült a Resistance And Liberation 1.2-es bétája !

Letöltése : www.resistanceandliberation.com

Friss BlackMesa média áradat sajnos nincs, de van helyette DevBlog, amit naponta bővítenek.

wiki.blackmesasource.com

Most erre a Half-Life 2: Short Stories COOP-ra vagyok nagyon kíváncsi, egyedül is élvezetes volt végigtolni, de COOP-ban még jobb lesz.

További infó : http://www.hlssmod.net/

#530300 krisz113 2010. május. 29. 22:14
krisz113
#530092 :: lived (2010. május. 29. 08:34)
Borsodi: Bocs hogy csak most válaszolok. Nem kacsa és nem fizetős! Sajnos, az arhívmentek nem nagy cuccok a hl2-ben. Egy-kettő van ami nagy kihívás, de a többi nem nagy szám. A grafika fel lett javítva ep2-es szintre. Van elmosódás is ha forgolódunk. Az elemlámpa mondjuk BORZALMAS!!! Ha valakire vagy valamire rávilágítook, olyan élesek a színek és a kontrasztok hogy kisütik az ember szemét. Vannak részek, ahol olyan mint ha hangyás lenne a kép. AZ ep1-et csak elkezdtem, de ott is csak a elemlámpa árnyékát vettem még észre mint szemmel látható javítás meg a grafika.
lived írta:

Borsodi: Bocs hogy csak most válaszolok.

Nem kacsa és nem fizetős!

Sajnos, az arhívmentek nem nagy cuccok a hl2-ben. Egy-kettő van ami nagy kihívás, de a többi nem nagy szám.
A grafika fel lett javítva ep2-es szintre. Van elmosódás is ha forgolódunk. Az elemlámpa mondjuk BORZALMAS!!! Ha valakire vagy valamire rávilágítook, olyan élesek a színek és a kontrasztok hogy kisütik az ember szemét. Vannak részek, ahol olyan mint ha hangyás lenne a kép. AZ ep1-et csak elkezdtem, de ott is csak a elemlámpa árnyékát vettem még észre mint szemmel látható javítás meg a grafika.



És tudjátok mi az érdekes? Jó másfél éve nézegettem a HL2 Angol szöveges file-ját, amikor másoltam be a Magyarosítást és abban volt egy olyan rész, hogy "Find the HEV Suit Charger faceplate in Eli's scrapyard" És most ott az egyik Achievement ként ez. Már akkor is tervezve lett volna az Ach rendszer? Anno azt hittem, az EP2-höz volt, mert ott is van Pl egy xD
#530093 Borsodi 2010. május. 29. 08:36
Borsodi
#530092 :: lived (2010. május. 29. 08:34)
Borsodi: Bocs hogy csak most válaszolok. Nem kacsa és nem fizetős! Sajnos, az arhívmentek nem nagy cuccok a hl2-ben. Egy-kettő van ami nagy kihívás, de a többi nem nagy szám. A grafika fel lett javítva ep2-es szintre. Van elmosódás is ha forgolódunk. Az elemlámpa mondjuk BORZALMAS!!! Ha valakire vagy valamire rávilágítook, olyan élesek a színek és a kontrasztok hogy kisütik az ember szemét. Vannak részek, ahol olyan mint ha hangyás lenne a kép. AZ ep1-et csak elkezdtem, de ott is csak a elemlámpa árnyékát vettem még észre mint szemmel látható javítás meg a grafika.
Aha értem. És semmi baj hogy csak most válaszoltál.
#530092 lived 2010. május. 29. 08:34
lived
Borsodi: Bocs hogy csak most válaszolok.

Nem kacsa és nem fizetős!

Sajnos, az arhívmentek nem nagy cuccok a hl2-ben. Egy-kettő van ami nagy kihívás, de a többi nem nagy szám.
A grafika fel lett javítva ep2-es szintre. Van elmosódás is ha forgolódunk. Az elemlámpa mondjuk BORZALMAS!!! Ha valakire vagy valamire rávilágítook, olyan élesek a színek és a kontrasztok hogy kisütik az ember szemét. Vannak részek, ahol olyan mint ha hangyás lenne a kép. AZ ep1-et csak elkezdtem, de ott is csak a elemlámpa árnyékát vettem még észre mint szemmel látható javítás meg a grafika.

#529993 Borsodi 2010. május. 28. 19:39
Borsodi
Hát akkor elég nagy hülyeség. Ha azt mondjátok hogy az nvidiasoknak és az ATI-soknak ingyenes, akkor mindenkinek ingyenes. Nem?
#529986 TOMYKILLER 2010. május. 28. 19:15
TOMYKILLER
@danidevito: A Lost Coast-ért nem kell fizetni semmit sem.Nekem is megvan.
#529959 danidevito 2010. május. 28. 17:36
danidevito
A Deathmatch az Nvidiásoknak és az Atisoknak is ingyenes, annyi különbség, hogy az utóbbiak hozzá kapják a Lost Coastot is. Sőt, egy kis csellel még az is megkaphatja ingyen akinek mondjuk laptopja van...
#529955 TOMYKILLER 2010. május. 28. 16:58
TOMYKILLER
Borsodi írta:

A Portal meg tényleg örökre van? Nem is tudtam. Aszittem ugyanaz mint az UT 3 vagy a CoD 6.
Aki letöltötte május 24-ig a Portal-t az megkapta ingyen a játékot, végleg! Én nem éltem vele, lévén az The Orange Box már megvan.
#529953 Borsodi 2010. május. 28. 16:54
Borsodi
#529948 :: TOMYKILLER (2010. május. 28. 16:48)
@Borsodi: Nagy tévedésben vagy!A Portal nem egy hétvégére volt ingyenes! Illetve speciel nekem a Half Life Deathmatch ingyenes volt, nem is tudtam, hogy fizetni kell érte...
TOMYKILLER írta:

@Borsodi: Nagy tévedésben vagy!A Portal nem egy hétvégére volt ingyenes!
Illetve speciel nekem a Half Life Deathmatch ingyenes volt, nem is tudtam, hogy fizetni kell érte...

Érdekes nekem 4 euróért képes csak letölteni. Ennyit a Steam-ről.

A Portal meg tényleg örökre van? Nem is tudtam. Aszittem ugyanaz mint az UT 3 vagy a CoD 6.
#529949 croow 2010. május. 28. 16:49
croow
#529941 :: Borsodi (2010. május. 28. 16:35)
AC Milan! A Portal csak egy hétvégére volt ingyenes és nem pedig örökre (tudom nem ezt akartad mondani, csak azé csak ide írom), Na jó ott azért egy kicsit túloztam hogy sok mindenért pénzt kérnek, oké bocsánat. De a legtöbb mod-ért tényleg fizetni kell, és úgy hogy ezek a mod-ok nem is olyan nagy valamik. Ott van például a Half-Life Deathmatch. Ez csak egy multi mod, nem olyan nagy valami, azért beadhatták volna ingyenesen is. Bár ez csak az én véleményem. További jó játékot!
A Deathmatch tudtommal nvidia tulajoknak ingyenes..
#529948 TOMYKILLER 2010. május. 28. 16:48
TOMYKILLER
@Borsodi: Nagy tévedésben vagy!A Portal nem egy hétvégére volt ingyenes!
Illetve speciel nekem a Half Life Deathmatch ingyenes volt, nem is tudtam, hogy fizetni kell érte...
#529901 Borsodi 2010. május. 28. 13:42
Borsodi
#529898 :: danidevito (2010. május. 28. 13:30)
Ez hivatalos frissítés, én is most néztem meg Steamen.
Köszönöm szépen! Csak ennyit akartam. No akkor úgy tűnik hogy újra elő veszem a jó öreg Orange Box-ot.
#529898 danidevito 2010. május. 28. 13:30
danidevito
Ez hivatalos frissítés, én is most néztem meg Steamen.
#529897 Borsodi 2010. május. 28. 13:28
Borsodi
#529893 :: Szaki13 (2010. május. 28. 13:01)
Mielőtt hülyeségeket beszélsz nézz utána...nem, egyáltalán nem fizetős.
Hagyjál már, egy csomó egyszerű kis mod fizetős.

szerk.: De akkor most válaszolna valaki? Ez igaz? Mármint ami a Half-Life-al kapcsolatos. És fizetős vagy nem?
#529893 Szaki13 2010. május. 28. 13:01
Szaki13
#529882 :: Borsodi (2010. május. 28. 12:13)
Ja tényleg, van benne valami. Szerintem fizetős. Ahogy a Valve-ot ismerem. Már egy csomó apróságért kérik a pénzünket.
Mielőtt hülyeségeket beszélsz nézz utána...nem, egyáltalán nem fizetős.