Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#534370 JohnBart 2010. június. 09. 22:14
JohnBart
#534314 :: Borsodi (2010. június. 09. 20:25)
JohnBart írta: Nem az a bajom, hogy kevés anyagot mutatnak belőle, hanem az, hogy már lassan három éve egy szót sem szólnak róla. Azért ez számomra több mint zavaró.
De ez a jó benne. Vársz, vársz és vársz, egyszer csak megjelenik és k*rvára örülsz mert k*rva jó játék lett.
Borsodi írta:


De ez a jó benne. Vársz, vársz és vársz, egyszer csak megjelenik és k*rvára örülsz mert k*rva jó játék lett.

Vagy várok, várok, várok, kiadnak egy jó, de máskülönben nyúlfarknyi valamit, és azt mondom: ennyi ideig csinálták EZT? Mert azért lássuk be, ez volt a helyzet az Ep1-el (ingyenes rajongói modok tartalmasabbak mint az), és lehet, hogy jelenleg ez a helyzet az Ep3-al is (vagy HL3 most már? Ki tudja...) Mindenesetre remélem, hogy neked lesz igazad, de ismétlem, engem igazából ez a "teszünk a rajongókra és szándékosan nem mondunk el semmit" hozzállás zavar.
I am serious... and don't call me Shirley.
#534354 gyarfi 2010. június. 09. 21:36
gyarfi
#534351 :: krisz113 (2010. június. 09. 21:31)
Persze, de az első 2 episode nem addig készült, mint a Bioshock az EP3 viszont lehet még akár komplexebb, és hosszabb is És ha pedig tényleg újabb frissítést hajtottak végre a Source enginen, akkor nem csoda, hogy késett a játék. Ha már az új motor bemutatásánál vannak , tuti HL alatt fogják debütáltatni. És ha így van, akkor a karácsonyi megjelenést be is célozzák az EP3-ra, hiszen a történetet már csak megírták ennyi idő alatt, a grafikai motor is megvan, csak össze kell rakni.
krisz113 írta:

Persze, de az első 2 episode nem addig készült, mint a Bioshock az EP3 viszont lehet még akár komplexebb, és hosszabb is És ha pedig tényleg újabb frissítést hajtottak végre a Source enginen, akkor nem csoda, hogy késett a játék. Ha már az új motor bemutatásánál vannak , tuti HL alatt fogják debütáltatni. És ha így van, akkor a karácsonyi megjelenést be is célozzák az EP3-ra, hiszen a történetet már csak megírták ennyi idő alatt, a grafikai motor is megvan, csak össze kell rakni.


Portal 2 miatt nem adják ki az idén. Legkorábban 2011 nyárra mondanám.
#534351 krisz113 2010. június. 09. 21:31
krisz113
#534288 :: JohnBart (2010. június. 09. 20:04)
krisz113 írta: Szerintem semmi szerencsétlenkedés nincs benne. A Bioshockot is oly sokáig csinálták...
Azért azt ne felejtsük már el, hogy a Bioshock játékideje jelentősen több, játékmenete meg jelentősen komplexebb, mint bármelyik HL2 epizódé.
krisz113 írta: Ha minden héten jönne belőle ingame videó, és nem adnák még mindig ki, akkor lehetne aggódni.
Nem az a bajom, hogy kevés anyagot mutatnak belőle, hanem az, hogy már lassan három éve egy szót sem szólnak róla. Azért ez számomra több mint zavaró.
Persze, de az első 2 episode nem addig készült, mint a Bioshock az EP3 viszont lehet még akár komplexebb, és hosszabb is És ha pedig tényleg újabb frissítést hajtottak végre a Source enginen, akkor nem csoda, hogy késett a játék. Ha már az új motor bemutatásánál vannak , tuti HL alatt fogják debütáltatni. És ha így van, akkor a karácsonyi megjelenést be is célozzák az EP3-ra, hiszen a történetet már csak megírták ennyi idő alatt, a grafikai motor is megvan, csak össze kell rakni.
#534314 Borsodi 2010. június. 09. 20:25
Borsodi
#534288 :: JohnBart (2010. június. 09. 20:04)
krisz113 írta: Szerintem semmi szerencsétlenkedés nincs benne. A Bioshockot is oly sokáig csinálták...
Azért azt ne felejtsük már el, hogy a Bioshock játékideje jelentősen több, játékmenete meg jelentősen komplexebb, mint bármelyik HL2 epizódé.
krisz113 írta: Ha minden héten jönne belőle ingame videó, és nem adnák még mindig ki, akkor lehetne aggódni.
Nem az a bajom, hogy kevés anyagot mutatnak belőle, hanem az, hogy már lassan három éve egy szót sem szólnak róla. Azért ez számomra több mint zavaró.
JohnBart írta:

Nem az a bajom, hogy kevés anyagot mutatnak belőle, hanem az, hogy már lassan három éve egy szót sem szólnak róla. Azért ez számomra több mint zavaró.

De ez a jó benne. Vársz, vársz és vársz, egyszer csak megjelenik és k*rvára örülsz mert k*rva jó játék lett.
#534288 JohnBart 2010. június. 09. 20:04
JohnBart
#534204 :: krisz113 (2010. június. 09. 15:48)
Szerintem semmi szerencsétlenkedés nincs benne. A Bioshockot is oly sokáig csinálták... Ha minden héten jönne belőle ingame videó, és nem adnák még mindig ki, akkor lehetne aggódni. Így én csak azt mondom, egyszerre akarják ránk zúdítani ezt a csodát
krisz113 írta:

Szerintem semmi szerencsétlenkedés nincs benne. A Bioshockot is oly sokáig csinálták...

Azért azt ne felejtsük már el, hogy a Bioshock játékideje jelentősen több, játékmenete meg jelentősen komplexebb, mint bármelyik HL2 epizódé.


krisz113 írta:

Ha minden héten jönne belőle ingame videó, és nem adnák még mindig ki, akkor lehetne aggódni.

Nem az a bajom, hogy kevés anyagot mutatnak belőle, hanem az, hogy már lassan három éve egy szót sem szólnak róla. Azért ez számomra több mint zavaró.
I am serious... and don't call me Shirley.
#534219 Szaki13 2010. június. 09. 16:50
Szaki13
Nem biztos, hogy mindenki szerint remek marketingfogás ez de reméljük a legjobbakat .
#534204 krisz113 2010. június. 09. 15:48
krisz113
#534198 :: JohnBart (2010. június. 09. 15:14)
Haha, van egy sanda gyanúm, hogy a meglepi egy L4D3 lesz... Viccet félretéve (bár ki tudja...) az L4D1 DLC nekem is valószínűnek tűnik, az Ep3-as szerencsétlenkedésükkel azonban Gabe-ék lassan elérik George Broussardék és a DNF szintjét, mármint nem a fejlesztési idő, hanem a hozzáállás tekintetében ("Ne tegyetek fel kérdéseket róla, mert úgysem válaszolunk rá, de nagyon király lesz!"). Kedvenc karakter? Barney. Meg Lamarr. Gordonnal szemben ugyanis nekik tényleg van in-game személyiségük. Igen, az utóbbinak is.
Szerintem semmi szerencsétlenkedés nincs benne. A Bioshockot is oly sokáig csinálták... Ha minden héten jönne belőle ingame videó, és nem adnák még mindig ki, akkor lehetne aggódni. Így én csak azt mondom, egyszerre akarják ránk zúdítani ezt a csodát
#534198 JohnBart 2010. június. 09. 15:14
JohnBart
#533914 :: gyarfi (2010. június. 08. 16:22)
Mukridzsin írta: gyarfi írta: Mukridzsin írta: - Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése. Előbbi létezik, utóbbinak nagyon örülnék, mert jó volt ökörködni vele. A Deathmatch-Classic: Source még nem létezik, amit te belinkeltél az a Half-Life 1: Deathmatch Source.
És tényleg Bocsánat, félreolvastam. Ezt a Ricochet Source-ot meg már próbáltam, de valahogy nem az igazi. Nem tudnám megmondani hogy miben más, de valahogy érzem, hogy ez így nem jó még.
Haha, van egy sanda gyanúm, hogy a meglepi egy L4D3 lesz...

Viccet félretéve (bár ki tudja...) az L4D1 DLC nekem is valószínűnek tűnik, az Ep3-as szerencsétlenkedésükkel azonban Gabe-ék lassan elérik George Broussardék és a DNF szintjét, mármint nem a fejlesztési idő, hanem a hozzáállás tekintetében ("Ne tegyetek fel kérdéseket róla, mert úgysem válaszolunk rá, de nagyon király lesz!").

Kedvenc karakter? Barney. Meg Lamarr. Gordonnal szemben ugyanis nekik tényleg van in-game személyiségük. Igen, az utóbbinak is.
I am serious... and don't call me Shirley.
#533914 gyarfi 2010. június. 08. 16:22
gyarfi
#533863 :: Mukridzsin (2010. június. 08. 14:12)
gyarfi írta: Mukridzsin írta: - Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése. Előbbi létezik, utóbbinak nagyon örülnék, mert jó volt ökörködni vele.
A Deathmatch-Classic: Source még nem létezik, amit te belinkeltél az a Half-Life 1: Deathmatch Source. Én az alábbi két játék Source átiratára gondoltam: - Deathmatch-Classic - Ricochet Mondjuk ha mégsem ez lesz a meglepetés akkor sem csüggedek, mert mod-erek mindkét játékot átakarják ültetni Source motorra. - HL2: Deathmatch Classic Source Mod - HL2: Ricochet Source Mod
Mukridzsin írta:


gyarfi írta:

Mukridzsin írta:
- Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése.

Előbbi létezik, utóbbinak nagyon örülnék, mert jó volt ökörködni vele.


A Deathmatch-Classic: Source még nem létezik, amit te belinkeltél az a Half-Life 1: Deathmatch Source.


És tényleg Bocsánat, félreolvastam.

Ezt a Ricochet Source-ot meg már próbáltam, de valahogy nem az igazi. Nem tudnám megmondani hogy miben más, de valahogy érzem, hogy ez így nem jó még.
#533863 Mukridzsin 2010. június. 08. 14:12
Mukridzsin
#533805 :: gyarfi (2010. június. 08. 12:39)
Mukridzsin írta: Ötleteim: - Új PC Exkluzív L4D1 ingyenes DLC.
A megjelenési dátuma lenne csak meglepetés, mert egy ideje már tudjuk hogy jön. De az alábbi ötletek közül ez lehet a legközelebbi.
Mukridzsin írta: - A PC Exkluzív Counter-Strike: Source - Condition Zero bejelentése, amit minden CS: S tulaj ingyen letölthet.
A CS:CZ nem lett sikeres, úgyhogy ez szerintem nem valószínű.
Mukridzsin írta: - A CS: S után, a DoD: S és HL2: DM grafikai meg játéktartalmi tuning telepakolva minden földi jóval.
DoD: S már kapott TF2 enginet, a HL2: DM-ben viszont van ráció, elvégre a HL2 is kapott patchet.
Mukridzsin írta: - A Valve felkarolta a Black Mesa csapatát és besegítenek a mod elkészülésében, hogy minél hamarább ingyenesen letölthetővé tegyék minden PC tulajdonosnak. Ezt azért gondolom, mert már hónapok óta nagy csend vannak a BM csapata környékén.
A BM körül mindig túl nagy a csend, úgyhogy nem hiszem.
Mukridzsin írta: - A 2010-es Source motor képességeinek a demonstrálása.
Nem valószínű, ebben semmi meglepetés-szerűség nem lenne.
Mukridzsin írta: - A HL2 és 2 db Epizódjának a 2010-es Source motorra optimalizált változata hamarosan mindenkinek elérhetővé válik.
A HL2 is az EP2 motort kapta meg egy hónapja, szóval nem hiszem.
Mukridzsin írta: - Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése.
Előbbi létezik, utóbbinak nagyon örülnék, mert jó volt ökörködni vele.
gyarfi írta:


Mukridzsin írta:
- Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése.

Előbbi létezik, utóbbinak nagyon örülnék, mert jó volt ökörködni vele.


A Deathmatch-Classic: Source még nem létezik, amit te belinkeltél az a Half-Life 1: Deathmatch Source.
Én az alábbi két játék Source átiratára gondoltam:
- Deathmatch-Classic
- Ricochet
Mondjuk ha mégsem ez lesz a meglepetés akkor sem csüggedek, mert mod-erek mindkét játékot átakarják ültetni Source motorra.
- HL2: Deathmatch Classic Source Mod
- HL2: Ricochet Source Mod
#533805 gyarfi 2010. június. 08. 12:39
gyarfi
#533784 :: Mukridzsin (2010. június. 08. 09:46)
Ha Valve nem a HL2: Ep3-at vagy Portal2-t fogják szerepeltetni az E3-on, akkor mégis mi lesz a meglepetés ? - Passz. Eddig miket tudunk? - Az idei E3-on a "meglepetés" nem lesz nagy dolog és csak is kizárólag a PC-s tulajokat fogja érinteni. Egy kicsit elgondolkodtam ezen. Ötleteim: - Új PC Exkluzív L4D1 ingyenes DLC. - A PC Exkluzív Counter-Strike: Source - Condition Zero bejelentése, amit minden CS: S tulaj ingyen letölthet. - A CS: S után, a DoD: S és HL2: DM grafikai meg játéktartalmi tuning telepakolva minden földi jóval. - A Valve felkarolta a Black Mesa csapatát és besegítenek a mod elkészülésében, hogy minél hamarább ingyenesen letölthetővé tegyék minden PC tulajdonosnak. Ezt azért gondolom, mert már hónapok óta nagy csend vannak a BM csapata környékén. - A 2010-es Source motor képességeinek a demonstrálása. - A HL2 és 2 db Epizódjának a 2010-es Source motorra optimalizált változata hamarosan mindenkinek elérhetővé válik. - Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése.
krisz113 írta: Kedvenc karakter?
Minden részben más, HL2-ben Dog az Ep1-ben Alyx Vance és az Ep2-ben meg Eli Vance.
Mukridzsin írta:


Ötleteim:

- Új PC Exkluzív L4D1 ingyenes DLC.


A megjelenési dátuma lenne csak meglepetés, mert egy ideje már tudjuk hogy jön. De az alábbi ötletek közül ez lehet a legközelebbi.

Mukridzsin írta:

- A PC Exkluzív Counter-Strike: Source - Condition Zero bejelentése, amit minden CS: S tulaj ingyen letölthet.


A CS:CZ nem lett sikeres, úgyhogy ez szerintem nem valószínű.

Mukridzsin írta:

- A CS: S után, a DoD: S és HL2: DM grafikai meg játéktartalmi tuning telepakolva minden földi jóval.


DoD: S már kapott TF2 enginet, a HL2: DM-ben viszont van ráció, elvégre a HL2 is kapott patchet.

Mukridzsin írta:

- A Valve felkarolta a Black Mesa csapatát és besegítenek a mod elkészülésében, hogy minél hamarább ingyenesen letölthetővé tegyék minden PC tulajdonosnak. Ezt azért gondolom, mert már hónapok óta nagy csend vannak a BM csapata környékén.


A BM körül mindig túl nagy a csend, úgyhogy nem hiszem.

Mukridzsin írta:

- A 2010-es Source motor képességeinek a demonstrálása.


Nem valószínű, ebben semmi meglepetés-szerűség nem lenne.

Mukridzsin írta:

- A HL2 és 2 db Epizódjának a 2010-es Source motorra optimalizált változata hamarosan mindenkinek elérhetővé válik.


A HL2 is az EP2 motort kapta meg egy hónapja, szóval nem hiszem.

Mukridzsin írta:

- Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése.


Előbbi létezik, utóbbinak nagyon örülnék, mert jó volt ökörködni vele.
#533802 Borsodi 2010. június. 08. 12:19
Borsodi
#533784 :: Mukridzsin (2010. június. 08. 09:46)
Ha Valve nem a HL2: Ep3-at vagy Portal2-t fogják szerepeltetni az E3-on, akkor mégis mi lesz a meglepetés ? - Passz. Eddig miket tudunk? - Az idei E3-on a "meglepetés" nem lesz nagy dolog és csak is kizárólag a PC-s tulajokat fogja érinteni. Egy kicsit elgondolkodtam ezen. Ötleteim: - Új PC Exkluzív L4D1 ingyenes DLC. - A PC Exkluzív Counter-Strike: Source - Condition Zero bejelentése, amit minden CS: S tulaj ingyen letölthet. - A CS: S után, a DoD: S és HL2: DM grafikai meg játéktartalmi tuning telepakolva minden földi jóval. - A Valve felkarolta a Black Mesa csapatát és besegítenek a mod elkészülésében, hogy minél hamarább ingyenesen letölthetővé tegyék minden PC tulajdonosnak. Ezt azért gondolom, mert már hónapok óta nagy csend vannak a BM csapata környékén. - A 2010-es Source motor képességeinek a demonstrálása. - A HL2 és 2 db Epizódjának a 2010-es Source motorra optimalizált változata hamarosan mindenkinek elérhetővé válik. - Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése.
krisz113 írta: Kedvenc karakter?
Minden részben más, HL2-ben Dog az Ep1-ben Alyx Vance és az Ep2-ben meg Eli Vance.
Érdekes elgondolások. Nekem leginkább a 4. jön be, hogy a Valve besegít a Black Mesa-ba.
#533784 Mukridzsin 2010. június. 08. 09:46
Mukridzsin
Ha Valve nem a HL2: Ep3-at vagy Portal2-t fogják szerepeltetni az E3-on, akkor mégis mi lesz a meglepetés ?
- Passz.
Eddig miket tudunk?
- Az idei E3-on a "meglepetés" nem lesz nagy dolog és csak is kizárólag a PC-s tulajokat fogja érinteni.

Egy kicsit elgondolkodtam ezen.
Ötleteim:

- Új PC Exkluzív L4D1 ingyenes DLC.

- A PC Exkluzív Counter-Strike: Source - Condition Zero bejelentése, amit minden CS: S tulaj ingyen letölthet.

- A CS: S után, a DoD: S és HL2: DM grafikai meg játéktartalmi tuning telepakolva minden földi jóval.

- A Valve felkarolta a Black Mesa csapatát és besegítenek a mod elkészülésében, hogy minél hamarább ingyenesen letölthetővé tegyék minden PC tulajdonosnak. Ezt azért gondolom, mert már hónapok óta nagy csend vannak a BM csapata környékén.

- A 2010-es Source motor képességeinek a demonstrálása.

- A HL2 és 2 db Epizódjának a 2010-es Source motorra optimalizált változata hamarosan mindenkinek elérhetővé válik.

- Esetleg PC Exkluzív Deathmatch-Classic: Source és Ricochet: Source bejelentése.

krisz113 írta:

Kedvenc karakter?

Minden részben más, HL2-ben Dog az Ep1-ben Alyx Vance és az Ep2-ben meg Eli Vance.
#533783 csga 2010. június. 08. 09:29
csga
Az ep 2-ben azok a nagy poénok, amiket mondott (pl.: zombine, az ijesztgetés az alagútban, amikor kimerül a lámpa...)
#533760 Borsodi 2010. június. 08. 08:18
Borsodi
#533654 :: krisz113 (2010. június. 07. 19:40)
GP389 írta: Barát: Ez a szó sok mindent jelent...Borsodit személyesen nem ismerem csak ilyen afféle játszó pajtás akivel néha ugye játszunk közösen meg dumálunk meg ilyesmik...ezért is inkább nevezném cimborának mint hogy barátnak, az igaz barátot a való életben találsz... szerintem! De végül is még 1 hétig leszek így online utána úgy sem leszek már szóval ezekkel a játszó pajtásoktól szépen elbúcsúzok Szóval barátot szerezz mert nélküle nem jó az élet az biztos ! ...és ez a "beszólásom" meg ne vedd komolyan csak poénnak szántam
Buli, Fanta, Haverok Szerintem azért barátot millió kilométerre is lehet találni. Túl erős a szó jelentése ahhoz, hogy ilyen korlátok közé zárjuk. De akkor béke és boldogság honol köreinkben, mindenki kiélte magát... xD Felvetek akkor valami HL kérdést, ha nem baj... Kedvenc karakter?
krisz113 írta:

Kedvenc karakter?

Most viccelsz? Egyértelmű Alyx Vance!
#533710 croow 2010. június. 07. 21:35
croow
#533707 :: krisz113 (2010. június. 07. 21:30)
Igen, ezt én is elismerem, nem is kötekedni akarok, remélem nem érzed így Csak én... Gordont egy kicsit többnek tartom, mint egy szerepjáték karaktert, amit te magad alkotsz, ámbátor tényleg kevesebb, mint egy saját gondolatokkal rendelkező karakter, aki téged vezet végig, nem te őt... Gordont viszont tényleg úgy alkották meg, hogy a döntései mindenki számára beleélhetőek legyenek... Persze a diplomáját nem tudom hogy szerezte meg ezzel a szerény kevéskés () beszéddel xD Szerintem a legjobb karaktert azért kapta meg, mert alkottak egy hétköznapi szuperhőst. Valakit, aki mindenki számára beleélhető. És ebben rejlik az igazi varázsa SZERK: Oh... ÉS persze titokzatossága
krisz113 írta:

Persze a diplomáját nem tudom hogy szerezte meg ezzel a szerény kevéskés () beszéddel xD



Elővette a feszítővasat és csúnyán nézett..
#533700 krisz113 2010. június. 07. 21:22
krisz113
#533699 :: Mukridzsin (2010. június. 07. 21:16)
Sajnálattal tudatok veletek, hogy a Half-Life 2: Episode 3 NEM lesz kiállítva az idei E3-on! A múlthéten valódinak titulált képről maga Gabe mondta el a HalfLife2.net munkatársainak, hogy nem tőlük származik. Ezt követően meg azt is, hogy a HL2: Episode3 NEM lesz kiáltva a 2010-es E3-on és ha lehet ne is kérdezzük őket felőle. A CVG-n meg azt is írják, hogy a meglepetés NEM lesz nagy dolog, tehát se HL2: Ep3 se HL3 se Portal2, akkor még is miről fog szólni ez a meglepetés ??? CVG Valve cikk CVG Valve Gabe nyilatkozata a képről FreeMan 14 Gabe nyilatkozata az Episode3-ról HL2: Episode 3
Mindettől függetlenül különleges bejelentés lesz. És ha már az csak.... "csak" egy új Box eljövetele, akkor is nagyon jó hírnek ígérkezik
Sőt... Minden bejelentés hihetetlenül izgalmas a VALVe részéről

Csak... NE egy új L4D, és ne az új CS legyen xD
#533699 Mukridzsin 2010. június. 07. 21:16
Mukridzsin

Sajnálattal tudatok veletek, hogy a Half-Life 2: Episode 3 NEM lesz kiállítva az idei E3-on!


A múlthéten valódinak titulált képről maga Gabe mondta el a HalfLife2.net munkatársainak, hogy nem tőlük származik. Ezt követően meg azt is, hogy a HL2: Episode3 NEM lesz kiáltva a 2010-es E3-on és ha lehet ne is kérdezzük őket felőle.
A CVG-n meg azt is írják, hogy a meglepetés NEM lesz nagy dolog, tehát se HL2: Ep3 se HL3 se Portal2, akkor még is miről fog szólni ez a meglepetés ???

CVG Valve cikk CVG Valve
Gabe nyilatkozata a képről FreeMan 14
Gabe nyilatkozata az Episode3-ról HL2: Episode 3
#533674 TOMYKILLER 2010. június. 07. 20:16
TOMYKILLER
dr3k0rig írta:

Természetesen Grigori Atya. Mondjuk lehet hogy a Gmod vidik miatt
Azok a videók tényleg faintosak!
Kedvenc videó:




Nekem a kedvenc karakterem G-Man, a titokzatossága miatt!
#533667 v8506 2010. június. 07. 20:07
v8506
#533654 :: krisz113 (2010. június. 07. 19:40)
GP389 írta: Barát: Ez a szó sok mindent jelent...Borsodit személyesen nem ismerem csak ilyen afféle játszó pajtás akivel néha ugye játszunk közösen meg dumálunk meg ilyesmik...ezért is inkább nevezném cimborának mint hogy barátnak, az igaz barátot a való életben találsz... szerintem! De végül is még 1 hétig leszek így online utána úgy sem leszek már szóval ezekkel a játszó pajtásoktól szépen elbúcsúzok Szóval barátot szerezz mert nélküle nem jó az élet az biztos ! ...és ez a "beszólásom" meg ne vedd komolyan csak poénnak szántam
Buli, Fanta, Haverok Szerintem azért barátot millió kilométerre is lehet találni. Túl erős a szó jelentése ahhoz, hogy ilyen korlátok közé zárjuk. De akkor béke és boldogság honol köreinkben, mindenki kiélte magát... xD Felvetek akkor valami HL kérdést, ha nem baj... Kedvenc karakter?
krisz113 írta:

Felvetek akkor valami HL kérdést, ha nem baj... Kedvenc karakter?


Ha hiszitek, ha nem, nekem Dog Annyira eredeti.
#533661 GP389 2010. június. 07. 19:56
GP389
#533656 :: croow (2010. június. 07. 19:43)
krisz113 írta: Nem tudtam megnézni a profilodban az Achjaidat De neked megvan a Lambda jel keresgélős? Mert nekem soknál nem jelez semmit. Ide is elrejthetnének a P0rtalhoz hasonlóan kis utalást az EP3-ra xD
Work in Progress, még nincs meg, de jól haladok.. (Amúgy néhánynál nálam se volt semmi )
Kedvenc karakter ? Ne viccelj már haver Freeman az alap figura nálam...
#533656 croow 2010. június. 07. 19:43
croow
#533620 :: krisz113 (2010. június. 07. 18:33)
krisz113 írta: Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel? croow írta: Achihunterként ez kötelességem
Nem tudtam megnézni a profilodban az Achjaidat De neked megvan a Lambda jel keresgélős? Mert nekem soknál nem jelez semmit. Ide is elrejthetnének a P0rtalhoz hasonlóan kis utalást az EP3-ra xD
krisz113 írta:

Nem tudtam megnézni a profilodban az Achjaidat De neked megvan a Lambda jel keresgélős? Mert nekem soknál nem jelez semmit. Ide is elrejthetnének a P0rtalhoz hasonlóan kis utalást az EP3-ra xD


Work in Progress, még nincs meg, de jól haladok.. (Amúgy néhánynál nálam se volt semmi )