Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#551130 JohnBart 2010. július. 30. 14:40
JohnBart
#550883 :: Szaki13 (2010. július. 29. 20:55)
És hány magyar szinkronszínész vállalná ezt el? Mert hát (gondolom én) nem pénzért fogják kiadni ezt a szinkron pack-et .Azzal dolgoznak amijük van.
Szaki13 írta:

És hány magyar szinkronszínész vállalná ezt el?

Nem tudom, de szerintem lennének egy páran. A 99'-es UT magyar szinkronjában (egyébként máig az egyik legjobban sikerült teljes fordítás szerintem) pl. ott volt Cintula meg Ullman Zsuzsa, és kétlem, hogy hobbiprojektként valami nagy költségvetés lett volna a mod mögött...
I am serious... and don't call me Shirley.
#550883 Szaki13 2010. július. 29. 20:55
Szaki13
És hány magyar szinkronszínész vállalná ezt el? Mert hát (gondolom én) nem pénzért fogják kiadni ezt a szinkron pack-et .Azzal dolgoznak amijük van.
#550840 krisz113 2010. július. 29. 19:11
krisz113
#547908 :: BenJoe00 (2010. július. 22. 11:39)
Hát engem filmeknél még nem is zavar a szinkron, sőt játékoknál is van ami jó (pl Witcher),de ez nem olyan. A hangnemek néhol nagyon nem lettek eltalálva, itt leginkább a dokira gondolok. Neki nagyon rosszul választottak szvsz, pedig az interjúban pont őt emeli ki a srác.
Hátőőőő Azt a szinkront részemről letölteni sem szabad. Másik, hogy a The Witchert is inkább Angol nyelven vittem... Nem jó ott se a szinkron, annyira rosszak a hanglejtések... Pedig Magyarországnak vannak igen jó szinkron hangjai (Ha nem S.Bucit raknák be mindenhova... xD) Csak ki kéne használni.

#549966 Mukridzsin 2010. július. 27. 14:06
Mukridzsin

Friss Black Mesa képek és a 2008 kedvcsináló videó parodizált változata






#549308 ALIENwoods 2010. július. 25. 22:30
ALIENwoods
#547908 :: BenJoe00 (2010. július. 22. 11:39)
Hát engem filmeknél még nem is zavar a szinkron, sőt játékoknál is van ami jó (pl Witcher),de ez nem olyan. A hangnemek néhol nagyon nem lettek eltalálva, itt leginkább a dokira gondolok. Neki nagyon rosszul választottak szvsz, pedig az interjúban pont őt emeli ki a srác.
Kicsit barátok közt feeling . Nooboknak, fiatal korosztálynak ajánlott, proknak és veteránoknak meg fun vagy ahogy mondani szokták: Nem rossz ez, ha nem vesszük komolyan
#547908 BenJoe00 2010. július. 22. 11:39
BenJoe00
Hát engem filmeknél még nem is zavar a szinkron, sőt játékoknál is van ami jó (pl Witcher),de ez nem olyan. A hangnemek néhol nagyon nem lettek eltalálva, itt leginkább a dokira gondolok. Neki nagyon rosszul választottak szvsz, pedig az interjúban pont őt emeli ki a srác.
#547867 Zombine 2010. július. 22. 09:29
Zombine
De azért értitek, Half-Life 2-ről beszélnek a Fehérvár Tv-n!! Hát ez mekkora már Az mondjuk tükröződik a műsorvezetők arcán hogy !!!!-juk sincs a dologról, de azét jo kis interju lett, engem érdekelne szinkronosan, de alapjában véve én is jobban szeretm inkább a feliratos magyarosítást
If it sounds stupid but it works, its not stupid at all.
#547864 Borsodi 2010. július. 22. 09:12
Borsodi
#547695 :: Mukridzsin (2010. július. 21. 20:47)
A Half-Life 2 teljes leszinkronizálásának a 35,5 %-a már kész van !!! A Lambda szinkroncsoport hivatalos oldala : http://www.hl2hun.hu/ Még több videó : http://www.hl2hun.hu/demo.html Interjú Szabó Krisztiánnal a Lambda szinkroncsoport vezérével.
Én már a filmeknél is alig viselem el a magyar szinkront, a játékoknál meg már szinte utálom. Sajnálom, de akármilyen profi is a szinkron csapat nem érdekel. Én eredeti hangon szeretem a játékokat.
#547718 bryce. 2010. július. 21. 21:26
bryce.
Jó lett az interjú. Eddig nem is tudtam, hogy lesz szinkron a játékhoz, de nagyon örülök neki. Már nagyon várom, hajrá szinkronosok!
#547701 v8506 2010. július. 21. 21:11
v8506
#547695 :: Mukridzsin (2010. július. 21. 20:47)
A Half-Life 2 teljes leszinkronizálásának a 35,5 %-a már kész van !!! A Lambda szinkroncsoport hivatalos oldala : http://www.hl2hun.hu/ Még több videó : http://www.hl2hun.hu/demo.html Interjú Szabó Krisztiánnal a Lambda szinkroncsoport vezérével.
"A Half-Life tulajdonképen egy internetes játék" /facepalm
#547695 Mukridzsin 2010. július. 21. 20:47
Mukridzsin

A Half-Life 2 teljes leszinkronizálásának a 35,5 %-a már kész van !!!


A Lambda szinkroncsoport hivatalos oldala : http://www.hl2hun.hu/
Még több videó : http://www.hl2hun.hu/demo.html
Interjú Szabó Krisztiánnal a Lambda szinkroncsoport vezérével.
#546868 ALIENwoods 2010. július. 18. 20:05
ALIENwoods
#546731 :: JohnBart (2010. július. 18. 12:10)
ALIENwoods írta: Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video.
ModDB, szóval ez a számos nagyképű user miatt várható volt. Nekem tetszett, főleg a zenei aláfestés miatt...
ALIENwoods írta: Kérném, hogy aki látott akármilyen modot amiben van inventory, és ráadásnak objektíva kiírás, napló szerűen azt linkelje ide be, mer De.Fact szerint aki WOW 3-hoz készít modokat, a mod "nem puzzle-solving adventure". Kb mintha a tojásra aszondanát, hogy neem, ebből nem csirke lesz, hanem egy nagyobb tojás... IQ betyá.
Én a helyedben nem pazarolnám az időmet arra, hogy szócsatába kezdek a troll kommentelőkkel. Hagyd őket a francba, ha az egyik azt mondja egy fícsörre, hogy szar, azt úgysem fogod meggyőzni az ellenkezőjéről. Az mondjuk más kérdés, hogy a videó tényleg nem mutatott túl sokat a a puzzle-solving vonulatból, az első fele kimerült a kapcsolók megnyomásából és a katonák elleni tűzpárbajból, ami valljuk be, benne van minden HL2 modban... Ugyanakkor remélem, hogy nem fogod meghagyni a standard HL2 EVA-suit hangokat és a Combine rádiójelentéseket, hanem valami egyedibbre fogod cserélni őket (mondjuk szépen megfilterezett magyar hangokra... )
A Troll meg katpta a communitytől a maga -4-s pontot a kommentjére ami ezzel buried lett :. A vidi elsősorban összefoglaló azokról amiket eddig csináltunk. Engem speciel a hangok az aktuális állapotban nem érdekelnek lecserélésük a jövőz zenéje. az Inventory hálistennek Prefabolva lett, és örülök annak hogy pályára illesztve hibátlanul teszi a maga kis dolgát. Így már tényleg tudunk számolni vele az elkövetkezendő pályák építése során.
Az előző videó az inventory bemutatása volt magában, így ebbe már, a jelenleg tuskó intelligenciával rendelkező CU katonákat is beletettem ellenfélnek. Ez a pálya egyben az Alpha-2 záradéka is, ami az iskola végi szünetet nem nézve, a tervezett tempón belül elkészült. Fő célom ebben az állapotban már egy alap feeling megadása volt, amit a kommentemből nézve sikerült elérni . Azt persze nem kell mondanom, hogy ezután jön a leglassabb rész....
Az elkövetkező Alpha-3-ban az összes hátralévő pályát tervezem/tervezzük elkészíteni. Ez közel 11 pályát jelent , ha a Source engedni fogja, és nem kell majd darabolnunk a nagy pályákat .
Modellező barátomtól elsősorban fegyver és karakter modelleket várok majd amik hatalmas segítségek ebben a kis csapatban.
Bízom benne, hogy az elkövetkezendő pályák is hasonlóan jó visszhangot fognak kiváltani a népekből .
#546796 Borsodi 2010. július. 18. 15:25
Borsodi
#546767 :: Mukridzsin (2010. július. 18. 14:31)
ALIENwoods írta: Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video.
Nekem is nagyon tetszik a videó, meg a zene is illik a helyszínhez. Szerintem se foglalkozz az idióta hozzászólásokkal. Csak így tovább ! A "Half-Life 2: Beta" dizájnnal megáldott ukrán rágógumi pakk kicsomagolása. Leleményes ukrán rágógumigyártó cég a Half-Life 2: Beta karaktereit használta fel terméke népszerűsítésére. A Valve ugye szabadon felhasználhatóvá tette a HL2: Beta cuccokat, de szerintem nem éppen ilyesfajta dolgokra. Forrás : http://www.hl-inside.ru/
Azta! Ilyet tuti vennék ha árulnák Mo.-on.
#546767 Mukridzsin 2010. július. 18. 14:31
Mukridzsin
#546469 :: ALIENwoods (2010. július. 17. 04:31)
Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video. A népek nem nagyon értik meg miért tartom ezt az első normális inventory megoldásnak Source alatt. Tény, hogy van 1-2mod amiben kísérleteznek hasonló inventoryval de gyakran láttam, hogy ez kimerül abban, hogy a VGUI panelel mászkálhatsz a tárgyak ikonja fölött. Kérném, hogy aki látott akármilyen modot amiben van inventory, és ráadásnak objektíva kiírás, napló szerűen azt linkelje ide be, mer De.Fact szerint aki WOW 3-hoz készít modokat, a mod "nem puzzle-solving adventure". Kb mintha a tojásra aszondanát, hogy neem, ebből nem csirke lesz, hanem egy nagyobb tojás... IQ betyá.
ALIENwoods írta:

Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video.

Nekem is nagyon tetszik a videó, meg a zene is illik a helyszínhez. Szerintem se foglalkozz az idióta hozzászólásokkal. Csak így tovább !


A "Half-Life 2: Beta" dizájnnal megáldott ukrán rágógumi pakk kicsomagolása.


Leleményes ukrán rágógumigyártó cég a Half-Life 2: Beta karaktereit használta fel terméke népszerűsítésére. A Valve ugye szabadon felhasználhatóvá tette a HL2: Beta cuccokat, de szerintem nem éppen ilyesfajta dolgokra.
Forrás : http://www.hl-inside.ru/



#546731 JohnBart 2010. július. 18. 12:10
JohnBart
#546469 :: ALIENwoods (2010. július. 17. 04:31)
Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video. A népek nem nagyon értik meg miért tartom ezt az első normális inventory megoldásnak Source alatt. Tény, hogy van 1-2mod amiben kísérleteznek hasonló inventoryval de gyakran láttam, hogy ez kimerül abban, hogy a VGUI panelel mászkálhatsz a tárgyak ikonja fölött. Kérném, hogy aki látott akármilyen modot amiben van inventory, és ráadásnak objektíva kiírás, napló szerűen azt linkelje ide be, mer De.Fact szerint aki WOW 3-hoz készít modokat, a mod "nem puzzle-solving adventure". Kb mintha a tojásra aszondanát, hogy neem, ebből nem csirke lesz, hanem egy nagyobb tojás... IQ betyá.
ALIENwoods írta:

Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video.

ModDB, szóval ez a számos nagyképű user miatt várható volt. Nekem tetszett, főleg a zenei aláfestés miatt...

ALIENwoods írta:


Kérném, hogy aki látott akármilyen modot amiben van inventory, és ráadásnak objektíva kiírás, napló szerűen azt linkelje ide be, mer De.Fact szerint aki WOW 3-hoz készít modokat, a mod "nem puzzle-solving adventure". Kb mintha a tojásra aszondanát, hogy neem, ebből nem csirke lesz, hanem egy nagyobb tojás...
IQ betyá.

Én a helyedben nem pazarolnám az időmet arra, hogy szócsatába kezdek a troll kommentelőkkel. Hagyd őket a francba, ha az egyik azt mondja egy fícsörre, hogy szar, azt úgysem fogod meggyőzni az ellenkezőjéről.

Az mondjuk más kérdés, hogy a videó tényleg nem mutatott túl sokat a a puzzle-solving vonulatból, az első fele kimerült a kapcsolók megnyomásából és a katonák elleni tűzpárbajból, ami valljuk be, benne van minden HL2 modban...

Ugyanakkor remélem, hogy nem fogod meghagyni a standard HL2 EVA-suit hangokat és a Combine rádiójelentéseket, hanem valami egyedibbre fogod cserélni őket (mondjuk szépen megfilterezett magyar hangokra... )
I am serious... and don't call me Shirley.
#546478 Borsodi 2010. július. 17. 09:10
Borsodi
#546469 :: ALIENwoods (2010. július. 17. 04:31)
Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video. A népek nem nagyon értik meg miért tartom ezt az első normális inventory megoldásnak Source alatt. Tény, hogy van 1-2mod amiben kísérleteznek hasonló inventoryval de gyakran láttam, hogy ez kimerül abban, hogy a VGUI panelel mászkálhatsz a tárgyak ikonja fölött. Kérném, hogy aki látott akármilyen modot amiben van inventory, és ráadásnak objektíva kiírás, napló szerűen azt linkelje ide be, mer De.Fact szerint aki WOW 3-hoz készít modokat, a mod "nem puzzle-solving adventure". Kb mintha a tojásra aszondanát, hogy neem, ebből nem csirke lesz, hanem egy nagyobb tojás... IQ betyá.
Ez rohadt jó ALIENwoods! Hajrá, így tovább! Ha értenék az ilyesmihez tuti segítenék neked, De így nem tudok.
#546469 ALIENwoods 2010. július. 17. 04:31
ALIENwoods
#545530 :: Mukridzsin (2010. július. 13. 21:18)
What is Half-Life Love? Leépülős animációk következnek : - http://whatishl.ytmnd.com/ - http://hlscientist.ytmnd.com/ - http://whatshlsci.ytmnd.com/
Vegyes fogadtatást kapott az első gameplayt egyben mutató video.

A népek nem nagyon értik meg miért tartom ezt az első normális inventory megoldásnak Source alatt. Tény, hogy van 1-2mod amiben kísérleteznek hasonló inventoryval de gyakran láttam, hogy ez kimerül abban, hogy a VGUI panelel mászkálhatsz a tárgyak ikonja fölött.

Kérném, hogy aki látott akármilyen modot amiben van inventory, és ráadásnak objektíva kiírás, napló szerűen azt linkelje ide be, mer De.Fact szerint aki WOW 3-hoz készít modokat, a mod "nem puzzle-solving adventure". Kb mintha a tojásra aszondanát, hogy neem, ebből nem csirke lesz, hanem egy nagyobb tojás...
IQ betyá.
#545530 Mukridzsin 2010. július. 13. 21:18
#545248 Mukridzsin 2010. július. 12. 22:41
Mukridzsin

Black Mesa Rajongói Trailer - Darkness Falls


Készítette: SimBoy48 (Ő készíti az Operation Lambda videóit, zenéit, és sok minden mást is)
Zene: Mozart - Requiem (Ez Mozart utolsó műve, ami méltó befejezés egy zseniális művész életútjának)
A videót a Tomb Raider Underworld CGI trailer-je ihlette.



Missing Information Rajongói Trailer


Készítette: SimBoy48
Végre ismét frissült a Missing Information képtára és állítólag már közel van az 1.5.2-es build megjelenése. Ennek örömére SimBoy48 készített egy kis rajongói videót.

#544096 Mukridzsin 2010. július. 08. 21:34
Mukridzsin

Orion: Source Beta fejlesztése leáll !



Az Orion-t készítő Spiral Game Studios nagy bejelentést fog tenni e hónap végén, ami összefüggésben van mod-juk munkálatainak a leállásával. Egyenlőre még homály fedi a leállás okát, de rajongók szerint a Spiral Game Studios lecseréli a Source fejlesztői környezetét Unreal Development Kit-re. Ha ez tényleg igaz már nem csak a HL2 tulajok számára lesz elérhető az Orion, mert egy nagyobb közösség is megcsodálhatja remekművüket, és ne adj isten valamelyik kiadó is tehet nekik egy ajánlatot egy teljesértékű játék elkészítésére.

Orion: Source Beta 1.2a hivatalos oldala és letöltési helye





#543526 Mukridzsin 2010. július. 06. 21:48
Mukridzsin
A BlackMesa csapata már hónapok óta semmi friss médiával nem jelentkezett, ezért körbenéztem az YouTube-on és ezeket a videókat találtam. Az első a BM csapattól származik. egy igen korai fázisában mutatja be a Xen birodalmat. A másik rajongói, a harmadik pedig a HL1-ben hallható Xen hangokat illusztrálja koncepció képekkel.



#542248 Mukridzsin 2010. július. 03. 23:02
Mukridzsin
#542017 :: Stein (2010. július. 02. 22:30)
Mukridzsin írta: Dear Esther - The Caves Kezdetben a mod célja az volt, hogy a szokásos játékmenethez képest valami gyökeresen eltérőt alkossanak. Ez 2008-ban meg is valósult, ugyan is a mod akkor már megjelent , de a készítők nem elégedtek meg csak a tökéleteshez közelálló játékmenettel, a hangulatát is fokozni akarték überbrutál audió-vizuális turinggal, erre a lenti videók a bizonyíték. Jellemző az Dear Esther-re az interaktív történet, rengeteg feladvány és a misztikum.
Nem csak tájékozatlan vagy, de még az is látszik hogy sosem játszottál a Dear Esther-rel. Dióhéjban: nincs benne semmi feladvány, nincs benne interaktív történet, és nem, a játékmenet nem tökéletes. A játékmenet direkt teljesen szembe megy a játékdesign egyik legalapvetőbb szabályával: a játékos jutalmazásával. De nem lövöm le a poént. Ezenkívül: a szöveg amit a főhős felolvas nekünk darabokra van szedve, és ezeket randomizálva játssza le a játék minden egyes alkalommal, és csak arra figyel hogy ismétlés ne legyen. A Dear Esther egy felfedezős játék. Nincs célod. Egy ilyen súlyú játék értelmezésénél látszik igazán hogy ki az akinek agya is van, és ki az aki gondtalanul kiabálja ki mások véleményét a sajátjaként. Semmi személyes. És a tájékozatlanság: nem az eredeti fejlesztő(nem fejlesztő csapat, csak fejlesztő) készíti hanem Robert Briscoe, aki többek között a Mirror's Edge képi világának is a kitalálója. A fickó egy művész, megérdemli hogy legalább a létezéséről tudomást vegyetek. A rantolást itt befejeztem. További szép estét.
Igazad van én még nem toltam végig a Dear Esther-et, de amint kész lesz az új verzió biztosan végigtolom, már csak a látványvilág miatt is. Robert Briscoe-nek meg még sok hasonló igényes munkát kívánok.
#542223 krisz113 2010. július. 03. 21:29
krisz113
#542017 :: Stein (2010. július. 02. 22:30)
Mukridzsin írta: Dear Esther - The Caves Kezdetben a mod célja az volt, hogy a szokásos játékmenethez képest valami gyökeresen eltérőt alkossanak. Ez 2008-ban meg is valósult, ugyan is a mod akkor már megjelent , de a készítők nem elégedtek meg csak a tökéleteshez közelálló játékmenettel, a hangulatát is fokozni akarték überbrutál audió-vizuális turinggal, erre a lenti videók a bizonyíték. Jellemző az Dear Esther-re az interaktív történet, rengeteg feladvány és a misztikum.
Nem csak tájékozatlan vagy, de még az is látszik hogy sosem játszottál a Dear Esther-rel. Dióhéjban: nincs benne semmi feladvány, nincs benne interaktív történet, és nem, a játékmenet nem tökéletes. A játékmenet direkt teljesen szembe megy a játékdesign egyik legalapvetőbb szabályával: a játékos jutalmazásával. De nem lövöm le a poént. Ezenkívül: a szöveg amit a főhős felolvas nekünk darabokra van szedve, és ezeket randomizálva játssza le a játék minden egyes alkalommal, és csak arra figyel hogy ismétlés ne legyen. A Dear Esther egy felfedezős játék. Nincs célod. Egy ilyen súlyú játék értelmezésénél látszik igazán hogy ki az akinek agya is van, és ki az aki gondtalanul kiabálja ki mások véleményét a sajátjaként. Semmi személyes. És a tájékozatlanság: nem az eredeti fejlesztő(nem fejlesztő csapat, csak fejlesztő) készíti hanem Robert Briscoe, aki többek között a Mirror's Edge képi világának is a kitalálója. A fickó egy művész, megérdemli hogy legalább a létezéséről tudomást vegyetek. A rantolást itt befejeztem. További szép estét.
Akkor mégse nálam maradtak ki a fejtörők. Mindenesetre akkor látszik, hogy Robert Briscoe -bevallom, eddig nem ismertem, de aki ilyet tud, érdemes megjegyezni a nevét - nem csak egy steril világot tud művészien ábrázolni...

Sorry az OFF-ért, de Stein, használtad már máshol ezt a nevet? Ismerősen hangzik, talán mintha egy netes játékban lett volna egy Magyar ember neve... Elnézést, ha tolakodás
#542017 Stein 2010. július. 02. 22:30
Stein
#541482 :: Mukridzsin (2010. június. 30. 19:25)
A FakeFactory's Cinematic Mod 10-nek szüksége van 20 Gb tárhelyre a vinyón, 2 Gb - 4Gb memóriára és 2 - 4 magos procira ! Ha közepesre állítod be a textúra minőségét és a model részletességét max-on hagyod és nem használod a HD karaktereket (azaz az eredeti Valve karaktereket használod) , akkor bőven elég a 2 Gb memóra és a 2 magos proci , úgy hogy egy kis élsimítás is belefér ! Dear Esther - The Caves Kezdetben a mod célja az volt, hogy a szokásos játékmenethez képest valami gyökeresen eltérőt alkossanak. Ez 2008-ban meg is valósult, ugyan is a mod akkor már megjelent , de a készítők nem elégedtek meg csak a tökéleteshez közelálló játékmenettel, a hangulatát is fokozni akarték überbrutál audió-vizuális turinggal, erre a lenti videók a bizonyíték. Jellemző az Dear Esther-re az interaktív történet, rengeteg feladvány és a misztikum. Hivatalos oldala : http://www.thechineseroom.co.uk/esther.htm Dear Esther - Sea and Air Ez még a tavalyi látványvilág, idén már sokkal szebben néz ki
Mukridzsin írta:

Dear Esther - The Caves


Kezdetben a mod célja az volt, hogy a szokásos játékmenethez képest valami gyökeresen eltérőt alkossanak. Ez 2008-ban meg is valósult, ugyan is a mod akkor már megjelent , de a készítők nem elégedtek meg csak a tökéleteshez közelálló játékmenettel, a hangulatát is fokozni akarték überbrutál audió-vizuális turinggal, erre a lenti videók a bizonyíték. Jellemző az Dear Esther-re az interaktív történet, rengeteg feladvány és a misztikum.

Nem csak tájékozatlan vagy, de még az is látszik hogy sosem játszottál a Dear Esther-rel.

Dióhéjban: nincs benne semmi feladvány, nincs benne interaktív történet, és nem, a játékmenet nem tökéletes. A játékmenet direkt teljesen szembe megy a játékdesign egyik legalapvetőbb szabályával: a játékos jutalmazásával. De nem lövöm le a poént. Ezenkívül: a szöveg amit a főhős felolvas nekünk darabokra van szedve, és ezeket randomizálva játssza le a játék minden egyes alkalommal, és csak arra figyel hogy ismétlés ne legyen.

A Dear Esther egy felfedezős játék. Nincs célod. Egy ilyen súlyú játék értelmezésénél látszik igazán hogy ki az akinek agya is van, és ki az aki gondtalanul kiabálja ki mások véleményét a sajátjaként. Semmi személyes.


És a tájékozatlanság: nem az eredeti fejlesztő(nem fejlesztő csapat, csak fejlesztő) készíti hanem Robert Briscoe, aki többek között a Mirror's Edge képi világának is a kitalálója. A fickó egy művész, megérdemli hogy legalább a létezéséről tudomást vegyetek.

A rantolást itt befejeztem. További szép estét.