Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#533654 krisz113 2010. június. 07. 19:40
krisz113
#533649 :: GP389 (2010. június. 07. 19:29)
Barát: Ez a szó sok mindent jelent...Borsodit személyesen nem ismerem csak ilyen afféle játszó pajtás akivel néha ugye játszunk közösen meg dumálunk meg ilyesmik...ezért is inkább nevezném cimborának mint hogy barátnak, az igaz barátot a való életben találsz... szerintem! De végül is még 1 hétig leszek így online utána úgy sem leszek már szóval ezekkel a játszó pajtásoktól szépen elbúcsúzok Szóval barátot szerezz mert nélküle nem jó az élet az biztos ! ...és ez a "beszólásom" meg ne vedd komolyan csak poénnak szántam
GP389 írta:

Barát: Ez a szó sok mindent jelent...Borsodit személyesen nem ismerem csak ilyen afféle játszó pajtás akivel néha ugye játszunk közösen meg dumálunk meg ilyesmik...ezért is inkább nevezném cimborának mint hogy barátnak, az igaz barátot a való életben találsz... szerintem! De végül is még 1 hétig leszek így online utána úgy sem leszek már szóval ezekkel a játszó pajtásoktól szépen elbúcsúzok
Szóval barátot szerezz mert nélküle nem jó az élet az biztos ! ...és ez a "beszólásom" meg ne vedd komolyan csak poénnak szántam


Buli, Fanta, Haverok Szerintem azért barátot millió kilométerre is lehet találni. Túl erős a szó jelentése ahhoz, hogy ilyen korlátok közé zárjuk.
De akkor béke és boldogság honol köreinkben, mindenki kiélte magát... xD

Felvetek akkor valami HL kérdést, ha nem baj... Kedvenc karakter?
#533620 krisz113 2010. június. 07. 18:33
krisz113
#533617 :: croow (2010. június. 07. 18:24)
krisz113 írta: Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?
Achihunterként ez kötelességem
krisz113 írta:

Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?

croow írta:

Achihunterként ez kötelességem


Nem tudtam megnézni a profilodban az Achjaidat De neked megvan a Lambda jel keresgélős? Mert nekem soknál nem jelez semmit. Ide is elrejthetnének a P0rtalhoz hasonlóan kis utalást az EP3-ra xD
#533617 croow 2010. június. 07. 18:24
croow
#533609 :: krisz113 (2010. június. 07. 17:48)
Borsodi írta: Szerintem hagyjad Mukridzsint. Örülj hogy rak ki képeket meg videókat. Ha ő nem lenne már 2 éve nem lenne itt semmi komoly beszélgetés.
A munkája dicséretes, nekem speciel nem azzal van a bajom, nekem csak azzal, hogy lehetne egy szép kategorizálás ezekben Téma pedig mindig lehetne, én szeretek a HL világáról beszélni, csak hozzon fel valaki valamit Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?
krisz113 írta:

Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?


Achihunterként ez kötelességem
#533615 Borsodi 2010. június. 07. 18:15
Borsodi
#533609 :: krisz113 (2010. június. 07. 17:48)
Borsodi írta: Szerintem hagyjad Mukridzsint. Örülj hogy rak ki képeket meg videókat. Ha ő nem lenne már 2 éve nem lenne itt semmi komoly beszélgetés.
A munkája dicséretes, nekem speciel nem azzal van a bajom, nekem csak azzal, hogy lehetne egy szép kategorizálás ezekben Téma pedig mindig lehetne, én szeretek a HL világáról beszélni, csak hozzon fel valaki valamit Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?
krisz113 írta:

Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?

Én majd most akarom. Csak most kevés a hely a merevlemezen. Fennt van a gépen egy csomó játék először azokat akasztom ki és jöhetnek a HL részek.
#533613 GP389 2010. június. 07. 18:11
GP389
#533609 :: krisz113 (2010. június. 07. 17:48)
Borsodi írta: Szerintem hagyjad Mukridzsint. Örülj hogy rak ki képeket meg videókat. Ha ő nem lenne már 2 éve nem lenne itt semmi komoly beszélgetés.
A munkája dicséretes, nekem speciel nem azzal van a bajom, nekem csak azzal, hogy lehetne egy szép kategorizálás ezekben Téma pedig mindig lehetne, én szeretek a HL világáról beszélni, csak hozzon fel valaki valamit Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?
dr3k0r1g. Szerintem meg b**d meg magad !
#533609 krisz113 2010. június. 07. 17:48
krisz113
#533582 :: Borsodi (2010. június. 07. 16:12)
Szerintem hagyjad Mukridzsint. Örülj hogy rak ki képeket meg videókat. Ha ő nem lenne már 2 éve nem lenne itt semmi komoly beszélgetés.
Borsodi írta:

Szerintem hagyjad Mukridzsint. Örülj hogy rak ki képeket meg videókat. Ha ő nem lenne már 2 éve nem lenne itt semmi komoly beszélgetés.


A munkája dicséretes, nekem speciel nem azzal van a bajom, nekem csak azzal, hogy lehetne egy szép kategorizálás ezekben
Téma pedig mindig lehetne, én szeretek a HL világáról beszélni, csak hozzon fel valaki valamit

Példának okáért... Ti elővettétek a HL2-t, és/vagy az EP1-et, most hogy kibővítették őket Achievementekkel?
#533583 Szaki13 2010. június. 07. 16:14
Szaki13
Látom megértetted amit mondtam...
#533547 Zack 2010. június. 07. 14:02
#533514 Borsodi 2010. június. 07. 08:39
Borsodi
#533511 :: Mukridzsin (2010. június. 07. 08:33)
A Half-Life 2: Episode3 Művészeti munkák galériába feltöltött képek nagy többsége rajongói munka, így akinek nem sikerült beazonosítani az eredeti Valve képeket, annak most segítek. A kimaradt képek vagy a Half-Life 2 bétájából vannak, vagy rajongók készítették.
Ha most nekem szántad ezeket a képeket akkor megmondom neked hogy értem én hogy ezek rajongói képek. Csak azt mondom hogy tök faxa lenne ha benne lenne az a sport kocsi, mert nagyon jól néz ki.
#533511 Mukridzsin 2010. június. 07. 08:33
Mukridzsin
A Half-Life 2: Episode3 Művészeti munkák galériába feltöltött képek nagy többsége rajongói munka, így akinek nem sikerült beazonosítani az eredeti Valve képeket, annak most segítek. A kimaradt képek vagy a Half-Life 2 bétájából vannak, vagy rajongók készítették.

#533171 Borsodi 2010. június. 06. 18:07
Borsodi
#533115 :: Mukridzsin (2010. június. 06. 16:47)
A Galériát feltöltöttem képekkel HL2: Episode3 Képek Tessék rájuk szavazni ! A főoldalt lévő cikkben látható kép hamis, azaz rajongó készítette ! Bizonyíték Freeman Kép Jah és a készítője Danny Pena (GodFree) is leszedte már az oldaláról GodFree
Ez a sport kocsi nagyon bejön. Remélem majd lehet a játékban repeszteni vagy 300-al . Ha persze ez a kép igazi.
#533168 krisz113 2010. június. 06. 18:05
krisz113
#533115 :: Mukridzsin (2010. június. 06. 16:47)
A Galériát feltöltöttem képekkel HL2: Episode3 Képek Tessék rájuk szavazni ! A főoldalt lévő cikkben látható kép hamis, azaz rajongó készítette ! Bizonyíték Freeman Kép Jah és a készítője Danny Pena (GodFree) is leszedte már az oldaláról GodFree
Eüm... De ezeknek a képeknek a nagy része nem is kapcsolódik az EP3-hoz, a legtöbb még nekem HL2 Bétásnak is tűnik Nem lehetne, hogy legyen egy HL Fan art galéria, hogy aki idejön, ne tévesen higgyen a képek mivoltáról kapcsolatot az EP3 felé?
#533115 Mukridzsin 2010. június. 06. 16:47
Mukridzsin
A Galériát feltöltöttem képekkel HL2: Episode3 Képek
Tessék rájuk szavazni !

A főoldalt lévő cikkben látható kép hamis, azaz rajongó készítette !
Bizonyíték Freeman Kép
Jah és a készítője Danny Pena (GodFree) is leszedte már az oldaláról GodFree
#533077 krisz113 2010. június. 06. 14:26
krisz113
#533074 :: gyarfi (2010. június. 06. 14:20)
krisz113 írta: Az EP3 lezárja Gordon történeteit, de az, amit teremtett a VALVe, kár lenne végleg elhagyni. Szerintem ezért is tűnt hirtelen el Barney az EP2-ből. Így jöhet az új Blue Shift. Plusz ebben a világban annyi új karakternek van hely a nélkűl, hogy unalmassá válna a történet... Gordon története csak nyíl ként siklik át a játék világán, sok rész jöhet ki még egy-egy részletre koncentrálva. Pláne, hogy ugye a HL2 idején Gordon és Alyx 1 hétig "nincs sehol" az is egy teljes részre lenne elég... Van még mit kihozni ebből a játékból, és ha a VALVe-nak van esze, márpedig van, akkor lesz még itt pár játék Egy Combine karakter is jó lenne... :$
Sok lehetőség van, de szerintem az EP3 után nekiállnak Source2-nek, és vele 10 évre eltűnnek HL3-at fejleszteni. Vagy: Portal 2-ben és HL2EP3-ban összeérnek a szálak HL3 négyfős co-op: Gordon, Alyx, Chell, Barney. Milyen jó volna már egy Left 4 HL
Oh... *felcsillanó szemek*
The Blue Box: EP3, Blue Shift 2, Portal 2, és CO-Operatív összefűző története a 3 játéknak... Tökéletes xD Alig várom már azt a bejelentést az E3-on...

Az a 10 éves eltűnés meg riasztó De addig tuti kiadnak még 2 L4D-t xD Meg jöhetne egy RTS is
#533074 gyarfi 2010. június. 06. 14:20
gyarfi
#533003 :: krisz113 (2010. június. 06. 10:31)
Az EP3 lezárja Gordon történeteit, de az, amit teremtett a VALVe, kár lenne végleg elhagyni. Szerintem ezért is tűnt hirtelen el Barney az EP2-ből. Így jöhet az új Blue Shift. Plusz ebben a világban annyi új karakternek van hely a nélkűl, hogy unalmassá válna a történet... Gordon története csak nyíl ként siklik át a játék világán, sok rész jöhet ki még egy-egy részletre koncentrálva. Pláne, hogy ugye a HL2 idején Gordon és Alyx 1 hétig "nincs sehol" az is egy teljes részre lenne elég... Van még mit kihozni ebből a játékból, és ha a VALVe-nak van esze, márpedig van, akkor lesz még itt pár játék Egy Combine karakter is jó lenne... :$
krisz113 írta:

Az EP3 lezárja Gordon történeteit, de az, amit teremtett a VALVe, kár lenne végleg elhagyni. Szerintem ezért is tűnt hirtelen el Barney az EP2-ből. Így jöhet az új Blue Shift. Plusz ebben a világban annyi új karakternek van hely a nélkűl, hogy unalmassá válna a történet... Gordon története csak nyíl ként siklik át a játék világán, sok rész jöhet ki még egy-egy részletre koncentrálva. Pláne, hogy ugye a HL2 idején Gordon és Alyx 1 hétig "nincs sehol" az is egy teljes részre lenne elég... Van még mit kihozni ebből a játékból, és ha a VALVe-nak van esze, márpedig van, akkor lesz még itt pár játék Egy Combine karakter is jó lenne... :$


Sok lehetőség van, de szerintem az EP3 után nekiállnak Source2-nek, és vele 10 évre eltűnnek HL3-at fejleszteni.

Vagy: Portal 2-ben és HL2EP3-ban összeérnek a szálak HL3 négyfős co-op: Gordon, Alyx, Chell, Barney. Milyen jó volna már egy Left 4 HL
#533003 krisz113 2010. június. 06. 10:31
krisz113
#532982 :: ALIENwoods (2010. június. 06. 00:56)
az FPS kamera mozgatás volt szeritnem ez az arany középút a kamera témában, csak én is egy jobb külső kamerás cutscenet jobban favorizálok, lsd. MAX PAYNE esetében, mmint nema képregényes, hanem az ingame kamerás cutscenekben, amikor ajtó robbant vagy hasonlók . A HL elérte azt hogy univerzumot teremtet, saját rendszerrel, történettel karakterekkel, logikai kiskapukkal, ideje lenne normálisan tálalni ezt, kellően szaftos elemekkel milyen a történet alapja is . Én pl nagyon kíváncsi lennék egy olyan HL részre, akár külön játék akár epizód, amiben Gman bőrébe bújhatunk, és Ő vele éljük meg a történeteket, teszünk keresztbe Freemannek ahogy illik . És természetesen megtudnánk végső célját...
Az EP3 lezárja Gordon történeteit, de az, amit teremtett a VALVe, kár lenne végleg elhagyni. Szerintem ezért is tűnt hirtelen el Barney az EP2-ből. Így jöhet az új Blue Shift. Plusz ebben a világban annyi új karakternek van hely a nélkűl, hogy unalmassá válna a történet... Gordon története csak nyíl ként siklik át a játék világán, sok rész jöhet ki még egy-egy részletre koncentrálva. Pláne, hogy ugye a HL2 idején Gordon és Alyx 1 hétig "nincs sehol" az is egy teljes részre lenne elég... Van még mit kihozni ebből a játékból, és ha a VALVe-nak van esze, márpedig van, akkor lesz még itt pár játék Egy Combine karakter is jó lenne... :$
#532982 ALIENwoods 2010. június. 06. 00:56
ALIENwoods
#532975 :: krisz113 (2010. június. 05. 23:47)
Egyetértek. Egyrészt nagyon remek ötlet, hogy a játékos sosem hagyja el gordont, másrészt pont ezektől fosztja meg a játékost. Kicsit így csőlátás szerűen adja vissza a HL világát. Persze pont így is akarták. Nem lát többet a játékos, mint amit gordon láthat, így viszont nagyon sok EPIC jelenet veszik el. Ráadásul a VALVe emberei olyan jó átvezetőket tudnának írni kidúlva a reklámokból, a "Meet the" videókból, és stb...
az FPS kamera mozgatás volt szeritnem ez az arany középút a kamera témában, csak én is egy jobb külső kamerás cutscenet jobban favorizálok, lsd. MAX PAYNE esetében, mmint nema képregényes, hanem az ingame kamerás cutscenekben, amikor ajtó robbant vagy hasonlók .
A HL elérte azt hogy univerzumot teremtet, saját rendszerrel, történettel karakterekkel, logikai kiskapukkal, ideje lenne normálisan tálalni ezt, kellően szaftos elemekkel milyen a történet alapja is .
Én pl nagyon kíváncsi lennék egy olyan HL részre, akár külön játék akár epizód, amiben Gman bőrébe bújhatunk, és Ő vele éljük meg a történeteket, teszünk keresztbe Freemannek ahogy illik .
És természetesen megtudnánk végső célját...

Olvastad már? ×