Kérjük jelentkezz be!
Half-Life 2

Half-life 2 és epizódjai

A pajszer fémes tapintása a legjobb érzés, ami érhet, és Lamarrnak hívják a kiskutyád? Akkor nézz be!
#510786 Mukridzsin 2010. március. 17. 20:40
Mukridzsin
#510720 :: GP389 (2010. március. 17. 19:11)
Engem igenis érdekel főleg mert ingyenes lesz és lesz benne co-op De tényleg mikor jön már ki ? ^^
Kedves Troopah és Szaki13
Ha már ennyire fikázzátok a Black Mesa-t , akkor remélem messziről elfogjátok kerülni azt . Annál is inkább mert nem szeretnék a BM multijában amatőrökkel találkozni !

Troopah írta:

Nőj fel, a Black Mesa: Source fejlesztői néhány fantáziátlan gyerek, akik szeretnének bekerülni azért még az iparba. Elismerem, nem hülyeség, de attól még mindig nevetséges hogy úgy elvagytok tőle ájulva mintha megreformálná a világot. Sem a mod, sem a készítői nem zseniálisak.

Értem én, hogy fáj az élet , de legközelebb akkor írjál ilyeneket miután már letettél valamit az asztalra mert gyanítom, hogy még az életben nem használtál tervező progit .


Borsodi és GP389
Majd nyomhatnánk egy COOP-ot a BM-ban .

GP389
GP389 írta:

De tényleg mikor jön már ki ? ^^

Ha minden igaz idén nyáron .


She Blinded me with Black Mesa!
#510720 GP389 2010. március. 17. 19:11
GP389
#510699 :: Szaki13 (2010. március. 17. 18:39)
Hát úgy őszintén szólva ez a Black Mesa nem keltette fel az érdeklődésemet és egyetértek Troopah-val bár azt nem tudom, hogy fantáziátlanok-e vagy sem.
Engem igenis érdekel főleg mert ingyenes lesz és lesz benne co-op De tényleg mikor jön már ki ? ^^
#510699 Szaki13 2010. március. 17. 18:39
Szaki13
#510635 :: Borsodi (2010. március. 17. 13:53)
Troopah írta: Borsodi írta:HURR DURR NEM EGYEZIK A VÉLEMÉNYÜNK EZÉRT IDEGESÍTŐ VAGY fix'd Nézd, ez nem a te privát fórumod, jogom van kimondani a véleményemet.
OFF: Az egy dolog hogy most mindenkinek más a véleménye ez természetes. De az már nem hogy mindenhova azt írod hogy "fantáziátlan". Először a PS3 topic-ban azt mondtad hogy szar a PS3, szar a PS3-as játékok, de aztán azt írtad hogy a Garry's Mod maga az isten királya meg persze a többi Valve játék(habár a Black Mesa Source nem Valve játéknak számít de szinte ugyanaz). Most meg azzal jössz hogy már ez is szar. Akkor most hogy van ez? UI.: Amúgy nem tettél ki OFF-ot ilyet nem szabad ejnye-bejnye!
Hát úgy őszintén szólva ez a Black Mesa nem keltette fel az érdeklődésemet és egyetértek Troopah-val bár azt nem tudom, hogy fantáziátlanok-e vagy sem.
#510597 toarpad1 2010. március. 16. 23:39
toarpad1
Tudom későn írok (és nincs is kedvem visszaolvasni ) de ha jól sejtem , akkor a Black Mesa: Source az a HL1 Source-s változata ? De annak már van egy , Half Life 1 Source néven.. vagy az nem az ?
#510585 Mukridzsin 2010. március. 16. 21:56
Mukridzsin
#507484 :: ALIENwoods (2010. március. 05. 22:09)
Kis videó az Alpha 1 változatból. Moddb-n szintén megtalálható a hozzá kapcsolódó hírrel együtt. Van akiket zavarnak a HUD-ra kiírt gondolati szövegek, Ti hogy vagytok ezzel játékokban?
Szerintem is legyen választható a HUD jelenléte ! Nekem nincs rá szükségem , elég ha a célkereszt színe pirosodik be , minél inkább kevés az életerő .

Black Mesa cuccok:
Black Mesa DVD borító
Black Mesa DVD borító 2
Kis csapat
Black Mesa bögre
#509961 Borsodi 2010. március. 14. 18:29
Borsodi
Ezt a bizonyos törpét én is körözöm de sehol nem találom. Melyik pályán? A pályának melyik részén? És pontosan hol van ez a bizonyos törpe?
#509930 Szaki13 2010. március. 14. 16:57
Szaki13
#509895 :: mate244 (2010. március. 14. 15:07)
Am próbáltátok már azt a bónusz feladatot h repícsd az égbe a törpét?naon nehéz.
Nekem már csak az kéne viszont a törpét nem találom sehol.
#509895 mate244 2010. március. 14. 15:07
mate244
Am próbáltátok már azt a bónusz feladatot h repícsd az égbe a törpét?naon nehéz.
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ This action will have consequences
#508252 Mukridzsin 2010. március. 08. 22:03
Mukridzsin
#507484 :: ALIENwoods (2010. március. 05. 22:09)
Kis videó az Alpha 1 változatból. Moddb-n szintén megtalálható a hozzá kapcsolódó hírrel együtt. Van akiket zavarnak a HUD-ra kiírt gondolati szövegek, Ti hogy vagytok ezzel játékokban?
Atom zsír lesz ez a KONTROLL mod !

Black Mesa friss képek :
Gordon_Freeman
Barnie
Biztonságiak
#507544 találd]{i 2010. március. 06. 09:50
találd]{i
Tetszik.
Jó kis agyalós játékmenet amit ritkán látni FPS-be ágyazva. Sok sikert !
#507484 ALIENwoods 2010. március. 05. 22:09
ALIENwoods
#506091 :: Mukridzsin (2010. február. 28. 20:18)
JohnBart írta: Minőségi karaktermodellek, bár az egyéni Alyx modelleket továbbra sem tenném fel...
Akkor még nem láttad a félmeztelen Alyx-ot (V90-est) ,de az alap (feljavított) Alyx-ot is lehet választani . Elkészült a világegyetem legjobb HL2: Dead Match mod-ja a Spragoon George's Slazenger!!! Hivatalos honlapja erre található www.thegoonrift.com
Kis videó az Alpha 1 változatból. Moddb-n szintén megtalálható a hozzá kapcsolódó hírrel együtt.



Van akiket zavarnak a HUD-ra kiírt gondolati szövegek, Ti hogy vagytok ezzel játékokban?
#506091 Mukridzsin 2010. február. 28. 20:18
Mukridzsin
JohnBart írta:

Minőségi karaktermodellek, bár az egyéni Alyx modelleket továbbra sem tenném fel...

Akkor még nem láttad a félmeztelen Alyx-ot (V90-est) ,de az alap (feljavított) Alyx-ot is lehet választani .

Elkészült a világegyetem legjobb HL2: Dead Match mod-ja a Spragoon George's Slazenger!!!
Hivatalos honlapja erre található www.thegoonrift.com


#505809 JohnBart 2010. február. 27. 20:32
JohnBart
#505756 :: Mukridzsin (2010. február. 27. 18:26)
Elkészült a 10.30-as verziószámú FAKEFACTORY Cinematic Mod Aminek sajnos nőtt a gépigénye is, hála az ultrarészletes HD modelleknek. Szerencsére egy lelkes mod-er rájött az optimalizálás nyitjára ami az autoexec.cfg módosításával igen látványos sebességjavuláshoz vezet (a mod memória igényét lefelezi, ezáltal gyorsul a pályák betöltése és maga a játék is ) ! A teljes leírás a autoexec.cfg módosításáról OPTIMALIZÁLÁS KATTINTS A KÉPEKRE ! A FAKEFACTORY Cinematic Mod 10.30-as javítócsomag az alábbi helyekről tölthető le (uTorrent segítségével) : Cinematic_Mod_Update_10_30 Cinematic_Mod_Update_10_30 A FAKEFACTORY Cinematic Mod 10 FULL pedig innen tölthető le (ez feltétlenül kell a 10.30-as javítócsomaghoz): FAKEFACTORY Cinematic Mod 10
Minőségi karaktermodellek, bár az egyéni Alyx modelleket továbbra sem tenném fel...
I am serious... and don't call me Shirley.
#505756 Mukridzsin 2010. február. 27. 18:26
Mukridzsin

Elkészült a 10.30-as verziószámú FAKEFACTORY Cinematic Mod


Aminek sajnos nőtt a gépigénye is, hála az ultrarészletes HD modelleknek. Szerencsére egy lelkes mod-er rájött az optimalizálás nyitjára ami az autoexec.cfg módosításával igen látványos sebességjavuláshoz vezet (a mod memória igényét lefelezi, ezáltal gyorsul a pályák betöltése és maga a játék is ) !
A teljes leírás a autoexec.cfg módosításáról OPTIMALIZÁLÁS
KATTINTS A KÉPEKRE !


A FAKEFACTORY Cinematic Mod 10.30-as javítócsomag az alábbi helyekről tölthető le (uTorrent segítségével) :
Cinematic_Mod_Update_10_30
Cinematic_Mod_Update_10_30
A FAKEFACTORY Cinematic Mod 10 FULL pedig innen tölthető le (ez feltétlenül kell a 10.30-as javítócsomaghoz):
FAKEFACTORY Cinematic Mod 10

#504419 Mukridzsin 2010. február. 22. 20:12
Mukridzsin
Érdekes kis játék lesz ez a Conscript !
A játék Quake1 motor hajtja és a HL1 béta meg HL2 béta textúrákat használ fel a készítője biodude .
Honlapja http://www.moddb.com/games/conscript

JohnBart írta:

Cirka egy-két héttel ezelőtt megemlékeztek már erről a főoldalon is... Egyébként ezt a "majdnem kész az EP3" és a "csak jövőre jön" paradoxont kicsit megmagyarázhatnád...

Szerintem az van , hogy az Ep3 90%-ban kész van csak az istennek nem tudják , hogy hogyan érjen véget .
HL3-at is kiakarnak adni , de jelenleg nem tudják , hogy az miről fog szólni , mivel még az Ep3-at sem tudták lezárni .
Szal technikailag már kész az Ep3 , csak egy jó kis csattanós kéne a végére !
A Portal 2 kiadásának meg nem látom az értelmét , ugyan is a mod-erek már meg alkották azt a Portal: Prelude formájában .
Portal: Prelude http://www.portalprelude.com/
Plusz az Ep3-ban is szerepelni fog nem csak a helyszínek , de maga a portal fegyver is , immár Gordonunk kezében .

#504235 laceszgamer 2010. február. 22. 00:55
laceszgamer
#504230 :: JohnBart (2010. február. 21. 23:34)
Mukridzsin írta: A Valve idén sem adja ki a HL2 harmadik Epizódját ! Aki 2010-re várta a legújabb epizódot az még várhat egy darabig , ugyan is a Valve nem lesz képes idén kiadni azt . A Ep3 már majdnem kész van , de ennek sztoriját folytatni kívánják később de fogalmuk sincs , hogy miről is fog szólni a HL3 . Ezt az infót az amerikai Game Informer újságban tették közzé .
Cirka egy-két héttel ezelőtt megemlékeztek már erről a főoldalon is... Egyébként ezt a "majdnem kész az EP3" és a "csak jövőre jön" paradoxont kicsit megmagyarázhatnád...
GP389 írta: Mikor fogjuk megtudni hogy idén mivel fog elődrukkolni a Valve ? Ha már episode three nem lesz
Idővel.
Sok értelme volt ennek az epizodozásnak. Hogy is volt? Fél évvel vagy mennyivel követik egymást a részek? Ahhoz képest...
Csak a Puffin ad Neked erőt... :D
#504230 JohnBart 2010. február. 21. 23:34
JohnBart
#502907 :: GP389 (2010. február. 15. 17:56)
Mikor fogjuk megtudni hogy idén mivel fog elődrukkolni a Valve ? Ha már episode three nem lesz
Mukridzsin írta:


A Valve idén sem adja ki a HL2 harmadik Epizódját !

Aki 2010-re várta a legújabb epizódot az még várhat egy darabig , ugyan is a Valve nem lesz képes idén kiadni azt . A Ep3 már majdnem kész van , de ennek sztoriját folytatni kívánják később de fogalmuk sincs , hogy miről is fog szólni a HL3 . Ezt az infót az amerikai Game Informer újságban tették közzé .

Cirka egy-két héttel ezelőtt megemlékeztek már erről a főoldalon is... Egyébként ezt a "majdnem kész az EP3" és a "csak jövőre jön" paradoxont kicsit megmagyarázhatnád...

GP389 írta:

Mikor fogjuk megtudni hogy idén mivel fog elődrukkolni a Valve ? Ha már episode three nem lesz

Idővel.

I am serious... and don't call me Shirley.
#502907 GP389 2010. február. 15. 17:56
GP389
#502740 :: Mukridzsin (2010. február. 14. 17:50)
A felhőkarcoló néven is ismert Vertigo fejezetet a Weather Control fejezettel együtt kivágták a végleges HL2-ből . Bővebb infó erre http://half-life.wikia.com/wiki/Skyscraper ill. erre Skyscraper_-_Vertigo_-_Palace A turb030031993 által jelenleg is készülő Vertigo mod azért is érdekes , mert az első Alyx koncepciót (hangok+külső) használja fel . Amit a lenti videóban is hallani lehet .
Mikor fogjuk megtudni hogy idén mivel fog elődrukkolni a Valve ? Ha már episode three nem lesz
#502734 Mukridzsin 2010. február. 14. 17:19
Mukridzsin
#502724 :: Mukridzsin (2010. február. 14. 16:28)
A Hgrunt által készített Vertgo mod (hasonlóan az MI-hez) a HL2 bétájának egy kis szeletét dolgozta fel . Jelenleg egy mási mod-er turb030031993 is ennek a pályacsomagnak a feljavításán munkálkodik . A Hgrunt által készített Vertgo mod letölthető innen hl2-ep2-sp-Vertigo.zip A Hgrunt által készített Vertgo mod bemutató videója . A turb030031993 által jelenleg is készülő Vertgo mod eleje .
Mielőtt bárki bánkódna a Vertigo mod letöltési gondokért feltöltöttem még három tárhelyre a Vertigo mod-ot !
http://www.mediafire.com/?jtxjd2huqmc
http://www14.zippyshare.com/v/61674079/file.html
http://www.megaupload.com/?d=O69MZJ8G
Remélem most már mindenki boldog .

A Valve idén sem adja ki a HL2 harmadik Epizódját !


Aki 2010-re várta a legújabb epizódot az még várhat egy darabig , ugyan is a Valve nem lesz képes idén kiadni azt . A Ep3 már majdnem kész van , de ennek sztoriját folytatni kívánják később de fogalmuk sincs , hogy miről is fog szólni a HL3 . Ezt az infót az amerikai Game Informer újságban tették közzé .
Azt viszont nem árulta el a Valve , hogy idén szerepeltetni fogják e az Ep3-at valamelyik expón . Szóval lehet bizakodni egy-két friss médiaanyagra az Ep3-ból .

Bővebb infó www.techradar.com